78966
  • Hegi90
    #57506
  • Carmang
    #57505
    Elképzelem, ahogy irtja a júzer az elit-pakkot, kap egy ütést, megjelenik a goblin, és elfut, mert a pakk lefogja a játékost :)
  • LocalPatriot
    #57504
    Rendben, köszönöm.
    Már megyek is!
  • Hegi90
    #57503
    de a biztonság kedvéért nem árt berakni a lakcímkártyát se.
  • Hegi90
    #57502
    igen, mindkét oldalát
    elég csak a személyit.
  • Frank99
    #57501
    na, akkor lassan csak én leszek az utolsó....

    egy xar legendary esett a gyereknek, nekem egy sem....

    :-)
  • PsyhoApu
    #57500
    Köszi az info-t. Tesztelem egy kicsit, utána meglátom a sorsát. Jó árat lehet érte kapni. Mondjuk meg kell becsülni. Első napon vettem meg a game-et, és ez a harmadik legendary-m....
  • LocalPatriot
    #57499
    Üdv!

    Még mindig nem jó az accom, és most rámentem arra az opcióra, hogy " I lost my authenticator and I want to remove it from my account." és itt van egy olyan sor, hogy csatoljam az ID-m. Kép formában.
    Most akkor ugye a személyim kell beszkennelnem, és a klpet oda betallózni?
    És, ha igen, kell a lakcím kártya is?

    Köszönöm
  • Eksz
    #57498
    15 perc a cd rajta szoval erdemes cserelgetni a normal gyuruddel.
  • PsyhoApu
    #57497


    http://www.sg.hu/galeria/1096094420/10960944201347692067.jpg
  • PsyhoApu
    #57496
  • PsyhoApu
    #57495
    Mai vicces legendary, és ahogy nézem pénzt is ér. Tényleg jópofa, elég gyakran jön goblin :)
  • sanyiiiii
    #57494
    Te 5% crit chanccel játszol vagy fos loaded for beart használsz?
  • Eksz
    #57493
    Nemszoktam itemeket linkelni ide most vegre kiesett az elso ertelmes legendarym 1.04 ota ugyhogy igy unnepelek:


  • who am I 7
    #57492
    jó de te májer vagy, krit nélkül sebzel 2 lövésből 3-10 milliót, nem mindenki ilyen kirájj :(
  • Fpocok
    #57491
    Jelen.

    Amúgy kurva szarul van megcsinálva... lenne valami tagolás... meg szerintem ha bidet elírod akkor baszhatod, mert nem lehet megnézni mennyi lett a bid, csak a buyout. De hát a blizzard már csak ilyen... semmit sem csinál meg rendesen.
  • Dr DeViLKiNG
    #57490
    Én is adtam már el cuccot 14 millió helyett tizedannyiért :D
    Megesik.
  • sanyiiiii
    #57489
    "a pár secen volt a hangsúly most...sok olyan champ pak van, ami konkrétan 2-3 sec-ig tart act3-on "

    ehhez nincs szükség trailre, cluster elég
  • jazzy
    #57488
    Aki elír egy számot és 5 perc alatt nem ellenőrzi 20+ milliónál az is elég hülye, de 99%ban biztos vagyok benne, hogy ez nem írt el számot, mivel rákeresett a STR-re és azok kb 3 milláért mennek.
  • Skill
    #57487
    azok akik elírnak egy számot? fáradtan velem is megesik. =(
  • jazzy
    #57486
    Sunrider remélem a kép alapján megérted kik a hülyék akikről írtam:

  • jazzy
    #57485
    Új itemek lehetnének, felpezsdíteni az ah tycoont
  • who am I 7
    #57484
    a pár secen volt a hangsúly most...sok olyan champ pak van, ami konkrétan 2-3 sec-ig tart act3-on (mind a 3 vagy mind a 4 mob)..act4-en is hasonló a szitu.Persze...nem mindenki használja a trailst, pedig qva jó...és nagyon fogom sajnálni, h vége :( :D
  • who am I 7
    #57483
    azért nem használom őket, mert a gobot 30 mobbol először ütik meg, még ha off screen is, szégyen..akár csak a csicskák, meg tyrael
  • j0nNyKa
    #57482
    keves lett :DD
    de ja, megint nagyon csabito a patch notes
    igazan kidobhattak volna ilyesmi allapotban anno a cuccot... :\
  • sanyiiiii
    #57481
    Nem kell ahhoz trail, ha nem arcaneben állsz akkor ha nem nagyon trágya a dpsed akár hungering arrow spammel is simán tankolsz gloommal, cluster pedig instant full heal reflecten is. Legrosszabb esetben kicsit több resist kell majd, trail meg úgyis felejtős lesz a "fix" után.
  • Dr DeViLKiNG
    #57480
    Kellett valami gyorsan, mielőtt kijön torchlight 2 csütörtökön. :D
  • j0nNyKa
    #57479
    eskuszom ez a sor mar majdnem meghozta a kedvem a jatekhoz:

    We are changing the Spider, Boar, and Wolf companion pets to be actual pets that can tank for you like a Gargantuan or Zombie Dog.
  • Akuman
    #57478
    Értem, szóval 40% esélyem van rá hogy 3000 dmg-vel kevesebbek kapok. (kb annyira jönne ki)

    Köszönöm.
  • Fpocok
    #57477
    Az azt jelenti, hogy 40%, hogy blokkolsz, és annyival csökken a sebzés, amennyi a block value-d.
  • Akuman
    #57476
    Üdv. Még relativ új vagyok a Diablóban ezért lenne egy mechanikai kérdésem

    A Block mint olyan hogy működik?
    pl 40% block az az jelenti hogy a támadások 40-át egyáltalán nem kapom be vagy csak egy x mennyiségét blokkolom? illetve a blokk az mindenre vonatkozik? fizikális-magic ellen egyaránt? (főleg a rare dögök miatt érdekel)
    Légyszives aki tudja az informáljon


    köszi a választ előre is
  • Fpocok
    #57475
    Na megtaláltam.
  • Fpocok
    #57474
    Segítsetek... akarok rakni autot új telómra... már fenn van a program, ki is írja a kódot... de nem vágom, hol kell beírni az oldalon az aut kódját... egyszerűen nem tudok elmenni oda (step3).
  • who am I 7
    #57473
    azért tegyük hozzá, hogy a trail miatt van ez a nagy tankolás pár sec alatt..ha azt vissza veszik 300%-ra, meg ezeket a nerfeket bedobják, úgy gondolom az meg már túl sok.
  • Dr DeViLKiNG
    #57472
    Pont ezaz, hogy nem kell hátul álldogálni jelenleg, mert simán kitankol az ember bármit 10-15 secig. Persze nyilván néha borulás van, de az senkit sem érdekel, nem hc. :D
  • who am I 7
    #57471
    azért potyognak a dh-k 4-es coopban simán..még úgyis, hogy hátul sunnyognak...meg smokeolnak meg minden isten.Legalábbis amikor publikozok, elég sokszor ez van.Nem inkább monkot kéne buffolni meg barbárt (bár utolsó pecsnél mindenki sikítozott, h a barb az új dh, akkor???), nem pedig a dh-t nerfelni? :D:D:D:D
    Ráadásul, ha jól értem, a players x-ezés nem fogja a droprate-t megnövelni...
  • LocalPatriot
    #57470
    Na sikeresen restore-oltam, csak én hülye, előtte megcsináltam bneten az account recovery-t..:S most meddig kell várnom? Mikor küldik az új kódot??
  • Dr DeViLKiNG
    #57469
    Hát azért igen vicces, hogy a dh full dps gearben jobban túléli azt, amit a monk/barbár egyáltalán nem jobb tank gearben.
  • oneal1
    #57468
    baba warcry allres-t megnyesik rendesen:S
  • LocalPatriot
    #57467
    Nekem is androidom van, és volt.
    Most csináltam egy account recovery-t... lehet nem kellett volna..:S
    Na mind1, elvileg most várnom kell, addig felrakom az új telefonra is.