3567
digi
  • Gery85
    #3004
    Nos, következő módon megy a faszom diginél a váltás:
    1. Felhívtam az ügyfélszolgálatot,hogy mit szeretnék, közölte velem a csajszi,hogy menjek be az irodájukba,mert csak személyesen lehet csomagot módosítani
    2.Bementem az irodába, ott a csóka kattintgatott,majd közölte velem,hogy akkor jövőhónaptól lesz csak az új csomag, addig várni kell.
    3.Ha már ott voltam, el is kérte a különbözet díját - mondjuk ez nem baj,legalább nem lesz összevont a számla.
  • Gery85
    #3003
    Köszi az infót.
  • gabesz8906
    #3002
    Csak, hogy tiszta legyen a kép mindenki előtt: ha a routeren beállítom a kapcsolatot akkor minden okés becsatlakozik és működik is a net (most is úgy vagyok fent) de ha a laptopra kötöm (csak azért lenne lényeges mert a router vissza fogja a netet) akkor már nem tudok csatlakozni. Nem vagyok láma meg tudok csinálni egy PPPoE kapcsolatot. A hálókártyát csak azért írtam mert mikor voltak be kötni azzal magyarázták meg a szerelők, hogy biztos az a rossz a gépben.
  • kennedy69
    #3001
    Szerintem azonnal.Ahogy figyeltem jelzik a technikus felé,és az átállítja.De az is lehet,hogy a ügyintéző egy kattintással elintézi.
  • Gery85
    #3000
    Ha Diginél váltok magasabb csomagra,azt kb mennyi idő alatt kapom meg?
  • ChaosTeam
    #2999
    Azért kérdeztem, mert amikor routeren keresztül csatlakozol a netre, akkor más beállításokat használsz, mint amikor közvetlen a gépedbe dugod a net kábelt..


  • bertino
    #2998
    xD
  • gabesz8906
    #2997
    Igen, de szerintem valamit a bekötésnél rontottak el. Mert a router be csatlakozik, és jó a hálókártyám.
  • ChaosTeam
    #2996
    A laptopodon úgy próbálsz csatlakozni a digi lan netre, hogy a lakásba bejövő hálózati kábelt dugod a laptopba, és a windowsban pedig PPPoE kapcsolattal próbálsz csatlakozni?
  • gabesz8906
    #2995
    sziasztok.

    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért nem linkel össze a laptopom a lanos nettel? Előtte modemes volt az ment hibátlanul, a mostanival meg csak routerrel tudok csatlakozni az meg 5 percenként szétkapcsol utána meg nem is csatlakozik újra.
  • Misi az ezredes
    #2994
    Jah hát igen, rosszat linkeltem :D



    Bocsi :)
  • Misi az ezredes
    #2993
    Nem! Én Budapestet választom mérési helynek, de engem úgy lát mintha Miskolcon lennék :/ Pedig BP :)
  • tommygear
    #2992
    ne miskolcot válassz ki méréskor szervernek, bár ennek semmi köze hozzá :D
  • Misi az ezredes
    #2991
    Valakinek lenne ötlete mitől lehet? :S Vagy valaki észlelt hasonló problémát?!
  • Misi az ezredes
    #2990
    Halihó,
    Tegnap óta tapasztalom azt, hogy az internetem sebessége lecsökkent. Üzleti csomagból van 20/20 Mbit/s net.

    Frissen mérve...


    Budapesten lakom és ez a Miskolci switchre csatlakozik? Érdekes

  • nyecsi
    #2989
    Oké,köszi :)
  • tommygear
    #2988
    ennek mi köze a digihez? nem a digi áll át ipv6-ra
    ha meg a tesztnél zöld pipa van nem lesz semmi gond
  • nyecsi
    #2987
    Szóval.Valaki meg tudja mondani holnap mi várható a digiseknek?
  • nyecsi
    #2986
    http://nonstopuzlet.hu/ipv6-napot-tart-holnap-a-google-es-a-facebook-20110607.html Itt.Azóta rákattintottam arra a linkre ami kipróbálja.azt irja nem lesz gond
  • Mighty
    #2985
    Hol olvastad? Megtekinteném én is.
  • nyecsi
    #2984
    Sziasztok.Segitséget kérnék,mert én nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz.olvastam a hirt h holnap átállnak erre IPv6-ra.én Óbudán lakok,honnan tudom meg h lesz e rendes net,és minden müködni fog?valaki segitsen :(
  • Stefling
    #2983
    Ebben nincs még sztem, csak egy újabb frissítés jött. :)
  • tommygear
    #2982
    itt nem tudom hol látsz ipv6 támogatást
  • Stefling
    #2981
    Köszönjük. :)
  • Garfield
    #2980
    Klikk
  • Golyo69
    #2979
    nekem is ilyen van de még nemtom hogy van-e frissítés hozzá
  • Stefling
    #2978
    Tudom, hogy nem ide tartozik, de ha jól emlékszem, jópár digis-nek van olyan rutere mint nekem: (TP-Link WR1043ND) Nem tudja valaki, hogy van-e már hozzá IPv6-os frissítés?
  • tescodr
    #2977
    már csak azt kellene megtudnom hogy itt Csongrád városban is szolgáltatnak e...
  • tommygear
    #2976
    nincs semmi korlátozás, játékokban 10-20as ping
  • tescodr
    #2975
    hi all nah most lett elegem 1 hete van benn kb az upc de egy nagy s*ar kérdésem lenne hogy a diginél van valami nemű korlátozás?
    letöltések torrent,játékok jól mennek nem laggol nem szakad meg?
  • TomBond
    #2974
    Jól van na! Én örülök neki és látom ti is örültök!
  • Gery85
    #2973
    Jó hogy ezt megosztottad valünk
  • TomBond
    #2972
  • tommygear
    #2971
  • bertino
    #2970
    ez szinte hihetetlen.
  • TomBond
    #2969
    Hétfőn megyek be és meglátjuk!
  • bertino
    #2968
    tenyleg, es mikor ?
  • TomBond
    #2967
    Hamarosan váltok a Startról a Topra!
  • Gery85
    #2966
    Kifejezetten tetszik ez a felsorolás Topnetnél már ajánlja hogy torrentezzek

    A csomagjaink között találja meg az igényeinek megfelelőt:

    * StartNET csomagunkat leginkább azoknak a felhasználóknak ajánljuk, akik az internetet levelezésre, böngészésre, hírolvasásra, információgyűjtésre használják. (Egy átlagos tartalmú oldalt max. 10 sec alatt betöltődik)
    * BaseNET csomagunkat azoknak az internetezőknek ajánljuk, akik napi 3-4 órát is eltöltenek a számítógép előtt, videókat, képeket tekintenek meg, közösségi oldalakon aktívak. Ezzel a sebességgel már akadozás mentesen használhatunk MSN-t, Skype-ot vagy akár pár zeneszám letöltésére is alkalmas. (Egy átlagos tartalmú oldalt max. 5sec alatt betöltődik)
    * TopNET csomagunk, a szupergyors internet, ami minden elvárásnak eleget tesz. A böngészés, videó beszélgetések, on-line játékok, hibátlanul működnek. Ajánljuk azoknak, akik a bejövő jelet tovább osztják több számítógép használata esetén, illetve azoknak, akik fájlcserélő oldalakat használnak. (Egy átlagos tartalmú oldat max. 2sec alatt betöltődik)
  • berczely
    #2965
    Srácok!

    Tegnap kötötték be a netet és azóta sz*r az msn! Lefagy állandóan, hibát észlel leáll stb. Már kínomban újra raktam az oprendszert is, de semmi nem változott!
    Ez miféle anomália?