2268
  • Speedstick
    #2188
    Én úgy vettem észre, hogy nem kell a tartályokat szétütni.
  • ZsDaniel
    #2187
    Hello...
    Az lenne a gondom, hogy játék közben a beszéd nekem csipogásra hasonlít és nem tudok vele mit kezdeni. Hogy lehet ezt a hibát kijavítani?
    WIN7-em van.
  • REPS0L
    #2186
    annyi hogy amint megjelenik a térképen a köv tartály, ahhoz is odamész, szétütöd, aztán mész a következőhöz... majd egyszer vége lesz, csak éld túl, sztem annyi a lényege.
  • Metalmilitiakid
    #2185
    ez nem az amikor van érzékelő rajta és meg kell találni a megfelelő huntert és elkapni ?
  • Match
    #2184
    Ha jól emlékszem hamarabb szétverni őket mint ahogy szétrobbannak.

    De lehet ez nem is számít, csak valahogy szét kell őket verni...végülis ez az egész játék lényege :)
  • Venture
    #2183
    Sziasztok!

    Mit kell csinálni annál a küldetésnél ahol a tetőkön tartályok vannak de ha közel megyek hozzájuk szétrobban és szörnyek jönnek belőle?
  • REPS0L
    #2182
    áhááá, köszi :)
  • Hunter of Deer
    #2181
    mind2 oldalon vannak tartályok azokat kell szétütni és ha sikerült akkor felrobban az egész épület.
  • REPS0L
    #2180
    heló. :)
    még nagyon az elején bent vagyok egy erődbe és jönnek a hunterek mint az állat, kb 1et megölök, jön a következő... itt kapom meg először ezt a penge kezet vagy mi a fenét... na itt mit kell csinálni? :)
  • Flamer
    #2179
    azottközépen alex ahogy elkapták?:O
  • werkfilm
    #2178

     
  • tommygear
    #2177
    hali
    feltettem a játékot és ilyen torz a hang benne mintha gyorsan menne az egész, erre vmi megoldás?
  • Evin
    #2176
    magyaritasok.hu és amint elkészül.
  • tibiszabo
    #2175
    hol lesz a magyarositás hozzá és mikora várhato?
  • KILLER2
    #2174
    Szerintem nagyon jó, szóval érdemes kipróbálni.
  • Pepsi Twist
    #2173
    jó gamma érdemes letőteni? :D
  • Evin
    #2172
    Én a Batman demóval szívok, hogy időnként nagyon belassul. De a tiéd rosszabb.
  • Gibor
    #2171
    Nekem bejön a játék csak nem tudok játszani vele mert 2-3 percenként 1-2 percre megáll a kép és kicsit idegesítő.
  • Evin
    #2170
    Én is majdnem így fogom csinálni. Én megvárom a magyarítást, végigviszem és törlés. Nem igazán jött be, de a történetre kíváncsi vagyok.
  • grebber
    #2169
    Na megoldódott a magyarítás probléma lesz hozzá!!!
    Bár még egyszer nem viszem végig csak elolvasom a magamba szívott emberek szövegeit és az az infokat amiket szereztem és végre törölhetem majd!
  • maffioso
    #2168
    sziasztok
    elinditom a játékot és kiirja h out of frequency és kikapcsol a monitor amig kinem alttabozok
    miota win7em van mindig ezt csinálja, vahogy átkéne irni a felbontást és a frissitési herzet egy konfigban nemtudjátok merre?
  • Killgore
    #2167
    Sziasztok, nekem az egerem nem működik, de csak a menüben, állandóan visszaugrik középre, nem tudom elhúzni. mi lehet a baj?
  • RAMyMamy
    #2166
    hali.
    nagyon halkan szólnak a hangok a játékban, főleg az átvezetőknél, van erre valami rendes megoldás?
  • Flamer
    #2165
    ok. :D de helivel beszt
  • Metalmilitiakid
    #2164
    nemtom nekem gyalog gyerekjáték volt
  • Flamer
    #2163
    #2159,#2160: fogod magad és felveszed am issziót, majd elmész szerzelegy helikoptert és azzal mész a hejre ahonnét indul az üldözés. majd a helikopterrel kilövöd az összes többit a küldetés során. ennyi.
    én is először odamentem és aszittme egyet kell lezuzni. elis buktam gyalog. majd egyből helivel mentem már :D
  • jocking
    #2162
    Igen, arra gondoltam és találtam is!

    Itt áll, ehhez az eventhez tartozik. Viszont attól, hogy nem fogadod el az eventet, a tank még megmarad...
  • tibaimp
    #2161
    köszi, kemény lesz, a raksivető eszembe se jutott :) kösz a tippet
  • elitehun
    #2160
    Sok embernek nehéz ez a küldi de nem tudom mért. Én egyszerűen leszedtem rakétavetővel (álcázva) és ha ó helyről lösz akkor nem is vesznek észre
  • jocking
    #2159
    Ahogy sejtem, ez az a misszió, amikor a tábornok transport helikoptereit kell lelőni, hogy légi úton ne menekülhessen el a városból. Ezzel a küldetéssel én is megszenvedtem, sokadik próbára sikerült csak. Ráadásul a 3 heli csak a misszió első része, utána 4-et, végül 5-öt kell leszedned. A lényeg, hogy amikor tudsz, maradj álcázva és csak a heli mellett változz át. Én a falon szaladgáltam és sokadik próbára már tudtam, merre fog menni a heli így elé kerültem, egy háztetőn bevártam és az ostorral szétküldtem. Az utolsó résznél ahol már 5 helit kell leszedni, ott meg loptam egy katonai helit és azzal ritkítottam meg őket.
  • tibaimp
    #2158
    Szegasztok!
    lenne egy kérdésem:elakadtam rendesen a 30 missio, amikor 3 helikoptert kell leszedni, megakadályozni, hogy a vírust kivigyék a városból! Nem tudom utolérni az istennek sem a gépeket, tankkal az elsőt még le is szedem, de a többi esélytelen.
    Szóval tipp?

    kösz
  • hunhogzilla
    #2157
    Szerintem a Thermobaric tankra gondolsz, amivel a tábornok is menekül, én még nem találtam, bár mókás lenne, ha bent lenne :P
  • jocking
    #2156
    Lenne még 1 kérdésem. Free roam módban lehet valahol olyan feltápolt tankot találni, amivel az egyik küldetésben 1 lövéssel szét lehet robbantani a hive-okat?
  • hunhogzilla
    #2155
    Ha visszaolvasol 5 hozzászólást, észreveszed, hogy most szeretnék nekiállni, csak kéne egy segítőkész emberke, aki ért a programozáshoz :)
  • grebber
    #2154
    Sajnos nincs!
  • csaby14
    #2153
    hali a prototype-ra nincs valahol valami magyarítás vagy szinkron???
  • jocking
    #2152
    Nah, végigtoltam a főküldiket. Mit ne mondjak, az anyahajón a harc a fő fő fő hunterrel elég szívatós volt... De azért 5. próbára sikerült!:D
  • hunhogzilla
    #2151
    Hali, persze, utána addig mászkálsz, amíg akarsz, a military base-ek és a hive-eket ha megölöd, akkor újraélednek egy idő után, meg az eventek is megmaradnak. Olyan mint a GTAkban, ott is azt csinálsz utána, amit akarsz ;)
  • jocking
    #2150
    Hali
    Lenne egy egyszerű kérdésem. A játék alapesetben free roam, vagyis akkor veszek fel egy küldit amikor akarom, közbe meg azt csinálok amit akarok. Arra lennék kíváncsi, hogyha a főküldiket végigtolom (sárga csillagos cuccok), akkor utána még tudok mászkálni a pályán?
  • hunhogzilla
    #2149
    bocs, a mailom gmail.com