78966
  • Különc
    #56425
    "Mindenki vigyázzon a saját accára ennyi. "

    Tudatni kellene minden rendőrörs vagyonvédelmi alosztályával, hogy menjenek haza, mert mindenki tud az értékeire vigyázni
  • Fpocok
    #56424
    Most akkor kell, vagy nem? Hol legyen a határ? Hogy oldod meg?
  • Különc
    #56423
    De te legalább helikopter vagy megint
  • pisztácia
    #56422
    Gondoltam, hogy a szokásos nyomik, akik a fórumon élnek beszólnak, csak ezeknek a véleménye (köztük te is) kurvára nem érdekel.
  • Különc
    #56421
    /facepalm
  • pisztácia
    #56420
    Ne forgasd már ki az emberek szavát... kell védelem, de a blizz már kicsit túlzásba akarja vinni.
  • Dr DeViLKiNG
    #56419
    Csak ez nem sok más félmilliós eladásos játék (és főleg nem account wowval együtt). Nem véletlen van az a kurva védelem.
  • jazzy
    #56418
    Ha van védelem a játékban az mekkora szar, rohadjon meg a blizzard, hogy védi az accountodat, le kéne őket lőni. Persze ha ellopják akkor anyuci szoknyája alatt sírás van meg ticket, hogy kérem vissza a fakardomat.
  • pisztácia
    #56417
    Persze, persze... érdekes sok más játéknál meg szolgáltatónál semmi ilyen nincs és minden rendben van.
    Max annyi kéne, hogy ha 5-ször próbálja meg, akkor 10 percre tiltsa le az accot. Mindenki vigyázzon a saját accára ennyi. Értelmes jelszó stb és semmi ilyen felesleges fasz protokol nem kéne.
  • Fpocok
    #56416
    Ha meg valaki belépne máshonnan és nem lenne ilyen, akkor fel lennétek háborodva, hogy aztamindenit...
    Ha van sapka az a gond, ha nincs...
  • pisztácia
    #56415
    Tipik Blizzard. Kiráz a hideg a sok faszságtól amiket ezek csinálnak. Komolyan... én is annó RMAH miatt akartam a helyi beállítsáokat megváltoztatni, erre kapom a levelet h személyit meg faszom tudja mit szkenneljek be nekik. Hát a *******************!!!!!4
    Inkább le is mondtam róla.
    Ez is tipik faszság. Próbálnak mindent védeni, persze ezt csak mondják, mert az embernek már elege van a sok biztonsági szarságukból. Steam-nél nincs ennyi védelmni faszság mint ezeknél. persze csalók vannak szép számmal, meg bottererek inkább azokkal foglalkoznának.
  • Frank99
    #56414
    kösz, megoldottam...
  • ErrOrHUN
    #56413
    ami le van írva,ugyanezt csinálja, ha 3x szar jelszót írsz be. Most arra indult be, hogy nem a szokásos szolgáltatóról vagy. kb ennyi
  • Frank99
    #56412
    A jó anyjukat! Felraktam a programot a céges gépre, hogy meg tudjam nézni az AH-t. Csak én lettem volna fenn, erre tessék:
    Mit tudok csinálni? Kösz

    Due to suspicious activity, the Battle.net account [email protected] has been locked. To restore access to this account, please follow these steps:

    Step 1: Secure Your Computer

    In the event that your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please visit our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access.

    Step 2: Secure Your E-mail Account

    After you have secured your computer, please create a new password for your e-mail account since it may also be compromised. Be sure to check your e-mail filters and rules and look for any e-mail forwarding rules that you did not create. For more information on securing your e-mail account, visit this Support page.

    Step 3: Choose a New Password

    You must change your password in order to resume using this Battle.net account. Please click this link to choose a new password:

    https://eu.battle.net/account/support/password-reset.html

    *Note that your former password no longer grants access to Battle.net account management, World of Warcraft, or any other login-protected Battle.net account service.

    If you still have questions or concerns after following the steps above, feel free to contact Customer Support at http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=22330.

    Sincerely,
    The Battle.net Account Team
    Online Privacy Policy
  • Fpocok
    #56411
    act4-et... és legendarykat meg set itemeket...
  • j0nNyKa
    #56410
    #56392
  • cataflam02
    #56409
    Hol érdemes farmolni ? és mit ?
  • Noodlee
    #56408
    Én is azt mondom, hogy így járt.
  • jazzy
    #56407
    botoztok
  • j0nNyKa
    #56406
    a hegik lámák
  • Hegi90
    #56405
    A HC-SOK HÜLYÉK
  • Fpocok
    #56404
    Videó van? Hadd nevessek :D
  • Különc
    #56403
    Úgyis rég volt hc-sc vita
  • skinnyman
    #56402
    Hat kellett neki a hc, nekem arra sose lesz se idom se idegrendszerem
  • attiGT
    #56401
    highest paragon hardcore died today at 35 lvl ouch
  • Különc
    #56400
    Ilvl 60-tól szerintem ne várj jobbat
  • j0nNyKa
    #56399
    lehetett volna rosszabb is

    szerk: nem
  • ToCsEk
    #56398
    már kezdtem örülni aztán mégse xD
  • Lammer
    #56397
    koszonom!! :)

    ja es engedelmeddel, de kiprobaltam a buildedet... solozok WD-vel mostansag es baromira tetszik... ez az osszeallitas meg egyenesen elmebeteg :))) most tartok hellen act3 ghom elott picivel (lvl 57 fele, unbuffed: 15K DPS es parszaz hijan 40K HP) es olvad mindenki :) remelem infernon is jo lesz :)

    Jazzy: ja, megszokasbol (regi gyerekkori marhasag) :)
  • jazzy
    #56396
    Miért írod czvel?:)
  • berlinboy6329
    #56395
    Vmelyik keep depths,1 v 2, 2/3 valorral nem tom meg 11-es paragonnal elite pakkból.
  • Lammer
    #56394
    igen gondoltam, hogy nincs "ultimate" hely :)

    egyebkent pont tegnap elott beszeltem czimboraval, hogy kinek mi a kedvenc helye ... nekem PONT azok a helyek amiket leirtal :)

    koszonom a korrekt valaszt! igyekszem elvergodni valahogy addig :))
  • Különc
    #56393
    "siegebreaker utáni rész egészen azmoig nagyon jó, de barbár nélkül betegség"

    Bitch, please
  • j0nNyKa
    #56392
    nincsen ultimate hely, ez nem olyan, hogy megölöd ugyanazokat a mobokat, mint ő, és majd neked is esik ilyen
    általánosságban act3-ban nagyon jól esnek a cuccok, olyan útvonalat kell tolni, ami neked jól megy
    pl. a ghom előtti szintek nagyon nagyon jók, kérdés, hogy mennyire szereted a nyalikat
    baracks / fortified bunker szintén nagyon jó
    siegebreaker utáni rész egészen azmoig nagyon jó, de barbár nélkül betegség
  • rhazid
    #56391

    szerintetek mennyit érhet?
  • Lammer
    #56390
    nagyon kemeny! gratula!

    amugy hol talaltad es mekkora MF-el???

    egyebkent kezd lassan az ideg szetvetni... 297-es MF-el, nem hogy ilyeneket, de meg fele ertekueket is alig talalok(gold)... fene vigye el! :)

  • Különc
    #56389
    Annyira megesz az irigység, hogy nem tudtam volna aludni, ha nem tudom meg hogy övé-e vagy sem
  • Aspyrin
    #56388
    Te sem vagy egyszerű! :D
  • j0nNyKa
    #56387
    grat
  • who am I 7
    #56386
    mert? atomot rejtegetsz a konyhaban? vagy mi? ha akarnak , megtalalnak.. :_D