78966
  • Noodlee
    #57546
    Soha nem botoztam.
    Valaki másnak értelmes ötlet?
  • who am I 7
    #57545
    igen..csak ettől senki nem fog kedvet kapni, főleg az..aki inkább játszana.Rohadt nagy mák kell és sok idő (vagy ah bot), ahhoz hogy 30-40 millás cuccokat kivegyél pont, akkor amikor egy csuri berakja mondjuk 1.5 ért...Mindig azt figyelni, hogy mi fogy jól épp...milyen statokra gerjednek, bár azér ez nem nagy dolog, de az idő amíg egy csomó itemet átnézel...és frissítgeted stb, ahelyett, hogy inkább játszanál egy jót...tudva azt, h nem 1 ember figyeli rajtad kívűl azokat a cuccokat és még botozók is...szal, szerencse és kitartás, nem mindenkinek van kedve ehhez, játék helyett :S
  • j0nNyKa
    #57544
    botot ki kell kapcsolni es megjavul
  • Noodlee
    #57543
    "Input level reached..." üzenettel elég sokszor kivág a játék a menüből, és lehet bejelentkezni újra.
    Ez másnál is előszokott fordulni?
  • jazzy
    #57542
    Semmi, mindkettő pont ugyanarról szól. Én szeretek kereskedni, te szeretsz pókerezni.
  • LocalPatriot
    #57541
    Na, meg is csinálták!
    Korrekt cég ez a Blizz!
  • skinnyman
    #57540
    Ez kurva jo, Monk-nal eltalaltak pont azt a 3 passziv skillt amit nerfelni akarnak amiket hasznalok Mind3 kb kotelezo is volt egy Monk-nak aki nem akart fel percenkent meghalni infernon. Persze mondjak hogy ezzel aranyosan csokkentik a sebzest, de ezzel kb ertelmetlenne is valnak ezek. Meg szerencse hogy a One with everything-hez ne nyulnak (meg), mert akkor aztan komplett gearek valnak egy csapasra ertelmetlenne amikert az ember nem ritka esetben 10-100 milliokat fizetett...
  • who am I 7
    #57539
    aha, tehát adott cél területre a 300% dmg kevesebb mint a 225, igazad van, hagyjuk.Nem használom cbombot, nekem lassú és célterületre kevesebbet sebez, és kevésbé kényelmes, főleg a fast mobok ellen, hatékonyabb vagyok mással és ennyi.
  • LocalPatriot
    #57538
    Nos, megküldtem az előbb a blizznek hogy kapcsolják ki nekem a az aut védelmet. Valakinek van tapasztalata, hogy ez meddig tarthat? A levélben 2 napot is írtak...:S

    Ja meg az acc recover pontosan mit csinál? Resetelik a saját pass-om, és küldenek egy ideigleneset, amit majd változtatnom kell?
    Valami ilyesmit olvastam.
  • Fpocok
    #57537
    Próbáltam jobban kifejteni, de tényleg hagyjuk.
  • j0nNyKa
    #57536
    harmadjara is megkerdezem, 3 nyelven, hatha:
    vegigolvastad a cikket, es megertetted?
    did you read the article, and did you understand it?
    你閱讀的文章,你了解它嗎?
  • setuh
    #57535
    Olvassuk amit irsz,egybol altalanositasz,hogy hulyeseg, most meg mar kijavitod magad,h csak neked nem jon be.
    Am ha a poker hulyeseg az ah tycoon mi?
  • who am I 7
    #57534
    Értesz egyébként magyarul, vagy csak próbálsz eleget tenni az egyszerű mod 2 és 3. pontjának?HA csak értetlenkedni tudsz, személyeskedni és utasítgatni, akkor pls ignorálj...pl a simle-ok roppant kifejezőségére nem vagyok kíváncsi a részedről :D:D:D:D:D ok?
    Még egyszer, ha nem érted légy szíves ne reagálj rá, személyeskedéssel,offolással.
  • Fpocok
    #57533
    Ti nem olvassátok amit írok? Írtam én, hogy nem lehet megélni belőle? Írtam, hogy nem lehet nyerni? Én csak a póker szempontjából írtam... legalább is nekem. Én is szoktam játszani, de csak is társaságban, nem online...
  • setuh
    #57532
    Erre inkabb nem is kene reagaljak,meg ne is offoljunk itt pokerrol van kulon topikja,viszont ha nem ertesz hozza nem kell okoskodni ,aki kicsit is ert hozza tudja h rengeteg penz van benne(egyik haverom golf 5-ot vett nem reg ugy,hogy nem dolgozik semmit es szulei eppen h eleldegelnek,magyarul csak pokerbol,kb 2 eve jatszik,en tavaly az egyetememet is abbol fizettem)

    /on
  • j0nNyKa
    #57531
    abbol is nagyon jol meg lehet elni.
    te hulyesegnek nevezed, aki meg jol keres vele, az korberohog.
  • Fpocok
    #57530
    Pókerben van esélyed veszteni pénzt. Mellesleg az online póker a leghülyébb dolog a világban.
  • setuh
    #57529
    Igen csak ha mar kis zsebpenzt akarok keresni,akkor leulok inkabb pokerezni,azt meg elvezem is.Ha leulok diablozni akkor csak kicsit kikapcsolodni akarok,de kinek ez kinek az,ha tenyleg ennyi penzt kiszedsz belole akkor persze megeri egyelore.
  • j0nNyKa
    #57528
    hat egyreszt visszaraktam a hszedbe a roppant kifejezo ":D:D:D:D:D:D"-ket es tarsait, ami hat... nem sokat segit a megertesben, masreszt ugy overall semmifele fogalmam nincs a mondandod tartalmarol
    ujra megkerdezem: cikket (erto olvasassal) vegig olvastad?
  • who am I 7
    #57527
    mit nem értesz/értettél?
  • sanyiiiii
    #57526
    Van bármi fogalmad arról hogy a cluster bombs rúna hogy működik? Ja várj azt hiszed hogy lfb több dmg mert a 300% tehát nincs... Javaslom hogy játssz egy-két órát cluster bombssal, gyakorold a célzást. Eleinte nem fog olyan jónak tűnni mert egy elit pakkot nem olyan egyszerű eltalálni vele mint azmodant vagy belialt, de nem nagy művészet, megéri beletenni azt a pár óra gyakorlást.
  • jazzy
    #57525
    A vicces az, hogy én ezeket azért írom, hogy többen kedvet kapjanak, mert nyilván ha félteném a pénzem nem írnám, hogy jó pénz van benne. Ennek ellenére szinte csak negatív posztok jönnek, mi értelme, én csak a játékért játszok, én leszarom nem pumpálok ki mindent belőle stb.

    Én nem tudom, lehet itt mindenkinek olyan jó fizetése van, hogy nincs rá szüksége, de én úgy gondolom, hogy manapság MOn egy átlag és valamivel átlag feletti fizetésű embernek nem jön rosszul akár havi 30k forint. Én ma már 1 itemet eladtam, nekem igenis jól jön a pénz, mert nem dúskálok benne.

    Item name Depth Diggers
    Time of transaction 15 September 2012 11:17 AM BST
    Sale price €31.95
    Transaction fee €1.00
    Transfer fee €4.64
    Applicable taxes €0.00
    Your proceeds €26.31

    Ez viszont szombati fizunak nem rossz már magában sem és még van 9 itemem rmahn. Nyilván nem fogom leírni, hogy milyen itemeket, milyen affixeket, hol, mikor kell keresni, de ez a tanulási fázisban kialakul mindenkinél.. Te például egyetemista vagy, ha magamból indulok ki, nekem pénzre mindig volt szükségem, időm pedig volt.
  • j0nNyKa
    #57524
    hogy mi? cikket olvastad?
  • who am I 7
    #57523
    az egy dolog,azt írnak, amit akarnak..másrészről ők sem tudják a pontos kimenetelét.
    Eként miért nem a többi skillt buffolják?Arról volt itt a nagy hájp, h mennyi build lesz...azt csinálnak 1 def skillt meg 1 off skillt ami használható (vagy ne adj isten 2t), és mindenki azt az 1-2t használja :D:D:D
    Szal, nem lehet tudni a kimenetelét ennek sem...de egy full inc. dmg csökkentés az kicsit nagyobb volumen minthogy lassan pár skillt buffolnak és meglátják mi lesz...másrészről így megint nerfelik infernot...1.1-re könnyebb lesz mint hell...végülis nem baj, de hol a kihívás?Item sink még mindig sehol..bár ahhoz nem ártana a droppot áttervezni...
  • j0nNyKa
    #57522
    ahogy en latom, nem turelmes, csak ert a dologhoz, tippre a wowban szerzett tapasztalat alapjan
    bar mondjuk teny, hogy nekem nem lenne turelmem ahhoz, amit csinal
  • j0nNyKa
    #57521
    pl. olvasd vegig a cikket, leirtak.
  • setuh
    #57520
    Hat ha ez igaz akkor grat,igen turelmes ember lehet.
  • who am I 7
    #57519
    valaki lát bármi teóriát a 35%-os incoming dmg nerf mögött?
  • who am I 7
    #57518
    nem, csak nem mindig 100% a kritem pl.És, ált. az első lövés utál resetel, tudod?loaded for bear meg 300%, bár nem őt használom, de ha együtt van a pakk az a leghatásosabb.
  • j0nNyKa
    #57517
    nezd, konkret szamok nelkul: en jol keresek, nagyon jol, de perpill o jobban keres nalam csak a diabloval
    nyilvan nem fog orokke tartani, de egyelore igenjo penzt szed ki belole.
  • Fpocok
    #57516
    Miért hagyná ott? Ez nem fog örökké tartani.
  • setuh
    #57515
    Na ne magyarazz...
    Akkor gondolom mar reg otthagytad az allasod es boldogan elsz ebbol,mert akkor 8 ora az mar 4 fizetes egy nap!!
  • jazzy
    #57514
    Az, hogy napi 2 órával kiszedsz egy fizetést?
  • Hegi90
    #57513
    én még játszok csak nem volt netem két hétig :(
  • setuh
    #57512

    En is igy vagyok most,nem jatszom vele tul sokat,viszont amig jatszok elszorakoztat es nem erdekel az,hogy minel hamarabb meggazdagodjak.Szepen lassan haladok a paragon 100 fele aztan ha addig szerzek egy jo geart a karimnak az csak raadas.
    Az ah tycoonba meg nem tudom felfogni mi az elvezetes...
  • Fpocok
    #57511
    Oké.
  • jazzy
    #57510
    Kb a friend listám 20-25 embere abbahagyta mostanra így egyedül sok értelmét nem látom a játéknak. 19es paragonom benne van ugyan, nem tudom az mennyi játékidő.
  • Homlokvillás
    #57509
    Nekem kb. heti 4-5 órát van időm vele játszani, és még egyáltalán nem vált unalmassá, egész biztos évek múlva is fogom nyüstölni:)
    És biztos nem az AH miatt, EUR számlám sincs nyitva rajta.
  • jazzy
    #57508
    Asszem felfüggesztem a veled való beszélgetést, mert nekem ez unalmas, próbálkoztam, de nem, inkább nem. Negatívkodj all day nélkülem :/

    Szerk: Mivel másra nem jó a játék úgysem, minthogy ah tycoont játsszál, mert olyan unalmas, hogy 1 óra után főbe lövöm magam.
  • Sunrider924
    #57507
    Gondolkoztam hogy mit valaszoljak erre. Te meg mindig mas mertekkel mersz. Hasonlo helyzetben engem nem erdekel ennyire, hogy vajon az utolso kiszedheto garast is belerakjam az altlam AHra feldobott cuccbol. Lehet hulyeseg de engem nem izgat az AH tycoon, amikor tycoonozni akartam akkor a transport tycoont toltam. Siman volt olyan nap hogy random bedobtam 10 cuccot 150k-ert nem varialtam hogy darabja tobbet erhet, mint amennyi a 10 darabbol lett osszesen.
    Mi van ha ez az egesz AH dolog kurvara felresiklott? Nem arrol szol, hogy a jatekosok egymas kozott cserebereljenek, hanem item flipping lett belole, meg profit hajhaszas. Egyszeruen taszit, ahogy a jatekosok viselkednek, undok/moho/kapzsi a legtobb. Utobb egy 4es coopban volt egy monk es egy dh a partyban, esett egy fasza dex/all/vit csizma, szoltam a monknak, jelezte hogy elfogadja, rosz megszokasbol kidobtam neki a foldre, erre a dh odafutott es felvette. Megkertem hogy adja vissza, mert nem neki szantam erre kilepett.
    Masik amit szeretek hogy generalon megy a pricecheck, hihetetlenul szar cuccert kernek 50-100millat aztan ha sziveskedsz kijavitani hogy se a thorns dmg de meg a gold pickup se er 1 millat se akkor FU meg NOOB vagy. Ahogy irtak meg korabban, az AH a jatekosok mentalitasat baszta el de nagyon, ezt kb startbol lehetett volna tudni, ez ellen utolag semmit nem fog tudni tenni a Blizzard.
    Azt mondod nincs igazam? Multkor is kerdeztem, miert fontos neked hangsulyozni, hogy a masik hulye? Azert hogy te nagyon szemfulesnek erzhesd magad, de csak mert van akin meggazdagodj? Siman csak orulni, hogy megteheted mar nem eleg?