3007
Milyen legyen a számítógépház?
  • Solten
    #2807
    Azt irja a honlapja hogy 30.4 cm-es kartya fer bele max. Az 5970 meg 34 cm...
  • Solt
    #2806
    Ebbe a szépségbe elférne valami nagyobb szörnyeteg? ( 5970, 6990 )
  • Solten
    #2805
    Miert kell minima ekkora haz? Nem mindenkinek van 6 vinyoja es 6 db 5.25-os eszkoze... Vagyis nincs ennyire szuksege.
  • Sir Quno Jedi
    #2804
    De ha én ugatom, hogy minima ekkora ház kell, de legalábbis 20+ centis venták, akkot le-e vagyok hurrogva-e?!?! :D
  • Solten
    #2803
    A Cooler Master HAF X szellős háza

  • benőmenő
    #2802
    szvsz egy 40-es az oldalára és nem is kell több, a rendszer winchester 25, a letöltős 29
  • Solten
    #2801
    12-es, un. zorgok boven jok.
  • Blekk Síp
    #2800
    Nah vééégre kb 1 hónapos vadászás után megérkezett a HAF 912Plus-om (=
    A szellőzés számomra maga az álom, a Samsung winyóm 28, a WD 34 fokos. Eddig megesett, hogy 48 fokra is felmelegedett. :S

    Viszont üröm az örömben, hogy az eddigi 22eFt-os áráról felnyomatták 26eFt-ra...
  • Sir Quno Jedi
    #2799
    Csak 12-es elől-hátul és oldalra is kis zörgőket lehet csak szerelni. Hulladék. Ennél a 10 éves chieftec-ek is használhatóbbak.
  • Solten
    #2798
    Római pajzsról kapta a nevét az új Enermax ház

  • Solten
    #2797
    kul
  • TurboX
    #2796
    na azért csak összehoztam..


    bífór


    up by korszér

    (bár a kábelmenedzsmentel lenne még mit ténykedni de most még lusta vagyok)
  • PunkZoli
    #2795
    szevasztok, szeretnék házat venni, és a egy mugen2-nek kéne elférnie benne.
    A fő szempont hogy nagyon halk legyen a gép. (phenom2 954, 8800gt -ez elég hangos de évközben majd veszek szerintem egy passzív radeont majd)
    enermax 625

    most le van szerelve a gép oldala, meg gyári hűtőn van, de elég hangos

    max 15öt szánnék rá
  • TurboX
    #2794
    új corsair graphite 600t magyar forgalmazót keresek, aki tud a pécégíren kívül(mivel a kis virgoncok kihasználják a jelenlegi helyzetet és bőven áron felül dobálják) jelentsen nekem és vendégem egy sörre. na jó kettőre..
    tenksz
  • BIZ0906
    #2793
    Ajánljatok egy házikót amiben egy "Scythe Mugen 2 Rev. B" elfér kényelmesen és jó a szellőzése és a minősége kb 10e ft-t szánok rá ha picit több vagy kevesebb nem baj de tényleg csak 1-2e ft :) THX
  • peter9228
    #2792
    Vagy Thermaltake v3 black edition? Főleg a zajszűrés és a szellőzés szempontjából érdekelne, hogy melyik jobb.
  • peter9228
    #2791
    Sziasztok!
    Szerintetek Gigabyte GZ-X2, vagy Coolermaster 335?
  • Ari18
    #2790
    Nagyon megbízható ember, nyugodtan vehetsz tőle. Garanciáztatásnál is gyors és korrekt volt. Csak ajánlani tudom.
  • Blekk Síp
    #2789
    Egy próbát megér, köszi!
  • Ari18
    #2788
    Tessék
  • Blekk Síp
    #2787
    Már ha találnék olyan helyet, ahol még megrendelhető...
    Mindenhol készlethiány van, nem tudtok olyan helyet, ahol tuti kapható?
  • Blekk Síp
    #2786
    Téves, rossz árak voltak feltüntetve... Maradok a 912Plus-nál 22e-ért.
  • Blekk Síp
    #2785
    Kb 4-5e-el drágább a 922
  • Blekk Síp
    #2784
    Szerintetek Cooler Master HAF 912Plus
    vagy
    Cooler Master HAF 922?
  • Solten
    #2783
    Hello. Coolermaster Elite szeriabol valamelyik. Pl.: link. A haz "elejere" beszerezhetsz egy 12-es ventit.

    Esetleg: link. Vagy: link.
  • peter9228
    #2782
    Sziasztok!
    Szeretnék venni a gépemnek egy új házat, mert a jelenlegi eléggé rosszul szellőzik, és a kinézete se túl jó. Valami olyasmire gondoltam, ami jól néz ki + a hűtése is jó. Ja, és olcsó is legyen. HDD-ből csak egy lesz benne ( a későbbiekben esetleg még mellé egy SSD, ha lemegy az ára) plusz egy DVD író. Táppal és táp nélkül is jöhetnek jótanácsok, nekem mindegy hogy külön vagy egybe veszem. Ha táppal együtt van, az az egy kikötés lenne, hogy ne valami ócska táp legyen ami tönkrevágja az egész gépet.
  • Tamastom
    #2781
    Nekem egy Gembird ml3-asom van (www.aqua.hu/gembird-ml3-tap-nelkuli-ezust--fekete-haz-114711.html/?id=termekek&hely=1) Én tökre meg vagyok elégedve vele, nekem nagyon tetszik csak kicsit fura a jobb felső sarkán a kicsúcsosodás az ívből.
  • shaba23 #2780
    A cooler master storm scout házról tud valaki infót, hogy mennyire szűri a port?:) Parkettán áll majd a gép, szóval nem árt, ha bírja!
  • MerlinW
    #2779
    Lian Li pc-8fib - 9,5/10
  • ranGer2
    #2778
    Ilyenem van, rögtön megjelenése után vettem, teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, persze némi elfogultság is van bennem, de rendkívül jó ár\érték aránnyal bír. És az elvárásaimnak megfelel.
  • MerlinW
    #2777
    Thermaltake Level 10 :)

  • Solt
    #2776
    Szívesen válaszolnék, de én még nem vettem meg... lusta vagyok szerelgetni... :D
  • RaveAir
    #2775
    Végül ezt a házat vettem meg. Még mielőtt átpakolnám a cuccokat a régi "dobozból" megkérdezném, hogy a táp ventije nektek a házba, vagy kifelé néz? Neten már láttam mindkét megoldást, ezért nem tudom, hogy mi lenne a helyes.
  • tsarffi
    #2774
    CM RC692

    Hi
    Erről a házról mi a véleményetek? A configomnak elég lenne?
    Erősen gondolkozok rajta csak attól félek hogy kicsi lesz...
  • Solt
    #2773
    Én ezt javasolnám. PH-n találsz róla tesztet is.

    Én is ezzel szemezem, de egyszerűen lusta vagyok szerelgetni... :D
  • RaveAir
    #2772
    Nem gondoltam volna, hogy ilyen bonyolult új pc-házat választani. Nagyon úgy tűnik, hogy inkább valami drágább modelt lesz a végső befutó. Jelenleg a CoolerMaster 690-es és CoolerMaster Storm Scout típusokon legeltetem a szemem, csak nem tudom, hogy ezeknél van-e jobb választás, ha mondjuk 25eFt-os kategórián belül akarok maradni.

    Még a Sileo-kat sem vetettem el teljesen, de azok valamivel keskenyebbek, és számomra jobb lenne a nagyobb tér a nagyobb procihűtő miatt. A fent említett típusoknál pedig még azt nem tudom, hogy jó-e az nekem, ha alul van a táp.

    Szívesen fogadnék bármilyen javaslatot vagy tanácsot.
  • Solten
    #2771
    Azt irjak a forumokon hogy belefer a 335-be, ha nincs az oldallapon venti.
  • erieskrisz
    #2770
    Nekem jelenleg egy thermaltake v3 van és alsó tápos és gyárilag van hozzá porszürő és ezerszer tisztább a táp mint ha a gépházbol szivná a levegöt köszönhetöen a porszürönek
  • RaveAir
    #2769
    Szeretnék venni egy nagyobb pc házat, mivel egy CM 212 hyper plus-szal akarom hűteni a proci, és a jelenlegi házikó ehhez túl kicsi.

    Egyelőre két jelöltem van:
    CM 335 és a CM Sileo 510. Bár ez utóbbi helyett még akár 500-as is jó lehetne. Nem tudom, hogy mi a különbség, és hogy miért olcsóbb a nagyobb verziószámú.

    Ha van jobb ötletetek, vagy tapasztalatotok, akkor ne tartsátok magatokban.
  • Solten
    #2768
    Van szuro a non teszkos katerogiaban.