78966
  • Hegi90
    #56865
    Amennyit itt osszesirtatok, en annyi ido alatt szetfarmoltam volna magam, jazzy meg szarra is kereste magat enterezessel. De aki geares d3ban az nolife kocka :(
  • Savmacska
    #56864
  • Dr DeViLKiNG
    #56863
    És mégis mit gondoltál, mi fog lekötni hónapokig? Ha full geared lenne is ugyanez menne itt, hogy nem tudsz mást csinálni a játékban, csak farmolni értelmetlenül.
  • Ferrari23
    #56862
    Látom jó a buli
  • Ferrari23
    #56861
    Act 2/desolate sands
  • Crokin
    #56860
    Én igy 370+ óra után is játszom a monkommal, act3 legfőképp, néha 4 ha van jó banda... és élvezem, bármilyen meglepő, habár sokan azt mondják erre, hogy farmolok. Nem farmolok, játszom! Lehet csak én vagyok kurva nagy makker(nem), de patch óta 6 legendary+1 set esett, ebből 2 ugyanaz a fos mace, meg egy szar crossbow... de a többi fasza cucc volt (zuni gyűrű volt az első, első nap, másnap skorn :)
    Aki azon görcsöl egyfolytában, hogy jaj mikor esik már valami, annak nem nagyon, ellenben én nem csak a lootért játszom, és érdekes módon azért néha megtalál..
    D1-nek én is nagy rajongója voltam, mai napig játszom vele öcsémmel a theHell mod-al.
  • DORSANAX
    #56859
    Jó, azért nem kell ezt ennyire eltúlozni, én személy szerint, mint azt írtam, felnyomtam egy barbárt kb. 6 milláért inferno fokozatra és játszom tovább, de elkerülöm a vásárlást, megpróbálok a monkomnak magam megszerezni a cuccait, feljárok public játszani a meglévő karakteremmel és farmolgatok.
    Én csak arra szerettem volna rávilágítani az előző hozzászólásomban, hogy én játszani szeretnék és semmi mást...
  • Action
    #56858
    Komolyan mondom fizikailag is elfáradok amire itt végigolvasok 30 hozzászólást...abból 25 sírás...5 szól a játékról..
    Nem akarok személyeskedni,de tényleg nem értem h akit ennyire zavar és idegesít a játék akkor minek játszik? És ami még fárasztóbb, miért kell róla megállás nélkül sírni?
  • Frank99
    #56857
    én nem retkes faszozok, csak te.

    ez téged minősít.

    én úgy gondoltam, hogy az elődre tekintettel ez a gáma hónapokig le fog kötni.
    Erre nem látok mást, mint a farmerek, botterek dicsekvését. ERRŐL szól ez a game??? HA valóban így van, eladom, még ha xarért húgyért is. Mert ennyit ér. Majd egy botter, el lesz vele, amíg ki nem qúrjaa Blizz shlield.
  • Dr DeViLKiNG
    #56856
    Látom még mindig csak a nyivákolás megy. Ha ennyire szar a játék akkor mi a retkes faszért játszol még vele? Ha meg nem játszol vele, akkor meg minek írsz ide?
  • Frank99
    #56855
    és?

    hánynak is jön ilyen? Minden ezrediknek, vagy annál is rosszabb???? nem kell itt mesélni: AZOK akik nem napi szinten farmolnak több órát, igen kis eséllyel találnak BÁRMI olyat, amit hordani tudnának.. DE, akik ITT -és máshol commentelnek- szerint EZ nem így van..... CSAK azért, hogy vedd meg az általuk AH / vs. RMAH linkelt cuccot...
    farmoljál, úgysem találsz semmit. majd veszel. ha van kedved(zsé)

    nem erről van szó, emberek??? dehogynem.
  • farferi
    #56854
    Mint mondtam, nem játszok, csak olvasgatom a topicot...és igen, ledöbbentett.
  • jazzy
    #56853
    Az a Paypalé, az 1 euro a blizzardé.
  • Frank99
    #56852
    ez neked újdonság????
  • farferi
    #56851
    Ilyet még nem láttam, de szép.KB. 15 százalék a Blizzardé( vagy a transfer fee az mi?)Csődbe nem mennek az biztos.
  • Frank99
    #56850
    lófax nem fog esni. de csak várjad.

    paragon 7-en sem esik semmi, de csak csináld . 1000 óra után eshet. de eshet 10 óra után is. haha.

    az volt, hogy garantált 500 elitenként lesz leg.
    ez is hazugság volt, azóta több mint 700 elite kill volt...

    tudom nem tetszik a farmolóknak, de nem ÍGY VAN ?????????????
  • jazzy
    #56849
    ok

    Item name Natalya's Bloody Footprints
    Time of transaction 05 September 2012 06:52 PM BST
    Sale price €159.99
    Transaction fee €1.00
    Transfer fee €23.85
    Applicable taxes €0.00
    Your proceeds €135.14
  • Frank99
    #56848
    várjad csak.... nekem ennyit nyújtott a játék.
    ennyi...
  • Frank99
    #56847
    egész nap?
    te kinek írsz?
    nem nekem.
    az hogy így van, az fáj, tudom . ettől még így van. meg fog halni a pénzkeresés, 1-2 hónap.... mert nem lesz kinek eladni... mert egy más között fogtok cserélgetni..

    már így van, de nem látod. ahogy Mo. is a csőd szélén áll, de nem látod. Majd fogod. ezt is, azt is.

    kis országunk egy kicsi szelet. tényleg.
  • farferi
    #56846
    Alregek azmiaz?Ha rám gondoltál, csak azért írtam be, mert nem tudtam megvenni a játékot, viszont rendszeresen olvasom a topicot, mert a régebbi részekkel játszottam és érdekel a játékosok véleménye.Tekints rám csóró külső szakértőként, aki az alapján vesz 1-2 játékot évente, hogy a magyar fórumokon mit írnak róla.Amit olvastam, az alapján pedig tényleg ez a véleményem:Néhányaknak nagyon bejön, mert így eladtam-úgy eladtam a cuccost, mások meg( a többség, de lehet tévedek)csak szidják, mert nem ezt az "élményt" várták.
  • Különc
    #56845
    Szállingóznak az alregek megint
  • farferi
    #56844
    Csináljatok egy diablo kerekedő, ennyit kerestem, meg vettem egy bmw-t topicot meg egy....torchlightet, borderlands 2-őt és baldur gatest!!!
  • jazzy
    #56843
    Menj már innen írj blogot, add el a játékot, vidd el a gyereket kirándulni, NE SÍRJ MÁR EGY FÓRUMON 40 ÉVESEN EGÉSZ NAP.
  • DORSANAX
    #56842
    Én most végigvittem egy barbárt inferno fokozaton, de mivel csak mostanában vettem meg a játékot, nem az elején, ezért 5,7 millába került és 150 órám van benne.
    Talán még így nagy ravaszkodással és szerencsével megoldható a dolog, csak rohadt unalmas állandóan u. azokon a helyeken farmolni, és várni, hogy esik valami értelmes cucc a másik karakteremnek...
  • Crokin
    #56841
    Bocs dupla...

    Milyen gyors futás? Serenity-t én a 4 sec-es rúnával használom, sokkal hasznosabb szerintem az a +1sec amíg tart, mint egy kis heal amit úgyis levernek ha már eltoltad :)
  • who am I 7
    #56840
    Nem pontosan ez történik.Aki szereti ezt a stílust, és van ideje rá az nem fogja otthagyni még..sajna ehhez idő kell, ez van, akinek nincs ideje az babázzon, vagy nfsezzen 2 percet, sörözzön, akármi...adja el jó áron az accját annak, aki meg tud vele barátkozni :) vagy találjon időt rá :P
  • Crokin
    #56839
    Én inkább act3-4-ről beszélek, act1 vicc az utóbbi 2 patch óta... de előtte se volt durva.
  • Frank99
    #56838
    már ott vagyunk, de mindegy.
  • DORSANAX
    #56837
    Nem tudom, miért idegeskedtek, lassan már csak a kufárok lépnek be a játékba az ügyleteiket intézni.:D
    Az lesz majd érdekes, amikor nem lesz kinek eladni, mert ez már így nem JÁTÉK szerintem sem.(!)
    Gyenge cuccokat is millákért raknak be AH-ba.
    Az új patch után 3 napig mézesmadzag...
  • Carmang
    #56836
    Hétvégén vettem 2db jó kis LoH fegyót, egyiket 500k-ért, másikat 300k-ért. Tegnap meg 2 gyűrűt, és egy amulettet, szintén LoH miatt. Összesen voltak kb 500k alatt.

    Act I-en Plagued, Molten-be simán beleállok, Desacrator-ba már annyira nem. Ha Jailer megfog, akkor a Desacrator, vagy 3-4 lézershow tuti bukta, de amúgy gyerekjáték. Nehéz helyzetekre ott a gyors futás, és a Serenity a gyógyítással, és ezután még mindig van HP potim.

    Ő róla van szó:
    (u.i. az egyébb cuccaimat ne nézzétek, loot-ból van, vagy craftoltam, direkt nem akarok AH-ból bevásárolni)

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/inrock-2235/hero/17583842
  • PsyhoApu
    #56835
    Akkor ilyen irányba fogok elmozdulni. Vettem gombokért, egy két kezes fegyvert tesztelni. Az 6%-ot lopott, de valami használhatatlanul lassú volt.
  • Frank99
    #56834
    semmi gond, majd itt 4-5-en elbeszélgettek, mit is farmoltatok.... ez lesz itt szépen lassan kérem szépen....

    Vagy talán NEM?
  • Frank99
    #56833
    neked soha nem adom el, botter....
    :-)
  • Crokin
    #56832
    Jól látod, én elvből nem használtam soha pajzsot :) Van elfekvőben egy LoH-os fistem ami nem olyan rossz, odaadhatom amíg nem találsz jobbat... Holnap du. leszek fent legközelebb.
  • Különc
    #56831
    Kajak összedobjuk neked a topikban a pénzt és megvesszük tőled, csak hagyd már abba a sírást
  • Frank99
    #56830
    GW2-őt az egyik barátom halálra dicséri.

    de van ezen kívül még pár, amit végig kellene játszani. Sztem diablo3 alma. a gyereket kérdeztem, azt mondta nyugodtan adjuk el. Meggondolandó, komolyan. Csak rmah -ban rá van rakva a bankszámla, ezt ne hiszem hogy így megveszik.
  • Savmacska
    #56829
    Nem tudom. Vagy 2hónapja nem léptem be a d3-ba. Gondolom kipróbálom azt :\
  • PsyhoApu
    #56828
    Azon gondolkozom, hogy hagyom a pajzsot. 2 life steal-es fist weaponnal már életben lehetne talán maradni.
  • PsyhoApu
    #56827
    Köszi. Igazából nem egy pro cuccom van. Sosem voltak millióim. 600 res all, 20k sebzés, 8k armor, 45k life. Minden csak nem pro gear. Viszont így is ment egyedül az act2 különösebb probléma nélkül. A 3-hoz meg kevés. Egy life töltő fegyverrel, lehet hoznék valamit
  • rage
    #56826
    Nekem 144 órám van benne.
    2 legendaryt dobott eddig, egyik se használható, eladni is felesleges, így megtartottam, mint különlegesség...
    Set cuccot eddig AH-ban láttam csak.
    Szerintem sem túl kedvcsináló ez így.