78966
  • who am I 7
    #57426
    2. nekem is volt..de csak azért mert más ip-ről és gépről jelentkeztem be..bár nem tuti, hogy emiatt volt..mind1, megváltoztattam a psw-t, aztán megoldódott.
  • jazzy
    #57425
    Keddi Emailes linkre nem nyomtál rá? Illetve a Szerdai Emailnek az elejét, a köszönést linkeld be pls.
  • Rothstein
    #57424
    Ezt kaptam kedden:

    Dear customer,

    This is an automated notification regarding your Battle.net Account. Some or all of your contact information was recently modified through Battle.net Account Management. If you recently made changes to your account information, please disregard this automatic notification.

    If you did not make any recent changes to your account information, we recommend you change your Secret Answer and make appropriate corrections as soon as possible to ensure account security.

    You can log in to Account Management at the following link to review your account settings:
    https://us.battle.net/login/en/?ref=https%3A%2F%2Fus.battle.net%2Fsupport%2Fen%2Fticket%2Fstatus&app=support

    If you cannot sign into Account Management using the link above, or if unauthorized changes continue to occur, click here for answers to Frequently Asked Questions or contact Billing and Account Services.

    Account security is solely the responsibility of the account holder. Please be advised that in the event of a compromised account, Blizzard representatives will typically lock the account. In these cases the Account Administration team will require faxed receipt of ID materials before releasing the account for play.

    Regards,

    The Battle.net Support Team
    Blizzard Entertainment
    Online Privacy Policy



    Utána ezt szerdán:

    Due to suspicious activity, the Battle.net account [email protected] has been locked. To restore access to this account, please follow these steps:

    Step 1: Secure Your Computer

    In the event that your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please visit our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access.

    Step 2: Secure Your E-mail Account

    After you have secured your computer, please create a new password for your e-mail account since it may also be compromised. Be sure to check your e-mail filters and rules and look for any e-mail forwarding rules that you did not create. For more information on securing your e-mail account, visit this Support page.

    Step 3: Choose a New Password

    You must change your password in order to resume using this Battle.net account. Please click this link to choose a new password:

    https://eu.battle.net/account/support/password-reset.html

    *Note that your former password no longer grants access to Battle.net account management, World of Warcraft, or any other login-protected Battle.net account service.

    If you still have questions or concerns after following the steps above, feel free to contact Customer Support at http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=22330.

    Sincerely,
    The Battle.net Account Team
    Online Privacy Policy

    A második linkben lévő password resetes gombra klikkeltem.
    Meg kellett adnom a secret question-t és a választ is.
    Meg is tettem, azt hittem rendben van minden.
    Lehet hogy attól jöttek a levelek aki feltörte az accot, és így szerezte meg a titkos kérdést/választ tőlem?
    Máshova nem jegyeztem le semmi ilyesmit...fejben tartok minden ilyen dolgot...
  • jazzy
    #57423
    Illetve ha megváltoztatták az E-mail címet valamit erősen elcsesztél és magadat okolhatod, ugyanis ahhoz a Secret Answer is kell. Azt pedig nem kell beírogatni soha sehova. Ezen felül még feltörték az accod + az emailed is, ez már egyszerűbb nekik. De a Secret Answered honnan szerzik meg, ha csak nem írod be valami txtbe..
  • jazzy
    #57422
    Volt mobilszám csatolva az accodhoz? Ha igen, próbáld ezt.

    Vagy ha jól tudsz angolul hívd fel őket skypeon ingyen.

    Ha egyik sem megy, csinálj egy új battle.net fiókot valami email címmel és írjál nekik support ticketet. Esetleg kérdezz rá E-mail címre ott. El fogják kérni a személyi igazolványod bescannelt másolatát, úgy tudod bebizonyítani, hogy te vagy. Bneten nem lehet nevet változtatni.
  • oneal1
    #57421
    köszi a többieknek az árbesaccolást!:)
  • oneal1
    #57420
    ismét hatalmasat segítettél...:D

    ez direkt van vagy ennyére nem vágod?
    lol

    én legalább kérdezek:)
  • Rothstein
    #57419
    Nem, sajnos nem. A link a bnet fórumra dob, illetve a FAQ-hoz.
    Recovery linket meg csak az új email címre küldenek valószínűleg.
    Na mindegy, majd lesz valahogy...
  • ErrOrHUN
    #57418
    én pl a cdkeyvel tenném. ha rákattintasz a linkre, akkor nem állítja vissza a régi állapotot, vagy küld új jelszót a régi hozzáféréshez? csak így látom értelmét az acc védelemnek
  • Rothstein
    #57417
    Ez már megvolt, csak éppen be kéne jelentkeznem a bnet accountommal ahhoz, hogy bármit is tudjak csinálni a fórumon
    Nekem a support email címe kéne.
    Azt meg hogy hogyan fogom bizonyítani hogy az acc az enyém, nem tudom...
  • ErrOrHUN
    #57416
    "If you did not initiate this request, please click here to contact the Blizzard Billing & Account Services team immediately." ezt lehet csinálni
  • Rothstein
    #57415
    ÁHHHH...

    Ezt a levelet kaptam tegnap este:

    Hello Adam,

    Blizzard Entertainment recently received a request to change the e-mail address used to log in to the Battle.net account with the username ***@yahoo.com. The e-mail address w***@126.com has been specified as the new username for this Battle.net account. An email has been sent to this new address containing a verification link to complete the change.

    Once the new address has been verified, the e-mail address ***@yahoo.com can no longer be used to log in to this Battle.net account or any World of Warcraft accounts merged with this Battle.net account.

    If you did not initiate this request, please click here to contact the Blizzard Billing & Account Services team immediately.

    Sincerely,
    The Battle.net Account Team
    Online Privacy Policy

    Csak ma reggel olvastam el. Ilyenkor mit lehet tenni?
    Lényegében feltörték az accomat, és megváltoztatták az email címet, a jelszót, és valószínűleg az összes többi adatot...
  • Frankie87
    #57414
    Szinte ugyan az esett nekem 3 napja. 1,2M-ért vitték el.
  • Dondark
    #57413
    300ért tedd ki buyouttal és úgy tuti elviszik, most néztem utána :)
  • Fpocok
    #57412
    Pár 10ezret max.
  • oneal1
    #57411
    ez mennyit ér?

    pontosan nem tudtam belőni, azért kérem a segítségeteket de elég borsos áron mennek.

    köszi!
  • ToCsEk
    #57410
    nincs :D

    We’ll be back soon!

    The Blizzard family of websites is currently undergoing maintenance to improve your browsing experience. Thank you for your patience!
  • Frank99
    #57409
    nincs online profil????
  • Frank99
    #57408
    300--500 e gold.
  • Dondark
    #57407
    Minden annyit ér amennyiért el tudod adni :)))
    Ott az ah, 30 másodperc utánanézni. Ár alatt tedd ki :)
  • Hegi90
    #57406
    annyit amennyit hajlandóak érte adni.
  • tarti19
    #57405
    Szerintetek ez mit ér?
  • Hegi90
    #57404
    legjobb dolog amit olvastam a topikban az elmúlt két hétben.
  • ToCsEk
    #57403
    nah kiesett a 4.legendásom :)

  • j0nNyKa
    #57402
    cdgalaxisnal peldaul
  • Fpocok
    #57401
    cdg
  • kazuma89
    #57400
    hol 10??:)
  • Dr DeViLKiNG
    #57399
    8-ért a kutyának se fog kelleni, mikor a boltban 10. Csak mondom.
  • kazuma89
    #57398
    diablo 3 elado! 8.000ft erdeklődni privátban
  • j0nNyKa
    #57397
    nice
  • Zsooo
    #57396
    mai termés keep depths-ből, pedig már épp feladtam volna pár vault kör és egy komplett act3 pucolás után, mikor belépett két haverom, és toltunk még egy kis act3-at ghomig. mf 220
  • Rogerke
    #57395
    Nem a legjobb de nekem upgrade : )

  • Dondark
    #57394
    Előtte meg ezt írta...
    ha valaki farmolna act2őt akkor vegyen fel. skill#2715
    act 3 sajnos csak úgy megy ha a társam jól bírja.
    Csak eljátssza hogy természetes:D
    Ha tényleg annyira természetes lenne nem act 2őt farmolna és nem esne nehezére az act3 is mert lenne pénze fejleszteni:)
    Mellesleg ha a barbárja nem bírja jól akkor ki bírja?A demon hunter?:)
  • Skill
    #57393
    már vagy 35 órám van a barbárban. szóval megérdemlem :P
  • Lammer
    #57392
    "meg reggel esett egy ződ ami elment . 31m jött ahból. szal most van kedvem tolni."

    es ezt ilyen tok termeszetesen, de irigyellek :DDD

    ha 3x ennyit fogok jatszani, akkor sem fog esni egy zold sem :(((

    nem baj! megyek farmolni, haaatha :))
  • Skill
    #57391
    kaptam egy kis goldot meg egy egész jó fegyvert. :O
    meg reggel esett egy ződ ami elment . 31m jött ahból. szal most van kedvem tolni.
  • Carmang
    #57390
    Már Act 3-at tolod? Menj már.... :D
    Én meg Act 2-ről visszamentem Act 1-re...
  • Hosszas
    #57389
    Sziasztok! Tudtok adni valami jó tanácsot h mit fejlesszek inkább?? http://eu.battle.net/d3/en/profile/JokerFacer-1397/hero/18434836
  • j0nNyKa
    #57388
    egyelore nem fogta fel, adj neki par napot
  • pisztácia
    #57387
    Császtok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy valós pénzért szeretnék venni csizmát, meg kardot, de valamiért nem jó. Lehet nincs pénz a számlámon?