2268
  • elitehun
    #1424
    Én viszont csak egyszer találtam el a falat és ott se ment le szinte semmi. az elején úgy csináltam hogy géppuskákkal szórtam az áldást és amikor elfogytak akkor kezdtem ütni
  • elitehun
    #1423
    Engem elátkoztak! Annak a dögnek 1 mm (nem túlzás) élete volt erre kifagy a játék. Ma többet nem játszok ezzel sztem
  • offkorzreg
    #1422
    na ott énis szidtam a kúrva annyukat a fejlesztőknek,mekkora fos már hogy még énis rombolom a falat azzal mikor azokat a kúrva szörnyeket rugdosom arrébb:D
  • Cat 02 #1421
    Nekem csak olyan volt h védeni kellet a falat a dokinak, 10 mp volt hátra és a pörgőrúgásommal sikerült lebomlasztanom a falat :D
  • Nagylaci
    #1420
    Megfelelő taktikával 5-10 perc alatt legyőzhető úgy, hogy szinte csak monoton módon ismételgeted ugyanazt. Most úgy komolyan mindenkinek aki szenved Green -el. Nem gondoljátok, hogy az addig látott legnagyobb szörny ellen a legbrutálisabb támadásokat kellene bevetni?!
  • Eagle16
    #1419
    A legvége a supreme hunter-ös? Most ott járok, de kicsit felidegesített, úgyhogy pihenek egyet...még az hogy öljem meg, de a végén másfél perc alatt szedjem le a maradék életét...(normal fokozat)
  • Broafka
    #1418
    mindjárt csinálok egy videót!

    csak el kell jutni greenig megint :D
  • Broafka
    #1417
    rossz a technikád!
  • Broafka
    #1416
    már kezdtem azt hinni hogy csak nálam ilyen halk, szerencsére jó kis hangfalam van, úgyhogy elég a feléig föltekerni (viszont normális játékoknál majdnem minimumon van, csak a szemléltetés végett)
  • R0zs0máK
    #1415
    hupsz :D
  • R0zs0máK
    #1414
    Nahátb+...

    [soiler]Green-t kb. háromnegyed óra alatt sikerült megölni, kibaszott géppisztolyokkal sok-sok türelemmel...aztán még 5x újjáéledt...csak szerencsére akkor már voltak tankok...hihetetlen[/spoiler]
  • borix
    #1413
    Üdv.Elveszett a mentésem ott jártam ahol a telepeket kell lekapcsolni de előrébb is jó.Ha valaki elküldené megköszönném.
  • elitehun
    #1412
    Telekinézis ASD:_DAS:_S:DAS

    SrAta:Az amikor az életed teljesen maxon van (amikor a vége kék)
  • Fehercsoki
    #1411
    Az nem telekinézis csak másra fogod rá h ő az akit meg kell ölni.
  • Prince23
    #1410
    Egyébként tök fura hogy Alexnek van telekinézise...amikor E+balegér
    látom már kezd pörögni a topik, mondjuk ezt a megjelenés napján kellett volna :D Bár még mindig átlagos fogadtatása van
  • offkorzreg
    #1409
    ja énis ígyvagyok ezzel^^
  • offkorzreg
    #1408
    még nállam is van ami előidézi,nem lehet kinőni DS:ASD
  • SrAta
    #1407
    Sziasztok
    Mi az a critical mass?
    Mert ott a combat upgradeknél van egy ilyen hogy:
    Tenoril Barrage devastators
    és ennek hogy ezt csináljam ez a billentyűkombinációja
    [in critical mass]->hold(jobbgomb)+E

    nos az érdekelne, hogy hogy tudom kinyomni ezt a kombót??
    kössz
    Srata
  • elitehun
    #1406
    Én inkább ütök valamit mint hogy cigizzek ;)
  • MR ME
    #1405
    ja sztem ezt egy idő után mindenki kinövi, énmá csak röhögök egyet, elszívok egy cigit azt pihentetem a játékot kicsit :D
  • elitehun
    #1404
    De ez engem is meglepett mert ilyet utoljára csak 2-3 éve csináltam. azt hittem már kinőttem.
  • offkorzreg
    #1403
    há:D
    én jól szitkozódom inkább csak már^^
  • MR ME
    #1402
    ja billt régen énis vertem szét még nhl közben :(
    azután csináltam egy kis helyet az egér mellett h legalább az asztalt üssem :D
  • offkorzreg
    #1401
    én 1x jártam úgy már hogy összevissza vertem a bill-t,ez a Pro Street-nél fordult elő,azóta sem.és mondanom sem kell nemfolytattam a játék,delete:D
  • elitehun
    #1400
    XD Szerencsére nem vesztettem el teljesen a fejem ezért csak az ágyat püföltem egy fokossal
  • MR ME
    #1399
    próbáld ki h felteszed a telepítőjében lévő directx-et
  • offkorzreg
    #1398
    és kibasztad a hangfalakat az ablakon :DAS:AS
  • bandi007
    #1397
    Hy all!

    Hol lehet a grafikát átírni a játék könyvtárában?
    Nem a játékon belül...

    THX
  • MR ME
    #1396
    az szopás :DDD
  • Flamer
    #1395
    azokat a plusz pomtokat ado cumókat amiből platinát is meglehet szerválni azokat lehet újra nyomni? mer még azértn me keztme el mert kis csikán nyilván nem lesz gold. :w
    újra lehet őket tolni?
  • elitehun
    #1394
    Najó! Emberek én most nagyon szétütök valamit. Már vagy 30 perce harcolok Elizabeth-el épp csak pár ütés kellett volna neki erre durr áramszünet
  • cumfu
    #1393
    Heló! nekem amd 6000+ 2giga ram 8800gt-m van de a játék átlag 35fps-el fut. van hogy leesik 25-re, 1280*1024-ben, fullon, 2x-es élsimítással is. Nálatok hogy megy a gém? Az ajánlott gépigény is megvan... Várom a válaszokat.
  • CroftManor
    #1392
    de nekem egyáltalán nincs hang! Ha feltekerem csutkára, akkor csak recsegést hallok.
  • Shep
    #1391
    Tekerd feljebb a hangfalat. (nem vicc)
  • CroftManor
    #1390
    Na kipróbáltam a játékot, végülis bejön ez a sandbox játékmenet, meg jókat lehet benne törni, zúzni :D
    Viszont van egy gondom, a játékban egyáltalán nincs hang :S mikor elindítom a játékot és bejön az Activison logoja mg ezek, akkor hallani egy oylan hangot, mint amikor windowsban feldob egy hibaüzenetet. és nincs egy deka hang se
  • Lobsterman
    #1389
    A tetőn futkosó katonákat én egymáshoz vágtam, és utána mentem le tankot lopni, de amúgy nem volt semmi probléma. Néha ugyan leszedtek a helik tanlopás közben a tank tetejéről, de nem volt gond, újra felugrottam. Ha baj volt, elnyeltem pár civilt és jól is lettem. Lehet hogy a fejlesztéseim miatt, mert első dolgom volt hogy kimaxoljam a mozgással kapcsolatos dolgokat hogy minél gyorsabban jussak el mindenfele, meg maxoltam a hpt és a regent ahogy tudtam(bát utóbbit egyszer nem használtam ki tudatosan :P)
    Szerintem negyed óra alatt simán meg is volt a küldi, pedig hogy fostam amikor elkezdődött a sok ijesztgetős kommentetek miatt :D
  • Shep
    #1388
    Kösz.
  • Fehercsoki
    #1387
    Kb 1-2 küldetés még.
  • Shep
    #1386
    Közben már megcsináltam, a rakétavetőkkel adtam nekik. Most furikáztam a dokit tankkal remélem lassan visszakapom a képességeimet.
    Helikoptert mikor tudok majd vezetni?
  • Cat 02 #1385
    Úgy h a tetőről folyamatosan lőnek téged, + van még 3-4 páncélozott auto, ha meg kimész egyből rádugrik 3-4 hunter...

    Ám én most csináltam meg pont... annyi h megölsz valakit, aztán futsz 3 utcával arréb, hp-t töltesz, vissza, megint el, el lehet vele lenni, úgyse időre megy ^^