2268
  • xido
    #1222
    Saját licensz-póráz,3D motor...cöcö..mintha az Activision odaadta volna nekik a Spiderman forráskódot,hogy nesztek itt van minden,írjátok át a scripteket és a karaktereket,vegyétek el a hálóhintázást és kész
  • JaniRazor
    #1221
    Sziasztok!
    Az lenne a gondom, hogy nincs hang a játékban.
    Van erre valami megoldás?
  • grebber
    #1220
    Prototype: Kiváló értékelések!

    (HW Insider) Világszerte sikeres a Prototype, igen kedvező értékeléseket kapott. A fejlesztők saját 3D motorral - engine-licensz-póráz nélkül - a saját elképzeléseik szerint formálták a Prototype lelkét. Nem véletlenül jó szemmel választottuk hájpolásra ezt a játékot.

    IGN 75, Game Informer 73, Eurogamer 70, 1UP 67. Animációk kiválóak, de helikopterrel szálldosva előtűnik a nevetséges látótáv és abban ábrázolt bűnronda épületek. A grafika helyenként észrevehetően elhanyagolt. Túl sok póverje van a főhősnek, mely 31 küldetésen keresztül unalmas. Konzol gamepadjén a kombók nehezen aktiválhatóak. Nem kapta meg a végső polírozást. Ezek a legnagyobb szájtok, legkisebb pontszámú értékelései. A többiek az egekig magasztalják a Prototype-t.

    info: Hardwired
  • Eagle16
    #1219
    Amiket kiír, azokat kell időben megnyomni.
  • Prince23
    #1218
    Pedig van némi igaszág benne, amit mond. Pl amikor nekifutásból neki esek egy ellennek, nem reagál a legyakás, állandóan mellé gyak a pengével először. Másodjára nagy nehezen ki tudja jelölni az ellent.
  • Promi #1217
    Mindég mindenhol van 1 ilyen ember:(
  • Prince23
    #1216
    Új videók
    A gamepod közössége nagyon lehúzza a gémet... talán nem véletlenül? persze nem olyan rossz eza gém, csak megváltást vártunk tőle a hype maitt. nemde?
  • sQr
    #1215
    Ne gyere már szapulni a játékot, mert csak magadat minősíted le. 5-6 órám van a játékban és semmi baj az irányítással bill+egár combóval.
  • Pio
    #1214
    Ha tényleg olyan, ahogy bodesz írja, akkor szerezz be egy kontrollert, azzal nem vészes. Csak kicsit túl van bonyolítva, mert olyan funkciókra vannak külön gombkombók rendelve, amikre nem feltétlenül kéne, viszont olyanok meg sokszor egy gombon vannak, amik jó lenne, ha külön lennének. Legalábbis én így éreztem. De azért nem volt vészes, kontrollerrel jól kezelhető a játék.
  • balee4
    #1213
    nah sikerült
  • bodesz
    #1212
    szar és bugos...
  • PunkZoli
    #1211
    és azok a faszik, akik tudnak valamit, és ilyen piros fejecske ikonjuk van, azok ha meghalnak ugye újra termelődnek?! érdemes azokat hajkurászni?
  • Hegi90
    #1210
    hello!

    irányítás milyen?
  • elitehun
    #1209
    Csak kajálj meg egy embert
  • PunkZoli
    #1208
    van ebben valami healelés? mert amit magától csinál az igencsak sovány
  • ricsa008
    #1207
    ha nem akkor?
    Problem #2: [Prototye PC Error] Sound stuterring / cracking
    Solution :
    For Windows Vista Users
    Change the playback default format to 44100 Hz (48000 is too high). You can do this by right clicking on the speaker icon on the system tray > Properties > Advanced then select 41000HZ (any bitrate *should* do)
    For XP Users
    Do the equivalent of the Vista fix, listed above, for XP.

    Akkor legalább azt mondjátok meg hogy ez mi lehet !!!
  • offkorzreg
    #1206
    E
  • bajsz
    #1205
    hali ,megkérdezhetem milyen gombal lehet elfogalalni a tankokat,helikoptereket?
  • balee4
    #1204
    hogyan kell a viral detectorokat hatástalanítani? jobb egérgomb ugye és kiír vmi számokat, aztán egy idő után failed...
  • ricsa008
    #1203
    ezek szerint senki?
  • MrAndree
    #1202
    Szétszedni a támadó tankokat és helikoptereket.
  • norbi2fraktal
    #1201
    nekem X1650 Pro 512-m van és engedi a monitorom max felbontását, ami 1440x900
  • offkorzreg
    #1200
    E-t hosszan nyomdle
  • Lowosan
    #1199
    Helló!! Tankból hogy lehet kiszállni?
  • JackSparrow88
    #1198
    Én is elakadtam annál a "gömbösnél". Néhányat kilő magából az épület de aztán többet nem. Mit kell csinálni hogy több olyan izét is lőjön még ki?
  • LackoMester
    #1197
    aha,értem akkor még megnézem...köszi
  • Shep
    #1196
    Mikor elkezdődnek rendesen a küldetések a történet miatt egész jó a játék, szerintem még egy esélyt megérdemel, de te tudod.
  • LackoMester
    #1195
    na tegnap kipróbáltam,hmmm....azért én jobbat vártam...(kb.20 percet nyomtam-és be is fejeztem)...ennyi volt
  • Shep
    #1194
    Ok, kösz.
  • Eagle16
    #1193
    Ott gyűjtögetni kell a sárga gömböket, amiket a ház dobál ki magából.
    Ha eleget összegyűjtöttél, akkor kiírja hogy kész a küldetés.
  • ricsa008
    #1192
    valaki tud megoldást az akadozó - recsegő - ropogó hangra?
  • copass
    #1191
    nálam elég szépen megy, 1650-en, néha picit beszaggat de nem zavaró.
    jó kis mennimennibántani cucc!:)
  • Marci0115
    #1190
    lécci segitsetek

    van az a küldi hogy viztartályokat kell szétszedni, na és utána valami házhoz kell menni amibol jönnek ki a szörnyek, és jönnek a katonák. mit kell itt csinálni?
  • Pretorian
    #1189
    Azzal a konfiggal teheted kicsit feljebb is szerintem. Nálam AMD X2 6000+, 2 giga Geil Ultra DDR2 800, és egy HD4670 Ultra 512-vel 1440x900-ban 45-60 fps-el szalad fullon.
  • Pretorian
    #1188
    31 főküldi van.
  • PunkZoli
    #1187
    undorítóan nehéz a vége :\ egyszerüen baszottul unom gyakni a nagy falloszt
  • Balumann
    #1186
    Egy kicsit magas gépigényt adtak meg, nálam 1,8 Ghz-es dualcore-s procin elfut akadás nélkül elég szépen, és minimumon is élvezhetően szép. Elején vagyok, eddig tetszik (bár kevésbé az én stílusom a játék).
  • MrAndree
    #1185
    A víztartályt verd szét még azelőtt mielőtt kikelne belőle a hunter. Akkor kapsz anyagot.
  • Shep
    #1184
    7. küldetésben valami genetikai anyagot kellene szereznem ,de nem igazán vágom ,hogyan. Vannak azok a korrodálódott víztartályok amikből előjönnek a fertőzött akármik azokat megeszem de nem gyűlik az anyag.
  • Prince23
    #1183
    Végigvittem én is. Megadom jó indulattal a 78-at neki. kerekítve gyenge 80/100
    Tetszett a vége, mindig tudják ezek az actis!radicalos srácok hogy mien helyszín kell a végsőkig. A sztori az kifejezetten jó, a játékidő több mint 12 óra fősztorit beleértve. Csak az ismétlődő küldetések vágják haza a gammát. Web of Shadowsra nagyon hasonlít, elég ha csak a karaktert nézzük meg a szimbiótázást körülötte:D Nem lett must have, ez előre leszögezem. Sokunk megváltást várt a gémtől: de főleg ezek a számszerű küldetsek nagyon hazavágják a progit; nyírj ki 5 mutánst, nyírj ki, pusztítsd el 20 helikoptert (na ott agybajt kaptam)
    Na akkor most jöjjön egy értékelés pontokban (0-100):

    Történet: 90
    Grafika: 74
    Hangok: 76
    Hangulat: 80
    Írányítás: 78
    Játékmenet: 70
    Szavatosság: 85
    Összegzés: 80%