2268
  • CroftManor
    #1988
    Ja már rájöttem mért van nekem easy. Mert én normalon kezdtem el, de mivel a sógor is itt volt, ő meg elkezdte easyn és meg nem akartam előről kezdeni, onnan folytattam ahol ő abbahagyta... de szar :S
    na mind1.
  • CroftManor
    #1987
    nem nem, én normálon kezdtem el!
  • elitehun
    #1986
    Röviden ha normalon végigtolod akkor játszhatsz hardon is
  • Prince23
    #1985
    Mert easyn kezdted el. Hardot akkor odja fel, ha először normálon kezdted a gammát, és végezetül be is fejezed azon a nehézségi szinten.
  • CroftManor
    #1984
    Na elkezdtem újra, tényleg megmaradnak a képességek :D Viszont csak easy meg easy+ van, amit lehetett választani, hardot nem enged :S
    Ja és érdekes módon, most nem rántja magához a heliket, hiába nyomom az E-t, csak megsebzi :S
  • strebacom
    #1983
    Köszi de a legújabb van fenn....
    Vagy inkább ne mozditsam az egeret..
  • elitehun
    #1982
    Ilyen gondom anno nekem is volt a CoD-al. Nekem egy videó driver frissítés segített
  • Fehercsoki
    #1981
    Persze,ne mozdítsd meg az egeret.
  • strebacom
    #1980
    Arra van valami megoldás hogy ha megmozdítom az egeret akor elkezd akadozni a játék, amúgy nagyon jól fut csak ha körbe akarok nézni elkezd akadozni a graf....???
    Köszi!!
  • mustang93
    #1979
    faxa játék :) mondjuk a grafika az nem legnagyobb de atól fügetelnül jó játélményű játék :)
  • elitehun
    #1978
    Otherworld videókritika
  • Rousty
    #1977
    hali olyan problémám lenne, hogy a játék elindul de hang van kép nincs szituáció! DirectX-t már le frissítettem de akkor is ugyan az a probléma! Esetleg valakinek valami ötlet?
  • elitehun
    #1976
    Ha a helikre gondolsz amiket szét kell lőni mielőtt elhagyják a várost akkor: Én úgy csináltam hogy rakétavetővel leszedtem (1 lövés 1 heli) és ha jó helyről lősz akkor észre se vesznek, de ha mégis észrevesznek akkor biopáncél be és kész is
  • Shep
    #1975
    Ha az az amikor a gyártelepre kell menni akkor én beültem egy tankba és gyorsan szétlőttem őket.
  • Micsu
    #1974
    mikor a 8 filter unitot kell szétlőni arra van valami trükk mert elég nagy az ellenállás akár levegőből akár földről tolom
  • Prince23
    #1973
    Letaszította a sims 3-at! 1.
  • Prince23
    #1972
    Az már fullra fel van fejlesztve. Kösza tippet.
  • grebber
    #1971
    Gamekapocs teszt - 80%
  • elitehun
    #1970
    Először is katona külsőt vegyél fel. Aztán beméred a célpontot nyomsz egy F-et és jobb egérgomb. De ezt fejleszteni is tudod úgy hogy bemész a katonai bázisba és magadbaszívod a megjelölt emberkéket. És akkor tudod magad fejleszteni ha a térképen a bázisok mellett van egy + jel
  • gfreak
    #1969
    úgy is csináltam már, de akkor nem tűnt el a bázis...szóval utána fogtam és szétlőttem...sokkal hatásosabbnak bizonyult

    légi csapás: katonának álcázva becélzol egy egységet/épületet, megnyomod azt a gombot amit ahhoz használsz amikor rejtve eszed meg az embert, és ott van hogy melyik gombbal kérhetsz légi csapást (kontrollerrel tolom, ezért nem tudok gombokat, bocs)
  • balee4
    #1968
    a katonai bázisokat nem lerombolni kell, hanem megszerezni a parancsnok kulcsát, bejutni, kinyírni az egész bázist és kész.
  • Prince23
    #1967
    Tényleg, légi csapást hogy kell hívni?
  • Venom
    #1966
    Üdv. Egy kérdésem lenne hogy játékban a hang beállításoknál a latency mire jó?
  • gfreak
    #1965
    heyhey

    magát az épületeket kell a földdel egyenlővé tenned...mai ajánlatunk a helikopter és a légicsapások használata :D kirobbanó siker mindkettő :D
  • ego73
    #1964
    Tisztelt Urak!

    Némi segítséget szeretnék kérni!!
    A "Pusztítsd el a megjelölt bázist" vagy "Pusztítsd el a megadott Fészket" kis feladatokat hogy kell megcsinálni?
    Elmegyek a kijelölt objektumig irtok is rendesen de -általában- kifutok az időböl.

    Mit csinálok rosszul?
    Válaszokat előre is köszönöm!!
  • MR ME
    #1963
    vagy túlmelegszik a proci
  • Shep
    #1962
    Nem lehet, hogy valami noname tápod van pl. kodegány? és az nem bírja?
  • IgH
    #1961
    Volt már valakinek olyan problémája a játékkal,hogy folyamatosan kikapcsolta a gépet? Nem szaggat,szerintem a kártyámnak megfelelő felbontásban tolom (640mb-os 8800gts-sel),de gyakorilatilag élvezhetetlen,mert random lekapcsol alatta a gép. A oprendszerem szűz,gyakorlatilag más játék nincs is rajta,szóval nem tudom..
  • Prince23
    #1960
    Pedig a ha játszol Normal hezézségi szinten, akkor ha végigvitted a gammát: feloldódik a Normal++ nehézség, és lehet folytatni a skilleket ott
  • CroftManor
    #1959
    pedig vki írta másik fórumon, h ha új játékot kezdett, akkor ujra upgradelni kellett a skilleket. és inkább hagyta az egészet a francba.
  • Hegi90
    #1958
    ha tényleg kijátszottad, akkor nincs szükség trainerre, mert minden skill-t megkaptál az adott szinten.
  • rage
    #1957
    Ami a hangproblémát illeti, találtam egy fórumot, ahol azt írták, a CoD 5-nél ugyanez volt, s ott is a sample rate 44100 HZ-re állítását javasolták. Nos, a CoD 5-nél nálam a világon semmi gond nincs a hanggal, mint ahogy az összes többi játéknál sem, kivéve a Prototype-ot. Na mindegy, ez van, annyira nem érdekes.
    Az #1939-es hozzászülásban írtakat esetleg ki lehet próbálni, én már nem tudom, mert leszedtem a játékot.
  • tosatt
    #1956
    Trainert honnan tudok leszedni mert már kijátszottam és szeretném újra elkezdeni mókából:D?
  • CroftManor
    #1955
    Egy kis gameplay...
  • Flamer
    #1954
    chickenz.
  • Flamer
    #1953
    ahah :D inkább kurvaanyát:D én zúzniakarok nem kapcsolgatni :D
  • Prince23
    #1952
    GK TESZT!!!! 8/10
    :D
  • Fehercsoki
    #1951
    Na végigtoltam énis,hát a végével nemvok megelégedve=/
  • CroftManor
    #1950
    hogy találtad ki? :D
  • Prince23
    #1949
    Pontba mennyit kapna tőled? 8/10? :D