2268
  • balika16
    #681
    jah és még azt csicsergik a madarak hogy securom 7 védelem van rajta!
  • balika16
    #680
    Hát ha van külföldön egy jóakarónk, aki megveszi és felteszi a netre a CLONE-t akkor jó lesz:)
  • norbi2fraktal
    #679
    viszont neked is:) ma minimum egy Clone, de egy Crack-es Rlz sem ártana, további szép napot mindenkinek
  • Fehercsoki
    #678
    Nekedis.Remélem ma jön,elvileg kinnt van tehát megvan rá az esély:)
  • balika16
    #677
    Szép Prototype-al gazdag mai napot nektek!:D
  • gfreak
    #676
    áhhh...majd rgy hét múlva nézz be
  • böröczk
    #675
    brávó, toplistás a játék topicja, valóban mertem azt feltételezni, hogy már megérkezett..
  • ricsa008
    #674
    dedó felsőfokon!
    nem kellne már ágyban lenned?
  • atila4
    #673
    KINT VAN !!!!!!!!!!!!!!!!!
    első voltam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt nem mondtam hogy igaz is xD
  • balee4
    #672
    ez nagyon fontos kérdés, igen
  • Shep
    #671
    De durva lenne ha ezen is az alone 5 vagy a Riddick féle védelem lenne, akkor felválthatná a mikor jön már hsz-ek tömkelegét a mikor jön már törés hozzá?
  • Flamer
    #670
    nem tök mindegy bazmeg? mekkora ostoba vagy :D
  • balika16
    #669
    Kíváncsi vok ki irja majd be a játékot h kinntvan!
  • balee4
    #668
    csak az alternatívákat vázoltam fel, jó lenne már a héten tolni, egyre inkább várom a játékot a véleményeket, élménybeszámolókat olvasva:D
  • adammmmmmm
    #667
    Miért nem? Legyünk optimisták holnap 9-e akkor fog megjelenni (12 most nem érdekel az sincs mesze) valamelyik hacker csapat megveszi feltörik és kész. Nem tom milyen védelme van a játéknak de aszem nem valami kemény. Gondolom ez nem egy olyan kis játék amikkel majd a reloaded vagy valaki más ne foglalkozna.
  • The Protector
    #666
    Bocs.Tényleg a kiadót írtam.Nah mind1.én csak reménykedek.A box verzió alapján leszűrtem h inkább proci kell a játéknak.Elég sok ember mászkál az utcákon(jóval több mint hasonló gamekban)Gta4nél is többen.Gyakorlatilag tömve van a város autókkal és emberekkel kb úgy képzeljük el mint mikor a vehicle density-t maxra húzzuk a gta4-ben és még megszorozzuk2 vel h több kocsi be se férjen.A város tényleg él.Vannak a városon belül zónák.Nagy karikával jelzik.Vannak a kék katonasági területek és a fertőzött területek is.Itt vörös a képernyő és zombikkal van tele.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lessz egy elég hosszú szakasz a gameban mikor a főellen bead egy szérumot és elveszted a képességeidet.Vmint lessz egy rész miután mutánsdetektorokat helyznek el a körzetekben és ha ez megszólal akkor riadóztat.5-6 mp-d van h kikapcsold a cuccot.ha szétvered egyből özönlenek.Járműveket lopni nem tudsz azonnal hanem azokat is tanulod.Melléküldetések tök átlagosak:ölj meg ebből ennyit,időkorlátstb.... elég szép xp mennyiségért.)

    Aki akar meglepetést magának az a spoiler szöveget ne olvassa el.
  • balee4
    #665
    az nem a kiadón, hanem a fejlesztő csapaton múlik, azért a Radical nem egy gagyi csapat, mindenesetre reméljük a legjobbakat:)
  • DarkSector
    #664
    durva
    :D

    Prototype-el nem fogtok holnap még játszani...
  • The Protector
    #663
    Megéri rá várni annak tudatában h sokat toltam boxon a gamet.Jó lessz nem fog senki sem csalódni.De.Az optimalizáció legyen jó,mert ebben a tekintetben sosem remekelt az activision a spiderman játékaival.Majd kis idővel megtudjuk.
  • balika16
    #662
    Majd meglátjuk! am sztem is faja game!
  • The Protector
    #661
    Sztem biztos hogy nem.
  • balee4
    #660
    Vagy nem :D
  • The Protector
    #659
    Mikor fut a sebesség miatt betondarabkák röpködnek fel.vágod?Csak egy kis niceos dolog.Faszán néz ki.A kivégzések is elég faszák.
  • balika16
    #658
    Holnap este már toljuk!
  • adammmmmmm
    #657
    Fel"húza"maga után a betont? Ez új.
  • The Protector
    #656
    Nekem nagyon tetszik a gameban h mikor sprintelve futsz alex egyre jobban gyorsul és a végén olyan sebességgel fut h a betont fel"húzza" maga után.
  • The Protector
    #655
    Addig nézzétek ezt hátha akkor elöbb jön.
  • Laky
    #654
    Hosszú, ha valaki maximalista. Már pedig egy játék csak úgy jó :)
  • hitch
    #653
    csak jönne már:D

    OFF:

    amit még nagyon vártam az ma jön ki amerikában és ez a WEEDS season 5:D

    ON
  • adammmmmmm
    #652
    Mint az assassin's creed. Hamar unalmas lett a játék. Remélem ez nem lesz az.
  • The Protector
    #651
    Haverom boxon tolja.Ő az a fajta ember h beteszi a lemezt a gépbe és egyhuzamba végigtolja a gamet.Akkor veszi csak ki mikor én mással akarok játszani vagy végzett vele.4napja tolja a gamet és nem ért a végére.Azt mondta mg egy csomó cuccot nem adott be beki.Sztetek akkor hosszú?Mert őt ismerve és az alapján következtetve eléggé hosszú a játék.
  • Shep
    #650
    Mindenki nagyon biztos abban, hogy hú de jó játék lesz. Csak aztán nehogy pár óra játék után unalomba fulladjon az egész.
  • enlightened
    #649
    20 csak a főszálon, ha melléküldiket is tolod, márpedig én mindig kitolom 100% -osra az olyanokat amik tetszenek akkor lehet több mint 20 óra is. Nem beszélve az újrajátszás lehetőségéről. Kár hogy még napokat kell várni mire lesz.
  • TVelvet
    #648
    tényleg meg.. :)
  • Prince23
    #647
    XBOXOSOK!

    "A Radical meg van elégedve a fejlesztésekkel, sajnos a sürgető publikálási idő miatt a többjátékos módot kivették a programból, mivel nem felelt volna meg a mai multiplayer elvárásoknak, és inkább az egyjátékos kampányra gyúrtak, ami sokkal több játékidőt fog igényelni, mint a mostani átlagjátékok többsége. A készítők 18-20 óra játékidőt ígérnek egy átlagos játékos számára, aki csak a sztori főszállal foglakozik. A játékszoftver június 9-én fog megjelenni a boltok polcain PC-re, PS3-ra és Xbox360-ra az Activison közreműködésével. Nyári időszak legsikeresebb, blockbuster címre jelölt játéka lehet a Prototype. inFamous, rettegj!"

    részlet a gamepodtól.


    Tényleg meg lesz a 20 óra játékidő?
  • gfreak
    #646
    én mindig lehúzom a cuccokat, de ami bejön utána megveszem, és nyomom tovább...zsákbamacskát nem evszek, tudom hogy illegál meg ronda dolog, de leszarom...10-14e forint nem olyan kevés zseton hogy elverjem faszságra...ami nem jön be azt meg úgysem tolom tovább...
  • adammmmmmm
    #645
    Ha jó a játék akkor nem csoda hogy nem bírnak tovább várni:D
    Ebben a fórumban sem láttam még sok olyan hsz-t hogy megveszem amint kint lesz mert ez sokan elöször kipróbálják. Én is inkább az xboxohoz vennék játékot mert azt nem szeretném tönkrevágni (azt sem tom mit kéne csinálni ahoz hogy törten lehessen játszani) Egyépként jól jönne valami hír a warezről. Elég rosz úgy várni hogy az xbox már kint van de pc-hez még egy clone sincs.
  • atyesz2
    #644
    A videókból minden kiderül.Legalábbis annyi minden hogy megtetszen a játék.
  • Shep
    #643
    Ez az ami egyértelműen a warezolásnak tudható be.
  • enlightened
    #642
    Ja ezt már sok játékra mondták, nagy a lelkesedés meg a beharangozás egészen a megjelenés után 2 hétig. Utána tovább állnak a játékosok és elkezdenek egy újabb játékért lelkesedni és annak a fórumát írják tele, "Jöjjön már ki" és "Nem bírok várni" mondatokkal.