175
\"Adrenalinnarkózis egy betegség...\"
  • Sir Quno Jedi
    #95
    Nagyon helyes. De a bázisugrók nem okozhatnak sok kárt (bár ráeshetnek valakire/valamire, illetve idehaza az ilyeneket is gyógyítják közpénzből). Aki hülye, az haljon meg, tiszta sor. Ámde a mocis ámokfutók mások életét és javait veszélyeztetik és így minimum potenciális gyilkosok. Nem szabálysértés, hanem már bűncselekmény amit művelnek.

    Ennyi erővel a hévvezető is rátekerhetné a max. sebre a cuccost és hátradőlne, mert mekkora élvezet. Ja hogy meghal párszáz ember, az őt mit érdekli. Ez szánt szándékkal és hidegvérrel elkövetett gyilkosság.
  • Hellhammer
    #94
    Talán a discovery-n volt egy film a bázisugrókról, ahol szintén szóba került ez az adrenalin narkózis (függőség) dolog. Az egyik "főszereplő" faszi mondta, hogy azért veszélyes dolog, mert az adrenalinhoz ugyanúgy hozzászokik az ember, mint akármelyik más droghoz/gyógyszerhez, így egyre nagyobb mennyiség kell ahhoz, hogy a veszélyhelyzet utáni eufória előjöjjön, emiatt meg egyre őrültebb dolgokat vállalnak be. A filmben az utolsó interjú a faszi feleségével készült felvétel volt, hogy mit szól a férje hobbijához. Aztán egy felirattal lett vége a filmnek, miszerint a forgatás befejezése után 2 héttel meghalt az illető...
  • pszihopata
    #93
    Hallagasd meg a motor hangját méghogy nincsen felgyorsítva!A végén hallható rendes sebességen is egy kicsit!
  • PyRex
    #92
    akkor kb. elmegy a jó ...
    remélem megtalálják és lecsukják + elveszik a jogsiját örökre.
  • Kaszi46
    #91
    a felvétel nincsen felgyorsítva csak a sisakkamerának van nagy látószögű optikája, azért tűnik úgy mintha gyorsítva lenne.
    a másik meg a kúton tényleg nem fizetett, nem átbaxás.

  • Sadist
    #90
    Aha, és a sofőr meg csak megy tovább, mintha egy szúnyog kenődött volna a szélvédőre, mi? És ha elveszti az uralmát az autó fölött, átsodródik a szembejövő sávba? Vagy ha motor csúszik egy kocsi alá, és azért lesz irányíthatatlan? Nem csak azt kéne nézni, hogy közvetlenül kiket veszélyeztet, hanem hogy egy esetleges balesetnek milyen további következményei lehetnek.
    Az ilyeneket mind agyon kéne lövetni, szépen felboncolni, és az ép szerveiket felajánlani beteg emberek számára. Legalább tennének valami hasznosat is.
  • _Vegeta_
    #89
    Inkabb menjen fizetett katonanak, akkor talan hasznos is lehetne. :)
  • Fbn Lx
    #88
    áh, ez nagyon szar... kevés boldogsághormont termel?
    ezt lehet gyógyítani? xD Mármint hosszú távon, nem így, ideiglenesen. :p
  • jefferson83
    #87
    Ott még nem tartok :))
  • bardocz
    #86
    bezzeg a biciklisek:D
  • jefferson83
    #85
    Qrva gyenge, megáll a pirosnál. Hétvégi sofőröket nemnézek :(
  • n3whous3
    #84
    Az első videó engem elborzasztott komolyan...
  • bardocz
    #83
    most volt viasaton sofőrök...na az a durva,hogy olyanok kapnak jogsit nem ez!egyszer vezettem életemben,de még így is jobban vezetek ezeknél a szerencsétleneknél,nem értem az ilyen hogy kapott jogsit?
  • F1re
    #82
    áááhh ezt kerestem mar reg ota :D ezek allatok
  • Attila8805
    #81
    Ja főleg rövidgatyóba meg pólóba:D
  • hunbasser
    #80
    van egy mindenki által elfogadott közlekedési norma,ez a kresz,és ez azért van,mert BE KELL TARTANI! nem véletlenül van...azért van,hogy megóvjuk egymást,ne legyen senkinek semmi baja.aki alaposan ismeri a kreszt,össze tudná számolni,hogy hányszor szegte meg a kreszt az #1-ben látható videóban lévő ember.az a baj,hogy ezzel mások életét veszélyezteti.ha ennyire élvezi a sebességet meg a veszélyt,akkor inkább menjen a hungaroringre vagy a pannóniaringre,azt ott húzza,ott is el lehet esni,ott is lesz adrenalin...
  • Yoda001
    #79
    ismeri-e a zöldet?én ahogy elnéztem csak a pirosat,de neki azis zöld
  • Attila8805
    #78
    én is úgy láttam!
    Azt hittem nálam van a hiba de pl egy zöldnél úgy kilő mint egy vadászgép és még ki se emeli az elejét.
    Azért ez elég furi!
  • Z
    #77
    Nagyon jól tekernek. De azért az, hogy a gyalogosok között így cikáznak nem szép dolog. Egy gyalogos mindentől megijed, ami hozzá képest sokkal gyorsabban, hirtelen mozog.
  • Barney Tech
    #76
    Ez már mindjárt jobb.
  • Barney Tech
    #75
    Általában a motor szokott csúszni is...
    Na de mindegy ez van.
  • bardocz
    #74
    igen
    szerintem ehez sokkal nagyobb bátorság kell
  • Sland
    #73
    Erre gondolsz?
  • Sland
    #72
    azzal hogy eltaknyol kb csak a sajátját.
  • Barney Tech
    #71
    És amikor bent Pesten megy? Esetleg eltaknyol, hány ember életét veszélyeztetné?
  • bardocz
    #70
    addig aki így nem szembeforgalomba megy nem veszélyezteti mások életét szerintem,beleszál egy kocsiba hátulról,nem hiszem hogy ott bennt meghalna valaki,esetleg utána,ha rátekerednek egy fára
  • Sland
    #69
    A másik a Turbo rider

    GS copy, szintén motorral keressük a veszélyt. ez is őrült, ez is beteg, de még él...
  • Barney Tech
    #68
    Remélem minél előbb meghal az ilyen vadbarom fasz. Ha ennyi adrenalin van a szervezetébe ne a városban motorozgasson mások életét is kockáztatva. Menjen el bungee-jumpigolni, raftingozni vagy valami más adrenalin fokozó tevékenységet.
  • Sland
    #67
    Vagy itt van a GHOST RIDER is

    Ez is egy hasonló félőrült beteg állat, csak őt többször láttuk ugyebár, mint ezt a magyar srácot.
    Ghost rider legalább pénzt is tudott keresni a "betegségével". Több száz DVD-t adott el a halálfutamai válogatásaival.

    p.s. valaki szerint meghalt, valaki szerint még él...
  • Goruck
    #66
    xD kicsit
    ezekszerint ki lett vesézve a téma?
  • Sland
    #65
    kicsit elkanyarodtunk a témától :)
  • bardocz
    #64
    nagyanyám trabantja tudott menni 100km/h-val :DD jó hogy nem esett szét:D
    amikor a meganunkat 40-el vezettem már azt is élveztem:)
  • rotator
    #63
    Én életemben egyszer ültem Trabantban, na abban már 60-nál olyan sebességélmény volt, mint a kocsimban 120-nál. El is gondolkoztam, nem kéne-e cserélni. :)
  • bardocz
    #62
    ezen gondolkoztam hogy hgyan is írják :D
  • Sadist
    #61
    És volt olyan hülye, hogy kint hagyta a motort nyitott tanksapkával, benne a kulccsal? Bár egy ekkora állattól ez is simán kitelik.
  • Goruck
    #60
    olcsóbb van? :D nem kell motorozni
  • Csabesz6
    #59
    az simson te:D
  • Goruck
    #58
    az igaz, gyertek tuningolni PS-ben, remélem nem kapok reklámért büntetőpontot :D
  • Sadist
    #57
    Tényleg van ilyen betegség, de szerencsére van rá olcsó és hatékony gyógymód. Egy ólomdarabka a kisagyba (gyk. tarkólövés), és elmúlik a nagy adrenalin éhsége.
  • bardocz
    #56
    a 380-al száguldó japánokra biztosan:D amúgy anyira nem hiszem hogy érvényesül,kocsival nem tudsz így kerülgetni minden szart