2268
  • Richardix
    #1464
    és én azt csináltam
    de utoljára mondom... azt mondjuátok al h micsinál más helyzetben a biilentyű ne magát a billentyűt, köszi
  • elitehun
    #1463
    Asszem nyomva kell tartani az F-et
  • Richardix
    #1462
    f betű nem használ... nálad micsinál az f?
  • elitehun
    #1461
    Ja persze XD
    Bocs csak rég volt az a rész és felhúztam magam a játék végén és elfelejtettem LOL
  • Richardix
    #1460
    E betűt aligha mer azzal szállok ki a járműből, inkább azt mondd h más helyzetekben mit csinál nálad az e gomb?
  • szapor
    #1459
    Tab és F betű nem E XDXD
  • elitehun
    #1458
    Beméred (TAB) és nyomsz egy E betűt pont ahogy leírja
  • szapor
    #1457
    hát sajnálom :D kicsit hülye vagyok :)
  • Richardix
    #1456
    szaporhoz hasonlóan énis itt tartok, csak én megtaláltam már a tornyot.
    De asszondja scanneljem? hogy mégis?? O.o
  • Hegi90
    #1455
    nem.
  • elitehun
    #1454
    A magasság nem számít. de elnézést a kifejezésért nem lehetsz ennyire tökkelütött
  • szapor
    #1453
    de megyek erre megyek arra nől megyek afelé és lecsökkenik meg hogy kiléptem a zónából ... :S az nem számit milyen magasba vagyok?
  • elitehun
    #1452
    Arra kell menni amerre nő a csúszka. egy pittyegő hang is hallatszik. minél gyorsabb annál közelebb vagy
  • szapor
    #1451
    Néha nől az a csuszka utánna meg csökken csak nem tom mi akar az lenni :(
  • CroftManor
    #1450
    Na én is kipróbáltam :)
    Nagyon bejön ez a török-zúzok, tornyokat mászok játékmenet de egy idő után megunja az ember. Még nem teljesen világos h mikor lehet venni meg mit, eddig egyszer volt egy upgrade...
  • elitehun
    #1449
    Tudtommal eltűnnek
  • Prof William
    #1448
    Ha a városban 1-2 helyen kifejezem az autógyártók iránti ellenszenvemet és ráadásul a halandósági rátát is növelem akkor azok a helyek egy idő után normalizálódnak? Pl eltűnnek a roncsok, hullák romok stb... vagy ha visszamegyek oda később akkor már olyan marad?
  • szapor
    #1447
    na sikerült az a riasztós de most meg vmi signal strengh vagy milyen izé van :S ott mi a rákomat kell csinálni? :S
  • elitehun
    #1446
    Pontosan
  • SrAta
    #1445
    ha így elkapom és jobb egér akk töltődik az életem nem?:)
    És úgytud critical massba menni
    igaz?
  • Shep
    #1444
    Nem ki kell nyírni, hanem fel kell venni az alakját.
  • Eagle16
    #1443
    Nem, az átlagos emberektől is feltud töltődni. A lényeg hogy meglegyen a szükséges képességed. (critical mass)
  • SrAta
    #1442
    életet tölteni, úgy hogy a vége kék legyen csak úgy lehet, hogy azokat a nagy mutánsokat kivégzem???
  • SrAta
    #1441
    köszi:)
  • VipJoco
    #1440
    hali!

    Sracok van valami leírás a game végigviteléről avagy nem tudjatok nekem megmondani, mi a ... csinaljak hogy kapjak valami küldetest? Ugymond a game elején vagyok legutolsó küldetés az volt amikor ki kell nyirni a csavot amit kb 50katona véd es ő fut a helikopter felé. Help me :)
  • Hegi90
    #1439
    próbálj meg úgy beállni a helikopterrel, hogy a két torony között minimálisan kelljen az egérrel mozogni.
  • Hegi90
    #1438
    Levegőben vagy, kiválasztasz célpontnak egy embert, a tabot nyomva tarod, meg még amit ír gombot (már nem emlékszek)
  • Shep
    #1437
    Ez a body surf, hogy jön elő, mert nekem nem igazán sikerül.
  • szapor
    #1436
    dehát nyomva tartom huzogálom de semmi :( hogyan kell? :S
  • Eagle16
    #1435
    A TAB-ot kell lenyomva tartani, és közben huzigáld az egeret, így fog célpontot váltani.
  • Tatyla
    #1434
    végére értem de szerintem egyszer játszható felejtős,zöld erzsi után gondoltam végre vége erre dehogy is még utána egy kis levezető szopóka de eventeket nem fejeztem be uninstall már meg is volt

    értékelés 6/10
  • szapor
    #1433
    Nem sikerült a repülős feladat :( amikor 3 riasztó izével kell vmit csinálni meg a tabot megnyomni vagy mi :( pls vki mondja el hogy kell mert sehogy se sikerült :(
  • Hegi90
    #1432
    hehe :)

    én az ilyen rúgásokat meg se vettem, kivétel a Body Surfot, de azt meg csak akkor használom, hogyha szórakozni akarok picit :D

    Amikor a labort kell megvédeni, akkor annyit kell csinálni, hogy beállsz az üveg elé kapuspózba és megállásnélkül csapkodod egymásnak az ökleidet. Ha nincs meg a skill, akkor nem is engedi a játék, hogy elkezdjed a küldetést.


    Különben ami nekem eddig bevált build volt:
    - Karom, ostor, kard összes fejlesztése, meg megvettem az alap dagadt öklű skillt a tankok ellen.
    - Megvettem minden "Core" skillt.
    - A rambo kék csíkot kimaxoltam, meg a Healthemet és a regent is majdnem.
    - a sprint meg az ugrás maxon van.
    - meg még pár hasznos apróság, pl sprint közben megragadás.

    A thermal visiont csak most vettem meg mert volt egy harc, aminél már elkezdett szaggatni a játék, mikor lőtt 5 helikopter, ugráltak a hunterek összevvissza, meg csupa füst volt minden. Plusz a panoráma ugye...
    Thermal visionba meg nem látszik a füst, úgyhogy megvettem, és így már nem szaggatott annyira :)
  • Nagylaci
    #1431
    Igen ez nem is rossz ötlet! A vége felé már engem is nagyon idegesített, hogy egy egyszerű piros lámpán átrepülésért is nyakamon a fél NATO... :D Egyszerűen már nem lehetett ott élvezni a "Free Roam" -ot mert minden akciódért egy kisebb hadsereget kell kiirtani. Vagy elmenekülni előle.
  • sQr
    #1430
    Na, ez jó hír. Akkor 1-2 küldetés után, úgy is meg lehet állni az elején és akkor még senki nem fertőzött, nincs bázis sem. Csinálsz ott egy mentést és ha tiszta várost akarsz, betöltöd. ^^ Ez jó. ^^
  • Broafka
    #1429
    most ott tartok, próbálok eljutni Greenig
  • Nagylaci
    #1428
    Nem tudod kitakarítani végleg. A hive -ok és a katonai bázisok szépen visszaépülnek egy idő után. Viszont jókat lehet benne őrültködni ilyenkor! :D
    Meg megnyílt a végigjátszás után egy olyan új játék mód, hogy mondjuk "Easy+" ha Easy -n játszottál. Ez azt jelenti, hogyha ezt választod akkor már a kezdet kezdetén meglesz az összes fejlesztésed a karakterhez!
  • Eagle16
    #1427
    Nagyrészt lakott, de ahol még áll HIVE-es épület, ott fertőzött.
    Ki kell még takarítani :)
  • elitehun
    #1426
    És miután végigvitted akkor milyen a város (ahol lehet szabadon mászkálni)? Lepusztult vagy lakott területű?
  • Eagle16
    #1425
    Ez az, sikerült!
    Kellett hozzá némi szerencse is azért, most megpróbálom megcsinálni az eventeket is.

    A vége érdekes volt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felrobbant a tenger felett egy nukleáris töltet, nem is olyan messze Manhattan-től és nem érte el az utána jövő szökőár a partot??? Kicsit csodálkoztam is, mondom ha ezt kiviszi a víz fölé, attól még ugyanúgy annyi Manhattan-nek...de szerencsére nem így történt, hiszen ez csak játék