3008
Milyen legyen a számítógépház?
  • mrzoltan
    #1728
    Jobb,de drágább.

    A tool-less,csavarmentes szerelés.
    Nekem az optikai meghajtót csak csavarral akarta magába fogadni.
  • Máté94
    #1727
    Ajánlottak nekem ezt a Cooler Master Centurion 534 es házat.Az jobb mint az elite?
  • Máté94
    #1726
    Mi?
  • mrzoltan
    #1725
    Jó cucc sztem csak a tool-less kicsit becsapós...
  • Máté94
    #1724
    Ezek a Coller Masterek jóknak tűnnek:D
    kÖSZÖNÖM:)
  • MaSzKa
    #1723
    Gigabyte GZ-X1,2,3,4,5,6 3év Fekete-Ezüst 7400Ft vagy Cooler Master eLite 330,331,332,333,334 (ház) 7500Ft
  • Solten
    #1722
    Spire/Speeze kuckók. Ezek a kodegány és xdl retteneteknél jobb minőségűek.
  • trident
    #1721
    XDL? (bemutatót, tesztet a hoc.hu-n találsz).

    Nagyon karcosan, táp nélkül Codegen Briza ha beszámolják a tápot, vagy el tudod sózni?

    8 ezer környékén Cooler master elite széria? (szerintem itt mindenki erre fog szavazni ebben az árkategóriában)

    5 ezerért jó házat, újonnan nem hiszem, hogy találsz. Sajnos, ha nem is sokkal, de e felett találhatsz valóban jóféle házat.:)

    VAGY. Marad a kidobástól megmentett vas, drémel, fűrész, glett, fúró, festék, fólia, de ha nincs mindez a sufniban, akkor többe kerülhet mint egy gyári középkategóriás.

    külön szösszenet, hogy most a hardware piacot hogy érinti a gazdasági válság, gyenge forint.
  • Máté94
    #1720
    Sziasztok!
    5000FT.ből milyen házat tudtok ajánlani?
  • MaSzKa
    #1719
    vagy a láma magyar boltosok árlistát szerekesztettek :D
  • PLackó
    #1718
    Végül kiderült hogy ugyan az, csak valamiért 2 féle néven van forgalomban :)
  • MaSzKa
    #1717
    talán belső
    vagy ventik
  • PLackó
    #1716
    Üdv!
    Van valami különbség a cooler master cm-690 és a cooler master rc-690 házak között?
  • Ari18
    #1715
    Nem volt alatta szőnyeg.
  • MaSzKa
    #1714
    a szőnyeged lehetett a gáz
    mert besüllyedhetett a géped és még kevesebb volt a hely ahol friss levegő áramlik
  • Ari18
    #1713
    Szerintem meg a régi házam a Cooler Master Stacker
  • Ari18
    #1711
    Valószínű,hogy abban a házban több levegőt kap a táp,tehát magasabban van.A cm 690-nél kb 6cm-vel van a föld felett.
  • Solten
    #1710
    Silverstone Raven RV01



  • trident
    #1709
    Erről a házról tényleg nincs túl sok bemutató, teszt, végül is... 13 ezerért nem tünik rossznak. A böszme oldalventi ellen szólhat kritika.:)

    Nálam cm590-ben a corsair 450-es tápnak nincs semmi baja normálisan betéve, még langyos sincs, annyi trükköt vetettem be, hogy megemeltem a házat, hogy minél kevesebb port kapjon a táp.

    Most már utólag, talán minden pozitívum mellett sem a cm-et választottam volna. Marha jó ház, de tudja a tök, nem vagyok 100% elégedett.
  • sz4bee
    #1708
    Itthon egy cooler master cosmos s-t nem lehet 40 alatt kapni?
  • Solten
    #1707
    Ez érdekes, egy ismim Antec házában figyel a ~700W-os táp "lefelé" már egy jó ideje és kutyabaja...
  •  Evil
    #1706
    Aerocool nitron ról mik a vélemények? Alig találni a házról képet és csak az alap infókat találtam róla. Van valakinek ilyen háza, megvan elégedve vele? Esetleg pár képet is elfogadnék róla :)
  • Ari18
    #1705
    Ha fordítva rakod be akkor semmi gáz nincsen vele,hűvös marad.
    De normálisan,hogy lefele van a venti NEHOGY BERAKD mert megfő.
  •  Evil
    #1704
    És alul van a Corsair HX 520 és megfől?

    Mert terveztem egy ilyet szintén corsair tápal, dehát nagyon elbizonytalanítottál tőle.
  • Ari18
    #1703
    Cooler Master 690
  •  Evil
    #1702
    Mért milyen házad van?
  • Ari18
    #1701
    Meg is bántam,hogy eladtam a Stacker-t
  • Ari18
    #1700
    Szarok ezek az alsó tápos házak,nekem is meg kellett fordítanom a tápomat,mert annyira melegedett,hogy játék közben le is kapcsolt a gép.
  • Solten
    #1699
    Akkor 13kg lenne?
  • MaSzKa
    #1698
    de nem aluminium
  • Solten
    #1697
    Nem, fából van... 13.2 kg
  • MaSzKa
    #1696
    jó de drága

    anyaga sima lemez?
  • Solten
    #1695
    Cooler Master HAF 932 Case Review



  • FlyHigh
    #1694
    este 9-kor már nem telefonálok számítógépház ügyben, nem is magyarázom tovább.
  • MaSzKa
    #1693
    fogalman nincs
    de mi azt a ventit kikaptuk
  •  Evil
    #1692
    Menyire jók mostanság ezek a 25cm es ventivel felszerelt házak? Elvégre por is megy be dögivel, vagy jobb amin csak két 12cm es van az oldallapon? És melyik hűti jobban a vgat egy gyorsabb 12 centis vagy ez a nagy 25cm es venti?
  • MaSzKa
    #1691
    telefon minek van?
  • FlyHigh
    #1690
    Azt tudom már hogy néz ki, utánna néztem már. Csak bekavart, hogy a két háznak nem egyforma ára volt, meg azon a kis képen nem egyformának láttam a két ház oldalát sem.
  • MaSzKa
    #1689
    ha érdekel miért nem olvasol vissza?

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1198332766&no=1460
  • MaSzKa
    #1688