3007
Milyen legyen a számítógépház?
  • trident
    #2647
    Szia Solt!

    A célnak tökéletesen megfelel, ha azonos árban lenne Cooler Master 590 vagy 690, akkor inkább azt, netán szóba jöhet ebben az árkategóriában a Cooler Master Gladiator.

    A CM-ek talán kábelrendezésben is jobbak, talán több lehetőséged van a hűtési lehetőséget saját szájízre variálni.

    Nézd át, annyit megér, sok sikert a választáshoz!

    Végső lehetőségként vegyél egy Cooler Matser elite házat 8 ezerért, a többit csinos lyányokra költjük!
  • Ari18
    #2646
    Valamivel több, de legalább nem gagyi.
  • Solt
    #2645
    Üdv Urak!

    Mit szóltok ehhez a házhoz, jó választás? Esetleg, ha valakinek van jobb ötlete ebben az ár kategóriában, azt szívesen fogadom. A lényeg, hogy jól szellőző legyen, és az árához mérten minőségi. Nagyon zárt helyen és meleg szobában van a ház, tehát az első és az oldalsó ventilátor fontos...

    Előre is köszi...
  • Solten
    #2644
    Cooler Master HAF 932 AMD Edition Case Review

  • Solten
    #2643
    O igen, a techpoweruposok jol megrugdostak biztos...
  •  Evil
    #2642
    Nembiztos hogy egy Lian Li kibírná ha a földön rugdosnák és dobálnák :DDD
  • duracellmumus
    #2641
    az ólcsÓ-teszkÓ tipikus esete, arra alkalmas hogy ne boruljon fel az alaplap:)
  • Solten
    #2640
    Az oke hogy "olcsobb szegmens" de a 10k-s hazikojuk meguti egy 4-5k-s "noname" haziko szinvonalat. Juhhe... :)
  • duracellmumus
    #2639
    van egy kisté-nagyté(tT) által gyártott házam, nem volt olcsó és rendesen meg van csinálva!

    Lian-Li-t azért nem lehet 10000-é kapni, mert ugye "olyat" nem gyártanak...

    volt olyan gurulós szerverkuckóm amin végigültem egy LanParty-t:)
  • Solten
    #2638
    Nem biztos, olyan ~90% hogy azert meg is... Nem igy gyartottak le? Oke. Szallitas kozben megserult? Lehet.

    1. Miert nem masszivabb?
    2. Miert gagyi a csomagolas hogy igy megserulhet?
  •  Evil
    #2637
    Hát én nemigy kaptam a thermaltake házam az biztos, ez egy kicsit szétrúgottnak tűnik, ami nembiztos hogy az ő hibájuk :D
  • Solten
    #2636
    Jaja, azaz. A plexit (ami szinten papirvekony) az oldallapon 4 kis fulecske tartja, rezeg az egesz. Kesz vicc :) A muanyagok minosege pedig a legfainabb kinai kokanymunka... :)
  • KranaZoli #2635
    Az az, amelyik olyan, mint egy giccsen Alien pofa, ha jól emléxem. :D
  • Solten
    #2634
    Ekkora kokany munkat talan meg a Raidmax se kovet el. Pedig az is egy papirvekony sz@r...
  • KranaZoli #2633
    Jézus Mária!
  • Solten
    #2632
    Ok, Thermaltake-rol ennyit (teszt):

    link1, link2, link3.

    Hulladek.
  • Solten
    #2631
    Ha ATX-es a kucko, akkor valoszinuleg belemegy az ATX-es alaplap... A "midi" pedig a meretre utalo marketingszocska.
  • PunkZoli
    #2630
    az érdekelne még, hogy láttam, hogy midi atx
    Az mit takar? belemegy az ATX-es alaplap? mert most az új lapom pl kisebb mint amit az új gépházba akarok tenni.
  • PunkZoli
    #2629
    kösz, fasza
  • Solten
    #2628
    GIGABYTE GZ-X5: link

    COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite: link

    COOLERMASTER RC-330K-KKN1-GP: link
  • PunkZoli
    #2627
    hát én úgy 10 alatt gondoltam :D
    irodai gép külső is bőven elég, nem kell atombiztosnak lennie
  • trident
    #2626
    Revoltec Sixty 3
    Nekem nem tetszik a külső, de ettől függetlenül (remélem engedélyezett a direktlink)




    Viszont ez tetszik a legjobban:

    Árat nem találtam, német nyelvű bemutató.
  • trident
    #2625
    Cooler Master 590/690 Netán Gladiator (15-19k)

    NZXT esetleg, de valószínűleg nem ez lesz a befutó.

    Lancool k58 (18-22k)

    A legolcsóbb pedig a CM elite széria, jópár féle külsővel jelent meg. Nyolcezertől.

    Nyugodtan mertem linkelni, mert tudom, hogy Solten más jellegűeket linkel, ergo csak a nagyobb választékot kapsz.

  • Solten
    #2624
    Mennyit aldoznal ra max.?
  • bertino
    #2623
    tűrhető lett

    temp
  • PunkZoli
    #2622
    egy olcsó, lehetőleg egy színű, azaz nem csicsás házat mondjatok legyetek kedvesek, ami könnyen szerelhető
    ATX es alaplaphoz
  • Morphin
    #2621
    És ilyen gumitalpat hova rakjak rá? szereljem le a gyári hajtogatós talpakat, és amit lehet venni boltban azok meg öntapadósak?? Nem görgetném mondjuk...szval tényleg felesleges lenne,csak egy kósza gondolat volt.
    Köszi a válaszokat.
  • bertino
    #2620
    mer asszem ez még jó is lenne nekem.
  • bertino
    #2619
    nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz megfelelő házat találni.
    annyi variáció van má', hogy hihetetlen.

    ezzel van valakinek tapasztalata vagy tud valamit mondani ?
  • Solten
    #2618
    Zaj, rezges ellen normalis gumitalp kell, nem ez a fotelgorgo... :)
  • trident
    #2617
    Ha azt a 15 kiló vasat berezegteti valami, na akkor az meg is érdemli.:)
    Szvsz akkor érdemes görgőre cserélni, ha neked az tetszik, vagy a funkcióját tudod érdemben hasznosítani.

    HA nem használod ki a plexi "lehetőségei" jobb lehet valóban a rendes oldallap, esetleg "slim" venti is elférhet. Ha meg nem raksz ventit, de tovább csendesítenéd, akkor zajcsökkentő szettet is könnyebben ragaszthatsz fel.
  • Morphin
    #2616
    Estét...ILYEN házikóm van, és az lenne a kérdésem, hogy lehet kapni hozzá a talpak helyére kerekeket ... érnek ezek valamit, olyan szempontból, hogy zaj,rezgés kevesebb megy át a talajra vagy épp ellenkezőleg?
    Plexis oldallappal sikerült hozzájutnom ehhez az óriáshoz, de a plexiből kinyúlik ilyen ventilátor tartó két pöcök...namost ez épp elfér a Ninja mellett,de így passzívan megy a Ninja(mert nem fér el a pöcöktől a venti)...szerintetek megpróbáljam elcserélni egy teli fém ajtóra? Mert így se a passzív vga nem kap levegőt (50 fok, idle) se a Ninja...bár így is 30 fokos a proci,viszont egy-két nap és egy 550BE-t fog hűteni ami kicsit nagyobb mint a mostani X2 3800+...
  • Solten
    #2615
    Cooler Master CM 690 II Advanced:





    link
  • trident
    #2614
    Nincs mit, ha lehet azért ellenőrizd vagy kérdezz rá a ph! vga kártyád vagy a cm 59 topikban!

    Sok sikert, egy nagyon jó kis ház az, sajnos tud porosodni, de összességében nekem bejött, használtam, jó volt.
  • Szasza20
    #2613


    ja szerintem ez lesz: Cooler Master Centurion 590

    Úgy már elfér ha a vinyókeretet fentebb rakom! Köszi a ház tippet!
  • trident
    #2612
    PC-K62: ledes venti, plexis oldalfal, belül is feketére festve. Lásd hivatalos oldalon.
  • trident
    #2611


    A viccet félretéve. Esetleg a ph!-n a vga-hoz tartozó topikban kérdezz körül. Nincs most erőm bemutatókat olvasni mekkora a házak beltere...:)))

    Sharkoon: compatible with E-ATX

    590 - nincs ott meg az a három centi?

    Lancool k58:
  • trident
    #2610
    Ez totál igaz, viszont van akkor 39 dollárért egy CM gladiátorod CM jelzés nélkül...
  • Solten
    #2609
    A Termálték lehetne eredetibb is...

  • Szasza20
    #2608
    Hát ez az hogy túl lóg egy 3-4 centivel :)