78966
  • tibe
    #57346
    Olvasom hogy a Dh-nak allresseltek, kérdésem minek? :) 30k hp, és damage ész nélkül, na meg smoke screen.... Tök felesleges neki az allres...
  • ErrOrHUN
    #57345
    nekem lövésem sincs, csak gondoltam húzom kicsit :)
  • j0nNyKa
    #57344
    van konstans adat. :)
  • who am I 7
    #57343
    mac address?en annyira nem vagom, de sztem kellene legyen egy konstans adat, akkor is..de kitudja :0 tor az jo, csak lassu.
  • pisztácia
    #57342
    Kezdj hozzá.
    Megsúgom nem 3 accom van...
  • Frank99
    #57341
    thx
  • ErrOrHUN
    #57340
    szerintem nem tudod... ;)
  • pisztácia
    #57339
    Igen, persze.
    Akinek több "személyazonossága" van, az már egyből skizo... véletlen se azért mert szándékosan teszi...
    Eddig terjed az agykapacitásotok... korlátolt emberek

  • j0nNyKa
    #57338
    ha gondolod, belemehetünk ebbe a játékba, nekem ez a szakmám, még élvezni is fogom :)
    ha komolyan úgy érzed, hogy nem tudlak innen eltüntetni az összes éneddel együtt, csak szólj bátran
  • Frankie87
    #57337
    Nyugodtan jöhet most is.
    Ismered azt a programot, hogy hide IP? Följövök neked kínai IP-vel...
  • Különc
    #57336
    Szerintem neked kellene egy kis ban
  • j0nNyKa
    #57335
    igen, a skizora gondolok én is, ezért beszélek "énjeiről", és nem "alregjeiről"
    mind1, ha hamarosan nem talál rá a szociálisan megfelelő énjére, kap egy ip filtert aztán leshet
  • who am I 7
    #57334
    mi lenne, ha mindenki csinalna 4 alreget? top 1?
  • Sunrider924
    #57333
    Szerinted leesik neki, hogy ha egyik hsz-ben a troll/flamekeltesrol ir, a masikban meg ezt irja :
    "szándékosan írok 3 accal, mindig baromségot, és minden hsz.-el szivatok valakit" akkor o valojaban trollkodik/flamel?
    Vagy neadjisten skizo?
  • j0nNyKa
    #57332
    mit szólsz hozzá, hogy ha a bunkóparaszt, meg a teljesen buta énedet eltüntetem innen, és marad csak a 3.?
    esetleg szűrjünk meg egy 188.36.220.63-es ipt, aztán megnézzük, mi lesz?
  • who am I 7
    #57331
    act4ben megveszed a konyvet. nm,hell,inf..es a kovacsnak "adod"..2 millamba kerult kb az a f0s, de me'g hasznot nem hozott..
  • Majestic01
    #57330
    Azt hiszed, mert azt hiszed, hogy idősebb vagy már okos vagy?
    Én írok ekkora baropmságot, hogy régen mikor balfasz kis fasz voltál, nem foglalkoztál ip, meg hasonló, neked még ma se világos dolgokkal?
    Szerinted akkor nem voltak hackerek, nem voltak bűnözők?

    Megsúgom...voltak, csak ismétlem: gyámoltalan kis fasz voltál, és nem fogtad fel az éltetet.

    Dzsoni gyerek: Te nem fogod fel, h szándékosan írok 3 accal, mindig baromségot, és minden hsz.-el szivatok valakit? Ennyire leépült embereket... nem csoda h nincs életetek...
  • radical
    #57329
    pénzért. azért.
  • pisztácia
    #57328
    Már van negyedik is...
    Ám valaki nem tudja, miért nem esik soha semmi se?
    Ma is játszottam 12 percet, vgay 13-at, és csak kék kardok estek:8
    Másnak meg 3 perc után ledzsend...
  • zsotesz
    #57327
    így
  • zsotesz
    #57326
    nem kell újra összerakni, a meglévőt fel tudod fejleszteni
    off: miért kell ahhoz VIP tagság, hogy szerkeszteni tudjam a hsz-t, nem értem.
  • Frank99
    #57325
    hogyan?
  • zsotesz
    #57324
    nem kell újra megvenni, a meglévőt fel tudod fejleszteni,
  • j0nNyKa
    #57323
    én továbbra is tartom, hogy nem fogja fel, hogy mindenki tudja róla
    így simán nem fogja fel. írod neki, és.. nem megy át.
  • Különc
    #57322
    Mondom h a Frankie reggel trollkodik, a pisztáciával meg ki tudja mivel még meg (jól) adja a balfaszt
  • jazzy
    #57321
    A helyzet az, hogy nálad idősebb vagyok. Meg nyilván agyilag is fejlettebb, mert nem én írogatok 3 alteregóval a topicba, ugye Frankie87, Majestic01, pisztácia és próbálok különböző személyeknek tűnni.
  • Frank99
    #57320
    a pónival eddig nem foglalkoztam, normálon összeraktam a botot, megcsináltam.

    a botot nehézségi szintenként újra össze kell rakni? mert hiába van nálam, nem nyitja ki a kaput a tehénking....?
  • jazzy
    #57319
    :_D
  • Dr DeViLKiNG
    #57318
    Diablo release előtt még azt mondtam, hogy többet nem nyúlok a wowhoz (főleg a pandához). Mostmeg már azt várom mikor léphetek le oda. :D
    Na meg egy hónap múlva xcom!
  • Sunrider924
    #57317
    Ez a topic akkor lesz az igazi, ha nem ugyanaz a marha fog 3 alreg alol szemetelni okorsegekkel( LoH csak a barbarnak kell, dh tankrol halottal te pisztacia/majestic01/frankie87 nevu eszleny?) Nezz mar tukorbe es dontsd el ki a szerencsetlen, te IQ bajnok.
  • Frankie87
    #57316
    Mit foglalkoztok már szerencsétlennel?!
    Részlet a moderációból:

    "2. Nem kötelező kommentelni. Ha Géza kérdez egy full baromságot vagy trollkodik/flamel, ne reagáljatok rá - foglalkozzatok a játékkal. Játék != Diablo III topik"

  • who am I 7
    #57315
    tegnap bohóckodtam vele én is, 34es vegun, kb 7db 63ast dobtak a ponik 1run alatt..5ös nvvel.Este 244es vegu publicon voltak 63asok boven plusz 1barna..hat ennyit errol.
  • Frankie87
    #57314
    "Egyszerűen vicces és egyben kicsit szánalmas is, hogy míg pár éve élveztük a játékokat, ma sessionok, szerverek, ipk keresésével van elfoglalva az egyszeri játékos a fat loot érdekében, meg mindenféle misztikus voodoo dolgokra gyanakszik. "


    Ez azért van, mert valszeg pár éve még kis gyopár voltál, és csak játszottál.
    Viszont aki már akkor is idősebb volt, az valszeg már ugyan úgy mint ma, kereste az okokat.
  • who am I 7
    #57313
    önkéntes nyelvész, kisebb hibákkal.. :_D
  • Lammer
    #57312
    off:

    tudom, de az sajnos nem begyere (tudom, neked nagyon) :(

    most amiket varok:
    -Borderlands 2
    -The War Z

    es az egeszben a vicc, hogy ruhellem az FPS-t! DE! Border elso reszet, osszes karival oda-vissza, solo-coop, crawmeraxostul mindenestul... top3 kedvencben nalam ott figyel :)

    war z: gyerekkorig visszavezetheto zombifetisem... itt is aktiv tagja vagyok kis zombiZS kozossegunknek ^^
  • Frank99
    #57311
    mi ez a negatívság?????
  • j0nNyKa
    #57310
    halkan jegyzem meg hogy a torchlight 2 is jon 1 het mulva
  • Lammer
    #57309
    vilagos-vilagos... :) Egyebkent tok mindegy... mert sarga igy is hullik... en szeretnem mar ha esne egyszer nekem is egy ertekelheto zold... (eddig csak vettem)...

    talan itt is irtam mar, hogy amikor beindult az rmah, akkor ugy alltam hozza, hogy na most en ebbol kitermelem oda-vissza a jatek arat... hat nem lett ugy :) el voltam kenodve, mint atom... es ra kellett jonnom, hogy bizony en ebbol nem nagyon fogok kihuzni penzt :DDD egyszeruen nincs akkora makom... foleg ugye egyre nehezebb, mert telitodik a piac... az csinalta jol, aki anno kezdeskor nagyon belehuzott...

    a celom most mar csak annyi: hogy mind az 5 karival lenyomjam diablot infen... persze ehhez is kell gear... szoval, meg itt fogok maradni egy darabig, az tuti :)

    felek tole, hogy Border 2 miatt hanyagolni fogom Diot egy darabig :)
  • Sunrider924
    #57308
    A topic inditojanak eredeti szandeka az volt. hogy atemelte US forumrol az otletet es (adatokat)megerositest kert a tobbiektol akit ez erdekel. Aztan ki mit ertett belole, kapott o is hideget-meleget.
  • jazzy
    #57307
    Igazából a hülyéket tartom hülyének, akiken keresek, az, hogy te és jó páran még itt a topicban minden szart magatokra vesztek az már nem az én bajom.