2268
  • EasyLife
    #942
    nos nekem mondhatni szűz mert csak játékok vannak fönt,frissítéseket is rendszeresen szedem, vga hoz és vistásakat is. mégis szar a hang, de már töltöm az sp2 remélem az nálam is segít a hangon :S
  • Shep
    #941
    Hát ez nagy bölcselet volt, ez volt a windowsos kalmopirin.
  • Prince23
    #940
    Persze a lopakodást ne Sam Fisheresdire értsd :D
  • TVelvet
    #939
    Szerk.: Jó fiú*

    És amúgy tényleg nagyon jó a karakter, tetszetős stílusa van :)
  • TVelvet
    #938
    Prototype-ból is van DC Comics szóval annyira nem teljesen koppintás, de nekem ez a "gonoszosdi" jobban bejön mint a pókemberes rossz fiú :)

    Ezt kéne kipróbálni a Project Natal-al (xbox360 új bizbasz) tuti lefogynál vagy 100 kilót :)
  • InfectedMann
    #937
    Azoknak akiknél mindenféle hiba lép fel:
    Ha agyonmoddolt és kisbelezett Windowst használtok ne csodálkozzatok, hogy nem fut rendesen a game. Ha tele van minden féle szeméttel (mindenféle shareware, freeware progi) a windows akkor se csodálkozzat.
    Ha nincsenek fent a legújabb driverek akkor se csodálkozzatok.
    Ha a konfigotokhoz képest túl magas beállításokkal játszotok akkor se csodálkozzatok.
    Ha nem feletek a min. gépigénynek akkor se csodálkozzatok.
    http://gepigeny.hu/games.php?id=873

    Amúgy akinél hibák jelentkeznek én ajánlanék egy alapos reinstall -t egy teljesen szűz (magyarul érintetlen, módosítatlan) windows -al.
  • Prince23
    #936
    Na kipróbáltam, tök mindegy, de valahogy olyan deja vu érzésem van, amikor a falakon rohangászok....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugye... Pókember

    A sztori egész jó... még szerencse hogy lehet lopakodni, mert akkor gáz lenne a gamma.

    első benyomás:
    grafika: 8
    hangok: 8 (elképesztő hogy mekkora halk ez a játék)
    hangulat: 8
    Irányítás: 9
    Küldetések: 9

    Ha Alex Mercerre azt mondják, hogy minden idők le4gnagyobb karaktere lesz, akkor Peter Parkerre mint mondanak????? Hm?? tök koppíntás az egész. De most nem húztam le a gémet, csak deja vu, nagyon. IGN-el egyetértek most már.
  • EasyLife
    #935
    nálam az aláírásomban szereplő géppel 1280 x 800-as felbontással max beállítások mellett cincogó hanggal szaggatás mentesen futott :S
  • elitehun
    #934
    Így van 8.-ból ballagok. Viszont nem jutok messzire mert maradok ott gimibe is XD
    De ne offoljunk.
  • Shep
    #933
    De lehet nyolcadikból ballag.
  • enlightened
    #932
    ballagás? Azt érettségi előtt szokták, nálatok fura szokások vannak.
  • enlightened
    #931
    Egyszerű humorod van:S
  • LackoMester
    #930
    próbálta már valaki?gépigényre volnák kiváncsi...
  • EasyLife
    #929
    kérdezd meg ezt az xbox360 asok fórumában :DD
  • Pio
    #928
    Én azzal játszottam (pontosabban Logitech Chillstreammel, de az pont ugyan az, csak olcsóbb, cserébe reumát okoz a pluszszolgáltatása :) ) és működik, de ha mást akarsz kérdezni vele kapcsolatban, akkor nem valószínű, hogy tudok segíteni, mert nagyjából 3-4 perc időm volt a játékra.
  • enlightened
    #927
    Van itt olyan aki nem billentyuzettel hanem XBOX360 controllerrel tolja?
  • Pio
    #926
    Na jó, már nincs is reggel, csak korán... legalábbis nekem :)
  • Pio
    #925
    Bahh, reggel van még a hogy szó elkerülte a figyelmemet :)
  • IgH
    #924
    Azt kérdeztem "hogy menne",amiből szerintem következtethető egy olyan válasz,hogy mondjuk "közepes beállításokon így meg úgy",tehát amire te gondoltál..
  • Shep
    #923
    Hát igen, úgy 13 órányit :)
  • elitehun
    #922
    Na. Csak kicsit maradtam le. de csak azért mert tegnap lett meg az új táp meg itt van a ballagás is..
  • Shep
    #921
    Jó reggelt neked is :)
  • elitehun
    #920
    Ha minden igaz lehet letölteni. INFO
  • Pio
    #919
    Pedig igenis lámáskodás ilyen konfiggal kérdezősködni, hogy menne-e. Annak a kérdésnek lenne talán értelme, hogy milyen beállításokon menne (pláne hogy nem is nagyon lehet semmit állítani a játékban :D ), bár annak se nagyon, mert 1-2 gépzabáló játékot leszámítva a Te konfigod mindent elvisz közel full beállításokon (persze élsimítást próbálgatni kell, hogy mennyi fér bele).
  • Pio
    #918
    Höhh, ahogy elnézem a játékot az is konzolos irányítású, úgyhogy leporolhatom a kontrolleremet... :)
  • IgH
    #917
    Az eddigi tapasztalatok alapján szerintetek hogy menne egy: AMD 64 X2 DUAL 3800+,2ghz,2gb ram,Gf 8800GTS(640MB)-os gépen? Ez most nem lámáskodás,hanem kb. 2 év után ez lenne az első játék amit megvennék,de bizonyos okok miatt nem tudom letölteni megnézni hogy fut,úgy meg ugye para kiadni 12 ropit. A videókártyán kívül minden nagyjából a minimum konfig,szóval nem tudom..
  • #916
    Pár képem:




















  • EasyLife
    #915
    abszolult nem mondtok újat! de valami buhera csak van/lesz. ha más nem nincs valami vga memória emuláló? :D vagy valami amivel át lehet írni a videó memória nagyságát?
  • drop
    #914
    vga felbontást nem atol lehet hogy csak 256 os a video kártyád?
  • Laky
    #913
    Ezt kőkeményen buktad :D
  • gfreak
    #912
    lsd. #880 kuci06 üzenetét...abszolút vidkártyafüggő..
  • EasyLife
    #911
    az fasza... és felbontásra nincs valami? megnéztem a telepítés helyét de nem találtam egy átírható adatot sem ami felbontásról szólna :S
  • enlightened
    #910
    Na egércincogásról már írtak a technical helpben. A legtöbb embernek a vista sp2 felinstallálása megoldotta. Viszont az én problémámat sajna nem.
  • EasyLife
    #909
    nálam valami gáz van :S
    a hang egércincogás valszeg gyorsabban játsza le a kelleténél. a kép meg borzalom 1280 x 800 ban :S valamit nem lehetne átírni hogy nagyobb legyen?
  • Klemice
    #908
    hogy van ennek a mentési rendeszere? kiírta hogy checkpoint, mondom mentek egyet és kilépek
    indítom újra continue betöltötöm a játékot és x nappal ezelőttől kezdődik újra tehát az elejétől
  • enlightened
    #906
    Ha találok megoldást, majd megírom, hátha másnál is elő fog jönni ez a hang probléma.
  • enlightened
    #904
    Külföldi fórumokon olvasom nem csak nálam van ez a probléma, de mivel még alig vették meg a gamet, nem sokan tudnak segíteni.
  • enlightened
    #902
    Asszem várok valami patchet. Mert így nem lehet gamelni. Ilyet még nem láttam játszom és ha kilépek a menübe ott belassul mint a szar és a hang is betorzul. Miközben szétzúzom a fél várost aközben nem. Végülis ott alig kell számolnia a viddeókártyának. De a menü az nagyon kemény grafikai megjelenést kiván ezért ott be kell lassulnia. Videóközben is:D. De ha szétzúzok 6 tankot akkor pörög mint állat:D. Elég vicces.
  • InfectedMann
    #900
    Win 7 alatt tökéletesen műxik.
    7100 build.

    Amúgy szerintem jó kis játék lett.

    8/10 :)
  • Scoway
    #899
    Köszi