2268
  • adammmmmmm
    #1264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután Danat megmentettük és elvittük a dokihoz utánna mi lett velük? Nem tom lemaradtam-e valami videóról vagy ilyesmi. Semmit nem hallottam felőlük pedig a főszálat már végigvittem. Egyébként az érdekes volt hogy amikor megöltem az összes tudóst akit lehetett utána meg lett egy csaj pozícíója.
  • duka10
    #1263
    köszönöm szépen :D
  • Pretorian
    #1262
    Köszi köszi!
  • Eagle16
    #1261
    Ja és az fontos, hogy úgy menj oda, hogy ne tudják ki vagy. (tehát ne legyen piros az arc ott a bal sarokban)
  • Eagle16
    #1260
    Pontosan a detektor mellé kell állni, és ott jobb egérgombot nyomni. Ekkor kell megnyomni a felugró számokat, amivel hatástalanítod a cuccot.

    duka10: el kell lopni egy tankot, azt a nagyobb fajtát (ami M1 Abrams akar lenni), aztán lehet menni a dokihoz. (meg vissza...)
  • duka10
    #1259
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    itt mit kell csinálni? Get Transport for Ragland
    Locate and Hijack a TANK? pls valaki segítsen
  • Seth
    #1258
    biztos fat32-ben van a partíció, az csak 4 gb-ig tud egy fájlt kezelni. Át kell konvertálni ntfs-be
  • Ron Ragm
    #1257
    Van valaki másnak is olyan gondja hogy belső helyszínen alig lehet forgatni a kamerát, nem hajlandó érzékelni az egeret, "szaggat"?
  • elitehun
    #1256
    Mért van az hogy amikor a .rar-t megpróbálom kicsomagolni akkor kiírja hogy: Írási hiba történt. A hiba valószínű oka hogy nincs elég hely.
    Pedig hely van bőven (49Gb) a . iso fájl meg csak 7 Gb. Pls aki tud segítsen
  • Pretorian
    #1255
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ehh...valaki plz legyen már oly báttya és segítsen: van az a küldetés, amikor a 4 detektort kell kiiktatni anélkül hogy megsemmisíteném őket, hogy a McGregor (vagy ki az isten) nevű csóka le merjen szállni, csak hogy utána jól meg tudjam enni. Na most a hint-ben azt írják, hogy ha az érzékelő közelében vagyok, nyomjak jobb klikket, és akkor minden jó lesz, ehhez képest nekem a jobb klikkel Alex elkezd köríves rúgásokat meg térdeléseket nyomni, mire a detektor szétesik, a küldetésnek meg vége...ezt mégis hogyan? Köszi!
  • duka10
    #1254
    aki végigvitte pls segítsen egyik küldinél elakadtam.
  • Pio
    #1253
    Írtam már korábban a megoldást. Mielőtt a közösséget kritizálod Magadat kritizáld, mert nem olvasol vissza... De tessék:
    ELSŐ
    MÁSODIK
  • Frosty01
    #1252
    persze itt mindenki szuper top-programozó és kapásból megmondja neked hogy mi az a hibakód, úgy gondoltad mi? ^^
  • ricsa008
    #1251
    baszott nagy egy közösség ez mit ne mondjak
  • Prince23
    #1250
    Hát igen, bár van egy magazin, ahol 9/10-et adtak rá.
    bár a g4tv az ötös skálán 4-et adott, mondjuk így már én is ennyit adnék, ha 5-ös s askála. 10-es az már más tészta
  • Pio
    #1249
    szerk.: ráadásul a szakma hájpolta agyon a játékot és senki nem szeret önmagának ellent mondani. Persze ha nagyon rossz lenne lehúznák, de az borítékolható volt, hogy ha nem rontják el nagyon a fejlesztők, akkor ez a játék bizony jó értékeléseket fog kapni. Hasonlóan borítékolható a Call of Juarez 2 vagy például a Starcraft 2 magas pontszáma. Vagy például bármely Kojima játéké. Vagy... vagy... lehet folytatni a sort.
    És még egyszer: én csak általánosítok, ráadásul a saját véleményem alapján, a játékról nem állítok semmit... :)
  • Pio
    #1248
    Alap, hogy a szakma oda meg vissza van tőle. Nem lineáris játékmenet, sandbox rendszer, nagyfiús brutalitás, misztikus történet instant epillepsziát okozó videókban tálalva, korszerű grafika és fizika. A "szakmának" ilyenektől lesz jó egy játék függetlenül szinte minden más szemponttól.
    Nem állítom, hogy más szempontból nem szuper a játék, mert nincs jogom véleményezni másfél óra játékidővel (nem is lesz több), de attól még a "szakmának" ez többé-kevésbé elég, hisz ingyen kapják a tesztpéldányt, nekik tök mindegy, hogy egy játékban van-e multiplayer és az újrajátszhatóság milyen. Pedig egy olyan embernek, aki kiad tizenikszezer pénzt egy játékért szerintem amellett, hogy kellemes legyen a játék ezek a legfontosabb szempontok. Lásd Mirrors edge esete, akármilyen űberkúl a játékmenet, senki nem ad ki szívesen 12ezer pénzt egy 5 órás játékért. Az még órabérnek is nagyon sok lenne... :)
  • sQr
    #1247
    ...gamepod. Pfff.
  • Broafka
    #1246
    mert nem ér 9 pontot. 9 a 10-ből az már majdnem tökéletes játék. Azért ez messze van tőle
  • Prince23
    #1245
    Menj a gamepodra, ott mindenki fikázza a gémet. 90%-a csalódott a gémben.
  • sQr
    #1244
    Csak tudnám megint miről beszélsz.

    http://www.gamerankings.com/pc/942352-prototype/index.htmlGamerankings
  • Broafka
    #1243
    én nem fikáztam a grafikát, csak megemlítettem hogy helyenként lehetne szebb is.
    Az assassins creednél én csak egy fikázást hallottam anno, a nyamvadt zászló gyűjtögetést, és ebben igazuk volt, az tényleg gagyi és unalmas. Van egy baromi nagy világ és kb 2000 zászló... kinek van kedve azokat megcsinálni. Amúgy az assassin creed az nagyon jó kis játék lett, teljesen el volt találva, csak ugye a zászlók ne lettek ovlna :) (vagy legalábbis ne ennyi) és kicsit hosszabb is lehetett volna.
  • Pio
    #1242
    Persze, levarezolva, ingyen jó játék, el lehet vele szüttyögni néha, de pénzt nem szívesen adnék ki egyikért se, akkor már inkább játszogatok valami flashjátékkal vagy multizok. Az más kérdés, hogy nem vagyok jó mérce, mert már nagyjából felhagytam a játszással.
    Mondjuk így belepillantva a HW hírbe ott oda meg vissza vannak tőle a kommentelők, szóval a fene se tudja... :)
  • Munszu
    #1241
    Szerintem a játékkal nincs gond, a grafikát se rétem miért fikázzák.
    Legalább nem olyan gépigényes.
    Amiket írtok,régebben ugyan ezt mondták az Assasins Creed-re is,mégis jó játék.
  • Prince23
    #1240
    Látom sokakat nem varászolt el, köztük szaksajtókat is... egy se adott rá 9 pontot... mind 6-8 között volt. Hype...khm...veszélyes fegyver ám, sokan mondják ezt, és lám....igazuk van.
  • Broafka
    #1239
    nah, mióta utoljára néztem kb úgy 8 óra játék időnél voltam, mostanra olyan 9; 9 és fél lehet.
    Egy kis saját értékelés a játékról:
    Grafika: 7
    Sajnos 8-at nem kaphat semmi képpen sem, mert a fő hős ki van dolgozva, a főbb karakterek is, de a járókelők, a katonák, helyenként egy két épület + helyenként a táj nem a legszebb, egy kicsit finomíthattak volna még rajta.
    Hangulat: 8
    Igazán jól le tudja kötni az embert, főleg ha csak úgy szórakozásból ugrálgat a falakon, repked az égen, és van egy kettő küldetés aminek elég jó a hangulata.
    Játékmenet: 7
    Sajnos a jó ötletek, és a hangulat ellenére hamar monotonná válik. Az erősebb fegyvereket a játék elején szinte azonnal megkapjuk és fejleszthetjük. A játékban én véltem fölfedezni egy kis assassins creed hangulatot, zászlók helyett kék és lila buborék gyűjtögetése, játék idő hosszítására különböző eventek, amik egy idő után elég unalmasak tudnak lenni.
    Sajnos még nem játszottam végig, az eventeket meg akarom csinálni mindet aranyra, van egy kettő nagyon bosszantó, szóval a történetről sokat még nem tudok mondani, bár már pár dolog végre kiderült, a többiek véleményét olvasva, talán a történet adja meg azt a hiányosságot amit az előbb említettek nem teljesítenek.
    szavatosság: 6
    jó-jó, hangulatos, ötletes, egyszer kipróbálós, később unalom űzős, assassins creed darkos jövőbeli változata. Nem elég...

    összesen: 7
    jó story, szinte észrevehetetlen lopott ötletek ellenére pofás kis darab, de sajnos a monotonitása miatt hamar megunható. Irányításról meg csak annyit, hogy megszokás kérdése, szerintem nem zavaró, néha bele lehet zavarodni hogy most mit nyom az ember.
  • gfreak
    #1237
    nem csak x360 kontrollerrel megy, a logitech dual action 2-met is teljesen faszán kezeli...
  • JaniRazor
    #1235
    Heló!
    Az lenne a gondom, hogy nincs hang a játékban.
    Van erre valami megoldás?
  • Shep
    #1234
    Jé, letelt a büntetésed?
  • DarkSector
    #1233
    elirás biztos..
    vagy nvidiára kevésbé optimalizált...
    vagy amd-nél minimumot nézted nvidia-nál meg recommened-et
  • Lacee86
    #1232
    Hali! Az aláírásomban szereplő konfighoz hasonló gépen próbálta már vki, h hogy megy? Csak mert marha magas gépigényt írnak neki (2,6 Core 2 duo meg Geforce 7800), miközben 1 giga ram elég neki, és AMD-hez meg X2 3800-at írnak, aminek köze nincs egy 2,6-os Core2duo-hoz.
  • grebber
    #1231
    Elolvastad rendesen???

    "Ezek a legnagyobb szájtok, legkisebb pontszámú értékelései. A többiek az egekig magasztalják a Prototype-t."
  • Shep
    #1230
    Szedd le az xinput emu 3.0-t és nem lesz gondod.
  • Shep
    #1229
    Hát aki megváltást várt egy szimpla hent játéktól az meg is érdemli :S
  • Prince23
    #1228
    Csak azt nem értem mi ebbena kiváló???
    Kiváló a 85-99 között mozog, hülyék ezek.
  • Balumann
    #1227
    De mi a fenének, ha egyszer ugyan azt tudják és olcsóbb is (jó, nincs rajta hűtő...). Eddig jól támogatták a játékok, mostanában tényleg nem értem miért nem lehet ezt megoldani...
  • Seth
    #1226
    Nem kellett nekik az Activision segítsége, ugyanis a Hulk: Ultimate Destruction-t fejlesztették tovább,ami ugye szintén az ő alkotásuk. Egy az egyben azt írták át, minden itt van, a falon ,házakon felfutástól, a nagyugráson keresztül, a critical mass és az elfogók kiküldésén keresztül,az egyes mozgások megegyezéséről és a küldetésrendszerről nem is beszélve. Mindenesetre az remek móka volt, ez is az :)
  • xido
    #1225
    de már mióta ez van..1 éve már nem árt,ha van otthon egy xcontroller
  • Balumann
    #1224
    Nekem a genius gamepadomat nemigazán fogadja el a játék. Bill+egér van, nem engedi állítani :( Ez is csak X360-as gamepadot fogad el? Milyen szemétség ez :(
  • HeadHunter86
    #1223
    Én nem. tudtam hogy ilyesmi lesz. Őszintén szólva ennél rosszabbra számítottam. Teljesen átlagos, könnyen felejthető sandbox game lett.