78966
  • attiGT
    #56825
    keress rá úgy hogy dex 150 vit 75 allres 30 attack speed 6 critdmg 40 majd csökkentsd ezeket az értékeket, és amint kidob egyet annál többért rakd be, vagy nézd meg rmahban van e hasonló és számíts át goldra az árát
  • Crokin
    #56824
    2.7-3, de ez ugye nagymértékben függ attól, hogy mennyit sebbzel összesen :)
    1700+ LoH mellé jól jön balde stormos sweeping wind-el, de nem ez fog életben tartani.
  • PsyhoApu
    #56823
    Hány százalék dmg convert to life-al érdemes foglalkozni? Monkot haszálok, és igen nagyon hiányzik inf act 3-ban a dolog. Eddig vígan elvoltam nélküle. De most már a tank feladatra kevés vagyok nélküle.
  • Frank99
    #56822
    könnyen mutogatnak lassan paragon 100-as embereket, akik 1 millát ütnek (kis túlzással, de ilyen is van) ez a játékosok 1 ezreléke (vagy annyi sem)... MI az etalon? KI is az igazi célközönség? Hülye Pistike, akinek DE (lsd német) anyukája odaadja hónap elején a zsebpénzt, hogy költse el RMAH páncélra? HA ez, akkor nekem -és másoknak, akik így gondolkodik- nyugodtan felejtős a gáma, mert nekünk, ha vért hugyozunk sem lesz normális cucc....

    és ez így is van 99%
  • Frank99
    #56821
    nálad a pont.
    itt alul valakik viccelnek azzal, hogy naponta 15 perce belépünk, és nem kapunk semmit.

    leírtam a múltkor, infernó act 3 multiban nyomtuk 4-en 2,5 órán keresztül, full Nephalem Valor végig. 88 db sárgát dobott, 4-et raktam ki ah-, 1 db sem ment el, Vendor....

    a világ kedvét elveszi az ilyen, nem egy játékosét... 147 óra alatt a gyerek talált 1x egy legendet, ami azonnal Vendor volt....

    de igaz, sok a panaszkodás. de ahogy elnézem a farmereken kívül senki sem elégedett. ez meg is ássa (számomra is) a játék sírját... a faxom fog 1000 órát játszani, ha 147 órán át is lófaxot dob. Ennyi. És lehet balszerencse, de ez kicsit sok.
  • Dr DeViLKiNG
    #56820
    Minek akarsz te azzal a szutyokkal játszani? :D
  • oneal1
    #56819
    Vault assasin pályát hol találom egészen pontosan?

    köszi!
  • Crokin
    #56818
    Én próbáltam csak heal/spirit spent-ből életben maradni, de ahhoz hogy működjön sok pénz kell.. mantra spam inkább a +sebzés(overawe) vagy +dodge miatt éri meg;"(persze nem rossz a heal sem belőle, de egy nagy LoH-os, chd-es, nagy dps-es life/spirit spent-es spirit regen fist-hez sok szerencsét:)" a 4 inna set se olcsó, habár a 16 vagy mennyi spirit regen biztos gizda, csak épp nem sokat ér, elég sok olyan helyzet van, ahol nem működik a hit&run, bele kell állnod a moltenbe vagy desecrate-be, disco-ba (esetleg mindbe együtt).
    Armor(7-8k)+life on hit(1800 min.) kell, meg DEX(2k legalább, +15% dodge-os passzívval)
  • Fanat1c
    #56817
  • Savmacska
    #56816
    Accountomat adom egy Dobozos GW2-ért.
  • Oriza
    #56815
    De rég raktam már be képet, talán sikerül...ha nem, sorry.
    Amúgy mai termés. Vajon mennyit kérjek érte? AH-ban nem nagyon van hasonló, mielőtt még vki azt tanácsolja, hogy nézzem meg :)

  • j0nNyKa
    #56814
    Developer Journal: Crowd Control Changes
    " for example, most CC skills have their effectiveness reduced by 65% in Hell and Inferno. "
    köszi hogy szólsz időben a k***a a***d

    aki nem akarja végigolvasni a bullshitet, a Developers, Assemble! résznél kezdjen, onnan van hasznos infó
  • TVelvet
    #56813
    Turbóztam a motyót. :)


    Konta Barbara
  • who am I 7
    #56812
    #56809re khm
  • who am I 7
    #56811
    angol tudosos megallapitos cikkbe lehetett
  • Action
    #56810
    Vetnétek egy pillantást a barbáromra,hogy miben változtassak rajta? Act3 Ghomig eljutottam eddig...
    Köszi!:)
  • Lantee
    #56809
    Kerestem, de már nem tudom hol olvastam. Valamelyik híroldalon volt kb. 1 hónapja. Én is megdöbbentem, de tényleg 30-as férfiak teszik ki a világ játékosainak a nagyobbik részét. Azt hiszem minden benne volt: PC, konzol, telefon, minden.
  • Troyan
    #56808
    Gyerökök, eladtam egy bracerst 12,5 milláért. Egybül megjött a kedvem játszani. :)

    Ha jól olvasom a monk fórumokat, akkor kezd menő lenni a 4 inna set-es 14 vagy mennyi spirit regen per sec. Plusz heal per spirit spent itemek, mantra spammel körítve. Használja valaki ezt a témát jelenleg?

    Én az attack speed nerf után, atomsok dex, vita, crit dmg -re esküszöm. Crit chance meg resisteket próbálom tologatni felfele. Meg egy böszöm nagy kétkezes fegyó.

    A taktik: buffer hp-val hit and run. Megyek egy kört míg lejárnak a cooldown-ok és feltöltődik a hp-m aztán uccu nekik megint. A crit dmg increase bruta dpst tolt rám.

    (ezt a mocsok kocka szöveget amit idehánytam, jesszumpepi elszégyelem magam mindjárt) :D
  • who am I 7
    #56807
    ja..nem tudtam :/ szegény :( akkor mar ertem,lol.Van meg itt par kinai veru aze :D
  • sanyiiiii
    #56806
    Szép és jó lenne, és egyéb problémákat is megoldana (pl lag/rubberbanding miatti hc halálok), de aki offline játszik az nem vásárol rmahban, és tudjuk hogy a blizznek mi a legfontosabb...
  • 1Darton1
    #56805
    Felhasználói szemmel tényleg baromi jó lenne az offline mode, erről már sokat beszéltünk. A Blizzard szemszögéből viszont jókora érvágás (vagyis zsebmetszés).
  • attiGT
    #56804
    most nem azért, de Lantee problémáját simán orvosolná ha lehetne offline játszani és magad növelhetnéd a drop ratet. amig aktivan játszottam sokszor basztam fel magam, beléptem volna offline módba és beállítottam volna hogy minden szaros mob legendásat dobjon.
  • 1Darton1
    #56803
    Épp ezért van jogod eldönteni mindenki helyett, hogy mit kedveljen. Ércsük!
    Szerintem meg nevelj gyereket játék és fórumozás helyett!
  • j0nNyKa
    #56802
    nem kötözködés, van linked arról a kutatásról?
  • j0nNyKa
    #56801
    már bocs de Skill kínai, csak tud magyarul
  • who am I 7
    #56800
    Magyar goldfarmereket kihagytad ':D
  • Lantee
    #56799
    Rohadt nagy félreértésben vannak egyesek. Reagáltam a belinkelt videora, amire jött a fika, hogy casual pistike sosem fogja megérteni.
    Elnézést kérek, hogy van életem, és nem napi 24 órában rohadok a diablo előtt. És még olyan furcsa elvárásaim is vannak egy játéktól, hogy ennek ellenére szórakoztasson, jutalmazzon, és ne a nagy számok törvényét vele alapul (ti. aki többet játszik, többet is nyer)
    Persze, nem mondom, hogy dobálgassa nekem a 100-200 euroért elsüthető dolgokat, de legalább hetente egyszer eshetne egy millió körüli item. Tudom, nem én vagyok a célcsoport, és nem is várom el, hogy miattam fejlesszen másképp a Blizzard, csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy a játékosok nagy része (bizony-bizony, friss kutatás, a játékosok nagy része 30-as férfi) hobbi szinten játszik, nem pedig iskola helyett, vagy kínai/indiai/nigériai goldfarmokon.

    Peace

  • TurboX
    #56798
    crit, loh, allres, sok-sok str.

    shield kuka, 2x1h lehetőleg socketesek (ha nincs pénzed ne a dps legyen a fő szempont -tulajdonság>dps-)
  • 1Darton1
    #56797
    A tévképzeteiden sokkal jobb röhögni. És én különben is menőbb vagyok, mert kevesebbet játszom nálad.
  • radical
    #56796
    van valahol valami oldal ahogy leírják hogy kasztoknak mennyi EHP javasolt a küldönféle actoktra? 1.25mill EHP elég A3ra monknak?
  • cataflam02
    #56795
    barbárral mit kéne stackelni h tudjak ww-vel act 3-at farmolni ?
    mert a shieldes farm atom lassú... az már csak hab a tortán hogy 200+ óra alatt 0 legendary 0 set :D
  • jazzy
    #56794
    Szar duma, de jó újra látni, pedig már kiment a divatból pár éve.
  • Rogerke
    #56793
    diabloprogress.com
  • radical
    #56792
    valaki be tudná linkelni azt az oldalt ahol a karidat lehet megnézni Világ/EU viszonylatban hogy áll?
  • Rogerke
    #56791
    HEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEE
  • Lantee
    #56790
    Igen, csókolom, én vagyok a casual pistike. Tessék engem ezért jól kiröhögni!
  • Frankie87
    #56789
    Azért a betegségekkel nem illik viccelődni...
  • radical
    #56788
    ez komoly? nem kaphatjuk el a streamen keresztül?
  • Rogerke
    #56787
    ACT 3-at farmol. És ha nem hallottátok volna a stream-ből valószínűleg azért "élettelen" mert sertés influenzája van 3 hónapja...
  • Frankie87
    #56786
    ???
    Eszem ágában sem volt. Azért kérdeztem, mert nem tudtam a videót megnyitni.
    És érdekelt, hogy hol fejlődik ennyire "gyorsan"... act III, vagy IV-ben.