78966
  • who am I 7
    #57466
    vicchegyek...20% helyett 15% a shadow powernek...meg a gloom, mekkora nerfet kap, 65% helyett 35% dmg red.omfglolwut.
  • jazzy
    #57465
    Androidom van, de szerintem a többin is ez a helyzet.
    Felrakod újra a programot a telefonra, lenyomod az opciókat és ott a Restore.

    Nem tudom milyen rendszered volt és milyen az új, lehet ha másik rendszerre váltottál nem működik.
  • LocalPatriot
    #57464
    Igen, azt annó felírtam, meg is van. De sehol se találok olyan lehetőséget, hogy restore. Hol keressem?
  • jazzy
    #57463
    Mobil authentikátornak van egy kódja. Amikor felrakod az authenticatort nagy betűvel kiírja, hogy ÍRD FEL EZT A KÓDOT. Felírtad? Ha igen, azzal restoreolhatod. Ha nem akkor alattam lévő post.
  • chilios
    #57462
    Elég nagy felelőtlenség volt... amúgy amikor írnád be a kódot allul "Can’t log in?" majd " I lost my authenticator and I want to remove it from my account."
    de miért nem rakod fel az új telódra az autentikátort?
  • LocalPatriot
    #57461
    Üdv!

    Mobilomon volt az autentikátor telepítve, viszont ma vettem új telót, és persze a régi telóm már nincs meg... hogy tudom kikapcsolni az aut kód kérést?
    Bnetre se tudok belépni...:S
  • oneal1
    #57460
    hoppááá oké köszi!
  • jazzy
    #57459
    1,5 milla a teteje de rohadt nehéz ahba beütni a nevét, mire feltöltöd a képet 15x eladod.
  • Fpocok
    #57458
    Akkor mégis jól tudtam/olvastam.
  • Rogerke
    #57457
    Te kapsz több sebzést nem te sebzel többet
  • ToCsEk
    #57456
    kb 0-800k

    itt az update
  • Fpocok
    #57455
    Biztos?
  • oneal1
    #57454
    nem, én sebzek nagyobbat
  • Fpocok
    #57453
    Az a +fire taken az az, hogy nagyobbat sebeznek beléd tűzzel?
  • Dr DeViLKiNG
    #57452
    Két pofont, mert nem tudsz az ah-ban rákeresni hasonlóra.
  • oneal1
    #57451
    ez most esett
    mit ér?

  • Elusive
    #57450
    allres nélkül
  • tarti19
    #57449
    Micsoda???????????????
    Összesen 6-10 millából van farmolós all reses, 30K hp-s, 140-160K8 sharpshooter) dps-ű hunter··
  • ToCsEk
    #57448
    nightmare poni botot miért nem tudom hellre és infernora fejleszteni amikor már megvolt ifnernon diablo kill? az számít hogy nem azzal a karakterrel akarom fejleszteni amivel nigthmarera fejlesztettem?
  • Különc
    #57447
    Ne irkáljatok barbárral kapcsolatban, nem játszom a játékkal már
  • Elusive
    #57446
    Itt az én DH-m is, tuti nem volt 35 milla, act3 szóló megy vele, coop főleg
  • j0nNyKa
    #57445
    aki nem tud bejelentkezni, itt probalkozzon
  • setuh
    #57444
    Tudtok ajanlani valami jo legendary shieldet monknak,nem foldontuli aron?
  • sanyiiiii
    #57443
    Nem arról van szó hogy a pénz eltűnne a semmibe, hanem arról hogy a bnet accountod nem egy bankszámla, nincs rajta tényleges pénz. Az csak annyiról szól hogy a blizzard nyilvántartja hogy jogosult vagy x értékű termékre/szolgáltatásra tőlük további befizetés nélkül. Ha azt a "pénzt" kiszeded az a blizz szempontjából egyenértékű egy paypales chargeback-el.

    Bizonyítaniuk meg nem kell semmit ahhoz hogy banoljanak...
  • Dr DeViLKiNG
    #57442
    Ha megmondod, hogy bizonyítja be bárki is ezt, hogy átválátsról volt szó, akkor még lehetséges is lenne.
    Az meg hogy a bnetes pénz gyakorlatilag nem is "létezik" az meg logikai bukta.
  • BlazeH
    #57441
    A DH-m cucca szerintem nem ér többet 20 millánál, de van rajta 160 mf és simán farmolom vele egyedül act3 nagy részét:

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Blaze-2506/hero/5952557

    Nem hiszem hogy más classal kijössz ilyen olcsón.
  • chilios
    #57440
    Én ezt találtam,de nem hiszem hogy kijönne 35 millából :-/
  • Skill
    #57439
    szerintem ennyiből nem lehet összehozni. persze lehet csak béna vagyok.
    skill#2715 lesd meg a gearem.
    790 all res 5200 armor buffal. lövésem sincs, hogy armort , hogyan növelhetnék.
    act3 elég húzós . most gondolkodom, hogy 1h+ pajzsal megyek majd.
  • chilios
    #57438
    Üdv,szeretnék segítséget kérni tőletek. 35M-ból össze kéne raknom egy geart amivel hatékonyan lehetne farmolni inf ACT III-at (egyáltalán ennyi pénzből lehetséges?) Felhúztam egy barbárt erre a célra,viszont elbizonytalanodtam.. lehet jobb lenne egy wizard vagy DH? Nem tudom pénzügyileg melyik kasztot tudnám felszerelni viszonylag normálisan inf actIII-ra. Ha valakinek lenne tippje, kérem ossza meg velem :)
  • Skill
    #57437
    az azonos ip a gond . legalább is nálam ez volt.
  • Tisszi
    #57436
    Viszont balanceról lehet venni rmah-ban, és én csak annyit csináltam, hogy megvettem egy itemet. Blizzardnak semmi köze ahhoz, ha éppen az én testvérem veszi meg tőlem ugyan azon ip-ről.
  • sanyiiiii
    #57435
    Nem lepőnék meg rajta hogyha szigorúan büntetnék mióta rájöttek hogy az emberek csinálják, kerek perec le van írva hogy ami a bnet accountra rákerül azt csak náluk költheted el, nem veheted ki.

    Arról nem is beszélve hogy ami a bnet accounon van "pénz" az nem már nem pénz, inkább egy vásárlási utalványként kell tekinteni rá.
  • Dr DeViLKiNG
    #57434
    Nem bannolták, csak lezárták, amíg valaki rá nem néz az aukcióra (1-2 nap). Nem kell rögtön beszarni, én is csináltam már ilyet nem egyszer. Persze lehet, azóta változott a szabályzat.
  • Tisszi
    #57433
    Reggel az az üzenet fogadott, hogy bannolták a Diablos accountomat.(és a haveromét)
    "This Diablo III account has been locked due to an auction related issue. Until this issue is resolved, the account will be unavailable for play and access to the Diablo III auction house restricted."
    másnak is már volt ilyen? mennyi idő alatt oldják ezt meg?

    A háttértörténet részemről az, hogy sikerült paypalra alkalmas kártyát szereznem, a bnet balanceon pedig volt egy 100 euró, amit nem akartam otthagyni. Tehát kölcsönkértem a haverom accját és gyak megvettem egy szar itemet abból a 100 euróból, amit a másik accal tettem fel. Ez most illegálisnak számit? ennyire akarja a blizz, hogy náluk költsem a pénzem?
  • Rothstein
    #57432
    Hát azt nem néztem meg sajnos! :(


    #jazzy

    Akkor lehet hogy ráb*sztam most :(
    Az acc amúgy Adam Jones néven volt regelve, és UK volt a lokáció, szóval ha ID-t kérnek, nem tudom igazolni magam áhhhh....talán a CD key segíthet...

    Kösz mindenkinek!

  • Fpocok
    #57431
    De az volt a pontos cím? AMikor ráviszed da klikkelhető linkre, alul, jobb böngészőkben kiírja a valódi linket.
  • jazzy
    #57430
    Akkor a 2. is Scam Email volt. Máshova mutatott a link és behúzták a Secret Answered. Leírtam #57422-ben miket próbálhatsz meg.

    De egyet jól jegyezz meg ha visszakaptad az accod.

    A Blizzard MINDIG a saját neveden szólít meg! Dear János például. SOHA nem úgy, hogy customer, player, etc.

    Vegyél Authenticatort!
  • Skill
    #57429
    valaki act2 farm? skill#2715
  • Rothstein
    #57428
    Nem, arra nem nyomtam rá!

    Dear customer, - ez volt a megszólítás a második levél elején

    #Fpocok

    Az a link dobott át a recoverys oldalra, ott kellett megadnom a secret questiont/answert. Lehet hogy itt lettem megvezetve. A design tiszta bnet volt, de attól még lehet hogy a hacker rakta így össze az oldalt.
  • Fpocok
    #57427
    A másodikban az a link az mi? Ha ráviszed az egeret a levélben, akkor nem dob át másik oldalra? Attól hogy azt írja ki oda, lehet máshova mutatott.