2268
  • The Protector
    #1062
    Na az a gém üt mint az áram.Nagyon jó lett.Grafika stb..mind ott van a szeren.plussz egy olyan fasza harcrendszer ami tényleg pókemberré tesz.
  • balee4
    #1061
    Hmm, tényleg ennyire jó volt? ki sem próbáltam:D
  • offkorzreg
    #1060
    van benne igaz amit mondasz,ezzel nem is vitatkozom,jóéjt^^
  • Shep
    #1059
    Egyről beszélünk, de amíg nincs megtanítva a kölyköknek mi helyes és mi nem, amit a játékban/filmben stb. lát az nem követendő példa és nincs meg a helyes értékítélete, valamint intelligenciája ahhoz, hogy bizonyos dolgokat különválasszon addig nagyon oda kellene rájuk figyelni. Csak hát ez ugye elmarad és persze lehet mondani, hogy mi is játszottunk a wolf 3D-vel általánosban ami igaz is, csak éppen 1, nem volt olyan valósághű a grafika 2, teljesen más volt a nevelési módszer is, és az iskolában is foglalkoztak velünk a tanárok nem csak unottan leadták az anyagot aztán menjetek Isten hírével. És nem kell messzire menni, hogy ezt belássuk elég csak itt a fórumon szétnézni és taknyos 10- os kölykök keménykednek, adják a nagyot, játszanak olyan játékokkal amikkel nem igazán kellene. Na jóccakát mindenkinek :)
  • Prince23
    #1058
    Hát sztem is... a küldetések felépítése meg tiszta WoS. nekem is az a gém nagyon bejött tavalyről, a 2008-as Év játékok listájában nálam 2. vagy 3. helyen állt asszem. szal dobogós. De ez nehezen fog most beférni a top 5-be.
  • offkorzreg
    #1057
    az emberek és a gyerekek nem a játékoktól filmektől lesznek agresszívek,ez nevelés kérdése,persza ha mind emelett le is van szarva a kölök akkor bizony ez történik,de nem emiatt tartunk ott ahol most.hanem mert a világ szar,és jöhetne már a postapokaliptikus világ,várom már.ó,jesz
  • Shep
    #1056
    Hát nekem a Wheelman jobban bejött :) WoS-ról nem is beszélve, persze még változhat, de eddig nem igazán fogott meg, egyedül a történet az ami egész jó, bár újat nem igen mutat az sem.
  • Shep
    #1055
    Azért tartunk ott ahol tartunk mert mindenki leszarja az ilyen dolgokat és egyszerűbb a hülye kölköt bevágni a TV meg a gép elé mint foglalkozni vele, aztán meg csodálkozunk ,hogy alsós gyerekek erőszakoskodnak a kislányokkal. És ki a hibás, nem a kis szaros hanem mi meg a társadalom, mert hagyjuk hagy nézzék a stornót a neten, meg hagy játszanak véresebbnél véresebb játékokkal, hagy nézzék az agyonlőlek az anyádat filmeket.
  • Prince23
    #1054
    Na emberek: tényleg igaz ez az állítás:

    Alex Mercer minden idők legnagyobb karaktere lesz - by Acti

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem nem nagy eresztés a srác, tiszta Peter Parker, eza takonyszerűség a szimbiótára Pókember részre utal (WoS) De ellehet vele lenni, egy darabig, mint a Wheelmannel:D
  • offkorzreg
    #1053
    gondoltam hogy beleköt majd valaki,pont ezért írtam,mindig megy ez a baromság,de most nemjátszhat különben sem ilyen micimackóval,meg kungfu panda,ő wowwal tolja,meg komoly játékokkal,várta már nagyon,és ebben nincs is semmi,ha karún netwörk néz ott meg van a ben10,abból is sok jó származ
  • Prince23
    #1052
    Ööö nem a népek támadásaira értettem. Itt ebbena játékban még ha nem is akarnál civilt ölni, sajnos fogsz. Küldetés felépítése miatt meg hogy sandbox, azért hasonlítottam a két gammát. Bár ez a gém az inFamous, WOS játékhoz áll közel, sokkal közel:D
  • offkorzreg
    #1051
    mert nem egy olyan játék amitől összeszarnám magam mondjuk énis:D
  • CroftManor
    #1050
    Hát azért ezt nem lehet összehasonlítani az ACvel. Nekem ott sose jutott eszembe, h a népre támadjak, csak úgy heccből. Meg már a GTA IVben sem tetszett ez a féle játékmenet mint a prototype-ban...
  • Shep
    #1049
    Ez amúgy nyilván 10 éveseknek szóló játék. Nem véletlenül vannak kitalálva a korhatárok még ha sokak szerint hülyeség is.
  • Prince23
    #1048
    De egysébként a kommentek száma is kevés, csak 18 hsz született egy egésze ste és délután után?? wtf. Hype veszélyes fegyver ám, itt be is bizonyosodott. Ha nálam vizsgázna a gém, egy 4-est adnék neki:))
  • offkorzreg
    #1047
    én öcsémnek töltöttem le,10éves és nagyon élvezi,lehet énis kipróbálom majd azért,elég fun
  • Prince23
    #1046
    Hát pedig Az Assassins Creed is ilyen... Bár ott a környezet nagyon sokat dob + az emberek, de a Prototype legalább változatos küldiből áll (ld. WoS mintájára), nem úgy mint AC1.
  • Shep
    #1045
    Megvettem a pajzsos képességet, na mármost kiválasztom jön a bejátszás és utána egyből el is tűnik, de miért? Miért nem marad ott?
  • CroftManor
    #1044
    Ja értem. Hát nekem már a GTA se jött be, szal ezért ez se
  • Prince23
    #1043
    Nem kövezünk meg:D (legalábbis én nem) nem lett must have game. De ez az Armor képesség feldobja ezt a Web of Shadoes stílusű gammát. ld. #1039 képben
    Egyébként még rozsomák is lehetünk, szal több gémből, filmből tényleg koppíntva van a Protoype. de nem vészes. Viszont oda nagyon sok kell, hogy felérjen egy 9-10 pontos értekeléshez. Kiváncsi leszek mennyit adnak a magazinok rá. Főleg amelyik 9-et fog adni, arra, ha lesz e egyáltalán olyan:D
  • Pretorian
    #1042
    Nem kötelező ártatlanokat ölni.
    Ez a játék egyébként elsősorban azoknak készült, akik a GTA játékokban előszeretettel rongyoltak neki az egész városnak nagy erőkkel, csak van hozzá egy "picit" árnyalt sztori is. Tegye fel a kezét, aki sosem csinált ilyet.
  • enlightened
    #1041
    Te se értesz akkor hozzá. Directx9.0c-t pakotla fel neked a game amit az összes többi is, nem frisitett semmit csak te érezted úgy. Amúgy directx 10 van a vista alatt, az erős lenne ha azt felulirná a 9-essel:D
  • CroftManor
    #1040
    Ne kövezzetek meg, de nekem abszolút nem tetszik, megnéztem palesz gameplay vidijeit, hát most komolyan mi élvezet van abban, h ártatlan embereket agyon taposunk meg kocsikat szarrá zúzunk?
  • Prince23
    #1039

    Itt tartok:D kb 5óra játék után értem el ezt a képességet
    eddig egy erős 8/10
  • balee4
    #1038
    jó hát nem egy világmegváltó game, de végre erre azt lehet mondani, hogy jó, ilyen ebben az évben talán csak a Mirror's Edge volt, és lassan fél év eltelt:D mondjuk nálam év játéka csak RPG lehet (ahogy tavaly a Mass Effect és a Fallout 3 között vacilláltam :D)
  • DarkSector
    #1037
    jo de a játék kezdete amire te gondolsz az a prologue max. de ez időben az eleje a játéknak...
  • balee4
    #1036
    sztem esetleg az MW 2, Conviction talán, + még a Dragon Age lesz jó game ebben az évben, de a CoJ 2 sem lesz rossz, illetve az Overlord 2-t is várom:D
  • Hellsing47
    #1035
    és ennél már csak jobbak jönnek :) (remélhetőleg)
  • gfreak
    #1034
    Prototype comic csak a játék miatt lett...asszem IDW-s, ők nyomnak film/játék comicokat..na hát az sem lett kiemelkedő semmilyen szinten...

    én is azt gondoltam lehet aggyal is játszani, osonni meg trükközve alakváltani, de csak a hent..ami nem lett rossz, de a WoS után kicsit gyengus..auzért elleszek vele ;)
  • balee4
    #1033
    Még nem írtam véleményt ide, nah szóval, sztem marha jó lett a agme, hatalmas pozitív csalódás, igaz nem is vártam tőle semmit. Végre egy jó játék is kijött idén. :D
  • Pretorian
    #1032
    Régóta vártam ezt a játékot, mindjárt csekkolom...
  • Palesz2
    #1031
    ez csak ugy (HD)
  • Scoway
    #1030
    Azt tudom hogy van directx fent a gépen. De ami a prototypehoz van az a legfrissebb szerintem és nekem is frissítette.
  • Munszu
    #1029
    Haveromnál kiprobáltuk,és ott semmi gond nem volt a hangal.:)
    nem tudom miért,van gond 1-2 embernél^^.
    Másik fele:),szerintem jol van Optimalizálva, simán fut :).
    Nem ugy mint a Web of shadow...
  • Pio
    #1028
    Kiegészítés: win7en már a sima windowsos hangkezelőnél is át lehet állítani, nem tudom egyéb windowsoknál ez hogy van.

    Win7eseknek:
    jobb alul hangerőikonon jobbklikk és Playback Devices
    hangképzésre használt eszköz (általában speakers) kijelöl és jobb alul properties
    advanced fül és itt állítsd be amit az előbb írtam, ha nem jó azzal se akkor próbálgasd ezeket a beállításokat.
  • Pio
    #1027
    Keressetek a hangbeállításaitoknál (nem a játékban, hanem mondjuk Realtek Hd Audio Managerben vagy hasonló helyen) olyan lehetőséget, ahol a hangformátumot át lehet állítani és lőjétek be olyasmire, hogy "24 bit 44100 hz (studio quality)".
  • böröczk
    #1026
    nekem is ugyanez van, idegölő nyikorgás hang meg muzsika helyett, pontosabban valami zeneféleségnek egy halovány szikrája megmutatkozni látszik, de effekthangok egyáltalán nincsenek, és már az intro moziban is kaka az egész.
  • Palesz2
    #1025
    ja ezt én is észrevettem.... ge*i halk
  • Shep
    #1024
    Hát valamit nagyon elszúrtak a srácok, majdnem csontolni kell a hangfalamat, hogy legyen valami hang (na jó csak félig kell feltekerni, de más azon a hangerőn műr úgy bömböl, hogy nem lehet megmaradni)
  • The Protector
    #1023
    Nekem az én gépemen.Alul.Játszhatatlanul szaggat6XDXDXDXDXDXDXDXDX
    Köszönhető a 1.5éve újra nem telepített windowsnak.