78966
  • Drephis
    #56465
    elmúlt két napban estek.




    ez kicsit nagyobb
  • Rogerke
    #56464
    volt monkom végigzuztam vele infernot mostmár inkább a dh-ra koncentrálok.
    Tippek:
    Defenzívezz: 1 Helm of command + egy jókis 21-25% blockos shield
    Offenzív: Sockestes fist min 800 loh (700-800dps), Socketes(vagy nélküli) wep atk speeddel (900-1000dps)

  • skinnyman
    #56463
    Jo kerdes... Ranezesre res az kb van eleg, mondhatnam h armor lehetne tobb, de dual wielddel (amit nem tudom hogy a jo csinalni, en amikor nezegettem ugy lattam h nekem nem erne meg a dual wield) nyilvan nem is lehet annyi armorod. Patch elott kb az osszes monk akit ismertem pajzzsal ment, es sokan nagyjabol ugyanazokkal a skillekkel, de az uj patch ota mar sok mas eletkepes ut is van (ahogy a leirasban is irjak amit linkeltem). Ranezesre pl loh lehetne meg tobb, hogy ha armorod nincs olyan sok, legalabb sokat szivj vissza , pl a fenyodban kicserelheted amethyst-re a gemet, ha hajlando vagy bealdozni egy kis dps-t a kevesebb halalert :) De nyilvan sok mas lehetoseg is van.
  • setuh
    #56462
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/h3h3h3-2911/hero/3660271
    Min kene ezen valtoztassak?Armorom az kicsi hozzad kepest igaz pajzs nelkul,de pajzsal es igy is eleg docogos az act3,mig act2-ot mar szinte csukott szemmel viszem sokkal offenzivebb skill buildel,itt meg atlagosan meghalok 1x az elitektol...
    Persze tudom,hogy messze nem tokeletes a gearem,de tul nagy valtoztatasokra meg nincs penzem.
  • skinnyman
    #56461
    Megy, mostanaban azt farmolom, viszonylag ritkan halok
  • setuh
    #56460
    Es ezzel megy neked az act3 jol?
  • skinnyman
    #56459
    Tess

    Viszonylag amugy ez alapjan csinaltam.
    Hosszu tavu terveim kozott van meg a dex, crit%/dmg, dps novelese ugy hogy kozben mas fontos se nagyon csokkenjen, csak hat nem egyszeru azt mar :)
  • setuh
    #56458
    Dobsz egy profilet a monkrol?:)
  • skinnyman
    #56457
    Nekem 25k HP-val is vigan megvan, szerintem a negyedet sem szedi le soha. Lehet 100k HP-d is ha mellette nincs resed meg armorod. Mondjuk WD-t nem ismerem, nem tudom ott mennyinek illene lennie. Monkkal nekem 9k armor , 900 allres, igy minden bejovo sebzesnek az 1/16-at kapom csak meg. Amit meg kb 50%-al dodge-olok is, amit meg 20%-al blockolok. Igy az effektiv eletem kb 30-40-szerese lehet a valos HP-mnak. Ja es kozben 1100 loh, 1000 life regen.
  • rhazid
    #56456
    17k dps 55k hp 400-500 allres infernoig diablo is feküdt.
  • Lammer
    #56455
    nem is gondoltam mast :)

    nem gond... szerintem visszamegyek monkhoz es megyek par kort mf gearben... hatha esik valami jo mostmar :)
  • berlinboy6329
    #56454
    Act3-on úgyis véged.
  • Lammer
    #56453
    lehet egyebkent, tulmikrozom :) de megvan... ez a lenyeg :) (#56451)
  • j0nNyKa
    #56452
    ok, onnantol hogy marine medic buzi vagy, elhiszem :)
    (en is az voltam, illetve perpill marine medivac)

    hm, ez esetben... hat lovesem nincs
    nem mikrozod tul? ugy ertem, hogy nem tamadsz tul nagy kihagyasokkal a mozgasok kozott?

    szerk: ja latom meglett, grat
    28k tenyleg keveske, igy hasrautesre crit chance + crit dam hianyzik a karakteredrol pl. a kenyelmes act3hoz
  • Lammer
    #56451
    ohhhhhhhhhhhhhhhhh yeeeeeeeeeeeeeeeeee

    1 milimeter hapeval! vegen amikor csinalta a sugarbah*nyast, akkor volt 1 mili hp-m, poti CD-n... es spirit... kapja be :D

    (pont szerintem ennyi kellett: 4 targyat athoztam varazslonomtol ami magasabb allrest adott...)
  • Lammer
    #56450
    szet mozgom a a testemet... scztem, fenykoromban eleg jol mikroztam, imadtam a marine+medic mikrokat :)

    igen a sebzessel lesz gond... most lecsokkent 28K-ra az allres miatt :( meg lehet satnya a buildem is :(

    szerk: ez ALT+f4... en nem birom ezt idegileg :D azota 2x halal... nem eroltetem... hiaba mozgok el, PONT oda b*ssza le a szarjat... pont amikor kijovok spiritbol oda teszi megint... neeeeeeeeeeeeem... ezt hagyjuk.... butcher meg sem erintett... kimozogtam a kampoit, meg a futasait... ez meg... a hagyjuk 400 a vernyomasom
  • j0nNyKa
    #56449
    szerintem a vedelmed nagyon jo, innentol 2 dolog lehet:
    - kicsi a sebzesed
    - ne haragudj: nem ... mozogsz eleget? nem jol taktikazol?
  • Lammer
    #56448
    sajnos nekem eros! most vagyok ott, hogy remegek az idegtol... 4x halok meg... es a repair cost csak no", csak no"...
    ennyi HP-t kellett volna: |-| mindig el tudok rohangalni, de beparazok es a masodik hullamnal PONT oda sebez ahova futok... az i**en b*ssza mar meg... ez a spirit walk is tok rovid ideig el :S

    most oszinten? mennyi HP kell inferno belialhoz? hatvannegyezeroszazhet is keves... -.- allrest felkuldtem 500-ig majdnem...
    pihi...
  • radical
    #56447
    valamit állíhattak mert tegnap kiesett egy sultan of the blinding sand ma meg egy andariels visage. normális set meg semmi....
  • Aradebil2
    #56446
    csak champeknél/rareknél úgy tudom
  • skinnyman
    #56445
    Pedig eleg gyenge, egyedul az enrage lehet szopo...
  • Lammer
    #56444
    nah... elmentem belialig... de belial agyonb*sz... hmmm szerintem kellene allres :D
  • j0nNyKa
    #56443
    gyanus hogy nem fogod tudni elmagyarazni neki
    fpocok irta le jol, ha van rajta sapka, az a baj, ha meg nincs rajta sapka, akkor a kurva anyjat
  • Frank99
    #56442
    hihetetlen, hogy mások ekkora mákosok....
  • Különc
    #56441
    Ennek ellenére mégis te vagy a butább, szóval?

    Egyszerűbb példát nem lehet hozni miért kell a biztonság, ami érted van és nem ellened, de látom esélytelenül próbálkozunk
  • Daell Drow
    #56440
    En sosem ertettem az ilyent. Ha blizzardnak kell valami problema miatt igazolnod a szemelyedet, akkor en igazolom es kesz. Naluk az adat vedelem es biztonsag az elso, de ennek ellenere is megy a siras hogy juj meg kell adni az adatomat. Kozben meg mindenfele kozesegi oldalakon (facebook) kint van az illeto egesz elet tortenete, szokasa, kapcsolatai. Az erdekes nem zavarja?
  • attiGT
    #56439
    Jól indul a napom:





    kár hogy nem crites lett a stormshield =(
  • sata75
    #56438
    szar neked, nálam ez különösen fospisztoly item:)
  • Tatyla
    #56437
    a nekem potyogo itemek 99%-a ilyen ebben nincs semmi fura...
  • sata75
    #56436
    de ez csak ilvl 51-es, az a menő aki ilvl63 ast talál, mint pl ez:)
  • Noodlee
    #56435
    Vicces, én is valahogy ilyen értékekkel mentem neki infernonak.
    Aztán lett belőle 27K HP, meg 84K dam :D
    Az allres persze még most sincs sehol.
  • Lammer
    #56434
    :DDDDD

    (#56430:WD-vel vegigstormoltam act1-et, elolvadt mindenki, butcher elott volt par kultista igy buffal berohantam es hamar elolvadt a henteZS is, let's go act2, lehet sirni fogok :D)
  • BlazeH
    #56433
    Lopja a lifeot rendesen.
  • Fpocok
    #56432
    Ennyi bazmeg. Ha meglenne még a melóm, most felmondanék. Azt hiszem soha többé nem kell dógoznom. Inferno loot... előre szólok, hogy ütni fog, szóval csak óvatosan.[spoiler]
  • attiGT
    #56431
    Ha a kutyám macska volna, macska lenne.
  • Lammer
    #56430
    fejezzetek abba, irgum-burgum!

    nyah... WD-vel ejszaka infernora ertem, jelentem :)

    meg azert kell majd farmolnom, mert nem erzem biztosnak ezt a 30.5K DPS-t meg 60.5K HP-t (allrest kellene feltungnolni dps meg hp veszteseg nelkul, de jo lenne) :))
  • pisztácia
    #56429
    Erről beszélek.... kiforgatod az ember szavait...
    Ki tartja magát okosabbnak? Egy szóval nem ezt mondtam, de utalni se akartam rá...csak hogy a felfogásod egy kicist "gyerekes".
  • jazzy
    #56428
    Ez már 1960 óta nem menő, hogy korra, nemre, foglalkozásra hivatkozva okosabbnak tartjuk magunkat, mint a másikat.
  • pisztácia
    #56427
    Látszik, hogy tanuló a foglalkozásod.
    Van még mit tanulnod...
  • Petersson
    #56426
    Act2-n pezsgőbontás van, ha találok 1 millás tárgyat. Jó lenne feljebb mászni, de ott "kicsit" nagyobb a halálozási rátám (ami suskát felvettem pont fedezte javítást).
    Mikor érezheti úgy a barbár, hogy megérett a feladatra? Pl: Act2-n max 2-3x hasal el...