196

Árpi mesemondó fan topic
  • joe1980
    #196
    Vmeik nap belehallgattam ennek a lemezébe,de most komolyan annyira jó,hogy veszek belőle 20-at mert szükségem van poháralátétre mert ez csak arra jó.Meg a másik nyomié A virágzenéjével..Amugy kellemes ünnepeket.
  • joe1980
    #195
    Szerintem.Rájöttem miért Utasi nyert.A válasz:mert már a műsor szervezőinek,meg a tőbbi tagjának tele volt a töke e kedves fiatalembernek a sirásaival,és hogy örüljön ,odaadták neki a főnyereményt.
  • cargame
    #194
    Anyadat te kis [email protected] hataron tuli magyar nem magyar. Hogy asnad el magadat.
  • cargame
    #193
    De loool vagy:D:DDD Ez a Blikk kisfiam aminek a szavahihetoisege = 0-val. Erted?? Egy cikk nem 2 szobol all amit kivagtak az egesz interjubol ;)
    Nem kell elhinni fut-fat.
  • joe1980
    #192
    Olvastam a cikket,és én csak annyit tudok mondani,hogy:igy járt.Ehhez többet nem tudok hozzáfüzni.
  • David2
    #191
    nocsak nocsak
  • II Rocky II
    #190
    ejj
  • Tatyla
    #189
    199
  • timantes
    #188
    nem tudunk azokról semmit , itt csak Utasiról tudunk
  • joe1980
    #187
    DJ Hamvai esetleg DJ Bárány albumok nem jelentek még meg?mert inkább az jobban érdekelne,mint ez.Nem tudtok uj infókat róluk,nagyon szépen megköszönném.
  • ZilogR
    #186
    milyen érdekes, h most mondja a fókusz, h Árpi tartja el a családot - ezen nem is csodálkoznánk, ha arra nem gondolnánk, h Árpi által végzett munka nem gyermekmunka-e? beperelhető-e az, aki munkát ad egy kiskorúnak? ha jól tudom, éppen június 12-e a gyermekmunka ellenes világnap és a heti 14 óra felett végzett munka gyermekmunkának számít, ha azt 18 éves kor alatt végzi az adott személy.
  • Sabcsee
    #185
    én megvettem az albumát és minden nap arra csicsikálok el
  • COOLancs
    #184
    Árpi jómunkásember. Ja ez nem az az Árpi, akinek a nővérje a Malvin, fiatalabb nála 2 évvel?
  • timantes
    #183
    látom nagyon kihalt a topic , mivan Árpikával , megy még a szekere ? vagy költögeti a millióit ?
  • ugot2know
    #182
    majd ha aranylemez lesz (menniy most a határ?1000 db?)
  • timantes
    #181
    megjelent az első albuma!!!!!!!!! a boltokban már kapható, valami nagy mesealbum a neve. vegyétek :)
  • Zillo
    #180
    Kivancsi vagyok a te keped mennyivel jobb az övénél,az intelligenciaszinted ugyanis jóval az övé alatt lehet...
  • Daza500
    #179
    Te meg rászolgáltál a nick-edre...
  • jolmegmondom
    #178
    Uhrinbenedek, feketepákó, győzike vvágica,andi,bandi és az egész berényi család anyussal és vili bával nem olyan irritáló mint ez a kis görényképű, genetikai tévedés.
  • timantes
    #177
    szerencsére van aki kordában tartja a topicot és osztogassa a büntetőpontot
  • berlinboy6329
    #176
    Szerintem nagyon erotikus hangja van....Bassza a fülem..
  • joe1980
    #175
    Én ugy vagyok vele,hogy inkább a mesét nézni szoktam nem hallgatni,mert ott a szereplök tényleg ugy beleélik magukat (pl a shrek,a nemo nyomába,toy story).Utasi Árpi se lenne rossz ha megfelelő beleéléssel adná elö a meséket és nem ugy ahogy szokta.Nekem mindegy lehet meselemeze,de én nem fogom meghallgatni,azt ahogy ordibál.De most ezt nem azért irtam,hogy bárkit (aki szereti) megbántsak vagy ilyesmi.Nehezen törödök bele,de hát ilyen az élet.ennyi voltam.
  • Klemice
    #174
    de azért keményen mennek itt a büntetőpontok :D
  • catacom
    #173
    Na erre jár a 10 pont!!
  • Daza500
    #172
    Hát...lassan ideje lenne.
  • ryhdeksan
    #171
    lehet törölni a topicot ^^
  • joe1980
    #170
    Ennek az Árpikának olyan "bár" hangja van.Bár ne hallanám.
  • Daza500
    #169
    Pedig sajnos igaz.
  • lemongrass
    #168
    ez mekkora igazság volt!!!!
  • Phat Smoker
    #167
    mee begvan fázva :D
  • Zillo
    #166
    biztos tud,de negem kifejezetten irritál a hangja.Egyáltalan nem kellemes hallgatni...ahogy Oláh Ibolyát sem.Pákóról meg no comment.
  • 89
    #165
    de te az vagy mi???
    bár nem hiszem...mert akkor tanultál volna egy kis magyar történelmet és tudnád mi az, hogy határontúli magyar...
  • autoszimulator
    #164
    és egyikse magyar..
  • mama2
    #163
    Hát nem nagyon:/. Olyan hangja van, mint aki úgy énekel, akinek be van dugulva az orra:P.
  • 89
    #162
    Rúzsa Magdi legalább tud énekelni
  • knightbali
    #161
    Holmarad Győzike? :)
  • Daza500
    #160
    Pfujj...
  • janika15
    #159
    Rúzsa Magdi,Oláh Ibolya ,Utasi Árpád-----Pákó
    Kishazánk sztárjai
  • ancsie18
    #158
    Dehát tudjátok, azt szokták mondani, hogy kutyával és gyerekkel mindent el lehet adni. El tudom képzelni, hogy a következő részben gyerekek, kutyák és sztiptíztáncosnők fognak megmérkőzni...
  • ancsie18
    #157
    Én is azt látom, hogy itt tulajdonképpen az okozza a problémát, hogy a mesemondást mint olyat nem lehet egy lapon emlegetni (legalábbis a mai emberek között) a tánccal vagy az énekléssel, ezért fáj sokaknak, hogy hogy nyerhetett egy mesemondó.