2268
  • Maximus4
    #2108
    Próbáld meg kivenni a vinyót és megfordítani fejjel lefelé hátha úgy megy.Amúgy lehet.hogy bad sectoros a vinyód.Itt van egy progi ami elvileg átvizsgálja és javítja az ilyet.
  • Ability
    #2107
    Nekem megkattan tőle a vinyóm, és az alt-tab is eléggé eredménytelen, asztalra alig akart kidobni, vinyó utána is kattog, folyton darál, semmi eredmény. :/
  • offkorzreg
    #2106
    én alt+tabbal kiléptem,volt nekem is egy iyen,azthiszem pont ugyan itt,megállt az egész kép,mondom mi a faszom van,rég mentettem amúgyis,mondom reset lesz.de szerencsére nem.alt+tabbal ki majd vissza,segített^^
  • Metalmilitiakid
    #2105
    hát ilyet nem, láttam nekem olyan volt hogy átvezető videó lefagyott , akkor elég volt a játékot újraindítani , de attól tartok hogy ez nálad nem segít , de hátha van itt még vki okos ember :D
  • Ability
    #2104
    Sziasztok!

    Lenne nekem egy olyan játékhibám, hogy az első szint végén -- amikor a csajt elvittük valami menedékhelyre -- az után az a feladat, hogy el kell menni egy lakásra, de út közben azon a helyszínen állandó jelleggel elkezd kattogni a vinyóm, és amikor elérem a célállomást a töltőképernyő örökre ott marad, nem lép tovább. Nem követem ezt a topikot, nem tudom mennyire általános ez a hiba, de ha valaki tudna segíteni, akkor hálás lennék.
  • Flamer
    #2103
    igen. az a hax:D
  • Metalmilitiakid
    #2102
    az a titka hogy írkál ki a képernyő tetején dolgokat amiket nem vettél észre :D amiket meg kell időben nyomni talán 4 et kell eltalálni egymás után és akkor szabotál (1 2 3 4 gombok)
  • mikiking
    #2101
    Amikopr szabotálni kell a jelző berendezéseket,vagy miket,akkor ott mit kell csinalni ? megnyomom a jobb gombot,de par masodperc kiirja,hogy failed. Mi a titka ? :)
  • Metalmilitiakid
    #2100
    ja meg a plusz cucc ha már angolul nem tudsz próbáld meg lefordítani amit kiír vagy megnyomni a gombot amit kiír ...
  • Metalmilitiakid
    #2099
    Grebber ! Ha eccer megjelennél vágd már ki bannerba hogy 1 oldalt legalább olvass vissza meg akkor már ezt a linket is berakhatnád !
  • Metalmilitiakid
    #2098
    neked se kéne sokat vissza olvasni
    #2079 "nem szétlőni kell hanem bescannelni a megfelelőt. aztán kikel majd eblőle egy hunter azt kell majd hajkurászni"
  • huneng94
    #2097
    van az a küldetés, amikor fertőzött víztartályokat kell szétlőni egy bizonyos helyen helikopterrel,de én már fél órája lövöm szét őket, de a jobb fölső sarokban a csík le-föl megy, és semmi sem történik

    sajna nem vágom hogy kell, kérlek segítsetek

    előre is thx
  • Metalmilitiakid
    #2096
    hát figy miközben web targeteket kerestem helizve ami elém került mindet szét lőttem volt úgy hogy 1 se volt a térképen eccere , de mindig vissza nő
  • derdani
    #2095
    Biztos hogy nem lehet????
  • killecske
    #2094
    Helló

    Van egy olyan gondom, hogy megfagy a gép játék közben és csak az újraindítás segít már próbáltam másik cracker és mini imaget + yasut de úgy se jó! Van valakinek 5lete?
  • Metalmilitiakid
    #2093
    még 20 hszt se kell visszaolvasnod ...
  • derdani
    #2092
    Szevasztok a szabad módban ki lehet írtani a szörnyeket? Szétlövöm azokat a fertőzött házakat de mire szétlőném mindet , újra megfertőződnek
  • DJ RX7
    #2091
    Utána olvastam, hát meg kell, hogy mondjam, hogy a jó kurva anyját annak aki kitalálta ezt, hogy a videókártya ram-ja miatt korlátozzuk le a felbontást. ekkora faszságot nem lehet elkövetni, nem is értem, hogy képes valaki(k) ilyen buzeráns döntést hozni.
  • DJ RX7
    #2090
    Üdv!

    Azt miért van, hogy nem tudom beállítani a játék 1280*1024-es felbontásra? - ekkora a monitorom felbontás. A legnagyobb felbontás amit támogat az az 1280*800. Más játékba nem jelentkezett ilyen probléma soha.
  • Metalmilitiakid
    #2089
    na sikeresen végigvittem , elkezdtem szórakozni a web es csákók megkeresésével , az uccsó volt vagy 1 óra mire meglett , erre semmi összefoglaló emlékvideó , még pontot se kaptam érte , ha mondom elmentek ti a picsába ezért keringtem órákat helivel , am van egy kics interaktív térkép ha kell vkinek sokat segít minden rajta van itt
  • HoReSz1975
    #2088
    Már sikerült nagy nehezen tovább lépnem
  • imilee
    #2087
    Sziasztok!
    Nekem csak annyi lenne a bajom mikor elkezdek játszani akkor az egész képernyő ködös nem látok semmit és senkit. Ez mitől lehet? Válaszokat előre is köszönöm.
  • HoReSz1975
    #2086
    Hi @ all

    Elakadtam annál a résznél, ahol a nagy rózsaszinű dögöknek a fönökével kellene valamit csinálni. Mi lenne az, mert mindig kinyirom, az elsőnél nem engedi a vírust magamba szippantani, de a második próbálkozásnál, nem jövök rá mit kell csinálni, mert mindig kinyirom
  • Gibor
    #2085
    Sziasztok!
    Vissza olvastam de nem találtam megoldást szóval egy kiseb segítséget kérnék, a játék elindul meg minden de mikor elindítom bejön a fekete kép ad egy hiba üzenet hangot és utána bejön minden játszani is tudok csak annyi hogy nincs hang, erre szeretnék valami megoldást. Gondoltam arra hogy a régi hangkártyám miatt lehet (Sound Blaster Live 5.1)
  • roxer
    #2084
    Köszönöm a segítséget! Sikerült!
  • Flamer
    #2083
    van egy bar a jobb oldalt hogy merre kell menni. és csipog is ha a cél felé tartasz. mint a yátékl hogy melege meg melege aztán forro :D :DD
  • roxer
    #2082
    Microsoft leser mouse 6000, kétgombos.... ill. négy de középső nincs
  • Richardix
    #2081
    elvileg fent mutatja a gombot... 1 kérdés: miylen egered van?
  • roxer
    #2080
    Éreztem hogy valamit benéztem.... de honnan tudom melyiket kell bescannelni? Mikor beérek a területre eltünik a kék nyil. Melyik gomb a scannelés? Próbáltam már néhány billentyűt de nem csinált semmit, és nem találtam sehol.
  • Richardix
    #2079
    nem szétlőni kell hanem bescannelni a megfelelőt. aztán kikel majd eblőle egy hunter azt kell majd hajkurászni
  • roxer
    #2078
    Sziasztok!
    Kéne egy kis segítség! Annál a küldetésnél akadtam el ahol a fertőzött víztornyokat kell a helikopterrel szétlőni, de mindig elfogy a lőszer. Én értettem valamit félre vagy csak béna vagyok és kevesebb lőszerrel kéne szétlőni vagy gyorsabban kéne teljesiteni?
  • Flamer
    #2077
    sehogy:D
  • ReWGeT
    #2076
    én kitoltam a játékot (lement a stáblista) és utána probálom a hiveokat kiirtani, az összeset lerombolom, de megyek 1 percet és már megint ott vannak. hogy lehet őket véglegesen lerombolni?
  • Flamer
    #2075
    loál:D
  • ReWGeT
    #2074
    ja igen, kösz, már megvan, megnéztem youtubeon
  • Gear
    #2073
    Nemérted , előbb azt a küldi részt kell teljesíteni hogy mindegyiket többször betargeteled . Értelmetlen dolog de ez van:)
  • ReWGeT
    #2072
    becélzom rendesen, de kiprobáltam ugy hogy kiszáltam a heliből és megprobáltam szétverni,de ugy se ment le a hpja
  • offkorzreg
    #2071
    előtte bekell csak célozni,majd váltogatni a célpont,rángatni kell az egér,de írja is flikk meg minden: o
  • ReWGeT
    #2070
    segitsetek pls olyan problémám van hogy az első helis küldetésnél ugye kikell lőni a 3 detectort, de beléjük lőttem az összes ammot és nem ment le hpjuk ez valami bug? vagy másnak volt ilyen?
  • Broafka
    #2069
    amilyen számokat kiír a képernyő tetején