78966
  • jazzy
    #57266
    Leoric's Signet, ha szerencséd van már 60 millióért kapsz egyet, ha nincs 80ért. Persze mineset, értelmeset 130 körül.
  • discrate
    #57265
    ok, most már tudom, hogy lehet névre is keresni.
  • j0nNyKa
    #57264
    ami a +xp itemeknél több +xp-t ad? ö... mégtöbb +xp item?
  • Dondark
    #57263
    Persze azt is vágtam, de olyanra gondoltam ami jobban meglök, ami%os:)
  • Action
    #57262
    akkor ezt legyél olyan kedves beírni az Ah legendary keresőjébe....
  • discrate
    #57261
    blade of prophecy-re emlékszem fejből
  • j0nNyKa
    #57260
    ebből le tudod szűrni a választ?
  • Dondark
    #57259
    Power leveinghez valami tanács? :)
    35ös a barbárom de a 25%os exp kövön kivül valami ami gyorsitja a szintlépést?:)
    Cain szett esetleg még..
  • Action
    #57258
    Csak ne Google-ban....:D
  • j0nNyKa
    #57257
    keress már rá a nevére.
  • Action
    #57256
    Nem nehéz amúgy ...ahogy gyűlik a pénzed egyre könnyebb...sztem:)
  • discrate
    #57255
    #57249 erre valaki?
  • chilios
    #57254
    Nemrég én is találkoztam ezzel a hibával,bár nekem dropból jött valamilyen sisak lvl 10 re, és lvl 11-en tudtam felvenni.
  • pecaboy
    #57253
    Hmm... Alighanem várni kell egy szintlépést:
    https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6398709860?page=1
  • pecaboy
    #57252
    Szerintem is...
    Ez valszeg a starter edition hibája lesz. Lehet, hogy van benne egy olyan, hogy nem lehet használni craftolt cuccokat...?
  • jazzy
    #57251
    Bár nem hallottam róla, lehet craftolt itemeket nem vehetsz fel starter editionnal.
  • Noodlee
    #57250
    Simán a fejedbe kéne hogy menjen.
  • discrate
    #57249
    sziasztok,
    van egy legend 2handed sword-om 30+ Mf es 30+ Gf-el. ah-ban nem tudom megnezni, mert nincs is mf, gf opcio a fegyvereknel. ez bug vagy rossz helyen neztem? 400+ dmg, mennyit erhet kb?
  • pecaboy
    #57248
  • Fpocok
    #57247
    ahha
  • Noodlee
    #57246
    Csinálj egy ss-t a satyiról.
  • pecaboy
    #57245
    Üdv!
    Starter editionnal játszok, lvl10 barbárral. A kováccsal csináltattam egy sisakot (apprentice coif), amit az Istennek se tudok a fejemre nyomni. Próbáltam jobb gombbal, próbáltam ráhúzni a fejére, semmi...
    Mi lehet a probléma? Én lvl10 vagyok, a sityakhoz is ennyi kell, és nincs szerintem semmi megkötés, hogy barbik nem használhatják.
    Vagy azért lenne, mert starter editionnal nem lehet használni a kovácsolt cuccokat?
  • TurboX
    #57244
    "...Mi előnye 2x 1 kezesnek a kétkezeshez képest?"

    kombinálhatóság, több crit, loh(2 socket), gyorsabb("..de többet is sebez kompenzálva azt"-nem kompenzálja)
  • setuh
    #57243
    A starter editionnal lehet menni pubba?
  • Petersson
    #57242
    Off-hand tisztázás:
    Ami barbár ww-nél beszámít az crit dam (esetleg + slottal), crit ch, LOH , STR és VIT. Sebesség azt hinném, hogy csak arra a fegyverre hat, amelyikhez adott.
    Mi előnye 2x 1 kezesnek a kétkezeshez képest?
    2 kezesben nemritka a 190% crit dam , 1700 LOH-hal. Igaz lassabb, de többet is sebez kompenzálva azt.
  • Writers
    #57241
    Azt hittem azt fogod írni, hogy a "műsorváltozás jogát fenntartom" :D
  • kazuma89
    #57240
    árat kihagytam 8500 ft
  • kazuma89
    #57239
    Diablo 3 eladò ! account+lemez. érdeklődni privátba. személyes áttvétel győrben
  • Frank99
    #57238
    100 millákat nehéz is.... ez nem kereskedés amit én csinálok...
    csak egyszer volt szerencsém is
  • Hegi90
    #57237
  • 1Darton1
    #57236
    Üdv a felnőttek világában!
  • Action
    #57235
    Mintha te mondtad volna jópárszor h nem lehet normális pénzt csinálni AH-ban...
  • Frank99
    #57234
    valamikor vettem 300.000,- ért egy gyűrűt, vettem nemrég egy jobbat, a régit betettem ah-ba, más 2,3 millánál tart a licit.... rézágyú gábor áron? :-)
  • eloim
    #57233
    köszi a gyors választ (meg neked is Action), akkor első körben lesz egy gyors kézcsere, aztán majd meló után nekiállok fegyót keresni AH-n, bár amilyen árakon mozognak újabban a jobb fegyók, nehéz lesz...
  • eloim
    #57232
    jáááj hátte is itt? :)
  • ErrOrHUN
    #57231
    pöcs :D
  • Action
    #57230
    Az offhand fegyveren inkább sok LOH legyen...annak a dps nem annyira számít inkább legyen nagyobb az Attack speed...A main hand meg lehet lassu és magas crit damage meg socket szintén crit damage-al...
  • j0nNyKa
    #57229
    azért nem számít, mert a ww (meg valami másik main spelled is) csak a main hand fegyver sebzésével számol, ergo ww barbárnál tulajdonképpen az off hand fegyverrel nem is ütsz egyáltalán
  • sanyiiiii
    #57228
    BS, azért nem esik mert DHnak csak 2k int fölött dob.
  • eloim
    #57227
    Sziasztok!

    Végigolvastam az uccsó 20 oldalt, csak hogy vmilyen szinten képben legyek az itteni eseményekkel, és találtam is 1-2 érdekességet. Jelenleg elakadtam inferno act 3-nál, úgyhogy kis átalakítást kell eszközölnöm a karimon...
    Vki azt írta, hogy az offhand fegyó sebzése WW-s barbárnál nem számít, ergó felesleges magas dps-űt venni, elég ha crit damage + socket van rajta (meg persze str, vit lehetőség szerint). Ezt ki tudná vki bővebben fejteni? Mármint hogy miért nem számít a dps? Illetve az ezzel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnek!
    A set itemeket itt többen is említették, hogy nem akar esni, pedig naponta többször is végigzongorázzák act 1-2-t... A patchben mintha azt olvastam volna, hogy ezek fellelhetőségét áttették "late inferno"-ra. Erről vélemény? Egyáltalán mi számít late-nek? Act 3? Esetleg Act 4?
    A válaszokat előre is köszi!!!

    jaaa itt a karim: Eloim , ha van esetleg építő jellegű kritika, azt szívesen veszem :) (tudom, kicsit kevés a vit-em és a str-emen is lehetne még dobni vmennyit + cc-re akarok még gyúrni egy keveset)