2268
  • Prince23
    #770
    Házigazda alapból meg kell vegye
    :D
  • Fehercsoki
    #769
    Most csak szivatsz ugye?Már elvileg kinnt is van.
  • The Protector
    #768
    Ez komoly?XDKurvajó lenne.Had sírjanak.
  • The Protector
    #767
    Ha tényleg olyan teherbebasztottul kéne a game akor meg is kéne venni.De én még egyetlen embert sem láttam hírta volna hogy megveszi.Sztem ebben a topikban max 1-2 emberke veszi meg.
  • Prince23
    #766
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Prototype PC elhalasztva június 30-ra! forrás: ign
  • Flamer
    #765
    már ide is. mégis kiafaszom vagy te már nem azért.. én rohattul nem támogatom. elég nkd a többi topig. ennyi.
    ost minek nkd ezis.. fejezdabba. :| és ezt mostn em gecyiségbő mer nekm nem kell ugyan.. de teis mitakarsz mnég? admin nem kell? root + pass? yólesz _? hát omg komojan.
  • Flamer
    #764
    #732: de aztén leszaorm majdlesz érted.. most hogy itt veritek magatokat akkorse lesz előbb. énis várpom de azért ezmár nyomorkság mait egyesek itt művelnek..

    GYEREMÁRKIPROTOYTPE GYERMEÁ:cC hát ezmiafasz:? na ennyi. amugyse töltöm le krekk nélkül ennyi.
  • grebber
    #763
    Köszönöm akkor szólok hogy tegyenek meg házigazdának!
  • Shep
    #762
    Hát jó lenne ha rendet raknál végre :) Egyébként jó sok itt az unatkozó egyén.
  • hitch
    #761
    Szintén Támogatlak!
  • FZoleee
    #760
    én támogatlak :)
  • ricsa008
    #759
    jó 5let
  • Vlaghimiir
    #758
    hát ha 1 gta4 típusu optimalizálatlan szart kapok akkor meg vegye meg az eredetibe akinek 6 anyja van... igyis gyüjtök az uj gitáromra nem kéne felesleges kiadás
  • Bugesz
    #757
    Go Gebber
  • gfreak
    #756
    támogatom!
  • Fehercsoki
    #755
    GREBBER MONDJONLE!

    Én támogatlak.
  • The Protector
    #754
    Én tudom h profi lessz a game mert már elég sokat toltam.De az optimalizációtól félek.Sztem ritka fos lessz.
  • grebber
    #753
    Jelentkezni szeretnék házigazdának ebbe a topikba!!!
    Támogattok? Ha igen jelezzétek és akkor jelzem moderátoroknak hogy tegyenek házigazdának.Mert amiket itt össze spam-elnek egyesek az már röhejes.
  • Vlaghimiir
    #752
    Ki fog ez is jönni idővel mint a Prince of Persia uj részével csak félek ez is oan lesz mint a pop vártuk vártuk mikor mikor jön.... éés 1 rakat hányadék lett... jó jött ki jó játék alátámasztom pl a x-men új játéka ahol rozsomákkal darabolhatom a gerillákat meg az egyéb ínyencségeket amik jönnek velem szembe(eddigi kedvenc ellenfeleim akkor is a robotokXD) és remélem hogy minimum olyan játszó lesz mint ez az x-men mert akkor tuti leköt jó időre a wow mellett ha meg nem akkor megy a süllyesztőbe mint a pop meg a damnation
  • balika16
    #751
    Megértettem!
  • gfreak
    #750
    állítsad már le magad légy oly kedves! elég lesz végre...majd megjön a PC verzió is, és akkor lesz miről beszélni, de a sok baromsággal ne tömd már a topikot!
  • Fehercsoki
    #749
    Remélem te leszel az utolsó aki játszik hagyd már ezt abba.
  • balika16
    #748
    Aki akar beszélni jön oda hogy ne ide irjunk!

    [email protected]

    [email protected]
  • gfreak
    #746
    ez aztán tök kellett...mi a tökömért kell görcsölni...ez már tényleg 'get a life' kategória!
  • balika16
    #745
    csináltam egy msn-t ahol beszélhetünk a gameról és várhatunk:

    [email protected]
  • balika16
    #744
    Elvileg már mindenhol kinyitottak a boltok! minimum 10 ora van már külföldön is! Még semmi kép! Semmi!:(
  • The Protector
    #743
    És a játék elindítása is csütörtököt mond.:)
  • balika16
    #742
    A végén tényleg Csütörtök lesz belőle:)
  • ricsa008
    #741
    ez kezd 1re idegesítőbb lenni
  • The Protector
    #740
    De jó is lenne.
  • Fehercsoki
    #739
    Most miattad már csakazértse fog kijönni.
  • balika16
    #738
    Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!Prototype gyere már ki!
  • Shep
    #737
    Elég fárasztó ami itt folyik, bár a HL2, Doom 3 mizériát meg sem közelíti :)
  • gfreak
    #736
    gyerekek...CTFO végre-valhallára

    bármilyen fórumra irogathatom hogy fent lesz fél óra múlva, meg 10 perc múlva, meg már 35%nál tart a telepítés, stb.

    megfelelő, megbízható hírforrásokra kéne támaszkodni
  • Fehercsoki
    #735
    Ja aztán még néhány óra mire fennt lesz,de holnap már biztos toljuk.
  • enlightened
    #734
    100 protection egy gamen? Azt a jó ég, akkor 5 DVD-n jönne ki a game, amiből egy DVD a game és 4 DVD a védelem hozzá:D
  • Bugesz
    #733
    Egy kulfoldi forumon 1 gyerek a kovetkezot irja:
    it's comin out in 30 more minutes in detroit
  • Fehercsoki
    #732
    Még a játék sincs fennt.
  • DarkSector
    #731
    miért clone dvd van már?
  • Flamer
    #730
    szoljatokhamár krekkislesz.