2268
  • The Protector
    #1504
    Cső skacok.Ma tettem újra a windost majdnem 10hónap után.Nyomtam elötte a gamet.Szaggatgatott(config alul).Más gyengébb géppel folyamatosabban futtatta a gamet.Nálam a szaggatás 10fps-nél kezdődik.Szal ez elérte a 5fps-t is.A szaggatást betudtam a régi rendszernek de nem lett sokkal jobb a helyzet.Picit jobban megy a game de garfikai beállítástól függetlenül sok embernél ugyanúgy belassul.Mitől lehet ez?????Minden driver legújabb stb....Vmi ötlet.Mellesleg más gameknál ahl sok dolgot kell megmozgatni is ugyanez a helyzet.Mi lehet a ratyi?Én a procira gondolok.
  • Broafka
    #1503
    ööö, ez miért jó?
  • neptum
    #1502
    nálam recseg ha ngz ez mitől van és így tök szar játszani nem lehetne valahogy megoldani ?
  • Broafka
    #1501
    ez attól is függ hova rakja az eventes embert, nekem is volt már iylen, de máskor máshova rakta, és úgy egész közel voltak egymáshoz az emberek
  • Nagylaci
    #1500
    Ez nekem egy módon ment. Csak szerencse kell hozzá. Első körben át kell szaladni a bázison mint a bolond, közben felkapni a kommandert. Gyorsan felzabálni mielőtt egy rakéta kinyírja, aztán amilyen gyorsan csak lehet eltűnni az üldözők elől. Maradj a talaj szinten és minél többször válts irányt minél szűkebb sikátorokba. Amikor kiírja, hogy válts alakot gyorsan válts és már nyomodat is veszítették. Ekkor még arra kell vigyázni, hogy ha kell akkor úgy válts vissza a kommander alakjába, hogy senki ne lássa. Végül kommanderként amilyen gyorsan csak lehet iránya bejárat és befelé! Ha gyors vagy biztos nem szúr ki egy detektor sem.
  • Lobsterman
    #1499
    Az egy dolog hogy lehet, de az egy másik hogy 2.5 perc alatt szabotálni 5öt, felvenni a commander alakját, és bemenni a bázisra úgy hogy az odaút is 1 perc. Szóval lehet szabotálni, csak idő nincs rá :D
  • Cat 02 #1498
    Hja, mikor mutatja h a helikopter épp engem figyel, én meg 2-3 háztömbök ugrok át egyszerre :D
  • DarkSector
    #1497
    :D
  • Richardix
    #1496
    monjduk pár érdekesség van a játékban (főleg AI)
    Pl. katonák le sa szarnak téged amíg nem támadsz. Most lehet mondani h nem ismernek fel de ha vki orra elött ugrasz egy 10 métereset (sőt:) arra fel kéne figyelni. nem, ők csak akkor támadnak ha teszemazt aktiválsz egy erőt (úgy utálom h hunterrel harcolok benyomom a testpáncélt meg a pengét és már a katonaság is a ynakamon)
    Meg néha hallom a fejem fölött (vagy alatt :P) h a helikopter súrolja a házakat... képzett pilóta nem művel iylet...
  • DarkSector
    #1495
    NÉZZÉTEK MEG EZT:

    Prototype (ingame videó)!!!!
  • Richardix
    #1494
    ha detektor van a bázoson szabotáljad... katonabőrben odamész jobbklikk (vagy amit kiír) és a felugró számokat lenyomod... éss voala nem észlel téged.
  • Hegi90
    #1493
    és hogy csinálom meg? :D szerzek egy helit és elkezdem lőni? :D
  • Prof William
    #1492
    Azért Lol hogy pl békkésen mennek az emberek az utcán két háztömbbel arrébb meg tombol a káosz. :)

    Még ha ott nincs is közvetlen veszély már rég evakuálnák a várost nem pedig "áá az csak 1 kilóméterre van nincs baj." :)

    Ha az egész város egyszerre fajulna el úgy már reálisabb lenne.
  • Cat 02 #1491
    Van olyan h bázist kell robbantani :D
  • Goku
    #1490
    Sziasztok

    Tudna valaki segíteni, hogy miért olyan a játék mintha fel lenne gyorsulva. Der minden olyan HANG, MOZGÁS, VIDEÓ, BESZÉD......
    THX
  • VipJoco
    #1489
    Végre sikerült adott küldetést mostmár brutálisan abálok :D
  • Hegi90
    #1488
    Azon az eventen mit kell csinálni, ami azt írja, hogy foglaljak el egy katonai bázist? :D

    Lőjem, vagy mi? Ha bemegyek, akkor megáll a számláló... :|
  • Lobsterman
    #1487
    Tud a játék azért vicces dolgokat kérni a játékodtól mondjuk.
    Consume-olj 4 embert 2.5 perc alatt, de mire a 3.hoz érek, még egyéni rekordom is olyan hogy csak 3 másodpercem marad miután őt is megeszem a 4. csávó meg a város másik végébe van majdnem.
    Menj be a bázisra 2.5 perc alatt. Oké is lenne, csak van a bázison 5 detektor úgyhogy ott felvenni a commander alakját nem tudom, ha elviszem és elszívom, riadó lesz és rámjön kapásból 5 heli plusz ha hívnak strike teamet akkor ők, és már csak másfél percem van hogy leöljem őket, visszamenjek a bázisra és bemenjek. Cuki.
    Még jó hogy a főküldiben egyelőre nem akadtam el. Lehet hogy ezeket a mellékágakat inkább hagyom a főszál vége utánra. Hátha addigra nem lesz az hogy fingok egyet és a fél katonaság lövi a rakétákat rám.
  • sQr
    #1486
    Tegyél már a térképről egy képet légyszíves meg a játékból egy pillanatképet.
  • Broafka
    #1485
    nem értelek. üldözd a csávót a tankban, a parkban rá zoomol a játék egy rakétavetősre, vedd el a rakétavetőt, lőj kettőt bele a tankba, a muki kiszál a híd alá futva, odamész, elkapod aztán consume, ezután az a lnéyeg, hogy rejtőzz el a katonaság elől, amikor kiírja oldalt hogy nyomd meg a 2-es gombot akkor megnyomod és a küldetésnek vége
  • VipJoco
    #1484
    Jó, felvenni az alakját, de utánna nem kapok küldetést ez a probléma. Az megvan kb a játékban töltött 1óránál és kb 4.órája játszok vele, de sehol semmi. Pontosabban 3ilyen sebeség ellenörzés és 1 tömeggyilkolási pont a parkban, de komolyabb semmi
  • Broafka
    #1483
    nah, fölraktam egy kis videót, tudom nem nagy szám, meg rövid, nincs benne az egész, stb, ez csak egy variáció, azoknak akik könnyebben akarják kinyírni Elizabethet. (Van akciósabb megoldás is rá, én ezt választottam)
    Elizabeth megölésére variáció
  • Broafka
    #1482
    az event meg ügyesebbé tesz, kapsz XP-t, és legalább van miért kűzdeni...
  • Cat 02 #1481
    Event az uncsi, katonásakat csinálom csak, mert néha adnak jó képességet :)
  • Broafka
    #1480
    húzd azt, jó az, a később meg már úgyis annyi pontod lesz hogy nem tudsz vele mit kezdeni

    persze ha rendesen csinálod az eventeket is...
  • Cat 02 #1479
    Van valami jó cucc amit megéri megvenni ? Penge-t nemnagyon akarom húzni mert felesnek érzem. (csáp jó mindenre :D). Esetleg később lesznek újabb cuccok ?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most volt az h el kellett pusztítani azokat az antianyag kibocsátókat
  • Broafka
    #1478
    ennél sokkal egyszerűbb megoldás is van, legalábbis amikor én megpróbáltam hajigálni rá, akkor egyszerűen elsöpört, iszonyat gyors, és mnidig velem foglalkozik...
  • Richardix
    #1477
    viszon mostmár télleg a bal egérgomb a bal egérgomb
  • Richardix
    #1476
    ez enmigaz
    kicseréltem az egeret de még midnig nemjó
  • Richardix
    #1475
    eddig nem volt gondom vele.... de bmeg itt most ezér enm jutok tovább?
  • elitehun
    #1474
    Hát ez szívás
  • Richardix
    #1473
    tudod a SideWindert a játék enmcsípi, és eleve els e indul amíg nem húzom ki. a játékban emg a jobb egérgombot hiszi a bal egérgombnak a bal egérgombot meg ún. "0-s gomb"-nak. és gondoltam rá h ez a megoldás csakhogy azt ha lenyomom elkezd emelkedni a heli....
  • elitehun
    #1472
    És azon melyiket kell megnyomni?
  • Richardix
    #1471
    nekem nem, SideWinderem van
  • #1470
    engem már nagyon felidegesitett a játék...
  • elitehun
    #1469
    érdekes...
  • Richardix
    #1468
    nálam nem írja h f jelez egy gombot amire nincs írva semmi...
    és az f nem vált be
  • Bluntside
    #1467
    tipp a végső bosshoz:
    amikor elindul a visszaszámlálás, válts Musclemass-ba és folyamatosan hajigáld a környéken heverő tereptárgyakkal, kiváltképp a rakétákkla és bombákkal!
  • szapor
    #1466
    tab akkor becélozza irja is hogy f megnyomod rajta hagyod a célzót és ott fenn irja hogy scan :D és ha végez akkor szétrobbanik :D és akkor kell kiszállni :D
  • elitehun
    #1465
    Akkor csak egyszer nyomd meg ne tartsd nyomva. És semmit nem csinál emlékeim szerint