78966
  • Hegi90
    #57146
    am. nem menőzni akarok, de ott az enyém is logó mellett azzal a rakat fos barbárral is 55 perc (kávéval) act 3 minden penészes dungit beleértve.
  • Hegi90
    #57145
    ha még marad pénzed, akkor crit c. @ bracers
  • Hegi90
    #57144
    vegyél egy loh, socket, str/vit offhandet (dps mindegy de a nagy aspd jobb), kb hasonló main handet mint ami most van csak kalapácsból vagy baltából (dps mindegy, damage a lényeg). Meg két gyűrűt, ilyet: c.chance > c.dam > haste > stat.

    Meg persze valami sapit, chance jó lenne rajta, de az már alapból >15m.
  • angyal2232
    #57143
    sziasztok! szert tettem közel 22millio goldra és szeretném felgearelni a barbáromat INFERNO farmolásra mondjuk ACT 3 ra, szeretnék némi segitséget kérni hogy miket vegyek és mennyiért.. köszönöm! esetleg ingame is irhatjátok! Kaldor#2488
  • Skill
    #57142
    nekem jöhet alul árazottan. =)
  • Noodlee
    #57141
    Az a gatya... fap
  • Fpocok
    #57140
    Inkább, mint alulárazod.
  • szektor20
    #57139
    Kéne egy kis help. Szerintetek ezek mennyi érnek? Félek egy kicsit túláraztam őket. :)
  • Noodlee
    #57138
    Most látom, hogy ez egy másik account.
  • Skill
    #57137
    pedig online vagyok.
  • Noodlee
    #57136
    Mit húzod a népet, nem is vagy online :P
  • Skill
    #57135
    valaki act 2 act 3 farm? skill#2715
    komolyan nem akarok dolgozni XD
  • Sunrider924
    #57134
    Ha megnezed a valaszt amit kaptal es osszeveted az Alkaizer-fele farm utvonalal, akkor ra fogsz jonni hogy a ketto egy es ugyanaz. Persze mindket kari barbar es arra van kihegyezve az utvonal, hogy minel tobb idot tolthessen Berserkerben es minel tobb mobot oljon meg ez alatt az ido alatt. Koze nincs egy 4es coop altal kovetendo utvonalhoz, ez csak a leghatekonyabb solo paragon xp szintezes utvonala.
  • Frankie87
    #57133
    Én is azmadontól megyek visszafele, kb lvl 1-ig, majd a labirintusos részeken megyek végig, utána ki a mezőre, és előről.
    Azért jó visszafele menni, mert általában a pálya végén van a goblin. Tegnap 3-al is így találkoztam...

    És hosszú idő után végre, esett egy legend cipő. Kb 2M, de happy.
  • Psychedelic #57132
    Én Asmodantol indulok, és csak azokat helyeket tolom végig ami gyorsan megy, Asmodan elötti rövid egyenes, meg az elsó zona a kráterben ahol siman csak körbe tudsz futni és visszaérsz a teleporthoz, a többit nem éri meg szerintem, mert sokáig kell szaladni totál üresjáratban, lejár a berserk stb. A 2 lávás zóna ott, meg nem mondom most a nevét, pláne rosz, mert simán zsákutcába futhatsz, rohadt nagy, és kevés rajt a boss. Aztán ha ez a 2 megvolt ami kb 3 perc, és megvan az 5ös stack, kiportolok a havas részre és felfele elmegyek siegbrakerig, ez is könyen és gyorsan megy, mert kicsi zóna, meg tök egyenes nagyrésze, nem kell keresgetni semmit, nincs üresjárat, majd a végén megyek keepbe 1-2-3 és kész. Végig berserkel rohanva, soloban, mobokat skippelve, csak a bossokat ölve, nem fog órákig tartani 1 run, és szerintem nem éri meg minden barlangba, minden hülye zónába lemenni, ahol aztán rohansz 10 percet érte, meg keresgetned kell a bosst, aztán lesz 2 db.
  • Frankie87
    #57131
    Azt hogy kötelező, magamra értettem. Nekem kötelező, és másnak javaslom.
    Ám próbáld azért ki, ha nem tetted, mert kegyetlenül lehet vele írtani act III-at.
    Dioprogressen, a top 50 azért használja, mert a quiver-jük ad rá +-t. Majd nézd meg.
    Nekem is dead man's-em van, bár arra nem ad plusszt, de így is imádom.
  • Skill
    #57130
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/skill-2715/hero/19795396
    act2ben sima a ww ezzel a szutyok gearrel. nekem azt mondták 40% crit minimum legyen és kb 800 all res buffal.
  • Fooka
    #57129
    Eddig is ennyire droid volt mindenki? Másolni a buildeket, mert magamtól nehéz lenne kitapasztalni...szomorú.
  • NecroJoe
    #57128
    15 milliobol at szeretnem alakitani a barbarombar WW-sre. Mar parszor nekialltam de mindig nagy fail lett, esetleg tippeket elfogadnek. eu.battle.net/d3/en/profile/Necro-2131/
  • BlazeH
    #57127
    Shadow Powerrel egyet értek, de elemental arrow annyira nem kötelező. Diabloprogressen a top 50 DH 34%-a használja csak és én sem vagyok oda érte. Ízlés kérdése inkább minthogy kötelező lenne.
  • Frankie87
    #57126
    nem log hanem loh**
  • Frankie87
    #57125
    Akartam én is írni, hogy log barbinak kell. DH-nak, c dmg, cc%, dex, vit atk speed.
    Skilleknél meg lightening ball, és shadow power alap.
  • BaLeeX
    #57124
    Én is azt fogom most tenni, mert ahogy nézem amilyen skilleket én használok nagyon más olyat nem, szóval biztos bennem van a hiba.

    Csak ezeket szoktam meg. :D
  • Dondark
    #57123
    Én is korábban life on hit meg lifesteal függő voltam de aztán elkezdtem használni a shadow powert ami alapból 3mpig 20%os lifesteal+65%os damage reduceal és bőven elég :P
  • Frankie87
    #57122
    Már fél évvel a játék megjelenése előtt gondoltam, hogy a babrbár kari lesz a legmenőbb... de ami most megy... alkaizer, stb után...
    ki is töröltem a 60-as barimat mint a pinty...
  • Sunrider924
    #57121
  • Betonfal83
    #57120
    Köszönöm a segítséget! Immortal King's set 1 része úgy is megvan,így jobban is járok meg veszek melle akkor Bul-Kathos's-t... Még 1 szer köszi a segítséget! (nem kevés lóvét spóroltál meg nekem ezzel....)
  • sanyiiiii
    #57119
    A CC változtatásos blog post óta egyértelmű az ok, tekintve hogy így kezdődik: "Shortly after Diablo III launched, I remember watching Jay play his barbarian."
  • Frank99
    #57118
    el tudom dönteni....

    az allres cuccok kurva drágák, ennyim van.... ha dob jobbat, vagy lesz gold, majd veszek.
    ennyi
  • Sunrider924
    #57117
    Nem veletlenul emlitettem meg. Mar regota megy az adok kapok forumokon hogy stormchaser bug maradhat vagy sem, mert durvabban mukodik a CM vele viszont nem eppen olyan egyszeru tankolni mint a nerfelt ww-vel.(ww statikus, stormchaserel "celozni" kell, ja es az AP koltseg sem elhanyagolhato).
    Ja es valamiert a blizzard a wizardokat folyamat nerfeli amig a barbarokat buffolja, szoval ha van annyi elverni valo penzed csinalj inkabb egy ww barbart, ugyis az most a meno.
  • Betonfal83
    #57116
    Oké. Köszi akkor még működik,ezt akartam tudni...De most ezzel az 1.05-el elbizonytalanítottál mer nembiztos hogy így megéri rákölteni pár száz millát...
  • BlazeH
    #57115
    Hát nem tudom, nincsenek sokkal jobb cuccaim mint neked, de ezzel a builddel simán megy act2 egyedül is, és act3 bizonyos részei is:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Blaze-2506/hero/5952557
    Act 2-ben szinte csak akkor halok ha elfelejtem felrakni a gloomot mielőtt képen nyomok egy reflectes csapatot clusterrel :)
    Ha a 60k dps-ed ss-el van akkor szerintem áldozz be valamennyi allrest több dps-ért.
  • Sunrider924
    #57114
    Megy. Valoszinuleg nerfelni fogjak a stormchasert, valamikor, majd. Jo lenne latni, mit akarnak varialni 1.05ben.
  • Betonfal83
    #57113
    Üdv! Megy még vk tank wizard-al? Érdemes csinálnom 1et vagy a nerf eltörölte ezt is?
  • BaLeeX
    #57112
    Ütős kis cuccok dps szempontból de nekem olyan kellett amivel kapok HP-t találatnál mert különben gyorsan elhullok.

    Ma reggel vettem egy olyat egy vagyonért (jó, csak nekem vagyon...).

    Vélemény a karimról (online profil gomb)? Melyik részét kellene még fejleszteni, milyen irányba? Bár pénztárcám most kiürült.
    Act2 egész jól megy már ha van egy barbár a csapatban aki megdobja a defet...
  • szektor20
    #57111
    Az elsőért mennyit kérsz? :)
  • Dondark
    #57110
    "én most 2 óra alatt többször végigfarmolom act3-at" ezt nem értem :))))
    Mi Keep level 1től megyünk azmodanig elitet farmolni(minden barlangba bemegyünk) és az van meg 2 óra alatt és te ezt többször is végigcsinálod.
    Hozzáteszem csak rohanunk mert van egy 90K és egy 240K-s barbár akik darálnak mi meg csak rásegitünk:)
    Vagy pókkirálynő előtt kezded mert az nem éri meg.
    Minél több elitet kell megölni 5ös stackel, arra kell ráállni...
  • Psychedelic #57109
    Amikor kijött a paragon lvl, volt 1 milióm, meg olyan barbárom amivel act1-et tudtam jól farmolni, act2-t már nem érte meg, mert néha haltam, szenvedés volt stb, act3 totál esélytelen. 0 MF persze.

    Most paragon 11 vagyok, tehát sokat nem farmoltam, ezalatt jött olyan 30 milla gold, amiböl összeraktam egy olyan geart, hogy most már elég gyorsan tudom farmolni act3-at duble tornado buildel. És nem kelett más az egészhez, csak az alap 1000 str 1000 vit barbáromnak 1 milióbol vettem 2 olyan fegyvert, amivel letudtam farmolni act2-t egész gyorsan. Persze van pár item amit cserélni kéne hogy még feljebb toljam az str-em, de már megéri farmolni act3-at. Közben 6 legendary esett, persze mind szemét, a legjobb egy stormshield, amit 1 milláért nem vesznek meg. Soha nem lesz olyan gearem mint a stream-es arcoknak, de nem is kell ahoz, hogy jól tudj haladni és én nem is irigylem másoktól. :)

    Persze Frank-nek biztos én is botter vagyok meg nolifer, mert 3 paragon szintel magasabb vagyok, és amúgy is csak szerencsém volt, hogy esett eladható cucc.
    Szerintem meg annyi volt a különbség, hogy nem kellett 2 óra 43 sárga kiütéséhez, hanem elég volt 20 perc, mert tudtam milyen itemeket érdemes megvenni a karira, és tudtam milyen buildel érdemes haladnom, hogy gyorsan tudjak champion packot ölni.
    Nekem 30 milla elköltése után sincs 2400 str-em, mint neki csak 1900, nincs 60k hp-m mint neki csak 35k, viszont tudtam, hogy a 200 all res nem elég semmire, nekem van 800, hogy a sok crit és a sok crit dmg többet ér mint a sok str, és hogy a life on hit meg a life steal életben tart, egy értelmes buildel.
    És mig ő, egy totál értelmetlen buildel, és egy totál értelmetlen gearel, 2 óra alatt letol 2 vault runt, és kiszed 43 raret, és neki 4-5 óra egy paragon lvl, addig én most 2 óra alatt többször végigfarmolom act3-at, és jóval több raret kiszedek mint ő, és gyorsan lépem a paragon lvl-t is. Ellenben én nem sírok 1 percet sem. :)

    Amit viszont feltételezek, hogy aki ennyi idő után, se tudja milyen geart vegyen a karira, és hogy milyen buildet használjon, az vajon, amikor kiesik neki egy item el tudja dönteni, hogy ez eladható vagy kuka? :)
  • Dondark
    #57108
    Manticore
  • Dondark
    #57107
    Ajánlatokat várok pm-ben, de előtte nézzél szét ah-ban milyen áron mozognak. Ár alatt adom és az viszi aki a legtöbbet ad értük és nekem is megfelelő az összeg:)))