239
Japán szigeten lakók birodalma
  • armageddon666
    #199
    Én őszi animeconon vettem Pockyt ^^ hááát nem volt olcsó :D de finom volt ^^ lehet veszek mostani conon is :D
  • RelakS
    #198
    Többé-kevésbé.
    A postást nem is az fogja érdekelni, hogy melyik utca melyik ház, hanem valami ilyesmit fog látni:



    Bőlére eresztve a wikipedián is megvan
  • miilann
    #197
    na és ez igaz ez?
  • RelakS
    #196
    Ja, a piros dobozos Tricky íze tisztára olyan, mint az alap Pocky-é. Egyszer talán kiszámolom, hogy árban hogy igazodik a jlist-en látható pocky árhoz
  • BEAST #195
    Elmeletileg valami Tricky nevu cuccot lehet itthon is kapni O_o

    akarmi
  • Police88
    #194
    Nagyon finom csokival bevont ropi én ausztriában/franciaországban szoktam ilyet enni csak ott vmi mikado a neve
  • BEAST #193
    hogy japanban mennyi arrol fogalmam se nincs, de mar regota szeretnem megkostolni :c
  • V43 1105
    #192
    Miaz a Pocky?
  • RelakS
    #191
    Lepukkant a topik :S

    Csak hogy legyen téma: Mibe fáj japánban egy csomag Pocky?
  • Nuki
    #190
    Ezaz! :)
    Nekem nehezen akar bejönni az étlap, de ramen talán van...
  • RelakS
    #189
    Akkor használd a japán nevét, 竹林
  • Nuki
    #188
    Annyukat, fejlesztés alatt!!4
    Attól függetlenül ez egy jó hej.
  • RelakS
    #187
    Ramen, van olyan anime, amiben literszámra zabálják

    Ha van cím, én is megkóstolnám
  • desigo
    #186
    Az micsoda?
  • wordsworth
    #185
    Kicsit offolnék:
    Pesten nem tudtok valami helyet ahol lehet rament enni? ^^
  • Nuki
    #184
    Hát én is eltanácsolnám magam ha nem mentem volna ki :D
  • Gibor
    #183
    én meg kb 2011... :( kb addigra lesz anyi lóvém... :D
  • macleod2005
    #182
    2009 nyarán megyek
  • Gnome
    #181
    Volt magánsulis időszakom (másfél év utánna eltanácsoltak mert idézem "Veszélyeztetem a fiatalabbak neveltetését"..vicces egy suli volt..ide is úgy mentünk el, h nyár végén kiküldték a leveleket, hogy aki nemjön japánba összel azt eltanácsoljuk...suli 1/3mada elis ment...szal voltak furcsa dolgai az igazgatónőnek de szerencsére a 4ediket már nemott töltöttem....Japánt azért köszönöm nekik..már ezért is megérte^^
  • Nuki
    #180
    Jó stratégiának tűnik.
  • Police88
    #179
    ezt én is néztem h jó suli lehet xD
  • vao
    #178
    meg némi pénzmag, már az induláshoz is..
  • cSuwwi
    #177
    elég nagy bevállalósság kell ahhoz, hogy egy teljesen más kultúrájú országba (ami ráadásul a világ másik végén van) csak úgy egyedül kimenj.
  • wordsworth
    #176
    Vagy bevallalos vagy és kinnt keresel valami munkat, és uj eletet kezdessz kinnt, mert van akinek sikerult:)
  • cSuwwi
    #175
    felnősz, elmész dolgozni valami normális munkahelyre, nem mész el nyaralni 2-3 évig, aztán a spórolt pénzből a 4. évben kimész egy hónapra.
  • Nuki
    #174
    Milyen iskolával voltál te Japánban? Jézusom... nem akarok ekkorát túlozni, de én odaadnám érte a fél karomat, és nem egy embert ismerek, aki ugyanígy érez mint én.
  • desigo
    #173
    ahhoz elég elmenni a 8 kerbe...
  • cSuwwi
    #172
    jócsakhát kicsit máshogy néz ki egy európai ember, mint egy japán. (a feketékről nem is beszélve), nem mondhatod azt, hogy helybeli vagy :]
  • BEAST #171
    Ennyi erovel jobb ha a lakasomat sem hagyom el
  • cSuwwi
    #170
    ha belefutsz egy nacionalista csoportba, és megszúrkálnak a bökővel, vagy csak kirabolnak, elég lesz annyi idő is, amíg kintvoltál
  • BEAST #169
    Ezzel csak egy baj van. Ha egy olyan helyre mesz ahova mar nagyon reg el szerettel volna jutni, barmennyi idot is toltesz ott, az mindig kevesebb lesz mint szeretned
  • Gibor
    #168
    Hát igen énse 1-2 hetet szeretnék lenni... ha kimegyek legyek ott már 1 hónapot legaláb...
  • wordsworth
    #167
    Hmm a japán csajok jobban szeretik az europai pasikat mint a japán pasikat? :D
    Ezt megnézném.. sőtt meg is fogom, gyűlik a pénzem :) csak suli mellett nehéz kimenni, mert nem 1-2 hétre mennék ki
  • timantes
    #166
    na mostmár mi is áttértünk a 2008ba , BUÉK mindenkinek aki eme topicba téved.
  • BEAST #165
  • timantes
    #164
    jaja , ott már 2008-at írnak , de elmaradottak vagyunk , mi még csak 2007ben élünk
  • RelakS
    #163
    Biztos az a 3 óra? még a téli-nyári kavarással is max 2 óra, nem? :) (Bár mivel japán +9, mi meg +1, én úgy saccolnám, még 1 óra^^ vagyis most már annyi sem :D )

    Helyi idő Tokió
  • timantes
    #162
    3 óra mulva buék lesz japánban ^^ , nekünk még 9 órát kell várni...
  • berlinboy6329
    #161
    jah,de az most fél 2 fele is csak fél 10.Azt meg 3 órája irtad,az fél 7....
  • RelakS
    #160
    Tokióban 8 órával elébb, mint itt :P