2268
  • Pio
    #898
    Én próbáltam, viszi.
  • Scoway
    #897
    Üdv!

    Valaki próbálta már windows 7 alatt a játékot?
  • ricsa008
    #896
    de legalább már 1gb-s linkeket találtam így 2 nap és lenn vam
  • ricsa008
    #895
    na ezzel most sokat segítettél
    2 nap mire lejön és játszak zsákba macskát
    THX!
  • enlightened
    #894
    Alexnek minek kell tankba beülni? ő maga a tank:D.
  • balee4
    #893
    majd megtudod:D
  • TVelvet
    #892
    Ja kicsit kevéske, itt igazából nem a grafikát kéne nézni, hanem az összképet, amit ez a game hordoz.

    Vannak olyan eszetlenül jó küldik, de vannak olyan bugyuták is, kell ez is az is vannak ezek a zöld köröcskével jelölt kis (opcionális) kis küldök, ölj meg ennyit, ugorj el oda, stb.
    Na itt a hentelősök nagyon jók, nem tudom de engem megfogott... :)

    Minispoiler :P ( Lesz egy olyan opcionális küldi amikor a legdurvább tankkal kell (3féle van) hentelni 650 ellenfelet, na annak a tanknak van egy amolyan "kis atombomba" szerű fegyvere, hát attól eszem faszom megáll. :D)
  • Prince23
    #891
    IGN 7.5

    hát ez kissé kevés, amilyen hypeja volt
  • enlightened
    #890
    Csak érted jáétk közben semmi problmám nincs. Meg megöltem azt a generalt vagy kit elején. Utána jönne egy videó valami tetőn dumál egy hapsival és ott betorzít a hang és szaggat mint állat az egész. Tehát nem a videókari a hibás szerintem. De megpróbálok játszani a latencyvel audionál readmebe irták ha magasabbra veszem akkor jobb performancet nyújt.
  • gfreak
    #889
    SP2 hasznos, de nem nagyon befolyásolja ajátékokat (viszont nem kell többé hackelni a tcpip.sys-t hogy engedélyezhess half-open tcp-ket)
  • gfreak
    #888
    a videokari nem éppen combos sajnos...de el kéne indulnia ettől függetlenül, mondjuk 1024x768ban próbálnám...
  • gfreak
    #887
    tedd hozzá hogy vistán ez nem így megy

    mondjuk vistán nincs is ilyen probléma (vagyis nálunk nem volt)
  • enlightened
    #886
    Feltolom az SP2-t vista alá hátha csodát tesz:S
  • enlightened
    #885
    Gépem Intel Pentium Dual Core 3Ghz, 2GB memória, Ati Radeon HD2600 512 MB videókari ja és vista 64 bites oprendszer. Ezen a konfigon az első videónál betorzít a hang és szinte meghal a játék. Tapasztalt valaki ilyet? Ennyire gyenge a gépem hozzá? Vagy a Vista-t nem csipázza?
  • norbi2fraktal
    #884
    Start--Futtatás--dxdiag---hang---hangok hardveres gyorsitás--szabványos gyorsítás
  • DarkSector
    #883
    nekedis thx.

  • DarkSector
    #882
    thx.
  • enlightened
    #881
    Csak nálam ilyen szar a hang? Windows-ban felvettem maxra, de a játékba ha bemehgyek még a hangfalon is rohadt nagyot kell tekernem hogy halljak valamit, ott már meg majdnem be is torzít:S. Próbáltam fülessel is azon úgy betorzít hogy hagytam.
  • kuci06
    #880
    Basszus... remélem lesz valami megoldás erre, mert az az 1280 x 1024 nagyon kellene :D



    >> Supported resolutions for Prototype™

    ===================================================================

    >> Individual video memory/GPU requirements for ALL of the various resolutions

    Cards with less than 512 MB cannot access resolutions with widths of greater than 1280 or heights of 720. This means with a card of LESS THAN 512MB VRAM has these available:

    640 x 480
    800 x 480
    800 x 600
    1024 x 768
    1152 x 720
    1152 x 864
    1280 x 720
    1280 x 800

    Cards with less than 1024 MB cannot access resolutions with widths of greater than 1600 or heights of 1080. This means with a card of LESS THAN 1024MB VRAM has these available:

    The following are only available for cards with 512MB VRAM or more:

    1280 x 1024
    1440 x 900
    1600 x 1200
    1680 x 1050
    1920 x 1080
    1920 x 1200
    2048 x 1152
    2048 x 1536
    2560 x 1600

    =========================================================================

    2. Windowed Mode

    Windowed mode is not a supported feature of Prototype™ as you may get unexpected results.
  • gfreak
    #879
    végre-valhallára...most elmaradnak már a fake postok meg a mikor jön már ki-zés...cserébe képözön, kritikák, helpdeskezés...mennyivel jobb is ez így
  • ricsa008
    #878
    nem tom mért:(
    és ez számomra jót jelent v. rosszat?
  • enlightened
    #877
    De sajna kell:S.
  • balika16
    #876
    Nem kell annyit tanulni:)
  • balee4
    #875
    miért gondolod, hogy ugyanaz a motor? a legutóbbi Spiderman-t a Treyarch fejlesztette, ezt pedig a Radical...
  • Fehercsoki
    #874
    1 óra és 10 perc nekem de még mennem kell vizsgázni is 2re addig nemsokat tudom tolni és mikor visszajöttem akkoris csak néhány órát.
  • balika16
    #873
    49 perc és tolom!:D
  • Fehercsoki
    #872
    Ja csak az én gépem szarabb kicsit mint az övé:P
  • ricsa008
    #871
    Graf állítási lehetőség van ? vagy csak annyi mint a Spiderman -nél?
    am ha a spiderman egészjól ment akkor ez is elindul majd?
  • balee4
    #870
    CalebJoe írta lent, hogy királyul maxon megy nála maxon:) szal szerencsére nincs nagy gépigénye:D
  • Fehercsoki
    #869
    Akik játszanak,mekkora a város?
  • Fehercsoki
    #868
    2 óra és játszok,ha jól fut szerintem énis megyek megvenni,am itt Mo-n már boltokban kinntvan?
  • Fehercsoki
    #867
    Mennyire jól optimalizálták?Gépigénye mekkora?
  • PunkZoli
    #866
    vagy http://tinypic.com/
  • CalebJoe
    #865
    http://kepfeltolto.net/index_.php
  • PunkZoli
    #864
    kellemes csalódás volt az első fél óra.
    Aztán volt valami raktár ahol egy csomo hunter hihetetlen mód felbaszott.
    Dúrván nehezedik a játék, itt ott meg nevetségesen egyszerű.
  • DarkSector
    #863
    Nah kipróbáltam a játékot.
    És iszonyatjó.
    persze lehetne dolgozni még a városon, de a sok effect meg minden eszméletlen...van hangulat rendessen.

    az eleje már dögössen kezdődik, remélem a végére nem laposodik el a story.
    Én mindenképpen végigjátszom, de nem lenne rossz egy magyarosítás hozzá :D
  • DarkSector
    #862
    pl tudnál adni egy linket hová tudnék feltölteni képeket.
    mert ahová eddig töltöttem az nem jön már be...:S
  • CalebJoe
    #861
    Na vagy fél óra után a véleményem az hogy elég jó lett bár már ilyen pusztítást láttam a Hulk-ban is de hát azt ők csinálták volt mire építeni, meg hasonlít még a Web of Shadows-ra is nagyon főleg grafikában, szóval jó móka lett.
    Lehetett volna a címe Unstoppable mert ilyen embert csak a jó isten tudna megállítani.
    A gépigényt szerencsére megoldották a Pókemberrel ellentétben az én konfigomon is jól megy maxon+4AA.





  • DarkSector
    #860
    ha gondolod ugorj el, és itt játszhatsz nálam vele nyugodtan....:D
  • balee4
    #859
    csak vicc vót, holnap már nyomom én is:D