2268
  • Fehercsoki
    #729
    Starforce nevét is de rég hallottam már.
  • gfreak
    #728
    baromság
  • Bugesz
    #726
    oooo ez mit is jelent [#confused
  • balika16
    #725
    Maybe this game is using that new Protection Suite PPE v1.0 (PPE is Paranoid Publisher Edition

    This Protection Suite allows publishers to protect their investment by applying multiple protections on the same product, such as every DRM variation, Securom, Safedisk, Starforce, Fade, Custom Triggers, Tages, Codewheel and many other popular protections. PPE allows to use up to 100 protections on a single game.
  • gfreak
    #724
    nos...az valószínüleg az volt hogy "i bet", és ez korántsem azt jelenti hogy megszerezték, ugyanis ez a "lefogadom hogy a (cracker)csoportok már megszerezték"...tehát semmiféle ténymegállapítás nem történt...

    legközelebb meg, ha nem vagy benne 100%ig biztos hogy mit írnak, szótárazz vagy kérdezz, mert látod hogy alapból miylen lihegés van itt, nem kell spanolni szerencsétlen no-lifer gamerek agyát
  • atyesz2
    #723
    Áh most jöttem suliból és még nincs :(
  • Prince23
    #722
    Látom megkóstoltad a puncit:))
  • balika16
    #721
    addig jöhetne vki innen csézni:)
  • The Protector
    #720
    Már alig várom h az esti buliban miközben vki sunájával játszogatokPrototypera gondoljak.
  • fbd195
    #719
    az jó, már alig várom hogy játszak vele, és ha megunom akkor álmodozzak a 2. részről xD
  • balika16
    #718
    Külföldi fórumon olvasom :

    i but the groups got their hands on a copy..
    its just a mater of time

    AZAZ: a csoportok(pl: RELOADED) megszereztek egy másolatot, már csak várni kell!:D
  • gfreak
    #710
    bizony...nagyon jol megcsinálták, és a második részt is meg fogom venni az már msot tuti
  • Prince23
    #709
    Így van, Wolverine most is megállja a helyét. Emlékezetes játék lett, amit sose tudunk elfelejteni.
  • gfreak
    #708
    nem mondanám...lehet addig nyomni a Rozsomákot...a Riddick sem lett kimondottan szar...meg különben is: Pasziánsz meg Aknakereső

    multiban meg ott a Fekete Macska!
  • balee4
    #707
    ami meg jött szar volt:D
  • norbi2fraktal
    #706
    na igen a Fuel is jöhetne,de még messze van,de jöhetne egy Street Fighter IV-is....tudom messze van.....De jöjjön mááááááááár
  • balika16
    #705
    Hát csak jön ma:)
  • The Protector
    #704
    kb szerintem is.csak azért van mindenki bezsongva a gametól mert mostanában semmi jobb játék nem jött ki.ami meg kijött volna azt meg elhalasztották pl:FUEL
  • gfreak
    #703
    CTFO emberek, majd jön amikor jön ;)
  • enlightened
    #702
    nem lesz az ma még fönnt. Csütörtöknél előbb ne várjátok.
  • balika16
    #701
    Még fel se keltek! :D Még a bolt se reggel 5 kor nyit nekik:)
  • norbi2fraktal
    #700
    az nem gond DTPro-nak és Yasu-nak....
    jöjjön máááár
  • balika16
    #699
    azt csicsergik a madarak hogy securom 7 védelem van rajta!

    Az nem nagy védelem:)
  • MrAndree
    #698
    Ezen nincs online aktiváció.
  • enlightened
    #697
    nagyon be vagyok zsongva. Már mondtam, hogy prince of persia is kedden jött ki, ugyanezt eljátszották azon a fórumon is és csütörtöknél előbb nem jutottak a gamehez. Amúgy meg ha olyan fasza védelmet tolnak rá mint a riddicknél amin egy hónapig dolgoztak mire feltörték, akkor még tovább kell várni:D
  • norbi2fraktal
    #696
  • Prince23
    #695
  • Fehercsoki
    #694
    Szóval még ébredeznek,ha felkeltek akkor már mehetnek is megvenni és felrakni a netre.
  • Prince23
    #693
    Attól függ... -6; -4 órával "hátrébb" vannak általában
  • balika16
    #692
    hmm... amcsiba mennyi a time most?
  • gfreak
    #691
    a rlsgame.net a rlslog "spin-off"-ja, gyakorlatilag mintha a game catgeroyra szűkítve néznéd csak a rlslogot ;)

    különben meg majd megjön a játék, nem kell aggódni xD

  • norbi2fraktal
    #690
    most ezt miért kellet??
    már totál kész vok a játékér erre elolvasom a spiler-ed,és már folyik a nyálam XDXD
    átmehetek hozzád egy kicsit nyomatni...
  • TVelvet
    #689
    Ezt ne olvassa el senki, aki hacsak nem kíváncsi egy szaftos spoiler-re
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olyan 70%-nál tartok, de a legjobb részek az ilyen védősök, van egy konvoj és azt kell megvédened, helivel, tankal, akármivel, amibe beszállsz, de persze átalakulva katonává, és senki se tudja hogy te nem velük vagy, ( :D ) kb olyan érzés mint a COD4-be a repülős rész, amikor AC-130-sal kellett védeni a seggét a társaidnak, iszonyat fun:)



    Iszonyat jó

  • norbi2fraktal
    #688
    felejtős, mer Fake, Damnation van benne...
    igen én is Rlslog-ot szoktam nézni de ajánlom még Rls game-t
  • gfreak
    #687
    hmm...nem vagyok oda beregelve...de egyszerá a képlet: ha van 7.8giga körül, akkor már 50-50%...ha nincs, akkor egyértelműen fake..

    most írom le utoljára, ha megvan rlslog-on, akkor van megbízható clone/scene release ;)
  • norbi2fraktal
    #686
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://netmaffia.hu/Prototaype-Pc-dvd-2009-t159597.php

    valaki szedje le az első fájlt és nézze meg winrar-al,hogy fake vagy nem....
  • norbi2fraktal
    #685
  • foxxi
    #684
    Elérhető: 13 Június 2009
    Ennek a játéknak a zárolását várhatóan 3 nap és 17 óra múlva oldják fel

  • balika16
    #683
    Várjuk!:D
  • norbi2fraktal
    #682
    itt már elérhető, tehát ma lessz Clone