78966
  • Lammer
    #57306
    igen arra a range-re esik tulkepp 3x98 alatti tartomany :)

    SRACOK! valamit tisztazzunk!
    tudom, hogy valszin hulyeseg, nem tartom hu de komolynak... DE --->

    ha mar a szabadidomet igy is, meg ugy is elqrom... akkor rohadtul nem mindegy, hogy megyek es kozben figyelek valamit (ip cim), vagy nem???

    igy is itt kockulok a gep elott... akkor meg nem mindegy? :DDD
  • Különc
    #57305
    Jó látni, hogy még érdekel valakit ez a fostömlő, ráadásul még valaki játssza is még
  • Frank99
    #57304
  • Sunrider924
    #57303
    Nincs kedvem arrol vitazni, hogy a Blizzard profeszionalizmusa meddig terjed, ha akarod magadtol is fel tudod idezni jo nehany sikertelen manoverjuket.
    Te nem kersz uj sessiont en igen, meguntam a lvl 50es sarga szemetet az act3as goblinbol(tulajdonkeppen az egesz jatekot emiatt untam meg). Ha kedvem lesz visszakeresem neked azt a hsz-t, amiben maga Devilking is elismeri ezt az "eljarast"
    Egy kerdesem lenne hozzad, mitol hulye a tobbi jatekos hozzad kepest? Miert nem csak egyszeruen a tobbi jatekos? Egy olyan jatekban, ami nem a versengesrol szol, hanem a zsakmanyrol. Az, hogy te sikeresen meglovagolod az AHt az egy dolog, attol meg nem hulye senki aki nem AHbol akarja megszerezni a gearjet. Engem az AH annyira nem erdekel, hogy meg nincs is aktivalva az RMAH fiok, meg sem fordult a fejemben hogy akarjak vele foglalkozni. De ha neked igy jobb akkor legyen, en is hulye vagyok.
  • jazzy
    #57302
    Nekem pont az a jó, ha másoknak beindul a szerencséje, több drop = több hülye kap dropot = több olcsó item nekem, úgyhogy fejtsétek meg a szupertitkos blizzard haditervet és terjesszétek a világban az igét.

    Ha az első nem dob sárgát akkor sem kérek új sessiont, nem tudom ezt mi alapján fogadja el mindenki, nyilván Brit tudósok bebizonyították.

    Egyszerűen vicces és egyben kicsit szánalmas is, hogy míg pár éve élveztük a játékokat, ma sessionok, szerverek, ipk keresésével van elfoglalva az egyszeri játékos a fat loot érdekében, meg mindenféle misztikus voodoo dolgokra gyanakszik. Annak a szervernek szar a hűtése, abba ne rakjunk legendaryt mer megfő.
  • Sunrider924
    #57301
    Vagy igen vagy nem. Viccesnek talalom, hogy azt a dolgot minden tovabbi nelkul elfogadjak az emberek, hogy ha az elso elit pakk nem dob sok sargat akkor relog es uj sessiont ker, merthat ez ugy OK. Ha mar igy hangzik a dolog, hogy nem a session rendelkezik a tag/flag-el, ami a rollokat befolyasolja, hanem a (session)szerver, akkor mar marhasag. Nembaj, neked nem hiheto, az adott topickban is kb 50%os megosztottsag van.
    (azt joindulatuan nem feltetelezem, hogy az AH capak egyike lennel, aki a profitjat felti, ha masnak is beindul a "szerencseje")
  • jazzy
    #57300
    ( Az egész egy nagy marhaság csak emberek próbálnak mindent belemagyarázni és túlbonyolítani )
  • Sunrider924
    #57299
    Mivel te lathatoan erted az IP varazslos reszet, erre mondjal valamit.
  • ErrOrHUN
    #57298
    tegnap valami 129es serveren mentem egy act1 manortól butcherig. esett vagy 30 sárga, 1 db 63as, 2 db 60as, a többi alatta, de nem volt ritka az 51es drop sem...
  • jazzy
    #57297
    voodoo
  • Lammer
    #57296
    erdekes... mondjuk en act2-ot farmolom es lehet veletlen, de nekem a 98 alatti ip vegzodesu szerverek eddig jobb lootot dobtak... :) (1 napja tesztelem eleg erosen)... persze legendary sehol :( (kaptam meg1 jeweler designt, viszont ^^)

    ja igen... egy kis segitseg azoknak akik tesztelni szeretnek es nem szeretnek varni fel orat, mire "lejon" a netstat vegeredmenye...

    csak ami minket erdekel:
    netstat -an | find ":1119"

    (en csinaltam egy rovid nevu bat filet, oszt csak inditom promptbol)

    tesztelek tovabb :)
  • BlazeH
    #57295
    Cain set-et 60k-ért vettem AH-n + ruby és van 50% xp, +100 xp/monszta, hasít a csík felfele.
  • j0nNyKa
    #57294
    tud írni != nyelvész
    tud írni = járt iskolába
  • Frank99
    #57293
    naja. mijen lyó, hógy van egy nyelvészünk is.... :-))))
  • j0nNyKa
    #57292
    az "egy szó" meg két szó
  • Frank99
    #57291
    sajnos cuccban van...
  • Frank99
    #57290
    az egyszó.. de nem biztos....

    :-)
  • who am I 7
    #57289
    most vissza adhatod... :_D
  • Frank99
    #57288
    ennyit vettem tőled egy hónapja.....
  • Skill
    #57287
    tényleg olyat keresek aki szívesen segít. lassan amúgy is alvás :/
  • Skill
    #57286
    komolyan rossz 5let volt ezt beírnom. természetesen lesz "valahonnan" .
    várok holnapig. kibírom .
  • jazzy
    #57285
    Azt hittem üzletember vagy.

    Ha holnapig kéred akkor 1 nap kiszedsz 10 millát, ergo van hasznod, tehát egy kis ösztönzés nem probléma neked. Amúgy csak amolyan hülyeségből írtam ezt, ha 100kt írsz is adtam volna, pillanatok alatt szerzek goldot ha akarok úgyis, de inkább azt írtad nem engem keresel, így ez van.
  • Fpocok
    #57284
    Ha elköltöd, hogy adod vissza holnap?
  • Skill
    #57283
    na de annyira már nem , hogy ösztönzés nélkül adj.
    vannak itt jó páran. kérdés az, hogy este mikor van idejük játszani , olvasnak e sgt.
    félek holnapig várnom kell, hogy fegyvert vegyek a barbáromnak.
    mondjuk még mindig melózom szal lehet időm se lenne ma már játszani. y.y
  • jazzy
    #57282
    Kíváncsi leszek más ad-e, én ismerlek annyira, hogy megbízom benned, nem tudom még ki akinek van goldja.
  • Skill
    #57281
    nyilván nem téged kereslek.
  • jazzy
    #57280
    Nem érzem az ösztönzést
  • Skill
    #57279
    10m-et. persze ha ftben mond egy jó árat akkor ftt.
  • jazzy
    #57278
    Mennyit kap vissza aki kölcsönad?
  • Skill
    #57277
    tudom, hogy ez röhejesnek fog hatni de : holnapig tudna valaki kölcsönadni 10met? =)
  • Dondark
    #57276
    Dpsből is kevesebbed lesz mivel amit mfre költesz annyival többet tudnál a sebzésre költeni. De tény eléggé körülményes öltözni de a sapkát meg amut pl kell mert 30% fölöttit adnak simán
  • who am I 7
    #57275
    Mivel sima mobokból is esik barna (estek fele nálam, kb)..és újabban sokszor 63-as sárga, megfelelő mf esetén...ja, vágom, h számít, ezért van olyan gearem, amivel 300% mf-em van alapból.Az már máskérdés, h qva drága...
  • Dondark
    #57274
    A crit chanced a 0-val egyenlő már bocsi:)
    A sharpshooter miatt 100% ami hamis dps-t mutat.A sharpshooter lényege hogy másodpercenként 3al nő a chance de amint lősz egyet visszaesik az alapra ami nálad 5 sztem.Puszta logika hogy nem éri a gyors játékmenet miatt, és csak a helyet foglalja egy másik skill elől.
    Sok ember esik ebbe a hibába hogy ez alapján amit mutat dps annyi a sebzése és elhiszi. Neked kb 15-20ezer jobb esetben ami act1 infernóhoz is kevés hogy élvezhető legyen:)
  • Dondark
    #57273
    Akkor te hogy csinálnád? :)
    Mert hogy igen is számit az +100% mf
  • who am I 7
    #57272
    jó kis bohóckodás :D ezen az átöltözésen mindig szakadtam :D
  • hovika81
    #57271
    Köszi a segítséget, most egyenlőre 16 millám van, de az kell a barbár fejlesztésére is a DH.nak crit damagom most 205 a crit chance pedig 100, melyikből kell még több?
  • Dondark
    #57270
    Mennyi goldod van rá?Segítek összeállítani valamit neked a pénzedből:)
    Semmid nem tud crit chancet(quiver,amulet,ring,helm,wrist)se crit damaget.
    Ne használj alaból szerintem magic findot inkább az elit megölése előtt öltözz át. :)
  • Dondark
    #57269
    Cb-t válaszd sokkal jobb a sebzési tartománya.
    Én használtam mindnekttőt... ég és föld :)
  • Rogerke
    #57268
    DH-hoz crossbow ( manticore-nál vannak sokkal jobb sima crossbowok amik talán még olcsóbbak is ), személy szerint én először a setteden alakítanék, hogy legyen min 30k hp, 400 allress,
  • hovika81
    #57267
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, először is egy DH-s kérdés szeretnék venni az AH-ban neki egy fegyót, a Windforce és Manticore között vacilálok melyiket lenne érdemes és milyen tulajdonságokkal?
    Másik kérés legyetek szivesek megnézni a profilomban a DH és Barbár karim, hogy min kellene változtatni, mert Inferno Act3-nál elakadtam. Előre is köszönöm a segítséget.