2268
  • strebacom
    #1022
    Köszi, de közben rájöttem, ha be van kapcs a Vsync akkor ez van ha nincs akkor jó...
  • Palesz2
    #1021
    Csináltam egy gameplay videot, HD
  • Prince23
    #1020
    Először is: tedd fel a Prototype lemezen lévő directx frissítést, és tedd fel legalább az áprilisi nvidia vga drivert.
  • netmester
    #1019
    tévedtem már csak 40 perc és én is játszhatok vele:)
  • Flamer
    #1018
    hát én nkm csak 7600GT lesz de proba majd ha lejön :Ddemárcsak holnap mer egyéb dolgaimis vannak
  • Klemice
    #1017
    800x600? :D
  • strebacom
    #1016
    És erre(#1008) valami megoldás??
  • tommygear
    #1015
    oksss
  • elitehun
    #1014
    Csak kicsit olvass vissza. Fejből én se emlékszek a megoldásra :P
  • tommygear
    #1013
    lol nálam a hangok olyanok mintha beakadt volna egy szalag a magnóba :D ez miért lehet?
  • norbi2fraktal
    #1012
    oké oké, de milyen géped van?
  • Fehercsoki
    #1011
    Szerintem kb 0 a gépigénye,nincs túl jó gépem,de minden maxon és 4x AA és még csak be sem lassul soha.
  • reaper4
    #1010
    az amit ír. ez 1 patch krekk
  • norbi2fraktal
    #1009
    ez mi akar lenni?

    http://rapidshare.com/files/242796448/Prototype_Update_Crack_1.0.2.rar

    This is a crackfix, previous would disable reinstall and cause BSODs.

    Also fixes ATI errors!

    Extract to game dir, and execute, easy.
  • strebacom
    #1008
    No megpróbáltam nekem az elején a videó után rögtön kifagy..miért????
  • reaper4
    #1007
    nekem win7-en full graffal (1680-ban) simán fut...
  • ricsa008
    #1006
    egy forumon most azt olvastam hogy elég rosszul optimalizált ez igaz?
  • wedge31
    #1005
  • strebacom
    #1004
    Köszi!!
  • norbi2fraktal
    #1003
    én csak este tudom kipróbálni, de a procc-unk meg egyezik.....
  • Fehercsoki
    #1002
    Hol találom azt az embert akit ha megeszek akkor tudok helikoptert vezetni?
  • TaRka0107
    #1001
    Én tudtam állítani a felbontást! 1440x900-ban nyomom!:D
  • Prince23
    #1000
    Megéri, de nem must have!
  • strebacom
    #999
    Hali...no látom illetve láttam tegnap este hogy kijött és milyen olyan amilyennek mutatták..most érek haza a melóból, megéri meglesni???
    Az egyik kollega nem mondott semmi konkrétat csak annyit hogy nem lett jó ez igaz???
  • ricsa008
    #998
    "kis gépesek" ! próbálta már valaki?
  • netmester
    #997
    Minimum konfiguráció:

    Operációs rendszer: Windows XP (Service Pack 3-mal) vagy Windows Vista (Service Pack 2-vel)
    CPU: Pentium Intel Core 2 Duo 2.6 GHz vagy AMD Athlon 64 X2 3800+, illetve ezeknél jobb
    RAM: 1 GB (Windows XP ) / 2 GB (Windows Vista)
    VGA: NVIDIA GeForce 7800 vagy ATI Radeon X1800, illetve ezeknél jobb; 256 MB videokártya-memória, valamint DirectX 9.0c és a Shader Model 3.0 megléte kötelező
    HDD: 8 GB
    Hang: DirectX 9.0c



    Remélem ez válsazt ad majd pár embernek:)
  • enlightened
    #996
    Ha nem lenne fenn a directx akkor a menüig se jutnék el:D
  • netmester
    #995
    hi most néztem egyik free torrent oldalon 940 seeder 15924 leacherelég sok sokat kell várni de remélem megéri. mik voltak a videókártya memória gondok??
  • Scoway
    #994
    Üdv!

    Nekem Vista 64bit sp2 van. Nincs semmi problémám a hanggal. Nektek sem lehet 1280*1024 felbontást választani? 1024*768 felbontáson max grafikával megy, pedig a gépem 2 éves. Nekem azért kellene az 1280*1024 mert lcd monitorom van és csak ezen a felbontáson szép éles a képe.
    A hanggal kapcsolatban lehet hogy hülyeséget mondok, de a directx felraktátok amit a játék felajánl a telepítés végén? Mert én felraktam és lehet hogy nálam azért nincs probléma
  • TVelvet
    #993
    Legjobb amikor fent állsz egy bazni nagy háztetőn és lesed ahogy a mutánsok, meg a katonák harcolnak, és az oda tévedt civilek, hogy rohannak, és sajna ők is belekerülnek a szórásba :)
  • Neoncsoves
    #992
    Megy 7100as 64bitessel IS!
  • Pio
    #991
    Igen, megy 7100as 32 bitessel.
  • R3TR0
    #990
    Windows 7 alatt hogy megy a gém?

    Ki melik buildel tolja?
  • elitehun
    #989
    Ja eléggé interaktív a környezet ahogy Logan is mondta(asszem) még régebb :D
  • Pio
    #988
    Mi ez a nagy akciófüggés? HOI3, Kings Bounty kieg és Majesty 2 lesznek az év játékai. Meg a Starcraft 2, ha kijön idén.
    Na jó, igazából nem is, a stratégiai játékok olyan 5-6 éve nem menők sajnos... :( 1-2 agyonhypeolt címre felkapja a fejét a közönség (új TW, starcraft2), de amúgy semmi sajtóvisszhangjuk nincs szegényeknek.
    Amúgy ha valaki végigjátszotta már: milyen hosszú? Annyira nem fogott meg ez az ereszdelahajam gyakás, de ha nem hosszú bele fogok vágni... :)
  • TVelvet
    #987
    Hát játszátok végig, aztán akkor tessék véleményt mondani.. :P

    Amúgy meg, azért van ez így, mert kb ideg összeroppanásba halnál bele ha végig futva kéne odamenned mindenhova, gondolj csak bele.

    A grafika meg azért ilyen én szerintem, mert nézd csak meg, mennyi ember rohangál az utcákon, ezt mind megcsinálni olyan szépen, hát nem kevés számításba telne. :)
  • MrAndree
    #986
    Dragon Age...
  • balika16
    #985

    Hát nekem összességben jo game lett! Megvenni biztos nem fogom de elszórakozok vele kicsit! Én amugy többet vártam!:(
  • SötétBarom
    #984
    Call of Juarez 2
  • Prince23
    #983
    Modern Warfare 2 akart lenni, ja meg kihagytam multiplayer teréna a Bad Company 2-őt, állítólag télen jön