3008
Milyen legyen a számítógépház?
  • Solten
    #2728
    link1, link2, link3, link4, link5, link6, link7, link8.
  • Maci23
    #2727
    Aham!

    Akkor eddig azt mondjátok hogy a az aluminium a jobb választás!Jobb a kábelmenedzselése,és ugye belefér a 58(9)70,és két ventilátorhely van az oldalán!

    Ha valakinek van még valami,akkor megköszönöm!

    Vagy valaki tud jó házat ajánlani max 25000-ig azt is szívesen fogadom!

    Köszönöm!
  • determinator
    #2726
    Sziasztok!

    Tudja valaki hogy mi a különbség a 2 ház között?
    THERMALTAKE VH6000SWA Armor
    THERMALTAKE VH6000BWS Armor
    A gyártó honlapján a színen kívül nem találtam eltérést.
    Az árban van viszont 9000ft különbség.
    Ráadásul a thermaltake oldalán az SWA a drágább, itthon az iponnál meg a BWS.
  • Solten
    #2725
    Hi, az 5970 a ~31 cm-jevel nem sok hazikoban fer el... :) Amelyeknel ki lehet kapni a 3.5"-os rekeszeket, ott nincs evvel gond. Amiknel ez nem valosithato meg (pl csak 5.25-os oszlop van elol) azoknak kb min. 50 cm hosszusagunak kell lenniuk (marmint az egesz kuckonak).
  • trident
    #2724
    A poseidonról van a ph!-n teszt. nekem 3D auroram van, de valamikor el szeretném adni, csinos, szép, de például a kábel menedzsment nincs olyan jól kidolgozva, mint például az Aluminium vagy Nighfall esetében (én pedig ez utóbbira pályáznék).

    A rácsos oldalfal nem rossz megoldás, de kevésbé jó, mint a direkt ventihelyes.

    Összességében Sharkoon-ra adnám a voksot.
  • Maci23
    #2723
    Sziasztok!

    Most készülök házat venni! A Gigabyte Poseidon 310 black, és a Sharkoon Aluminium között gondolkozom!Nem tudom melyik legyen!

    Valakinek valami tapasztalata valamelyik márkával?

    nekem mondjuk Msi hd58850 van a gépembe,de azt hallottam hogy az olyan házakba ahol kifele állnak a vinyótartók,mint a poseidon-ban,nem fér el egy 5870 vagy egy 5970 videókártya,mert túl hosszú!

    Előre is köszi a válaszokat!

    Képről én is tudok dönteni,tapasztalat kellene,vagy ha valakinek van,vagy ismerősének! :)

  • Solten
    #2722
    Hi

  • redmonk
    #2721
    Sziasztok

    Valaki tudna mutatni Gigabyte Luxo házak belsejéről képet?
    Az érdekelne, hogy az alaplapi tálcán van-e pár kábelelvezető lyuk?
  • gfreak
    #2720
    az utóbbi tetszik (a Rogue sem rossz, de tényleg szolid, minimál házat akarok ;) ) viszont méretre nem sok különbség van ez és a Sharkoon között...szóval akkor a deszka belefér a Temptationbe is, nem?
  • Solten
    #2719
    Hi. NZXT Rogue (bar nem igazan minimal), Lian Li V-351B.
  • gfreak
    #2718
    Üdv! Van egy Asus P5KPL-C/1600 deszkám, és egy normális megjelenésű minimáldizájnos asztali fekvőházba szeretném begyömöszölni (úgy, hogy a normál ATX méretű táp is beleférjen)..kinéztem egy Sharkoon Temptation névre hallgató microATX házat, és pusztán méretek alapján úgy tűnik minden elfér benne...viszont ha valakinek van ilyen házakkal tapasztalata, vagy van egy jobb ötlete egy ilyen házra, megköszönném ha megosztaná velem! ;)
  • Solten
    #2717
    Lian Li PC-T1R Spider "ház"...



    link
  • Solten
    #2716
    Ez egy Transformers fej... egyedinek egyedi.
  • Solt
    #2715
    Ez ház? :D Azt hittem egy motoros elhagyta azt a dobozt a háta mögül! Jól megnézted, nincs benne bukósisak?? :D :D
  • Solten
    #2714
    Útjára engedte játékosoknak szánt házait az AOpen

  • Cor7ez
    #2713
    a tápegység kuka lesz , mert másik megy bele , de a desktop ház fontos lenne , mert helyszűkében vagyok. ez még kinézetre elmegy és az ára is megfelelő.
  • Solten
    #2712
    Hi. Ha azt allitjak ATX, bele kell fernie. Szvsz valassz inkabb ertelmes hazikot ertelmes tapegyseggel.
  • Cor7ez
    #2711
    Hy all.

    Tanácsra lenne szükségem.
    Mit gondoltok ebben a házban ( CODEGEN 201-CA ) melegedne ill beleférne egy ilyen rendszer ?:

    Gigabyte AMD AM3 MA785GT-UD3h
    AMD AM3 Phenom II X4 925 2.8GHz BOX
    Kingston DDR3 1066MHz 2GB CL7
    Sapphire PCIE HD 5750 1GB GDDR5 Vapor-X
  • MaSzKa
    #2710
  • MaSzKa
    #2709
  • MaSzKa
    #2708
    Gigabyte GZ-X házak 10eFt alatt vannak
    Gigabyte SuperB 460W tápegységgel együtt is kaphatók




  • KranaZoli #2707
    Az alsó 2db okés. A kék színű.
  • trident
    #2706
    pápápárááá. Nem is tudom, még a belsejét és az árát nem is láttuk, szerintem a külső most nagyon megosztó lesz: :)


  • trident
    #2705
    Még az a kisebb baj, hogy itthon nem kapható, hiszen megrendelheted külföldi webshopban is, a nagyobb baj az, hogy amikor "ideér" egy termék, addigra $=euro lesz az átszámítás...:(

  • S2000
    #2704
    Most néztem róla egy videót, olyan ismerős volt, aztán rájöttem, hogy itt olvastam róla.
    Nagyon meggyőző ház, nekem nagyon tetszik, és az ára is még ésszerű. Persze itthon nem kapható.
  • MaSzKa
    #2703
  • Solten
    #2702
    Uhum: link
  • Viktor9202
    #2701
    Ez jól néz ki. Amúgy az NZXT Gamma háznak nem tudjátok vannak e ilyen tulajdonságai?
  • Solten
    #2700
    link1, link2.
  • Viktor9202
    #2699
    Nekem valaki olyan házat mutasson nekem, ahol az alaplap tálca mögött van hely eldugni a kábeleket, meg direkt vannak ilyen kis rések, ahol átlehet vezetni.
  • Máté94
    #2698
    2 kérek:D
  • Solt
    #2697
    Nézzétek végig a galériát... álomszép.... :)
  • Solten
    #2696
    Zalman Z7 Plus

  • MaSzKa
    #2695
    http://www.lian-li.com/v2/en/product/product04.php?cl_index=1&sc_index=25&ss_index=62

    ezek jönnek be nagyrészt

  • MaSzKa
    #2694
    ez se az én stílusom

    inkább ez
    pár felesleges dolgot kiszednék
    20-30eFt

  • Solten
    #2693
    Nagyon nem, inkabb akkor Lian Li PC-P50B Armoursuit (~35k):





  • MaSzKa
    #2692
    100eft :S
    drága nagyon, ennyit nem biztos, hogy ér
  • Solten
    #2691
    Lian Li PC-A77F: link



  • MaSzKa
    #2690
    eze best buy házaknak néznek ki

    a Lancool meg asszem a Lian Li olcsóbb változata, mint asus-nál az asrock

  • Solten
    #2689
    Itt van rola egy teszt: link