2268
  • Broafka
    #1344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én azt a megoldást választottam, hogy a szörnyhöz legközelebbi háztetőről (ami elég magas) fölé repültem, és a nagy területi tüskés devastatort alkalmazva gyakorlatilag rá vagy mellé estem, és az rendesen leszedte az életét. ha jól csinálod, akkor olyan 70-80%-ban nem talál el a szikla rakás amit köp feléd
  • Broafka
    #1343
    az erőid asszem megmaradtak, csak a fegyvereid nincsenek, de nem biztos
  • Cat 02 #1342
    Most komolyan le kéne solo-znom 10+ tankot, úgy h közen 3-4 hunter folyamatosan kerget és a háztetőkről 5 rakéta vetős folyamatosan spawnol és lő rám ? Ráadásul pusztakézzel ?
  • crysis
    #1341
    Hi!
    Az lenne a kérdésem,hogy Elizabeth Green-t hogy kell legyőzni?Vmi hatásos módszert mondjon vki légyszi.
  • sQr
    #1340
    Ilyenkor bírom fogni a fejem.
  • Fehercsoki
    #1339
    Akkor ez nem sandbox ugyanis kicsi a terület.
  • Broafka
    #1338
    mondjuk az utolsó csúnya bácsi ellen pengével mentem (harchoz, ha komolyabb akkor mindig felnyomom a páncélt)
    csak ha nincsen kijelölve akkor mindig félreüti a sorozatát, vagy egy talál, aztán elüti a többit.
    a csápnál az a jó, hogy területre támad, mármint van oylan támadása, hogy maga körül csap.
  • Shep
    #1337
    Kösz. Akkor jól sejtettem.
  • Prince23
    #1336
    Szabad játékmenet, óriási terület bejárhatósággal
  • Shep
    #1335
    Kösz.

    Mi a frász az a sandbox játékmenet? Mostanában mindenhonnan ezt hallom.
  • Nagylaci
    #1334
    Jó kis játék ez. Sandbox játékmenet ennyire még nem kötött le mint ebben. Nagyon változatos módon lehet irtani az ellenséget. Szóval mindenkit... :D





  • Eagle16
    #1333
    Az az, amivel megragadod az ellenfeleket, meg az embereket, ha fel akarod tölteni az életerődet (meg ezzel lehet beszállni a járművekbe is). (még így utólag kiegészítve, azt hiszem ezt is hosszan kell nyomni a devastator-hoz, én legalábbis mindig így csinálom)
  • Shep
    #1332
    Az E az melyik gomb, mert én átállítottam őket.
  • Eagle16
    #1331
    Az az, mikor sok kis vékony csáp jön ki Alex testéből. Elég hasznos, csak kell neki 3-4 másodperc amíg elindítja a támadást, és ha eddig megütik, akkor nem is csinálja meg a csapást. (amikor eléri a kék színt az életerőd, akkor kell hosszan jobb gombot nyomni + az E billentyűt)
  • Shep
    #1330
    Ok, kösz. A devastator az melyik? Mikor a föld alól jön fel a sok csáp?
  • Eagle16
    #1329
    Azzal lehet az életerődet jelző sáv (piros) utáni kék sávot feloldani, ha nem veszed meg az alapot, akkor nincs devastator támadás. Aztán lehet fejleszteni is, és akkor még hosszabb lesz ez a kék sávocska, így egyszerre kettő-három ilyen támadást is képes leszel véghezvinni.
  • adammmmmmm
    #1328
    Kevesebbet sérülsz, erősebbek az ütések és csak ilyenkor tudsz devestator támadásokat használni.
  • Shep
    #1327
    A critical mass most pontosan mire jó?
  • Eagle16
    #1326
    "Különben is, az a leghatásosabb fegyver, a karddal mindig félre üt."

    Én csak a pengével megyek már jó ideje, megvettem hozzá minden képességet és így elég halálos lett. Egy ütéssel ki lehet vele végezni egy Hunter-t.
    Az benne a legjobb hogy nagyon gyors, páncéllal együtt alkalmazva nagyon hatásos bármi ellen.
  • elitehun
    #1325
    De azt a képességet is meg kell venni
  • Broafka
    #1324
    hát sokkal könnyebb, szinte csak úgy érdemes. Különben is, az a leghatásosabb fegyver, a karddal mindig félre üt. a karom később már gyönge. a bunkó meg amúgyis vacak
  • leviking
    #1323
    am ha elpusztítom az összes ilyen "központot" a katonaságnál meg a szörnyeknél is akk ki amarad az ellenség? xD
  • Broafka
    #1322
    helikopternél elősuzör is a csápot kell kiválasztani, csak utána működik hogy felugrasz és E!
  • Broafka
    #1321
    kétszer megnyomod, de igazából a shiftet jelöli, ergo a sprintet...
  • Hegi90
    #1320
    ????
  • Eagle16
    #1319
    Most csináltam meg az Elizabeth-es részt...hát azt hittem sohasem lesz vége...de már elég jó kis képességeim vannak. (mondjuk 1.000.000 pontért gondoltam hogy nem valami béna power-t ad :) )
  • offkorzreg
    #1318
    van olyan erő is,talán úgy könyebb is próbáljátok ki én még nemnéztem,
  • elitehun
    #1317
    Ja elég idegesítő. De egy videóban odahúzta magát a helihez a nyúlós karjával. azt hogy a toszba kell?
  • offkorzreg
    #1316
    rúgj rá a faszba,majd ottvagy nyomkodd az E magashelyről több az esély,
  • leviking
    #1315
    AZ HOGY EGY HELIT ELVEGYEK AZ NEKEM SE JÖN ÖSSZE SEHOGY. MÁR FELBASSZA AZ AGYAM HOGY OTT UGRÁLOK KÖRBE KÖRÜLÖTTE xD
  • Broafka
    #1314
    egyébként ami a játékban egy kicsit nem tetszik (mondjuk úgy elég nehéz lenne, folyton támadnának) de mondjuk egy ember sprintel fel a falon közel 200 mérföld per órával, a gyalogság még csak nem is gyanakszik hogy esetleg... fertőzött? 2 km távolságot elrepülök, ez olyan hétköznapi, nem? :)
  • Broafka
    #1313
    nah, végig lett víve, 2 eventen kívül mind arany. az lenne a kérdésem, hogy arra a két eventre tud e valaki valami tippet adni?

    1. event: egy magas épület tetején vagyok egy rakétavetővel és helikoptereket kell lelőni, közel 270 pont értékben, sajnos a legjobb eredményem nagy küszködések árán is 240. erre tud valaki valami tippet?

    2. event: most én vagyok a helikopterrel a város déli részén kell a nagy hadi bázis közelében szörnyeket lőni, itt is sok pont kell, kevés az idő, és a szörnyek alig adnak pontot, a tetejében pedig még a gyalogság is engem lő. Erre valami tipp?
  • Maak
    #1312
    az anyagi kar jelentos

  • bajsz
    #1311
    igen :D minden ok.
  • offkorzreg
    #1310
    oké,de remélem az én válaszom kielégítővolt mostmár
  • bajsz
    #1309
    ok vágom,hogy mit mondasz,de ha te ugyan ezt kérdezed amit én és annyi választ kapsz ,hogy nyomd az E-t te neked sem működne meglennél a válaszal elégedve mert kétlem.

    Megkérdeztem,itt nem válaszolt senki normálisan.Ennyi.
  • bajsz
    #1308
    máshol kérdeztem ,ott egyből ezt mondták.
  • offkorzreg
    #1307
    de,a játék mindent a pofánkba rág,
  • bajsz
    #1306
    igen,ok de 1 rohadt szóval nem mondta senki,hogy a történet folyamán lehet szert tenni ezekre a képességekre is.
  • Hegi90
    #1305
    a kombóknál mit jelent a double tap? :D