78966
  • Hegi90
    #57106
    Ez azert nem olyan jo sapi. Patch utan atalakul a piac, illetve tovabb higulnak a low kat cuccok. Nem kell hozza gazdasagi zseninek lenni, h rajojjunk: nem kell sokat varni arra, h csak bizonyos halmaza a legendaryknak fog erni valamit, meg a durvabb sargak. Korabban pont ezutan sirtatok, h nem ernek a legendaryk fillert se. nem jo nektek semmi.
  • Frank99
    #57105
    mi lenne? halál van, nem megmondtam nemrég?
    de nem rinyálok többet..... én a napokban horgásztam.(örültetek, olvastam...)

    ma 2 óra vault multi (Beliállal bezárólag), 43 db sárga, egyet tudtam használni, chest armore 3 socket, beletettem 3 rubyt, igy ütok majdnem 50.000-et. ennyi.... megmondtam, hogy a tartalom nélkül nem fognak többen játszani.

    A pálya végén lettem par. 8-as, azóta 1 óra alatt 3,6 milla XP volt Bastion Keep elején egyedül játszva. Nagyon sok idő, ha itt nyomom, a következő szint akkor 4-5 óra. És amit ad pontot, az túró. 100 dmg volt a legutóbb...
  • Dondark
    #57104
    Alap az attack speed,socket meg a crit damage.
    Egy dexes van közöttük az majdnem 200at ad de kb olyan erős mint a 1270 ami van.1 óra múlva linkelem ide :
  • Klemice
    #57103
    300 ezret tudok ajánlani :D
  • BaLeeX
    #57102
    Engem érdekel egy jó Manticore, dobj képet priviben.

    Mástól is jöhet kép ha van eladó. Ha lehet Dex, Vit, Life Steal esetleg egy kis Int. Na meg minél magasabb crit dmg a slot meg asszem alap.
  • gandrus
    #57101


    Érdekel valakit ez az egykezes? Ha igen, akkor biztosan meg tudunk egyezni valamilyen árban.
  • Dondark
    #57100
    Ha már az üzletnél tartunk valakit érdekel 3 db manticor áron alul?:D:D
    20milla a legolcsóbb és elég ütősek :P
  • Dr DeViLKiNG
    #57099
    Se socket, se crit. Aki nem a héten kezdett el játszani a játékkal, az nem fog ilyet venni.
  • Ferrari23
    #57098
    Lehet eddig tartott az 1,04 pöcs + a paragon hatása. 2 hétre visszatértek az emberek, tolták, aztán újra dobták a gamét. Na de akkor fallout 3...
  • Ferrari23
    #57097
    Röhögés smilek (dzsóni és bandája kiiktatta smile-kat, azért írom) röhögés smile újra.
  • Noodlee
    #57096
    Egye fene, elviszem 10k, de csak mert vajból van a szívem :P
  • Ferrari23
    #57095
    139 dex, 51 vit, 75 all res, 17% mf, 572-es sapit se tudom eladni 5. napja...

    Legolcsóbb belőle, ami szarabb 1 milla, 300 k ért nem ment el...
  • Noodlee
    #57094
    Én is próbálkoztam már mindennel, 5k-s kezdő ár, de nem kell senkinek. Valaki mondta, hogy persze, mert a sok hülye nem veszi az olcsót, csak a drágát. Próbálkoztam drágán is, akkor meg azért nem vette senki...
    Igaz tegnap eladtam egy 990-es sebzésű x-bow-t 1.3kk-ért, amin semmi nem volt csak -18 lvl req.
  • Ferrari23
    #57093
    Hát én beaszarok ezen az AH-n, hogy 4-5 napja semmit nem vesznek meg. Rájuk kerestem Ah-n és a kiadott árak feléért tettem ki őket, qrvara alul árazva, egy se ment el, úgy felbaxta agyamat, hogy a több 100 ezret, millát érő cuccokat mind kitettem 10k kezdő árral. Még 10k licit se jött rájuk :D:D:D:D

    Egyik cucc str 124, vit 70, 34 all res, 17% mf, és 10k-ért se licitáltak rá. Persze, ezt így beírom legolcsóbb 1,2 milla azt 10k ért se kell?!?!?!? :D:D:D:D

    Többi cucc hasonló kategória.... Eskü nem értem mi a halál van...
  • Carmang
    #57092
    Ma esti sztori: összegyűjtöttem egy rahedli Tome of Secrets-t, meg alapanyagot, és nekiálltam kraftolni. Azt a fejfedőt, aminek a Plan-jét a múltkor találtam. 14-et tudtam belőle csinálni, elment kb 434k arany.
    Egyik sem volt olyan jó, hogy akár egy kicsit is elgondolkoztam volna az aktuális (lv36) sapi lecserélésén...
    Utána vettem AH-ban 330k-ért egy sokkal jobbat.
  • who am I 7
    #57091
    ahogy mondod, 15% fölös.
  • Traky70
    #57090
    Nekem most alapból (MF cuccok, követő, paragon) 315% MF-em van. Tehát akkor 15% tök felesleges (cserélhető dps-re)? Nekem valahonnét 325% rémlett.
  • who am I 7
    #57089
    dehogyis, szuperhősök, fél óra dio3, 25 legendary aztán gyereknevelés
  • Fpocok
    #57088
    Én meg ma akkorát fingottam, hogy 5 szinttel lejjebb is érezték.
  • jazzy
    #57087
    NOLIFER LEGENDARY TALÁLÓK, LE VELÜK
  • who am I 7
    #57086
    Gondolom 0mf 0 paragon és az első 7 mobból.
  • Dr DeViLKiNG
    #57085
    Még mielőtt nagyon eltévednénk, dolgozó emberről van szó. Nem kell megint a hülyeséget eröltetni.
  • Klemice
    #57084
    Én is baszki, életük nincs...
  • Dr DeViLKiNG
    #57083
    Haver ma már a hetedik legendaryját találta.. szerencsére csak egy volt belőle 40m+ értékkel. Úgy sajnálom az ilyen embereket, de tényleg...
  • Eksz
    #57082
    Ja engem is ez erdekelt volna, hogy oke hogy ennyit ir, de szamit is e vajon? Remelem majd valamit hazudnak rola, hogy akkor most mivan.
  • Sunrider924
    #57081
    Pont ezt kerestem kozben, jo hogy megtalaltad
  • jazzy
    #57080
    True.

    The Magic Find and Gold Find percentages for both follower contributions and Fortune Shrine bonuses are intended to respect the 300% MF/GF cap. Nephalem Valor bonuses will continue to stack beyond this cap, however.

    That said, we’ve seen some posts that MF/GF contributions from followers may currently be stacking above the cap, and we’re looking into those reports.
  • Sunrider924
    #57079
    Furcsa, de nekem a cap nem azt jelenti, hogy szamban nem lehet az adott ertek fole menni, hanem azt, hogy az adott ertek folott nincs hatasa, gyujthetnek akar 500% mf-et is pont ugyanannyit er mint a 300%(100as paragon) +75%(5xNV). Szoval a cap az 375%, es ebben minden benne van, shrine meg folower a 300%os szabaly ala tartozik.
  • jazzy
    #57078
    2 mindig kocsmázik amíg a harmadik valamicskét próbál dolgozni, de abban is szar mert egyfolytában fekszik.
  • attiGT
    #57077
    mér kell csicskázni szegényeket
  • jazzy
    #57076
    300 + valor + csicska + shrine, de állítólag 399 fölé nem megy.

    Most látom a képet, akkor már megy.
  • Eksz
    #57075
    Akkor igy :F

    Mennyi a max mf?
  • Eksz
    #57073
    Varom a megfejteseket, hogy akkor most mennyi is a max mf?

  • Marfy
    #57072
    Ez a paragon ugyan az mintha fejlődnél tovább, számomra számomra semmit nem ad a játékélményhez, de hát kinek mi jön be.
  • Fpocok
    #57071
    Eléggé nonszensz, hogy csak 4 van benne alapból...
  • Frankie87
    #57070
    Előző hsz-ben az utolsó mondatban rosszul írtam: "annak is aki nem játszik egész nap..."
  • Aspyrin
    #57069
  • Frankie87
    #57068
    Azért most ezzel a paragon lvl dologgal, sok embernek visszajött a kedve a játékhoz. Többek között nekem is. Mondjuk az igaz, hogy meg lehet unni, hogy ugyan azokon a helyszíneken ölsz, de én pl most marhára élvezem a játékot. Fél év múlva kb, jöhet a pvp is, na meg gondolom lesz kieg is, szóval addig meg lehet fejlődni, meg cuccot farmolni.
    Aki meg írta, hogy nincs értelme a paragonnak, az meg nézze úgy hogy pl a 20-as szintet el lehet érni, annak is aki nem játszik egyedül, és az már alapból 60 dex-et ad, meg asszem 40 vit-et.
  • Marfy
    #57067
    Hord azt ami esik/esett, 20 misiből is fel lehet öltözni, sőt még jóval kevesebből is, de úgy hülyegyerek módjára, ész nélkül végig lehet rohanni az egészen, szvsz elveszti a játék azt a csöpp értelmét is, ami még van neki.
  • Frankie87
    #57066
    Sapkába kapásból mehet szerintem egy ruby.
    Fegyverből meg socketes kell, vagy amin van már alapból crit dmg.
    De a legjobb ha mindkettő van rajta.
    Cuccokra neked is crit dmg, cc %, dex, vitality, atk speed.

    Passive skilljeid, meg szerintem a legjobbak. Én is azt használom most.

    Ja, és oneal1 - mivel nem tudom milyen fegyvered van, de szerintem mindenképp crossbow-ot használj, crit dmg miatt.