196

Árpi mesemondó fan topic
  • lemongrass
    #75
    úúúú... ezt nem lehet eléxer megnézni!!!
  • n3whous3
    #74
    Az igazi tehetségek
  • n3whous3
    #73
    Óbazmeg, csak nem a kis pöcs nyert? ÉS mit fog csinálni az 1 millából? Vesz belőle Nintendót?
  • RAZOR27
    #72
    ő arra gondolt ,hogy nem fan topik hanem fun topic,tehát fun=vidám....

    Ja és a kommentem a topikhoz annyi lenne ,hogy amikor megláttam a listában elmosojodtam ,majd elkezdtem olvasgatni a hsz-eket ,van benne egy-kettő ,ami tükrözi a véleményem ,hogy a műsor nem tehetségkutatás alapon ment ,hanem ,hogy ki kit sajnál meg ,és az engem zavar ,hogy manipulatívan használták a szegénységet.A 4 for dance ,meg azért nem nyert ,mert inkább szavaztak a "jajj szegény kisgyerekre" ,mint az igazi tehetségekre ,ennyi.

    ui:direkt rakom a vesszőketőket a szóköz után
  • bardocz
    #71
    ő hol 15 éves?12-nek néz ki max
  • catacom
    #70
    Neked ebből az első mondatos idézetből mi jön le?? "A topic magáért beszél, a fanok itt gyülekezzenek." Szerintem nem az én leszűrésemmel van a gond:-)
  • Szabi84
    #69
    /fav
  • guardian hero
    #68
    Egyetlen jobb humángimnáziumba se vennék fel a gyereket. Szókincse nincs, értelmes mondatot összerakni nem tud, intonálni nem tud, elharapja a szavak végét, érthetetlenül beszél (nem a tájszólás miatt, hanem mert artikulálatlanul ordít), már az is vicc, hogy kamera elé kerülhetett.

    Én nem tudom, hogy többieket sajnáljam-e jobban, akiknek rengeteg munkáját és tehetségét vette szarba a nézőközönség ezzel a döntéssel, vagy Árpikát, akivel most sikerült elhitetni, hogy tehetséges, legalábbis amíg az élet majd jól pofára nem ejti. Így szokott kezdődni egy tipikus alkesz életút.

    Fábry szégyellheti magát, hogy hozzájárult ahhoz, hogy a szerencsétlen gyerek ronggyá égesse magát, és jó eséllyel egy életre megnyomorodjon majd ha rájön, hogy mennyit is ér valójában.
  • BaliBoy
    #67
    Elírta a topiknyitó. Ez a Utasi Árpád FUN Topic.
  • TIBI
    #66
    simán elvegyül közöttük...
  • Fbn Lx
    #65
    árpi max egy x+1-edik faluszéli parasztgyerek. A legtöbb 15 éves simán tud így szavalni, persze azok közül, akiknek alapból van egy akcentusa. Hol ebben a tehetség? Arról nem is beszélve, hogy általában kappanhangon ordított akkor is, mikor egy normálisabb, lágyabb tónus jobban feküdt volna. Hol itt a tehetség? Avagy honnan szalajtották szerencsétlen kölyköt :S
  • NEOreg3
    #64
    és kétszer bukott (most 7.-es)
  • TIBI
    #63
    Nemá' tényleg 15 éves???
  • R0sc0
    #62
    sok itt a köcsög
  • 89
    #61
    színvonaltalan volt az egész...
    "az éneklős fiú meg nagyon ügyesen elénekelgeti a népdalocskáit de manapság csak a 80 felettiek szeretik az ilyet"
    ezen kiakadtam
  • zmeor
    #60
    4 four dance egy rakás szar volt, egy normális áncllépésk nem volt csak mindig valami idiótaságot jártak végig...
    az a csajszi meg görnyedthátú nem színpadra való ember nyavalygós hanggal
    Árpika semmi különlegeset nem mutatott.. csak elmesélt egy mesét egy hülye maskarában, az éneklős fiú meg nagyon ügyesen elénekelgeti a népdalocskáit de manapság csak a 80 felettiek szeretik az ilyet.. nekem amugy a blacktime volt a kedvencem de már beléjük is beleuntam amikor nem táncoltak csak valami idióta (vámpíros) hülyeséget előadtak..

    AMÚGY MEG HOGY LEHET ÖSSZEHASONLÍTANI A TÁNCOSOKAT, HUMORISTÁKAT, ÉNEKESEKET, SZAVALÓKAT egyszerre??? nem fér a fejembe.. sztem Ördög Nóri volt a műsorban a legjobb..
  • homeless
    #59
    Én nem nézek ilyen szemetet, de az utolsó részt kénytelen voltam megnézni, mert vendégségbe voltunk és ez ment a tv-be. És én leszarom, hogy ki nyert. Csak az idegeskedik miatta, aki olyan idióta, hogy ilyen műsorokba küld sms-t. Amúgy szerintem azért nyert, mert 9-10 évesnek néz ki és mindenki úgy is kezeli, pedig már 15 éves. Amúgy semmi különlegeset nem csinált, csak elmondott pár mesét tájszólással, de még azt se lehet mondani, hogy profin. Néha kiabált néha meg suttogott, de még ezeket se mindig jó helyen használta, és ennyiben ki is merült a tudománya.

    Ja és csak a szavazókat minősíti, hogy ki nyert, őket kell szídni nem a gyereket.
  • Trade
    #58
    azt meg megkerdeznem meg hogy hany mesemondo versenyt nyertel te meg?
  • autoszimulator
    #57
    Őőőő, azért ez már a ló másik oldala.. Rendben, hogy egy pestinek több energiát kellene abba belefektetnie, hogy ilyen tájszólassal beszéljen. De a pesti semmivel sem több, mint egy vidéki. Sőt.. Sok pesti affektáló majom idegesítőbb, mint az ilyen nyelvjárással beszélők. És ezek népmesék, így élvezhetőek. De ettől függetlenül tartom, amit írtam az előbb.
  • ricsimaster
    #56
    Már boccs emberek most én is bránernek fogok tünni mert utálom a kiscsávót , nuku energia bedobásal megnyerte? Mit csinált ki állt fogta a parasztos tájszólását és elmondod egy mesét amitől a városias beszédemmel nem értettem SEMMIT csak , hogy valaki ott tátog... Irigység... NEM, csak szánalom hogy a for 4dance eszméletlen sokat dolgozott hogy nyerjenek rengeteg munka kreativitás de annak a kis kölyöknek mi dolga volt? szinte semmi csak annyi mese kiválaszt és beadni jó paraszti mód. A másik közönség szavazott nagy [email protected] a média bármit tud módosítani. Szerinted miért nem mutatják meg a pontos számadatokat. Ennyit értek pátyolgatjátok, közbe nem ért el semmit.
    Na ennyi és no comment azokra akik most elkezdenek anti commikat írni rám.
  • Trade
    #55
    Mekkora egy szarhaziakkal van tele ez az egesz topic.
    Mert szerintetek csak egyetlen egyetemleges elet letezik a pesti elet.

    garfield592,tommyg,zmeor:magatokrol allitottak ki szegenysegi bizonyitvanyt
  • Klemice
    #54
    tehettségkutató műsor volt az tény
    szerintem is van benne valami hogy megsajnálták mert fábry megrígatta és mert szegény
    akár jó szavazótábora is lehetett..
    nemtudom annyira nem izgatott fel ez a show de a vége meglepett
  • autoszimulator
    #53
    Na most ez nem irigység, meg te ne szidd itt senkinek a szüleit. Akármit is akarsz te, vagy bárki bemesélni ennek a hátterébe, ez egy TEHETSÉGKUTATÓ MŰSOR volt. Nem más. Nem segítsünk a hátrányos helyzetű, netalántán határon túl élő, hátrányos helyzetű kissrácon. Mellesleg, ha már megnyerte, kívánom, hogy jó dolgokra fordítsa, azaz a szülei arra fordítsák, mert jópár évig ő még erre nem lesz jogosult. Nekem nincs szükségem arra a pénzre, de ha már egy műsort inditanak, annak kitűznek egy célt, melyet végig követnek elvileg. Elvileg. Mert már az attraction kiesésekor lehetett sejteni, hogy itt bizony nem az lesz a cél, amit egy halandó TV néző elvárna. És nem is az lett. Azt meg nekem senki se mondja, hogy a másik 3-nak minek a pénz, úgyis befutnak, megkeresik majd. Ez nem arról szólt, hogy a 4 emberből válasszuk ki a három tehetségest, a negyedik meg kapja meg a pénzt. Mert ő szegény. lol.
  • Phat Smoker
    #52
    a sztendaposok rossz arcok és irigyek, valszeg dr.litkai gergely jogi vezényletével kerültek le, viszont ez nem volt vicces tőle :)
  • Phat Smoker
    #51
    ne idegesítsd magad feleslegesen, a magyar emberekbe dns szinten van belekódolva a "fikázó, irigykedő, feljelentgető" mentalitás.
  • ColdFire
    #50
    Ne tűrjük hogyha a legjobb stand-upokat letöröltették, akkor ezzek fennmaradjanak szvsz...
  • Goruck
    #49
    másik fele meg, hogy szegény gyerek pár évig nem használhatja LEGÁLISAN az ujdonsült kocsiát...
  • Goruck
    #48
    azért nemtudom...láttam az összes produkcióát és nemértem miért kell annyira odalenni érte, ha meghúznád hangsúlyskálába az előadását ugyanazt a görbét kapnád...
  • Seth
    #47
    Ha nem szűrted volna le, ez kb annyira Utasi Árpád Fan topik, mint az Uwe Boll fan topik. Nézz be oda és olvasgass :D Olvasd már el az első hozzászólást: "mesemondo koncert" , szerinted ezt komolyan gondolta a topiknyitó? Szarkazmus mond neked valamit?
  • ancsie18
    #46
    De bazz egy dolgot fogjatok már fel! A közönség, aki miatt esetlegesen bent maradtak ezek a gyerekek, szintén MI vagyunk! MI adtuk le a szavazatokat rájuk, ha te nem is, még én se, de a közönség! Az, hogy te kit szerettél volna, a kutyát sem érdekli, mert ezek szerint te és a hozzád hasonló gondolkodáúka nem adtak le elég szavazatot, hogy az nyerjen, aki szerintetek megérdemelte volna. Akkor most miről beszélünk? Miért most kezditek el irigyelni tőle? Ez most min változtat?
  • Phat Smoker
    #45
    de Árpi rendes és megengedte :)
  • akyyy
    #44
    azt mondom fogjunk össze és töröltessük ezekt a youtubról, mert ugye ezek szerzői jogáltal védett tartalmak amiket yutubra tilos feltenni -.-
  • Fabio Capello
    #43
    Hát nem tudom.... Nem repesek az örömtől hogy ő nyert, én a 4 for dance győzelmére számítottam. Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy a két kissrác csak nézettségnövelésre volt ott, és ki kellett volna esniük.
  • ancsie18
    #42
    Mi közöd van hozzá, mit vesznek a pénzből? És mit fáj neked az, hogy nyert havi 1 milliót, és véletlenül pont egy szegény, vidéki gyerek?! Ha nem lenne az, akkor meg azt mondantáok, azért nem érdemelte meg, mert van elég pénze... Csak az irigység, az irigység... Annyira undorító és unalmas.... Gondolom a savanyú és szintén irigy szüleitektől tanultátok. Gratutálok hozzá!
  • Dynamic
    #41
    Egy részt se láttam ebből a műsorból(sem).De most kíváncsiságból megnéztem, ki ez az ember, és annyit láttam az egyik videó alapján, hogy valami kis törpe, aki tájszólással üvöltözik:)
  • Phat Smoker
    #40
    látom irigykedtek Árpira, pedig előttetek is ott állt a lehetőség, hogy na gy mesemondók lehessetek!
  • moor09
    #39
    Mit vártok egy olyan országban ahol 2 és fél millióan nézik Győzikét, amugy is várható volt hogy ő nyer ha tehetségkutatórol van szó akkor nem a nézőknek kellene döntően befolyásolniuk az eredményt hanem egy SZAKÉRTŐ zsűrinek, a nézük megsajnálták minden tele volt a nyomorával így ő nyert nincs így ebben semmi meglepetés.
  • catacom
    #38
    Na szevasztok!
    Azt hittem nem hiszek a szememnek amikor megláttam ezt a topicot:-(
    Áruljátok már el mi a francokat favorizáltok ezen a kis paraszton???? Hiszen a veleszületett paraszt stílusa miatt azért nem kellett volna vele megnyeretni a döntőt. Ez nevetséges!!!! Nálunk is vannak szerencsétlen sorsú gyerekek de azt hittem ez a verseny a tehetségről szól!! És ha mi magyarok így látjuk, hogy ő volt az ász akkor csak sajnálni tudom a szavazókat!!!! Na nem is idegesítem magam!!
  • autoszimulator
    #37
    Jól látom, hogy egy tehetséges mesemondó srácot láthatunk, miközben a megszámlálhatatlanul bő szókincséből válogatja ki a legmegfelelőbb szavakat, sziporkázva a kamera előtt?
  • timantes
    #36
    Produkciója 1

    Produkciója 2 - Indul a bakterház

    Árpi és a 4 for dance


    Árpi és Szabó Gyula

    DÖNTŐ-Eredményhirdetés