2268
  • sQr
    #1102
    Kisebb adagokban ember...nem ráérsz? :']
  • Prince23
    #1101
    Nah most már elegem van ebbőla játékból. Azt hittem vége a kislány megölésév3el, de most már betelt a pohár. Medsdig nyúzzák már. Már unom ezt a sok ölj meg 10 embert, majd utána ölj meg 8 reakort, pusztísd el 5 házat, nyakd le 20 ellenfelet. Mégis mia tökömet képzeltek?? Ez küldetés? Már unom bakker. Meg ekkora hosszú legyen, hát bakker. Unalmas már. De nagyon
    7/10
  • balee4
    #1100
    jah nem 5 perc után kell abbahagyni, amikor rém egyszerű a game, hiszen az összes képességed maxon van:D később azért elég nehézzé válik...
  • LackoMester
    #1099
    este meglesem,h.milyen is lett....
  • DarkSector
    #1098
    jah először nem sikerült a csúcsára állni, és leestem majdnem belefúrodott a fickó a betonba!!! :D
  • Pretorian
    #1097
    Tényleg, ha már rendőr: azt észrevettétek, hogy ha telibevertek egy rendőrautót, a zsaru csak akkor száll ki belőle, ha hátat fordítotok neki? Ez nyilván azért van, mert a készítők lusták voltak animációt készíteni a ki/beszálláshoz...
    A másik kedvencem meg az, amikor cooldown van, és éppen véget érne a riadó, erre 250 méteres magasságból hirtelen becsapódok a Times Square-en, 25 civil meg négy autó repül szanaszét, a katonák meg csak állnak, mintha mi sem történt volna, és olyanokat mondanak, h "Elvesztettük a célpontot" -lol.
    Remélem az AI lesz az első, amit javítanak. Sokat dobna a játékélményen.
    A civilek pl. azon se csodálkoznak ha felemelek egy autót, egészen addig, amíg el nem dobom.
  • nan76
    #1096
    nem lennék a rendőr helyében:)
  • Eagle16
    #1095
    Nagyon durva, mikor kiválasztom a pajzsot a képességek közül és sprinttel nekifutok a dugóban veszteglő kocsisornak :D (kb. olyan mint a The Incredible Hulk-ból az egyik jelenet)
  • Pretorian
    #1094
    Bármikor át lehet menni, csak amikor elindulsz pl. a Brooklyn-hídon, madártávlatba vált a kamera, és ott is marad egy fix pozícióban, szal' ha át is érsz, látni nem fogod hogy mi van ott. Egyébként szerintem majd később át lehet menni, mivel a távolban lévő épületek láthatóan nem textúrák, hanem 3D-s modellek.
  • Fehercsoki
    #1093
    Később át lehet majd menni a többi 2 szigetre is?(mert ugye NYC 3 szigetből áll)Mert ha nem akkor télleg kurvakicsi a város=/
  • Pretorian
    #1092
    Hát...én is egy 30 körüli óvodás vagyok, viszont azt már kiscsoportban megtanították nekünk az óvónénik, hogy az első 5 perc alapján ítéletet mondani egy játékról jó nagy butaság.
    Én már eléggé benne vagyok a sztori sűrűjében, és a játékmenet csak a harmadik-negyedik játékóra után mutatja meg a szépségeit, amikor megveszed az első upgrade-eket, illetve amikor elkezd terjedni a fertőzés a városban, és folyamatosan új játékmenetbeli elemek kapcsolódnak be.
    Kb. 6 óra játék után azt kell mondjam, hogy ez egy jó játék. Nálam ez 10/8, és biztos lesz még pár csavar mind a sztoriban, mind a játékmenetben.
  • gfreak
    #1091
    5 perc az a bevezető, amikor fel vagy már tápolva és megvan minden képességet...kicsit tényleg kapkodósnak tűnik az eleje, de amikor nekiállsz magának a játéknak, már minden érthető, sőt, a szádba is rágnak pár alap dolgot...különben 5 perc játékból aztán tényleg nagyon jól el lehet dönteni hogy egy játék jó vagy nem...ennyi erővel ezen egyetlen hozzászólásod alapján ki-ki eldöntheti magának hogy ostoba vagy-e vagy nem

    közepesen tolom én is, és már nemegyszer látogattam meg a túlvilágot (és én még idősebb ovis vagyok Grebber, bebeee )
  • sQr
    #1090
    Grat Neked. 5 perc gameplay alapján kitűnően megítéltél egy ilyen játékot. Egyébként magadat járatod le. Hol van itt kapkodás? Egyszerűen csak rengeteg lehetőséged van, amit persze nehezen emésztesz meg Te, mint ezt az "óvodás" nehézségi szintet már fel nem fogó emberke. :']
  • drop
    #1089
    hát nem tudom de nekem bejönn a game nem vártam megváltást de hentelös játéknak nagyon jó,
  • enlightened
    #1088
    Na akiknek hang problémájuk van a gammel ez 25%-ot tesz ki official forumon olvasottak szerint.

    Jelentés:

    Tegnap este óta még mindig 1 darab moderator van az official forumon, akinek xp-je van otthon, hogy Vistasoknak egy darab tanácsot nem tud adni, de az xpseknek se sokat, mivel csak egyszeru moderator. Általában a frissen megjelent gameknél szokott lenni valamilyen szintu support tech team, aki segít a játékosoknak ha probléma van, foleg mivel most jott ki a game. Na ilyen team sőt még egy darab se bukkant fel még a megjelenés óta:D. A játékosok egymással tárgyaljék meg a problémákat és közösen probálják megoldani. Lehet hogy ez valami új közösségépítő kísérlet az activision részéről:D, tök jó, de küldhetnének már legalább egy ember aki valamit is konyít az informatikához ez röhejes hogy ekkora cégnek nincs egy support teamje és nem mutatnak semmi törekvést rá hogy küldjenek valakit.
  • grebber
    #1087
    Akkor én egy 24 éves óvódás vagyok mert elég sokszor halok közepes nehézségi szinten!
  • emilkee
    #1086
    Mentett állásból való indításkor kilép a windowsba!
    Mi lehet a gond?
    Ha valaki tud kérem segítsen!
  • bodesz
    #1085
    pff
    szerintem 1 rakás lett a játék.mi ez a sok faszság...omg
    ez kajak tetszik manapság sok embernek?
    kapkodás össze vissza.a másik meg hogy ovisoknak csinálják ilyen nehézséggel?nevetséges.
    5perc gameplayig jutottam aztán SHIFT DEL
  • MrAndree
    #1084
  • Eagle16
    #1083
    Én találtam egy magasabb helyet :)

  • grebber
    #1082
    31 mission-ból áll a fő stori.Most vagyok a 9-nél 3 óra alatt.


  • böröczk
    #1081
    Legjobb, meg amilyeneket lehet benne aprítani, helikopternek nekidobálni légkondi berendezéseket : D Remélem a sztori is hozza valamelyen szinten a színvonalat (még az elején járok jócskán).
    Grafika, nos ilyen. Ekkora bejárható interaktív terület.. ha ennél csilivilibbre csinálták volna, nem sok gépen röccenne meg.
  • böröczk
    #1080
  • kirol
    #1079
    Kipróbáltam én is, de nem az a hű de leköti az embert típusú játék.

    El lehet baromkodni vele, de hamar megunható.
  • norbi2fraktal
    #1078
    ez a Spider Man legujjab része Web Of Shadow
  • Munszu
    #1077
    Ezt a Wos-t , már csomoszor olvastam kommentekbe.
    Minek a rövidítése?^^
  • gfreak
    #1076
    nem azt mondom, én is jól elszórakozom vele, csak az a furcsa, hogy egy jó órás játék után inkább WoS-t küldenék, mert az mintha jobb lett volna ;)

    de gyűröm még szerintem ezt eleget, addig frankó amig nem készül el az új Pókember

    most megyek és elolvasom az Amazing Spider-man 597. számát ;)
  • xido
    #1075
    Na ebben is vannak gyűjteni valók,200db landmark akármi...meg lehet versenyt futni az idővel,amivel jó sik ep-t lehet szerezni és pikkpakk lehet megvenni a drága skilleket,aztán repkedni meg még jobb részidőket futni a versenyeken,tényleg csak a hálóvető hiányzik

  • xido
    #1074
    azért elég kontrasztos a személyek és egyéb textúrák közötti különbség,de ha a város is ilyen lenne,mint az emberek,NASA gépen is diavetítés lenne
  • xido
    #1073
    egy kis heroikus beállású távolba révedés,ahogy a Superhero movie-ban tanították

  • nan76
    #1072
    sztem jó dolog 10 óra munka után leülni a gép elé..sörözgetni és zúzni 1000-rel.Az ártatlan járókelőkről meg annyit:mi a bánatos lófüttyöt mászkálnak az utcán amikor tankok meg mindenféle monsterek mászkálnak az úton.Ha MO.-n lenne ilyen én rögtön beszaladnék a legközelebbi pincébe és csendben kompóton élnék amíg elül a dolog.Ez az egyik.. a másik meg,hogy ezek csak számok és inputok...sztem jó game ez...sziasztok
  • MrAndree
    #1071
    Hát még ilyen magasból landolni egy taxi tetején... :)
  • PunkZoli
    #1070
    viszont százszor jobban optimalizált mint a gta4 é! Ez is szempont, hogy jól fusson ilyen tömegek, és látótáv mellett.
    Szerintem pont jó
  • Ron Ragm
    #1069
    Mondjuk nekem csak a tank irányítása nem tetszik, szal elég zavaró hogy mindig a toronyhoz képest nézi az előre/hátrát (főleg ha pont középen vagy)
  • DarkSector
    #1068
  • Pretorian
    #1067
    Azt kaptuk, amit ígértek a fejlesztők. A játékmenet csont ugyanaz, mint az előzetesekben, a grafika is, úgyhogy nem igazán értem a sirámkodókat.
    Ez egy olyan játék, ahol embereket kell szanaszéjjel vágni, valamint autókat, illetve különféle tereptárgyakat dobálni az ellenfeleinkhez. Van hozzá egy fasza sztori, szuperképességek, gyűjthető lófaszok, millióféle animáció, darabokra szedhető környezet. Ennyi.
  • Pretorian
    #1066
    Nemá.
  • DarkSector
    #1065
    LOL
    Nem is vagyok nagyon magassan !!! :D

  • tiburon26
    #1064
    ez nagyon gyenge lett.a grafikat meg inkabb nem minösitem.2005be elment volna
  • balee4
    #1063
    na akkor majd vmikor beszerzem, bár sosem voltam oda a szuperhősös cuccokért, az új X-Men-től sem voltam elszállva:D