196

Árpi mesemondó fan topic
  • cicai
    #156
    jaja:D
  • timantes
    #155
    jaja itt a fanok gyülnek össze , elsőnek vitatkozunk , aztán fél év és ez lesz az SG legforgalmasabb topica :)
  • Zillo
    #154
    Ja és még annyit h szörnyen nagy ostobaság volt egy ilyen vegyitett tehetségkutató versenyt rendezni,hiszen minden kategoriában mást jelent a tehetség,és ezen kategoriák össze nem vonhatok....hogy lehetne egy táncos vagy egy énekest összehasonlitani?sehogy,mert mindegyiknek a sajátjában kéne megfelelni,és a saját kategoriával kéne megmérkőznie,különben abszolut tetszés-függővé válik a dolog.
  • Zillo
    #153
    Való igaz,h nem ő a legtehetségesebb,és az is igaz lehet,h az emberek megsajnálták a kisfiút és azért szavaztak rá.De hogy bunda azt nemhiszem.Egyszerűen a nézők nem azt nézték,h ki milyen tehetséges,hanem itt sokminden közrejátszott,nagyot nyomott a latban h ő egy kisgyerek,a masik fiút is többször a közönség juttatta tovább.Viszont azzal nem ertek egyet h Fruzsina lenne a legtehetségesebb,énekes annyi terem mint fán a levél,és ő egyáltalán nem volt az a kiemelkedő példány...max volt egyfajta bájos stílusa és megjelenése.Igazából talán a táncos fiúk voltak,akik legjobban megérdemelték volna,sokkal nehezebb 4en egy produkciót úgy összedobni,h az harmonikus legyen,és ne egyhangú.Csoportban dolgozni ezerszer nehezebb,legyen az bármiről szó.Mellesleg ők voltak,akik a legtöbb arcukat megmutatták.
  • cicai
    #152
    és nem is mo-n él:D
  • cicai
    #151
    Nah ez igazi Fan topic
  • baggins
    #150
    "Magyarország új csillaga , az új sztár!!!!!!!" - de ócska szöveg. Messze van ettől a csávó, mint Makó Jeruzsálemtől...
  • Dexantreal
    #149
    Nem baj és sry :P.
  • Dexantreal
    #148
    ...
  • toretto r34
    #147
    Tényleg van oscar dija
  • NEOreg3
    #146
  • Dexantreal
    #145
    Muszáj mindenkit cikizni? :P
  • NEOreg3
    #144
    ne mondd már, hogy nem ismered, még Oscar díja is van
  • Istencsászár
    #143
    Híres művésznő:)))
  • 89
    #142
    emmekkki?
  • toretto r34
    #141
    Bárcsak lenne vele tapasztalat
  • RAZOR27
    #140
    Mondjuk az RTL műsoraiban már meglehetett szokni ,hogy a szavazatok nem tiszták ,emlékszem még halványan amikor még ment a való világ ,abban akartam szavazni ,erre a gyereknek fél óráig nem lehetett sms-t küldeni ,lezárták az sms-fogadóját ,nehogy megnyerje.No comment...

  • BaliBoy
    #139
    ehhh... tapasztalat? :)
  • toretto r34
    #138
    Szerintem ő egy igazi tehetség
  • liverpool123
    #136
    baszki ez annyira átlátszó volt....a selejtezőkbe mindig kiirták a műsor végén a végeredményt ki hány szavazatot kapott stb....bezzeg már az elődöntőkbe meg a döntőkbe nem irták ki.....nagyon nagy bunda az száz.
    Meg a gyerek lószart se csinált de kapta a 10 pontokat a Fábrytól.Black Time meg a végén nyelni nem tudott de szaros 7 pontokat kapott a Fábrytól.
  • BaliBoy
    #135
    Én ebben a bunda dologban egyre biztosabb vagyok. Mikor kihírdették a végeredményt akkor én is meglepődtem. Bosszankodni igazából nem is bosszankodtam mert ez a média. Bármi kitelik tőlük. De úgy voltam vele, hogy ne egyből bundára fogjam a dolgot, hogy biztos sokan megsajnálták és azért kapott annyi szavazatot + ugyebár a vajdasági szavazók. De látva, hogy mennyi embernek nem volt szimpatikus a srác és, hogy ráadásul milyen sokan látják úgy a dolgot, hogy ebben a műsorban nem a sajnálat miatt kellett szavazni, elképzelhetetlennek tartom, hogy annyi szavazatot kapott volna, hogy azzal megnyerje. Szóval eléggé bunda szaga van a dolognak.
  • KnightRider
    #134

    Nem örülök annak, hogy Árpi nyerte a műsort. Nem irigylem tőle a pénzt, biztos vagyok benne, hogy jó helyre kerül, hogy az Utasi család enyhíteni tudja a nyomorát.
    Ami miatt nem örülök, az az, hogy Árpi messzemenően nem akkora tehetség, mint a többi fellépő és ez a már korábban kisettek többségére is igaz. Akik szavaztak rá, azok szolidaritásból tehették, nem hinném, hogy ennyi embernek tetszik az, hogy egy mokány kis parsztgyerek (a parasztot nem pejoratív értelemben írtam) kiáll és borzalmas intonálással nekiáll szavalni.
    A Bendegúz stílus előszörre nekem is tetszett. Másodjára elgondolkodtam, hogy tud-e valami mást. A végére már kifejezetten idegesített. A baj az, hogy Árpi ennyit tud és kész, itt legördül a függöny. Ez nem baj, van, aki ennyit se tud, csak hát a másik három döntős mellett ez igencsak soványka teljesítmény.
    Én személy szerint Kovácsovics Fruzsinának szurkoltam. Véleményem szerint ő egymaga megeszi reggelire az egész Csillag születikes és régi jó politikailag korrekt Megasztáros bandát. Ezzel persze nem azt mondom, hogy a 4 For Dance vagy Bíró Gergő kevésbé jobb, de Fruzsina kisugárzása megfogott.
    De hogy ne menjek át offtopicba: én bundát sejtek a döntés mögött és szerintem Fábry keze van a dologban. Akármi is volt, egy a lényeg: Utasi Árpinak jött a legjobban a pénz, de hogy nem ő volt a legtehetségesebb, az biztos.

  • timantes
    #133
    én is vidéki vagyok
  • homeless
    #132
    Berecz András
    Na ez egy igazi mesemondó...
  • homeless
    #131
    Esküszöm jobb mint az Árpi bármelyik produkciója
  • Győri Devi
    #130
    ha lesz Árpi mesemondó koncert menjünk csápolni
  • Istencsászár
    #129
    Jól beszélsz pajti csak ad1, nem feltétlenül vagyok pesti, az meg nemizgat hogy beszél, amikor nem is beszél:), hanem 1 szót nyög... az nemgem nem izgat honnan jött ( persze mondhatod mekkora tuskó, de hidd el most nem erről vans szó... ) hanem a produkcióról.
  • Just B
    #128
    Hál' istennek én nem láttam egyetlen részét se ennek a "kultúrális" tehetségkutató műsornak. De nem is bánom, mert még mindig megy a csalás és a hazudozás. A kis csávónak egészségére...
  • highlander15
    #127
    Most őszintén,te mit tennél,ha hirtelen odakerülnél egy xy számú közönség elé,hogy elmesélj egy történetet?Vissza kéne venni a hatalmas pesti arcból,és nem lenézni a vidéki srácokat...Attól,hogy valaki vidéki,még jobb ember is lehet mint ti magatok.Én is falusi gyerek vagyok,Zala megyében lakom,és sok ember beszél itt is ebben a nyelvjárásban.400000 éhező magyar gyerek van,és Árpi közéjük tartozik.Megjegyzem hogy szerintem igenis tehetséges,az ő műfajában már kevés a tehetség.Árpi meg legalább dolgozik is,nem úgy itt mint egyesek,akik lusták arra is hogy inni töltsenek maguknak.Én pl.: ma is kint voltam havat lapátolni.Meg irigykedni sem kellene Árpira,elért valamit,amire ti talán sohasem lesztek képesek,én sem.
  • Szolnokboy1
    #126
    ha már ekkora ellenszenvet vált ki egy tehetségkutató (??) műsor végeredménye, de elsősorban győztese (megjegyzem jogosan) akkor ott már valami gixer van. valamit nagyon elbaszott az rtlklub. igen, az rtlklub baszta el, nem a MAGYAR nézők, hogy rászavaztak, mert döntő többsége a szavazóknak HATÁRONTÚLI MAGYAR volt, ergo csak belföldit kellett volna továbbjuttatni. ugye senki sem hiszi, hogy a zsűri szabadon dönthetett? itt a "szánalom" főnév diadalmaskodik, minden értelemben.
  • ProGabe #125
    "Ezt minden második ennyi idős fiúcska elő tudná adni!"

    sarkítva,de így van!a délvidéken vannak olyan kissrácok,akik ugyan így szépen be vannak öltözve népi ruhába,és nemhogy így,de ennél jóval szebben beszélnek!
    annyi a kulcsa,hogy ők nem a tv-n és az interneten szedték össze a szókincsüket,a beszédstílusukat,ezért maradt meg az ilyen "jó ízes magyar beszéd".tényleg egy vicc,hogy egy ilyen kissrác megnyeri :\
    plusz vegyük bele azt,hogy eleve ki kellett volna kötni egy bizonyos korhatárt!tizen pár éves gyerekek elcseszik az életüket azzal,hogy "sztárok" lesznek
    nem gondoltam hogy írok ide,vagy csak ezzel a förmedvény műsorral kapcsolatban,de ha már top10-es a topik,és van véleményem... :)
  • Dexantreal
    #124
    Michael Schumacher nagy sztár volt... nem hiába nyerte azt a hét vébé címét, de ezt hagyjuk... ez a uuuuuuuuuuutttassi ááárpááád tááápik.
  • Istencsászár
    #123
    Egy kisgyerek aki elbőgte magát 1 hete mert nem tudott normálisan beszélni... most se, mert nem volt nagy szám amit tett... az iskolai meg megyei mesemondó versenyen biztos jól szerepelne de nehogy már kiváló énekesek és táncosok közt egy olyan valaki nyerjen aki csak beszél(ni sem tud hiszen amint nem a betanult szöveget kellett mondani megállt a tudomány... a másik gyerekben látszott az inteligencia szépen használta a szavakat és ugy beszélt ahogy azt a tévében kell egy gyereknek normálisan )... én nem sajnálom tőle h ő nyerte mert nem érdekel, de vicc h ezek a tévé műsorok másról nemszolnak csak h minél több smsből befolyó pénzre tegyenek szert, mert itt a tehetség másodlagos, itt a szimpátia meg a hovatartozás a lényeg, már nem először történt igy, és igy is fog... a nézők szavazzák be az embereket vígaszágon és a szakértők döntesenek róla h ki a legjobb ahogy régen történt... és igy én is elégedett leszek meg a tévé társaság is bezsebelheti a pénzét...
  • ReTeK
    #122
    ez a kis kölök elégé csiszolatlan, kiáll a szinpadra és elüvölti a bakterház részletet, háát ez nagyon gyengécske produkció volt semmi se jött át a csibész bakter inas stílusából
  • ColdFire
    #121
    mesemondó példakép.
  • timantes
    #120
    kár hogy nem szólsz többet , pedig Árpi az Michael Schumacher-al vetekszik , mindketten nagy sztárok
  • Daza500
    #119
  • Attila8805
    #118
  • Dexantreal
    #117
    Nah még 1 hsz tőlem: így van.

  • Dexantreal
    #116
    Egyetértek ezzel a kijelentéssel.