78966
  • Daell Drow
    #56945
  • Frankie87
    #56944
    Azt is meglestem volna...:)
  • who am I 7
    #56943
    ww-zett végig..semmiről nem maradtál le, max arról, h a végén completed paragon és unlocked flag :D
  • Frankie87
    #56942
    Direkt siettem haza, hogy lássam hogy játszik élőbe... erre már nem közvetít...
  • Elusive
    #56941
    legalább naki is jut valamicske "hüvely", ne sajnáld érte :D
  • Psychedelic #56940
    Alkaizer
  • setuh
    #56939
    http://us.battle.net/d3/en/profile/Alkaizer-1727/

    88k elite kill
  • Frank99
    #56938
    Ban?
  • jan5650
    #56937
    Lol, még ennyi Legendary-t....Beszarás... Látszik hogy rohadtul nem érdekli már a Legendary, még csak be sem azonosította őket :D Amúgy tudtok linket a Profiljához? Kíváncsi vagyok miben nyomja :D
  • markastor
    #56936
    Na megvan ez is. Most már unatkozhat. Legendary-ben meg nem szenved hiányt, azt tuti. :)
  • Frank99
    #56935
    megvan neki a paragon 100
    beszarás mennyi barna azonosítatlan cucca van
  • setuh
    #56934
    Am a haverja jatszik gitaron v 4 keze van?
  • TurboX
    #56933
    lesz a srácnak egy kis ínhüvelygyulladása, de lehet hogy már immunis rá
  • who am I 7
    #56932
    tuti kínai vér van benne...még kb 20-30 perc :D
  • who am I 7
    #56931
    2 nap?Így legalább tovább tart neki...nem érzi azt, h rövid lenne
  • Különc
    #56930
    Mindjárt megvan a gecinek a 100 paragon
  • Mentol
    #56929
    Most ez miért kellett? Én már lezártam a témát magamban...
    By the way, I understood everything, and can speak English, BUT...

    Van olyan ismerősöm (miatta is kérdeztem rá), aki valószínűleg nálad fiatalabb, de két nap végigjátszik egy kalandjátékot HA az magyarul is tud!

    Érted, bakker???
  • draget
    #56928
    Accountot vennék.
  • AnarchoiD
    #56927
    lehet de olte akarimat, sebzodtem .... azert igy mar ciki nem ? :)
  • Laza
    #56926
    Öcsém is ugyanez volt. 25 évesen fingja nem volt az angolhoz, mégis a WoW-ban kitanulta a játék nyelvét :)
    Sőt, 1-2 év után kente a 'kínai' angolt :D
  • Laza
    #56925
    Anyám borogass ... ha játszani szeretnél vehetnéd a minimum fáradságot, hogy ha nem értesz vmit akkor utánanézel. Ugyanez magára az életre is igaz. Az önállóságot nem itt kell megtanulni, de gyakorlásnak nem rossz. Kb amíg ide beírtad addig a Google fordító már ki is köpte volna a választ.

    Kezd valami egyszerűbbel, mondjuk egy Mario vagy valami :D
  • markastor
    #56924
    Szerintem te azt már megölted egyszer, csak a képe ottmaradt. Ilyet már láttam sokszor.
  • jazzy
    #56923
    Nekem van ismerősöm aki nem tudott 1 szót sem angolul, de ő fordítva közelítette meg a dolgot. Nem keresett mindenhez magyarítást, hanem elkezdett játszani, kikeresett pár szót, megkérdezett pár havert mi mit jelent és megtanulta. Ma már "játéknyelven" beszél angolul. Egy idő után megtérül a kezdetben befektetett energia.
  • AnarchoiD
    #56922
    Lattatoik mar olyat hogy egy mob sebezhetetlen, atmennek rajta a lovesek , nem lehet kitargetelni es az aoe sem sebzi ? :) meg csak 1x talalkoztam ilyennel de jol felkurt ;)
  • j0nNyKa
    #56921
    azokat sokszor azok sem értik, akik tudnak angolul :D
    meghát google, barátok, stb. - nem annyira nehéz azért ezeknek utánanézni
    mindenesetre ja, fölösleges is a "vita", nem valószínű, hogy akár a jövőben is készülne hozzá bármilyen lokalizáció
  • Mentol
    #56920
    OK, ennyi. Köszi!
  • Elusive
    #56919
    röviden: technikai akadályai vannak, ha lehetne készülne magyarítás, de nem lehet
  • sata75
    #56918
    "...az hogy meg magyarul vagy angolul klikkelsz percenként kétszázat..."

    na ezen besírtam
  • Mentol
    #56917
    Azt már felfogtam, hogy nem lehetséges, bár még nem értem (az első két-három részt is sikerült).

    Amúgy, abban igazatok van, hogy a +5 valaminél nagyobb a +6 valami, és akkor azt tartom meg, nade, az úgy csak értelmetlen kattogás az egérrel. Ja, és mi van az ilyenekkel?:
    - ignores durability loss
    - reduces duration of control impairing effects by XX%
  • Elusive
    #56916
    értem mire gondolsz, de akkor sem lehetséges a játék magyarítása. az hogy meg magyarul vagy angolul klikkelsz percenként kétszázat, olymindegy :)
  • j0nNyKa
    #56915
    ismerek persze
    ránéz a fegyverre, "890 dps", ránéz a másikra, "1080 dps", berakja a másodikat
    azt a néhány játékokból ismert alap szót meg, hogy strength, damage, armor, stb. azt hiszem, diploma nélkül is meg lehet fejteni
  • Mentol
    #56914
    Ismersz olyat a környezetedben, aki egy szót nem ért angolul? Akkor talán már neked is világos...
  • radical
    #56913
    igen de sokkal inkább szerencsefüggő. nekem is esett már 1000dps feletti crossbow amit eladtam 30 milláért de nem minden nap.
    Legendaryk esnek szép számmal (mind szar), set viszont egész eddig csak 1.
  • j0nNyKa
    #56912
    gondolom úgy értette, hogy minek magyar nyelv egy faék egyszerűségű játékhoz
  • Elusive
    #56911
    magyar nyelvet minek? ez a játék szerintem pont nem igényli annyira. de ahogy tudom, ne is várd, mert nem lehet magyarítani
  • radical
    #56910
    keresd a magyaritasok.hu-n
  • Mentol
    #56909
    Mit minek?
  • Elusive
    #56908
    nincs. minek?
  • Mentol
    #56907
    Hello,

    Van ebből már magyar nyelvű kiadás?
  • lamadragoon
    #56906
    paragon 99 lvl + 60% Alkaizerx

    1 elite csoport 2 db barna kétkezes :P


    gz