78966
  • Frankie87
    #57386
    Kiről van szó?
  • Különc
    #57385
    LoL mindjárt jelent a trollgeci, hogy nem tud ideírni
  • who am I 7
    #57384
    dicsoseg egyikben sincs.Tul hpzott,dmgzett,aimbotos mobok..0skill kell hozza es 100% gear, ez hcn tokeleyesen kijon.A morta'r a'gyun meg a diszkogombon a mai napig nevetek :D 1 ertelmes ai van benne, a shadow clone-od..a tobbo mortar agyuu , diszko kiraly szora sem erdemes
  • Skill
    #57383
    ha valaki farmolna act2őt akkor vegyen fel. skill#2715
    act 3 sajnos csak úgy megy ha a társam jól bírja.
  • Frankie87
    #57382
    Meg tudod ezt a hírt erősíteni vmi hivatalos forrással?
  • radical
    #57381
    player 8 hoz jár 8xos loot is?
  • j0nNyKa
    #57380
    pvp meg mindig 1.1, ez is volt eddig is igerve, ezutan is ez lesz
    mellesleg utoljara amikor idopontot mertek mondani, iden ev vegere lottek be
  • Lammer
    #57379
    "Similar to the “Players 8"

    hehe... csak is ugy toltam az elozo Diabloval :)
  • skinnyman
    #57378
    Basszus, mar 1.0.4-el is nevetsegesen konnyu lett inferno (ahhoz kepest ami elotte volt), de ezzel meg ahogy hangzik meg harom lapattal radobnak... Persze gondolom rajottek hogy eleg frusztralo volt jatszani az eredetihez kozeli nehezsegen, es az ember alapvetoen megis szivesebben jatszik ha az nem olyan brutalisan frusztralo, de igy most kb semmi dicsoseg nincs vegigvinni inferno-t az elozo allapotokhoz kepest. PVP meg meg mindig nem? :D
  • ToCsEk
    #57377
    We’ll have articles in the coming days providing all the details on the upcoming patch, but we wanted to give you a sneak peek at what major features to expect.


    Defensive Skill Changes

    In our eternal quest to promote build diversity; we’ll be making changes to defensive skills across the board while simultaneously reducing incoming damage. The net result is a survivability buff for players, and an increase in build options as defensive abilities become less “mandatory.”



    New Event: Infernal Machine

    The Infernal Machine is a device that will allow level-60 players to battle “uber” versions of some of Sanctuary’s most nefarious bosses. While the rewards for defeating these bosses will be great, some assembly is required.



    New System: Monster Power

    Similar to the “Players 8” command in Diablo II, the Monster Power system is designed to give players more control over how challenging enemies are in each difficulty.


    This and more is coming in Patch 1.0.5! Stay tuned for all the gory details.
  • Forrest Gump
    #57376
    acc eladó
    érd priviben
  • j0nNyKa
    #57375
    a napokban jon normalis info
  • Frankie87
    #57374
    Nekem meg soha nem esik semmi:( Pedig naponta legalább 10 percet játszok...:(
  • Fpocok
    #57373
    Kb 2 hét után esett legendary. A butchernek a kampós egykezes axeja... Kár, hogy nem sok a dpse :S
  • pisztácia
    #57372
    Ez nem jött össze...
  • mkfdd
    #57371
    Más is tapasztalt olyat hogy act2ben jobb a loot mint act3ban? Full act 3-ból alig jön össze 1 tab item level 62-63-ból act2ben meg másfél tabot megtöltöttem velük. KB 250mf-fel tolom valor nélkül igaz elitek előtt cserélgetve. Vagy lehet hogy csak azért mert act2 hosszabb? Hosszabb egyáltalán? :)
  • who am I 7
    #57370
    bar en csak menyetkedest latok, van tenyleg vmi belsos info? pvpt en is nehezen tudom elkepzelni mondjuk..ezekkel a dps, crit dmgkkel :0
  • j0nNyKa
    #57369
    btw ez a topic azért jött létre, mert állítólag 1.0.5-ben igen sok nerf van
    meglátjuk
  • Lammer
    #57368
  • j0nNyKa
    #57367
    1.0.5 very very unofficial changes

    pl.:
    all characters can now equip only one hand.
    even that sounds like a nerf, the other hand is now constantly grabbing a$$ of your enchantress which is actually a good thing.
  • Frankie87
    #57366
    Hurrááááááá
  • j0nNyKa
    #57365
    lehet örülni, csak lassan frissít ez a szar az sg
  • Action
    #57364
    Ehh korai öröm...:D
  • Action
    #57363
    Amikor most beléptem és elkezdtem végignézni a hozzászólásokat,a vége felé szurkoltam hogy eltűnjön a skizo fasz...csak megérte:D
    Kösz Jonny...:)
    Az eső mellé intézd el hogy sok legendary essen...:D
  • pisztácia
    #57362
    próbáld újra...
  • j0nNyKa
    #57361
    tudnék, de hülyén néz ki
  • tarti19
    #57360
    Én sem tudom mit érnek ezek, hogy őszinte legyek, majd besasolok Ah-ba s megnézem... Mondjuk amit eddig találtam, az mind "kuka" volt... Ez viszont 1 picivel jobbnak tűnik(ténylegesen használható).
  • eloim
    #57359
    a patchben a late inferno a set itemek esetében mit jelent? Act 3? Esetleg csak Act 4?
  • Lammer
    #57358
    na komolyan:

    most benn vagyok, nem tudom megnezni, de ezek ilyen formaban mennyit erhetnek? :)
  • jazzy
    #57357
    Esetleg egy kis esőt tudnál csinálni még?
  • j0nNyKa
    #57356
    (milyen nyugi lett, nem ? )
  • tarti19
    #57355
    Dehogy nézem, meg nem is értek úgy hozzá:)
    Kezdő licitnek nem rossz, de még tenni kell hozzá egy keveset··
  • Lammer
    #57354
    szep! :)

    de jo lenne a WD-mnek :)

    3401 aranyert vihetem? :DDDD

    (IP-t nezted??? )
  • tarti19
    #57353
    Legelső fehér mobból esett, ami szembejött velem act 3-ban...
  • sanyiiiii
    #57352
    DHval akár 0 allressel 0 armorral 1 hpval is lehetne farmolgatni a3ban, de ha van némi védelmed akkor sokkal kényelmesebb, mivel nem halsz bele minden egyes hibába. Márpedig egy olyan játéknál ahol nem koncentrálsz mert majdnem bealszol az unalomtól ez igen nagy segítség.

    Nálam legalábbis ez az ok.
  • tarti19
    #57351
    Alapból nem a legfontosabb stat, viszont van az a pont amikor már érdemes szépen magadra pakolgatni, mert sokkal-sokkal gyorsabban lehet haladni s még valós biztonság érzetet is ad:)
  • tibe
    #57350
    Na de miért is kell hogy megüssenek? Ha elég gyors vagy és smoke screenelsz akkor nem is tudnak megütni.... Ha meg beszorítanak vhova fallal vagy ilyesmi tök8 mekkora allresed van halsz mindenképp :P
  • tarti19
    #57349
    Nem felesleges, mert nem 1 ütés leszel s az sokat számít a haladásban...
    Ráadásul nem kell túl sok gold, hogy 300-350-es all rest magadra rántsál, ami mellé 30K hp-val már 3-4 típustól függő sebzést is simán kibírsz...
  • tibe
    #57348
    Itt az én Dh-m allres nélkül simán farmolom egyedül inf. act3-at... :)
  • Majestic01
    #57347
    mi tart ennyi ideig? te nagy informatikus