78966
  • jazzy
    #56505
    OH HAI

  • Hegi90
    #56504
    meg karakterlapon nagyobb dps-t mutat -> nagyobb epeen.
  • Hegi90
    #56503
    se WW se sprint nem sebez semmit offhandről, just sayin.
    annyit értél vele, hogy 2 ütéssel kevesebb a goblin.
  • Frank99
    #56502
    Ezt úgy mondják, hogy annyi van, hogy el is adnak belőle....
    :-)
  • SLICK
    #56501
    azért mert olcsóbban már csak jóval kisebb dps-es fegyók voltak... De ennél a fegyvernél a Life On Hit a lényeg leginkább... Kibaszott drágák az ilyen fegyverek. Szerintem megérte, de ugye ki hogyan érzi... Nekem megérte, mert végre Infernót is végigvittem és elég jól érvényesülök is farm közben...
  • jazzy
    #56500
    AHban annyi van, hogy árulják.
  • Frankie87
    #56499
    Goldot vennék! PM ha van eladó!
  • Smuge
    #56498
    Eladható ez a gyűrű, ha igen mennyiért kb? Vagy kuka?

  • Nagylaci
    #56497
    Ha valakit érdekel 7000 Ft. -ért a Diablo 3 acc. -om írjon pm. -et. Doboz, lemez megvan.
  • Looooser
    #56496
    WD-k? ez a build?
    http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#afdUST!dUY!acYcYZ
    ez a saját buildom
    statok hozzá:
    str: 325
    dex: 409
    int: 2042
    vit: 920
    Armor: 2942
    DPS: 24691
    HP: 35,4K
    Mana: 740
    használati utasítás:
    mobok közé befutok, SH, majd SW-vel kifutok esetleges sebződéseket felhealeli vagy még az SH-elött vagy már a kifutás után levágok egy FB-t, mind ezek mellett a Garga gyapja az ellent, végül mobfüggően PD vagy macizok azaz inkább felváltva, mert a VQ passziv PDre meg FB-re aktiválódik. kb ennyi, még kellenek jobb cumók azt majd kialakul, jelenleg egész jól megy egyedül max az oda nem figyeléstől haldoklom, vagy a fáradtságtól.
    ha kérsz teszek fel a mostani cuccaimról is képt, jah stafffal megyek nem dagger/mojo kombóval

    a cuccaim még...hát...khmm.... kicsit szarok
  • Hegi90
    #56495
    Akkor már egy olyat, mint ami #56482-ben is van.
  • Különc
    #56494
    Mert volt mit a tejbe aprítani
  • Hegi90
    #56493
    minek költöttél WW barbárnak 7.5 millát egy offhandre?
  • TurboX
    #56492
    +1
    -----------
    ha valaki dob egy statisztikát elhiszem..
  • j0nNyKa
    #56491
    johat neked nem volt valasztasod
  • attiGT
    #56490
    nincs mit
  • j0nNyKa
    #56489
    meg 1 adag battletag / online profil link hozzaadva
    tovabbra is el, hogy aki ezeket szeretne a fejlecebe, kuldje el priviben a battletag-jet
    NEM az online profile linkjet (volt ilyen), NEM az elettortenetet (sok ilyen volt), NEM a macskaja nevet (ilyen is volt, viccen kivul), csak egy darab battletaget, koszonom
  • SLICK
    #56488
    én voltam 3 és 4 fős groupokban, de Legendary nem esett... patch előtt sokkal több legendary esett mint most... Pedig az MF magasabb lett azóta nálam..

    #56481: Köszönöm! :)
  • RoleePapa
    #56487
    Tegnap general csatira belinkel egy srác egy lvl63-as 2h crossbowot (undef), persze Manticore lett a "poén" hogy dobott rá neki 300+ intelligencet.. Szegény srác nem kicsit volt ki..
  • Frank99
    #56486
    én még csak 5-nél tartok paragonban...
  • tarti19
    #56485
    Több mint 300 óra játék után az első "zöld cucc"... Savanyú egy picit a szőlő
  • Fpocok
    #56484
    Szerintem ez hülyeség.
  • attiGT
    #56483
    Valaki aki gyorsan farmol act3at, aktívan farmol, volna kedve csatlakozni? Úgy hallottam groupban több legendás esik!
  • j0nNyKa
    #56482
    134 elite kill / hour, tag kicsit beteg
  • j0nNyKa
    #56481
    az egy igenjol gearelt karakter lett
  • SLICK
    #56480
    én úgy vettem észre hogy az a 12 paragon lvl az MF bónusszal egész sokat dobott, mert javarészt csak sárga esik és többnyire mind lvl 61+
    bár a szerdai napom különösen szerencsés volt mert akkor esett pl. az a Helm ami most a wizardomon van jelenleg. Az a legnagyobb Epic lootom a játékban... Azzal is kiszedhetnék kb 30 milkát, ha nem többet.
    Most Immortal king chestre fáj a fogam, remélem találok, mert súlyos árai vannak, igaz nem véletlenül. Nagyon OP lett.

    Amúgy az Axe-ok árai: a main handben lévő 4,5 millió volt, kedden vettem. Az off handes Axe pedig 7,5 millió... Ha az nincs, szerintem még mindig act 2-n rohadok... Iszonyat mennyit segít a loh...
    De ha már így elkezdtem sorolni mi mennyibe került:
    A Helm az kb 700k.
    Vállas 4,3 m
    Kesztyű 4,5 m
    Chest 2 m körül
    Öv 3-4 milla között
    Socketes gyűrű 2.5 milka a másik 2 m
    A nadrág amiről korábban beszéltünk, hogy nagyon kellene egy all reses viszonylag jó statokkal 11 millió lett. Egyébként megjegyezném, hogy elsőként én bideltem rá kezdő bid 10 m volt, majd egy valaki túllicitált és végül megint én licitáltam rá, meg is nyertem... Itt éreztem azt hogy vagy kurva kevesen játszanak vagy pedig senki nem keresett ilyen nadrágot. vagy csak nem találták... de sztem 11 millió egész baráti ár érte 25 millió volt akkoriban egy picivel jobb nadrág 2 sockettel...
    csizma kb 3,4 m volt
    az amulettel nem akarok hazudni, de olyan 6-7 millió lehetett
    a Bracers pedig 2,5 m körül...
  • Frank99
    #56479
    2 ilyen socketes axe kellene nekem is mint neked van,.... a bánatba...
    király.
  • Frank99
    #56478
    áh, most is onnan jövök, multiban.... semmit nem dob. még a 50.000-st sem viszi el senki.....

    nem hiszem el, hogy ennyire "un-mák" vagyok....
  • SLICK
    #56477
    Act 3...
  • Frank99
    #56476
    5 runból?

    hol? vicc....
  • Frank99
    #56475


    mit érhet? gyerek molyol vele....
  • SLICK
    #56474
    na megvolt az első 25 milliós eladásom AH-ban :) bár ez a hét eddig kurva jól alakult. még összecsurgott 5 millió gold ezen kívül.. és még van bőven eladható cuccom milliókért... és talán vagy 5 runt toltam
  • Pepyfreeman
    #56473
    Hali.
    Valakit nem érdekel 1 tápos gatya? (monk)
    190 Dex
    110 Vit
    75 allres
    18 Mf
    20 Gf
    Szívesen cserélném valami tápos barbi cuccra!
  • berlinboy6329
    #56472
    Ja,mert voltak jobbak és azok is csak 150-180-ak voltak.
  • setuh
    #56471
    Folyton keresgelek valami aron aluli 800 loh-os min 900dmg-es 1h-as fegyverre es akkor kicserelnem a bal kezesemet ra.Kivancsi vok mennyit dobna rajta,de egyelore meg nem talalok...
  • Különc
    #56470
    Csak 130?
  • berlinboy6329
    #56469
    Én meg pont azon szerncsétlenekedek,hogy tudnék több HP-t összeszedni,hogy a 72K dps-sem nőjjön v u.annyi maradjon.Minden rohadt ága,elment a 250 eurót érő Oculus 130 milláért,maradt 50-em és 12Kval nőt csak s ebzés,pfff...Más meg nem tudok kicserélni,mert kurva drága vagy pedig kevesebb VIT-em v sebzésem v resem lenne.
  • ToCsEk
    #56468
    most nézem streamjét :D elég beteg
  • Különc
    #56467
    Ja, ő a world first Lifeban, jól keni
  • ToCsEk
    #56466
    mr tank