175
\"Adrenalinnarkózis egy betegség...\"
  • ColdFire
    #55
  • ColdFire
    #54
    lol :o
    nekem nem babettám van :D
  • Goruck
    #53
    előfordul...BABETTA4EVER :D nekem nincs babettám sem :D

    de ez az Adrenalinnarkózis ugyanúgy igaz a kocsisokra is, nemde?
  • ColdFire
    #52
    nem, nem titok, meg csúsztam...
  • Darukezelő
    #51
    Szerintem lényegtelen, hogy a kutas jelenetnél van-e vágás vagy nincs! Ha nem fizetett, akkor így tett, ha meg megvágta és fizetett, akkor meg jól tette, mert senki nem lett volna kíváncsi arra ahogy áll a motor, vagy lekamerázza ahogy fizet!
  • Yoda001
    #50
    ték
  • Goruck
    #49
    fenn vagy nekem MSNen :D és egyszer küldtél képet a motorodról, ha jól emléxem épp elestél elötte vagy mi, vagy ez most titok ? :D
  • ColdFire
    #48
    lol -.-
    :D
  • Yoda001
    #47
    és? :D
  • ColdFire
    #46
    aham, csak miután visszatette, a kam átváltott az első kerékre, és a hang is teljesen más lett -.-
  • Goruck
    #45
    ott az igazság, köszönöm, szép videó, kell hozzá bátorság egykis elmebaj(jó értelemben) és egy jó moci :D
  • ColdFire
    #44
    köszi
    hát én motorozgatok, bár nem egy ekkora géppel, 100 körül már elég durva érzés...

    bár elvileg ehhez is hozzá lehet szokni
  • bardocz
    #43
    eddig amúgy 3x ülétem motoron és tényleg nem lehet megállni hogy ne húzza neki az ember,igaz csak 50-es motorokon ültem még de nagyon jó volt:) (aprilia rs50,egy másik aprilia ami nem tudom milyen fajtájú de cross,és simpson)
  • Yoda001
    #42
    #17 :)
  • Yoda001
    #41
    pár évet* na mind1 :D
  • ColdFire
    #40
    volt ott fizetés, meg lett vágva a cucc
  • Goruck
    #39
    jó, igazat adok neked, mivel nem rendelkezem túl nagy motoros háttérrel mint itt a többiek, de attól még szerintem a hídon nem mennem gyorsabban az autok, és az indexe a kocsinak sem olyan gyors és a Szabadság híd elött az a piros kocsi is elég gyorsan megy...de lehet h te tudod jobban
    helyes kis büntetőpont:D
  • Yoda001
    #38
    kellene már évet ülnie
  • Tinman #37
    Ebben az esetben jogos... de amúgy az ember vérében ott van a száguldás.
  • Sland
    #36
    persze, fel van gyorsítva. ha nem lenne akkor is 290-et mutatna az óra, de így van egy hangulata.
    mondjuk normáls sebességgel jobban élvezném...
  • Goruck
    #35
    az igen annyi, nem arra gondolok hogy az egész videó FAKE, hanem hogy a végénél, ahol mellesleg nem látod a kijelzőt a városba mindenki extragyors :D:D
  • ColdFire
    #34
    hidd el, a motoron ülve , kb csak 80al menvén is ilyen sebességünek érzed a mocit, vagy 2x gyorsabbnak, mint itt van a videon...
    290nél fel se tudod fogni már nagyon hogy mi a helyzet körülötted
  • Szabi84
    #33
    ...ha meghalsz!
  • Darukezelő
    #32
    De a 291 az 291! :)
  • Goruck
    #31
    énis a végére gondolok amikor már a szabadság híd után van, meg minden
  • Yoda001
    #30
    vége nekemis úgy tűnt,gpndolom észrevették h unalmas
  • Goruck
    #29
    Előre is elnézést ha alaptalanul írom, nem akarok oltogatni, se megsérteni senkit, se semmi, de én azt vettem észre hogy a videó végefele mintha be lenne gyorsítva a kép néhány helyen, pl túl gyorsan villog az index, túl gyorsak a háttérbe a kocsik meg ilyenek, most ez természetes h be van gyorsítva, vagy valaki át akar minket verni ?! ha ige akkor sincs semmi baj, mert jó kis videó
  • Yoda001
    #28
    nekem meg unokatesóméknál :D (persze ha lekanyarodik)
  • bardocz
    #27
    nagyon király videó,ezt egyszer nagyon kipróbálnám,egy az hogy kurva jó érzés,2 nem fáj ha meghalsz:D
    van ennek egy bicós változata,amikor new york-i biciklisfutárok mennek őrült módjára:D
    és amúgy a csóka majdnem befordult az utcánkba:D(a móricz után,ha jól láttam az az volt,vagyis nagyon úgy nézett ki a hely)
  • Sland
    #26
    el :)
  • Zizou5
    #25
    hat igen... unokatestverem legjobb baratja, pl igy halt meg, es nem beszelve arrol, amikor kb 1 eve mentem le nagyszuleimhez bakonyba, lekanyarodtunk a strádárol, 1 motoros fekudt kek feher testel az ut kozepen a motor kb 20 meterre tole es a mentosok epp szivmasszast alkalmaztak. en specieul undorodom a motortol, meg a unokatesom robogojara se mertem felulni, epdig van jogsija, esaz a robogo sem megy 70nel tobbet! igen van ilyen betegseg, vagyis, ezt igazabol nem tudom megmondani, de en ultem mar porcheban 360al "cikcakkoztunk" a sztrádán, es igen kiszaltam es szetszakadt a szivem es igen joerzes volt, de megis ahogy nezem ezt a videot, vagy akermiet, az jut eszembe, hogy mekkora fajdalmat elhet at az azember, aki ezt csinalja es csak azert halna meg, mert rament 1 flakonra vagy stb stb. borzalmas.
  • Yoda001
    #24
    tetudod :)
  • ColdFire
    #23
    lol, most írjam ""-el, és írjam oda a szerzőt?
  • Yoda001
    #22
    eléggé,de némelyikbe igazság is van :D aláírásod ellophatom? :DD
  • Sland
    #21
    az ottani kommentek is nagyon színvonalasak :)
  • Yoda001
    #20
    ez kommentek között van :DD
  • ColdFire
    #19
    bár ha boldogsághormon kell neki menyjen kurvához
  • rotator
    #18
    :)))
  • Yoda001
    #17
    nemhiszem hogy aztuán fizetett volna miután visszatette,ráült a mocira és elhúzott
  • homeless
    #16
    De jó, hogy minden szarra rámondják, hogy betegség. Végülis valamiből a pszichológusoknak meg a gyógyszercégeknek is meg kell élni...