3008
Milyen legyen a számítógépház?
  • gurubefree
    #1848


    X-Clio Windtunnel Extreme Cooling
  • Solten
    #1847
    ?
  • Máté94
    #1846
    Ez ocsmány akar lenni?:D
  • Solten
    #1845
    Házat is készít a Scythe

  • trident
    #1844
    Te vásárolod meg, te fogod használni.

    Ha asztal/konzol alatt lesz nehézkesen lehet hozzáférni a power gombhoz, usb helyekhez, ha gyakran írsz cd/dvd-t nyitogatni kell, a mai cpu-k plusz oldalfali ventihely helyett a vga-ra koncentrálnék, a hdd-k falát képző lemezen lehetne nagyobb lyuk a jobb áramlás végett. Feljebb van a jelzett árkategóriánál.

    Ha viszont neked ez az ideális, szimpatikus ház, akkor ne másokat kérdezz, hanem rendeld/vásárold meg.:)
  • MirP
    #1843
    A Cooler Master Mystique 632 típusú házhoz mit szóltok? Szerintetek jó választás lenne?
  • trident
    #1842
    Cooler master elite széria (ph teszt, leírás van). Codegen briza széria (táp nélkül).
  • Zan
    #1841
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem ajánlani egy jó szellőzésü,minőségi,szabványos,nem túl csicsa,10k alatti házat?(már ha létezik ilyen olcsón..)
  • trident
    #1840
    Korábbi Lian li házakat (képeket) nézd meg, coller master cm590 (lásd prohardver teszt), Antec Three Hundred, cooler master ammo (ph teszt van)?

    Dizájn tekintetében thermaltake m9 széria ileltve NZXT házak esetleg?

    Én azért nem egyet írok, mert a pontos igényeidet te ismered és vannak más megfontolások is.
  • MirP
    #1839
    Szevasztok! Szeretnék egy házat venni a gépemhez! Lényegében azért is döntöttem így, mert akartam a procimnak egy új ventilátort, mert ez nagyon hangos, de sajnos mivel a jelenlegi házam elég régi típusú már, így nem férne el benne új ventilátor a táp miatt! Ezért úgy döntöttem új házat veszek inkább, csak nem tudom milyet... Egy olyan kellene, ami olyan 18000 Ft. magasságában van max, jól néz ki nagyon és ha lehet valamilyen hűtéssel is rendelhezhet, ha van ilyen... Kíváncsian várom miket ajánlotok! :)
  • Morphin
    #1838
    Te ezt a házat nem fogod megvenni!
  •  Evil
    #1837
    Csak szerintem irtó ronda? Ráadásul ez a kék szín is..
  • Morphin
    #1836
    fura,merész,egyediérzem,hogy nem ez lesz az utolsó ilyen házikó
  • Solten
    #1835
    Lian Li házikó

  • Ari18
    #1834
    Itt lehet kapni csak eléggé drágára sikerültek.
  • Solten
    #1833
    14-esek, kevés fordulat, halkak. Magyar ventik... Mióta volt a hoc-os cikk, nem olvastam róluk...
  • Morphin
    #1832
    sztemis szép...(csak sztem a kettő venti már talán sok,zaj szempontjából) tényleg azokról a magyar fejlesztésű ventikről mi a hír? lehet vennem kell 12est,mert a Thermaltake mintha ilyen csapágyhibás lenne vagy nemtudom,de néha nyekereg.megnyomom(a közepét) és kicsit abbahagyja...ha nagy a csönd akkor zavar
  • Solten
    #1831
    lol
  • Morphin
    #1830
    ha már a gépházat lecseréled, akkor azt a hosszabítót is tedd le a földre...(kecirondaa)
    jah és mivel neked asztalon van a gép,vmi extra halk házat nézz ki (vagy ilyet ajánljatok neki!)
  • Sordoran
    #1829
    Hali!
    Sikerült befejeznem fél év alatt a gépem fejlesztését, eredmény alábbi képen, a belső aláírásomban:

    Mint látható, elég jó kis gép lett, de a gépház kezd szemet szúrni Túlságosan műanyag hatása van neki, ezért gondolkodom h vmi stílusosabb kéne. Milyen gépházat (persze táp nélkül) ajánlottok ehhez a géphez? És ne legyen drága lehetőleg, mivel látható h nem hradcore gép, csak egy kellemes multimédia PC
  • pista89
    #1828
    csúf szvsz
  • Solten
    #1827
    Új házakkal köszönti az újévet a Lian Li

  • Solten
    #1826
    Na megyek venni 20 liter aro-t...
  • Morphin
    #1825
    még mindig csodával nézem ezeket a videókat...tökre nem tudtam h az olaj nem vezeti az áramot...(legalábbis ez a fajta)
    a száraz víz vagy micsoda, na az lesz még nagy durranás. fizikailag megegyezik a vízzel,teljesen ugyanúgy viselkedik,mégsem vezeti az áramot...ebben néztek tv-t,raktak bele laptopot stb...majd ha vki megtalálja a videot,linkelje be
  • R1200Gs
    #1824
    Oil Cooled CPU
    Nekem úgy tűnik az olaj minősége annyira nem is lényeges. Az Aro rosszabb a Floránál.
  • Morphin
    #1823
    hmm nemtudom szabályozható-e az én lapommal(Anus M2N-E SLI)...de 4pin molex-ről mennek(ezen ugye nem lehet szabályozni) majd átkötözöm őket,ha lesz időm.meg nemtudom van-e még hely a lapon 3pinből...

    amúgy már néha-néha fázik a lábam,mert a hátsó 12es az asztal egyik lapjára fújja a levegőt,és pont mellette van a lábam is
  • gurubefree
    #1822
    Ha az alaplapra van kotve akkor lehet a BIOS-bol szabalyozni a fordulatszamot .... ha jol tudom .
    Nekem 3 van azokbol a 12cm-bol .... neha 1 kicsit sok bar nekem szabalyozhato.
  • Morphin
    #1821
    énis kipróbálnám,mert a két db 12es elég hangoska a házamban, főleg h amióta megvan a box,nemnagyon játszok a gépen,csak letöltés megyeget...nemtudja valaki hogy lehet vmilyen házimódszerrel levenni 12-ről 9 vagy 5 volt-ra a ventiket? nem veszek csak ezért előlapi szabályzót!
  • gurubefree
    #1820
    Na ja valami besza...ik akkor le kell engedni az olajat
    Nem tartom amugy rossz megoldasnak , kiprobalnam.
  • Morphin
    #1819
    hát nemtom,szerelgetésnél tudod ki takarítaná mindig az olajat...(ezért jobb a vízhűtés)
    vmilyen ásványi olaj...de tuti nem a sütésnél használt Flóra...
  • gurubefree
    #1818
    #1813 ezt nem teljesen latom at. Milyen olaj ez amibe csak ugy bele lehet rakni feszulseg alatt levo elektromos alkatreszt ??? Ha ez igy megoldhato akkor minek vizhutes ??? Bar homerseklet adatokat nem latni a videoban.
  • mrzoltan
    #1817
    yaya nem rossz,de ennél az ATI crossfires ház jobb sztem...
  • gurubefree
    #1816
    Amugy ANTEC P190
  • gurubefree
    #1815
    Azert ez mar oda ba....


  • duracellmumus
    #1814
    szerintem cm690 től jobbat nem nagyon fogsz találni.
    én most faragok bele egy vizes témát. hálaistennek nagyon tágas és szépen elrendezhető a kábelezés.. egyedül a +12v-os madzag legyen elég hosszú.. egyetlen kellemetlenség hogy ha beakarsz valamit rakni 5.25"-ös helyre akkor le kell venni az elejét.. de se madzag se semmi az előlap és a vas között..

    -amin átmegy a levegő a azt takarítani is kell. fél év alatt egyedül a tápventin volt porlerakódás.. én kivettem a pórszűrőket és lentebb vettem a ventik rpm-jét 800-ra.

  • Máté94
    #1813
    Milyen házat vegyek?
    ILYET!
  • pista89
    #1812
    Most vettem meg ez :D Most már csak várni kell a csomagot :D


  • Inquisitor
    #1811
    Mondjuk rá szokás írni a gyártó oldalán az adatlapra, a specifikációkhoz, a dobozára, meg ránézésre látszik. De nem mATX. Viszont nem tök mindegy? Normál házba bemyeg ATX, mATX, de még mini-ITX is!
  • sz4bee
    #1810
    A Cooler Master CM 690röl mi a véleményetek?Irták, hogy elég jol szellözik...A port mennyire tudja magába szivni ahol nincs szürö?
  • kulabácsi
    #1809
    az atx-es lap