2268
  • Seth
    #810
    Nem, a Critical Mass egy állapot, ha felmegy vmilyen csík akkor tudod használni
  • Shep
    #809
    hát lehet, hogyúgy hamarabb fogsz játszani, mint aki a warezra vár.
  • elitehun
    #808
    Akkor várok hétvégéig és akkor megveszem. ha minden igaz addig kapok pénzt.
  • Shep
    #807
    Szerinted?
  • Fehercsoki
    #806
    Sajnos nem.
  • elitehun
    #805
    Hello! Bocsi hogy nem olvasok vissza de le lehet már tölteni? De ha minden igaz ma meg lesz az új táp és végre a saját gépemhez jutok :D
  • gfreak
    #804
    erre egy nagyon határozott igen a válasz
  • blackfire001
    #803
    Tehát csak akkor működik, amikor nagyon, de nagyon sokan jönnek?
  • gfreak
    #802
    csak ha egy buta nagy tömeget kell kiirtanod tudod használni

    legyen már itt is végre béke meg nyugalom!

    Flamer: pont azért legyen Grebber a házigazda, mert ő foglalkozik a topikjaival, és a flamelős, agyatlan,anyázós, nem fórumhoz méltó magatartású hozzászólókat kipenderíti (ja, hogy ez téged is jellemez? akkor ezért tiltakozol ennyire, meg vagy böszme?)
  • enlightened
    #801
    Jaja, de ha kijött pc-re én akkoris a jól bevált XBOX360 controllerrel fogom tolni. 1 éve vettem a PC-mhez mivel wireless különösen kényelmes, mert nyugodtan hátradőlhetek miközben lezúzom a fél várost. Sajna billentyűzet meg egérnél folyamatosan az asztalon kell hogy legyen a kezed és ilyen ugrálós zúzos gamenel nem szeretem ezt. FPS-nél viszont csak egérrel lehet tolni normálisan, de ez nem az lesz szerencsére.
  • blackfire001
    #800
    okés, de az egyben egy másik kombó is... xD Azzal csak simán leüt a földre. Ha ezt használom, akk meg tüske jön ki, v a másik. Azért van különbség. Gondoltam arra is, h az előzőt eladom, tehát eldobom a skillt, de akk mind a kettő megy, mert a másikból jön ki. pl ha nem tudsz fagyit enni, akk biciklizés közben sem tudsz...
  • adammmmmmm
    #799
    Tartsad lenyomva az x-et majd nyomd az y-t(tipp). Mivel itt a többség vár a pcre ezért nem sokan tudnak majd válaszolni.
  • blackfire001
    #798
    Helló! pls segítsetek. Most vettem két új skillt, és nem nagyon tudom használni őket. 1x sikerült. Ez a szöveg van kinn náluk.[IN CRTICAL MASS]---->[HOLD]X+Y

    [IN CRTICAL MASS]---->[HOLD]Y+B
    (Amúgy Xboxon játszok, nem PC-n... Nehogy félreértsetek.)
    Annyit értek a kettőböl, h tömegben kell használni. 1x sikerült mind a k ettőt aktiválnom, de azóta nem. :(
  • balee4
    #797
    marha bonyolult, Fahrenheit:)
  • balika16
    #796
    fake már 2 napja is láttam!
  • adammmmmmm
    #795
    Írják a kommentekben hogy fake
  • Tatyla
    #794
    ki az a Grebber?
  • atyesz2
    #793
    De nem biztos
  • Shep
    #792
    Hát 5 év után úgy döntöttem ideje kicsit aktualizálni :) Egyébként Guybrush Threepwood a legnagyobb karakter :)

    Flamer én kérek elnézést, de te kezdtél el minden ok nélkül "érdekeseket" írni.

    Ja kapálni ne gyertek csak holnap, most még túlságosan vizes a föld :D
  • atyesz2
    #791
    7.6 GB
  • atyesz2
    #790
    Mininovánn van valami :D Nemtom írták e már
  • Fehercsoki
    #789
    Szép is lenne ha az ő gépén belassulna:)
  • adammmmmmm
    #788
    Hagyjátok abba egymás fikázását. Abban igaza van protectornak hogy nem csak ez a játék van a világon csináljatok valami mást és néha nézzetek be a topikba egyszer csak megjelenik. Ez a 20-a meg már nekem hülyeség. Eddig volt egy halom megjelnési dátom 5,9,12. Játékot meg megjelenés elött 2-1 nappal nem szoktak eltolni.
  • Flamer
    #787
    tudod a hőmérséklet.. na tessék csupa ovis.. :w
  • balika16
    #786
    Tehát összegezve:: Kell neki gép azért , de nem a legnagyobb!!

    Nem akadozott neki a játék és nem lassult be!
    Az irányitáson csak kicsit kellett változtatni de jol lehet irányítani!
  • Flamer
    #785
    szerintem meg a tj hooker. ennyi.

    #771: szivjál fost.. nyajjá. stb. annyira unalmas ezmár. inkább vegyetek vissza ebből az ovis stylebol hogy yayy yöyyön már ki mer nem tudok micsinálni meg ijenek. mennyé télleg focizzá vagy csajozzá ahogy a protektor monta.

    #772: na temeg a másik.. kitérdekell mégis? téged. nabumm. 100emberől 10-nek belekell ebbeis kötni. tebajod.:C

    sry a káromkodásé.
  • Prince23
    #784
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Türelmetlenkedőket akartam felcsigázni, ha már ennyire várják
  • felegyi
    #783
    Farenheit?
  • balika16
    #782
    nah az első vevő kipróbálta!

    Itt a tesztje!

    i am running a rather powerful system so it isnt the best indicator for everyone but i havent seen anyone else post their system performance

    System:
    Vista Ultimate SP2
    Core 2 Quad Q9550 2.83Gh (overclocked to 3.2Gh)
    4Gb RAM
    Nvidia Geforce GTX 285

    Settings:
    Resolution - 1980x1020
    AA - 4x
    Vsync - On
    Shadow detail - High
    Graphic Detail - High

    i have played through the first mission only so far and for some reason my FRAPS wasnt working with it, it was however perfectly smooth gameplay through the whole mission, i was not able to notice any drop in framerate

    controls needed some configuring to suit how i like to play, i am using keyboard and mouse, but that was easily done
  • felegyi
    #781
    Kerestem az IGN-en, de semmi infót nem találtam róla... még csak a játék adatlapján sem írták át a dátumot... Dátum
  • Prince23
    #780
    Hát nem igen:D

    de sztem ez a Fahrenheit. Alex Mercer lebítorolja őt 8xd)
  • The Protector
    #779
    Nekem minden idők legynagyobb karaktere Lucas Kain.Sztem senki sem jön rá melyik gameban volt a főszereplő.
  • Prince23
    #778
    Lol
    Egyébként fasza lett a logód, Wanted nagyon hangulatos amikor bevillan. Lehet a Prototype is fennt lesz a listádon :DDDD

    Minden idők legnagyobb karaktere lesz Alex Mercer! by Activision
  • The Protector
    #777
    XDXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDX
    Te nagyon beteg vagy.
  • Shep
    #776
    Inkább jöjjön hozzám mindegyik aztán adok egy kapát a kezébe és megmutatom neki hol a sor köze amit lehet kezdeni kapálni :D
  • The Protector
    #775
    Majd lessz game.Menjetek el sörözni vagy focizni a ki a szabadba.Nem otthon kell ülni ilyen fasza időben hanem a csajok rövid szoknyáit lesni.Meg kupakolni.
  • Prince23
    #774
    Hagyjad, felhúzta magát, és ledarálta kivetni valóját :D
  • Prince23
    #773
    Ezért raktam spoilerbe, mert itt elszállna a topik.
  • Shep
    #772
    Te meg ha már veszed a fáradtságot és beírsz ide, akkor ha a helyesírást nem is, de legalább a szavak megfelelő helyen történő elválasztását alkalmazhatnád a hozzászólásodban.
  • hitch
    #771
    na pl az ilyenek miatt kell ide házigazda akik minden nyomos indok nélkül fikázzák a másikat.Most őszintén mi rossz van abban,hogy végre rend lesz a topikban?