78966
  • jazzy
    #56545
    300 + paragon + follower + shrine.
  • Ferrari23
    #56544
    Nem mintha okvetetlenkedni akarnék :D, de nem úgy volt, hogy a max MF 375%? Mert nekem 375% volt, de most köv paragonnal 378% ír. Szóval akkor most mennyi a max?
  • pisztácia
    #56543
    De örülök ennek a hírnek...
  • Lammer
    #56542
    jo ne kotekedj... en is lattam, na :P
  • TurboX
    #56541
    nincs.

    ha van egy mw a main hand-be kapod a 3 fury-t ütésenként (weapons master)

  • j0nNyKa
    #56540
    tulzas hogy felfedezted, mondjuk ugy hogy mostmar te is lattad :D
  • Lammer
    #56539
    LOL!

    bocs sracok, de nekem ez uj! :)

    bementem a harmadik fake cryptbe... erre mondom, de gyanus a zene... mas! meg a zombik a keszitogarda neveivel vannak femjelezve... hehe, felfedeztem ugy nez ki a development hell easter egget! :D
  • Petersson
    #56538
    Barbárnál, ha 2 fegyvernek azonosak a tuladonságai, akkor van plusz előnye a mightly weapon-nak?
  • Rehom
    #56537
    Bár csak most jött ki az 1.0.4, de már kikerült pár infó az 1.0.5 tartalmáról. A patch érkezéséről természetesen még nincs információ, de amint többet tudnak a fejlesztők közölni fogják velünk.

    A patch egyik része egy nem tervezett bugfix, ami javítja a Demon Hunter Vault skilljének a Trail of Cinders rúnáját, ami eddig 1500%-os sebzést okozott 3 másodperc alatt.
    A tervezők eredeti elképzelése az volt, hogy a rúna másodpercenként 100%-os sebzést okoz, tehát 3*100= 300%-os sebzés a rajta állóknak. Valami miatt a tűzsebzés másodpercenként nem egyszer, hanem 5-ször tickel, és minden tick alkalmával 100%-ot sebez, ami 3*5*100= 1500%-os sebzés.
    A patch note is a hibás számértékek mellett készült, így ennek a hibának a javítása, csak az 1.0.5-ös patchben fog élesedni, az eredetileg eltervezett 300%-os sebzésre.
  • Lammer
    #56536
    a fenebe csak lvl 61 ivory tower...

    act1, defiled crypt... random mob egy pack utan :)

    ha meg lenne rajt egy kis vit (a % hp melle :p)... beraknam varazslomnak, mert neki kellene a crit a tank+mass crit buildhez :)

    ezeknek van ertekuk? (valorban vagyok, nem akarok kilepni, mert ugy nez ki, egesz okesakat dob a gep)
    KATT IDE

    (photobucket ide nem akar kepet mutatni, url)
  • berlinboy6329
    #56535
    Ők is csak 200-at gyógyulnak.
  • berlinboy6329
    #56534
    Most is azt nézem.

    van 3 kutya.Nézem a sebzéseiket. 4000-6000 közt.Ha ezt felezzük(2000),aztán negyedeljük,kijön,hogy 500(4000-rel számolva).Ez egy darab kutya.De mi van a többi kutyával?
  • 1Darton1
    #56533
    Azt nem érted meg, hogy ha épp három kutyus van, akkor a heal 4-felé oszlik, ha 4, akkor meg 5-felé, etc.
    Ha segítséget kapsz, akkor lehetnél kicsit alázatosabb is. Gondolom ismered a képességeid határát.
  • j0nNyKa
    #56532
    nemar, meg a vegen kiderul, hogy nem az egesz sebzesuket osztjak ki a kutyak (meg te sem), mert letezik az ellenfeleknek resistje / armorja? wtf? hogy lehet ez?

    nem erted, amit most leirtam, ugye?
  • j0nNyKa
    #56531
    pici off:
    elindult a torchlight.incgamers.com, nyilvan szarasig lesz hasznos infokkal
    en pl. onnan ertesultem a megjelenesi datumrol, akit erdekel, napi 1x erdemes megnyitni
    (The official Release Date for Torchlight II is Thursday, September 20th, 2012.)
  • berlinboy6329
    #56530
    Még jó,hogy utánaszámoltál.Akkor se jön ki,de mindegy.. 500 nem egyenlő 2025-tel.
  • j0nNyKa
    #56529
    na vegre.

    In patch 1.0.5, we will be fixing a bug with Trail of Cinders that is causing the rune to deal five times more damage than intended. As a result of this fix, the amount of damage done by Trail of Cinders will be reduced from its current value (1500% weapon damage over 3 seconds) to 300% weapon damage over 3 seconds. While this bug was discovered very quickly after 1.0.4 released and is capable of being hotfixed, we didn’t want to move forward with the fix without giving players proper notice. We also know that players are having fun using Trail of Cinders in their builds, so — although this is an important issue we want to address — we’re opting to wait for the next client patch to make any adjustments.
  • SLICK
    #56528
    hát azért néha nem úgy termelődik a Fury, aztán muszáj jóval többet ütnöm... mindegy nekem így jobb :)
  • j0nNyKa
    #56527
    biztosan mindig?
  • Különc
    #56526
    MINDIG egyszerűbb a fórumon hülyeséget kérdezni
  • j0nNyKa
    #56525
    majdnem sikerult elolvasni

    Leeching Beasts
    Your Zombie Dogs heal 50% of the damage they deal as Life divided evenly between themselves and you.

    sebzesuk 50%-a eloszlik healben, nem az 50%-ot kapjak ok, es 50%-ot te. ha maskepp nem megy, gugli fordits.
  • berlinboy6329
    #56524
    Akinek van WD-je nem akarja megnézni a leeching beastes zombikutya rúnát?Bugos szar az egész.

    Aszongya,h a sebzés,amit csinálnak fele a kutyáknak megy fele meg nekem.De lófaszt.

    90K sebzés 9%-a 8100.Annak a fele 4050.Annyi hát,bizony.Amit látok számokat,az maximum 405.De nem 4050.500 körül healel,de abban benne van az andi sisak regenje is.

    Bug?
  • Hegi90
    #56523
    javítok: nem bajom tulajdonképpen, csak rákérdeztem miért vetted, hátha tudsz valamit amit mi nem.
  • Hegi90
    #56522
    igen, tényleg nagyon számít az az össz. 2 ütés, amit WW előtt a dungeon legelején beviszel a szerencsétlen fallennek, hogy utána vígan ww-zhesd végig a mapot.

    És nem az a bajom, hogy olcsóbban vehetted volna, hanem hogy olcsóbban JOBBAT, optimálisabbat vehettél volna.

    De látom érted a mechanikát, csak ragaszkodsz az elveidhez, úgyhogy innentől nem is szeretném tovább a témát csavargatni.
  • SLICK
    #56521
    de most mi a gond? Az hogy olcsóbban vehettem volna? Igen tudom de min 700 dps felett akartam venni off hand fegyvert... Azt is tom WW közben nem az a dps jön ki, de sima ütésnél mégis hasznos. és merőben kihat az alap sebzésemre az hogy 500 vagy 700 dps-es a fegyver...
  • Hegi90
    #56520
    hagyjuk... :D
  • SLICK
    #56519
    így is még nem tudom mivel tudom alap 75-k dps-t miből csinálok.. igaz mindenekelőtt egy 1100+ dps-es fegyó kell, meg vagy 150 str és még 50-100% crit dmg pluszban...
  • SLICK
    #56518
    de az alap dps-hez kellett az.. próbáltam már 500 dps-es fegyót de akkor lófasz voltam...
  • Frankie87
    #56517
    Valaki akinek jó a RMAH, pls írjon rám. Megkérném hogy vegyen gold-ot, én meg valamennyivel többet utalok át paypalon. Nagyon kellene gold...
    Köszönöm előre is!
  • Hegi90
    #56516
    casualfasz vagyok.
  • Különc
    #56515
    Nem értesz hozzá
  • Hegi90
    #56514
    tehát 7.5 milláért megvetted azt, ahelyett, hogy mondjuk 6.5-ért ezt vagy továbbmegyek: 1 milláért ezt

    Matek megy?
  • berlinboy6329
    #56513
    Na kicsit bevásároltam még és már elértem a 90000 sebzést.Igaz Pierce the veillel.
  • who am I 7
    #56512
    all res + loh vagy ilyesmi nem kéne neki?:D jól nézki 281k , csak mivel tölti vissza 20k-ról :D
  • killerkocka
    #56511
    khm... tudok*
  • killerkocka
    #56510
    Magam részéről kicsit kaotikusnak érzem, bár biztos használható. Mindenesetre én nem igen tudom lemondani a +dmg-ről passzívból. Ötletnek itt az én wd-m. Dmg-et ne nézd, mert használható jóval kevesebbel is.
  • Különc
    #56509
    Gay
  • SLICK
    #56508
    én ezzel tisztában vagyok :)
  • Frankie87
    #56507
    Jó, csak nekem nincs beállítva a RMAH... így valaki mástól vennék.
  • Hegi90
    #56506
    puncimágnes csuka