2268
  • Prince23
    #982
    Hogy melyik gém lesz megváltás, must have?

    na figyuzz

    1 Batman
    2 MW 3
    3 The Saboteur
    4 Conviction

    már csak bennük bízom.

    eddig fasza, must have gém volt:
    Mirrors Edge, Empire TW, X-Men Origins Wolverine és HAWX. le is zártam 2009-es év első félévi must have kategória jelentését részemről:D
    Most már
  • Prince23
    #981
    Így van!

    Én pölö azt gondoltam, hogy lehet majd választani stylt, hogy hogy vidd végig: vagy lopakodsz vagy törsz, zúzol ezerrel, vagy pedig mindkettő. Az alakváltás nem tökéletes.
    Meg mi az már, hogy egy tiszttel vagyok és ugrok repülök a levegőben a katonáim, katonák szeme láttára, de nem esik le, hogy mia gebasz van a tiszttel. Mintha természetesnek vennék. nagyon hangulat romboló ez, egy pl. volt
  • PunkZoli
    #980
    olyan érzés ezzel a gammel játszani, mintha ez maradt volna ki a gta4 ből:D
  • grebber
    #979
    Olyat nem igen tudok mondani.
    Talán az alakváltás meg az a izé amikor belecsapsz a földbe azt felszúródnak a népek! De ez majd csak később lesz.

    Semmi nem kiemelkedő még a graf sem.
    Ez nem az a game ami magával ragad és végigviszed úgy hogy közben mással nem is játszol.Sajnos ilyen game nagyon kevés van.
    KB ilyenekkel van tele vagy 500GB-om a gépen végigviszem majd egyszer,de nincs sok kedvem tolni velük.
    Őszintén megmondom már nem tudom melyik game fog "megváltást" hozni ebben az évben!
  • xido
    #978
    Én azt mondom,amit már megjelenése előtt mondtam...lehetett volna ezt úgy is megcsinálni,hogy intelligensen is végig lehessen vinni,minimális gyilkolással,alakváltás kihasználásával,mint mondjuk egy Hitman:)
  • CalebJoe
    #977
    Csak mert ez egy Marvel koppintás mintha Venommal mennénk, mivel a symbiote és képes akármilyen formát felvenni.
    Nálam is a Spider-Man a nyerőbb de úgy olvastam hogy legközelebb a Pókembert ők fogják megcsinálni ebben a stílusban remélem jó lesz.
  • EasyLife
    #976
    amúgy másnál is szar a grafikája? vagy ez is olyan dolog h videokártyához lövi be? :S
  • Prince23
    #975
    Na mindegy, nem lett a Prototype MUST HAVE (kötelező megvétel, minden idők legjobb géme, értékelésben 9.5-10)kategória. Ezzel talán sokunk is egyetért.
    Prototype tulajdonképpen a WoS emlékmása.
  • elitehun
    #974
    Akkor azt kérdezem hogy mi tetszett benne?
  • grebber
    #973
    Nekem a Spiderman Web of Shadows jobban bejött.
  • elitehun
    #972
    És a céltalan lődörgés, gyilkolászás se olyan élvezetes?
  • Prince23
    #971
    Na, ezt akartam tudatni... és ez meglátszik a kommentek hozzáállásán is. Több komment érkezett, még amikor váró állapotban volt a gamma, miután megjelent, már kész. Ergó: nagyobb volt a füstje mint a lángja
  • grebber
    #970
    GTA 4 az jó lenne ha nem olyan lenne amit pc-n kaptunk.

    Ennek meg nagyobb volt a füstje mint a lángja.Egynek elmegy de egyszer végigvívós azt sose többet.
    Bár ha lesz hozzá magyarítás akkor kap még 1 esélyt majd hogy étsem is mi a téma
  • elitehun
    #969
    Egyébként most is percenként jönnek az új hsz-ek :P
  • Prince23
    #968
    Egyébként stílusa és a küldetések felépítése terén nagyon hajaz a Wheelmanre meg a Web of Shadowsra is.
  • Prince23
    #967
    Hát pl egy agyon hypolt játék nem így kéne járjon... miután kijött a gta4 ott percenként jöttek a kommentek... vagy vegyük a Vin dieseles gémeket is, még wheelmannél is jobb volt a hozzászólás. Vagy ott van wolverine gém, a megjelenés napján tűndökölt. :D
  • Promi #966
    Nem mindenkinek jon be ez a fajta játék.
  • adammmmmmm
    #965
    Gondolom nem olyan nehéz hogy sok kérdés legyen. Én csak egy óra múlva szedem le és még akadhatnak problémák (remélem nem)
  • elitehun
    #964
    Vagy csak mindenki játszik és ezért nem írnak :D
  • Promi #963
    Nálam is gond van a hanggal, nagyon halk (minden driver új).
    Amúgy maxra húzva a videó beállításokat 1280*1024 -be simán megy.
  • Prince23
    #962
    Húha, látom csalódtatok benne. Már rég 100 kommentnél kéne járnia, ettől még a Wolverine is jobban volt fogadtatva.
  • EasyLife
    #961
    1-es alapjáratom egércincogás sp2 után is.
  • The Protector
    #960
    először meg kell tanulni a hiyack(elkötés) képességet.Ha ez megvan annyi a dolgod h felugrasz jó magasra,kijelölöd a helikopter,a rugás gombbal befeszíted az erőt.És mikor repülsz lábbal előre a helinke nyomkodod vagy folyamatosan nyomva tartod azt a gombot amivel az embereket elkapod vagy pl az autókat felemeled és dobod.
  • PunkZoli
    #959
    hogyan tudom elkötni a helit?
  • Hellsing47
    #958
    ez nem az intro
    az intro a játék elején ment
  • enlightened
    #957
    Most beszélek épp egyik adminnal official forumon. Ajánlotta hogy kapcsoljuk le hardware accelerationt. De vista alatt ezt nem lehet, csak xp alatt lehetett. devicenel ki lehet disableni de az loszart se segit. Nemsokára válaszol majd a srác.

    Egyébként nem melyik tipusu hangproblémád van 1- es vagy 2-es?
  • EasyLife
    #956
    nah föltettem az sp2 és igen még mindig szar a hang :I
  • enlightened
    #955
    Most kért tőlem egyik admin egy dxdiagot végre. Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.
  • enlightened
    #954
    A készítők felismerték hogy tényleg létezik a hang probléma juhúúúú:D. Egész nap erről pofázik nekik mindenki az official forumon.
  • DarkSector
    #953
    Prototype INTRO
  • sweet11
    #952
    SZERK: Jó képek....
    Kép1
    Kép2
  • Evin
    #951
    Olvasható méretben jobb lenne.
  • sweet11
    #950
    Hi! Az lenne a bajom hogy ha elindítom a gamet vagy new gamet kezdek akkor kilép a játékból ezzel az üzenettel:
    Kép1
    Kép2
    Remélem vki tud segíteni
  • Evin
    #949
    Típusfüggő. Nálam is volt olyan, hogy nekem jó volt, másnál recsegett.
    Csak azért jutott eszembe, mert általában alaplapival vannak gondok.
  • enlightened
    #948
    Ááááá. Nem fogtad fel látom. Akkor vázolom. Jelenleg hivatalosan is kér fajta hang probléma.

    1. High-pitched sounds. Vagyis nagyon magas hangon beszélnek a szereplők és darálja a cutsceneket a gép. Ehhez az sp2 megoldást nyújt. Igen mondták korábban valóban az is én voltam:D.

    2. Crackling voice/web of intrigue. Vagyis az első cutscene faszán lemegy a game is tök jól megy. Csak ha nyomsz egy ESC-et és kimész a menübe akkor betorzít mint állat meg ezután az összes cutscene-nél. Erre jelenleg még nem találtak megoldást. Valakinek bejött az hogy levette a soundot 24kb 48kHZ-re de a többségnek ez nem segített.

    Nem győzöm hangsúlyozni. Eredeti Vistam van sp2 rajta van. Nincs tele szemetelve minden megy rajta. Igen, a gépem jóval a minimum követelmények fölött van. Igen, minden drivert frissítettem és a gamet is 3-szor újraraktam ma.

    A probléma még mindig fennáll. Egyelőre nincs megoldás rá a hivatalos fórumon se.
  • InfectedMann
    #947
    Nekem is alaplapi van és semmi gond a hanggal.
    Szerintem driver gond lesz. Én leszedném a legfrissebb hangkari drivert.
  • Evin
    #946
    Alaplapi hangkártya?
  • DarkSector
    #945
    ne probáld bedarálhatja az atomerőművedet.
  • Pio
    #944
    Írták itt korábban is, hogy SP2 kell neki. Tessék mindig naprakészen tartani a gépet, mert egyre sűrűbben lehet belefutni ilyen gondokba (GTA4 és az SP3 esete pölö).
  • enlightened
    #943
    Megmondtad a frankót. Én mégis csodálkozom, mert minden rendbe van gépemmel jóval a követelmények fölött van. Minden más game rendesen megy itt meg elcsesződik a hang. És nem vok az egyetlen, hivatalos forumot is teleirták vele, készítők egyelőre semmit nem reagáltak de a beírások gyűlnek.