2268
  • JaSoN HuNTeR #2028
    köszönöm.
  • Andris22
    #2027
    Csak 44100 Hz-re lehet állítani, és alapból azon volt.
  • elitehun
    #2026
    Nem azt máshol kell. Itt a sárga gömböket kell felszedned amik kirepülnek a házból
  • grebber
    #2025
    Ha jól rémlik magadba kell szippantani fertőzötteket!Őket meg a különleges látással látod!
  • JaSoN HuNTeR #2024
    Genetic Materiallal mit kell csinálni hogy feljebb menyen a csik? me már 30 perce szenvedek ennél a küldinél...
  • COJ754
    #2023
    bajsz,a frekvenciát hol kell átállítani?
  • elitehun
    #2022
    Azért mert azt a képességet meg kell venni -.-
  • COJ754
    #2021
    Nekem meg az van a hangal hogy,eddig hibátlan volt,egyszercsak az egyik küldetéstől a videóban nincs hang egyáltalán.
    Ha nekem is frekvenciát kell átállítani,akkor azt hol kell?
  • bajsz
    #2020
    nem azért mert töltötted.a Frekvenciát kell állítani a gépeden ennyi. 441000 mhz re
  • Flamer
    #2019
    azt mondjátok meg mértnem tudok a pengével csapni.. videokba látszik hogy lecsapják levegőből a helikoptert a pengével.. énmeg csak rugni tudom .becélzom mennél neki erre cska rugja és nem csapja le a pengével. :|
  • elitehun
    #2018
    Azért recseg a hang mert letöltötted.
  • Andris22
    #2017
    Valaki meg tudja mondani, hogy miért lehet az, hogy az átvezetőkben a hang nagyon lassú? Így eléggé élvezhetetlen a dolog, maga a játék remekül fut majdnem max beállításokkal, de a filmek katasztrofálisak. (Ráadásul olyan, mintha egyre romlana, pl. az elején még nem szaggatott egy "Alex mesél a tetőn"-jelenetnél, de most már igen.) Ja, és nagyon halk az egész játék közben is, bár nem tudom, hogy alapból ilyen-e, vagy a gépemmel van valami hiba.
  • JaSoN HuNTeR #2016
    amugymeg köszönöm.
  • JaSoN HuNTeR #2015
    rájöttem.
  • elitehun
    #2014
    Próbáld úgy hogy beméred a helit
  • ego73
    #2013
    Köszönet!!
  • JaSoN HuNTeR #2012
    Miért van az hogy nem tudom eldobni a helikopáterre az autot?XD
  • skyman14
    #2011
    Ezt természetesen eddig is tudtam. Azért kérdeztem h lehet-e teéljesen manuálisan célozni szóval nem ugorna rá a célpontra hanem magamtól kéne behatározni és osztani belé az ólmot. De amint látom ilyen mód még nincs.
  • Flamer
    #2010
    hát nagyon beszarás. először maikor ma megláttam őket aszittme ez valami vicc :D
  • elitehun
    #2009
    Hát igen... Szerencse hogy nem ilyen lett :D
  • elitehun
    #2008
    Manuálisan kell célozni ha megnyomod a TAB-ot és azután lehet váltani a célpontok között. Egyébként mindig a legfontosabb célpontot méri be először
  • Flamer
    #2007
    http://media.pc.ign.com/media/956/956075/vids_1.html

    ajánlom a 2007es trailereket:D
    http://worthplaying.com/article.php?sid=46324&mode=thread&order=0
    meg ezeknek a képeknek a megnézését. mekkora szarvolt szerintem 2007be:|
  • elitehun
    #2006
    Tök egyszerű akkor ne heliből lődd! Én elsőre le tudtam győzni nem olyan nehéz az.
  • skyman14
    #2005
    valaki megtudná nekem mondani hogy lehet átváltani ezt az automatikus célzás dolgot manuálisra? van erre mód?
  • Micsu
    #2004
    a főellenség meg megbaszhatná a jó anyját, fénysebességgel dobálja feléd a semmiből szedő lemezdarabokat,menjenek a fejlesztők is az anyjukba
  • HBK
    #2003
    hova menti a mentéseket a game ? .__.
  • adikakk
    #2002
    thx
  • elitehun
    #2001
    Már itt is van Tektonikos (: (nem én tektonikozom hanem a haverom. Lehet hogy ismered is)

    Tessék
  • adikakk
    #2000
    hy all
    ennek a játéknak mi a gépigénye segítsek pls
    milyen gép kell hozzá h normálisan fusson?
  • elitehun
    #1999
    Egy kicsi off. Nem tudjátok véletlenül hogy melyik a legújabb deszkás játék ami PC-re megjelent?
  • elitehun
    #1998
    És ha mégis sokat sérülne a tank akkor a central parkban kicserélheted mert ott parkol egy másik
  • gfreak
    #1997
    nem rossz ötlet, este megpróbálom, thx
  • elitehun
    #1996
    Sztem ne helivel hanem tankkal kísérd. én is mindig azzal csináltam és mindig elsőre sikerült.
  • CroftManor
    #1995
    ja bos, elírtam, nem 120 ezerbe kerül, hanem 1 millió 200 ezerbe XD
  • gfreak
    #1994
    tankos kísérgetős baromság milyen szinten idegesítő már...most reggel szaladtam neki a küldetésnek meló előtt, de abba kellett hagynom..kurva checkpointrendszer, kezdhetem majd előlről...helikopterrel kísérgettem egy darabig, de a harmadik hivenál ledobtak az égről...aztán penge meg gyilok 1000L, tank megússza, erre jön az a geci kukac...áááá
  • elitehun
    #1993
    Viccelsz? Nekem volt amikor 3 millió EP-m volt ;)
  • Flamer
    #1992
    nincs hotkey a screen capture-re?:O
  • Prince23
    #1991
    Persze... csinálj fő -és mellékküldetéseket
  • CroftManor
    #1990
    egyébként van egy pengés képesség, ami 120 ezer EPbe kerül, eddig sehogyse sikerült annyit összegyűjteni, vki megvette azt?
  • destroyer91
    #1989
    hy all! Segítség kellene,azon a részen vagyok,hogy először vezetek helikoptert és egy Huntert kellene találnom h Consumeoljam de sehol sem találom,ha vki tudja ossza már meg velemelőre is thanks