78966
  • LocalPatriot
    #58186
    Jó, hát, ha másnak ilyen igényei vannak, hogy nem veszi észre mi van a monitoron, engem nem zavar...
    Mondjuk magamból kiindulva, kérdés, hány ember fogja hallani...?
    Mert sztem elég sokan zenét hallgatnak játék közbe.
  • ErrOrHUN
    #58185
    nekem pl szopó, mert hang nélkül játszom :D
  • MEdievil
    #58184

    mert ez így tényleg jó volt...
  • jazzy
    #58183
    "Adhatna ki hangot", ne ne küldjön smst, ne írja ki, ne küldjön mailt, ne harangozzon, ne ironizáljon, adjon hangot, kész. Nehéz elfogadni eme szörnyű játékrontó featuret, hogy másnak hasznos?
  • LocalPatriot
    #58182
    Állítom sokan emiatt várják az új patch-et.
    Végülis mindegy, lényeg, h a héten jöhetne...
  • Aspyrin
    #58181
    ja, harangoznia is kellett volna, és a tűzijáték sem elhanyagolható :D
  • LocalPatriot
    #58180
    Persze... meg még írja ki a monitorra is, hogy "esett egy legendary cucc, ne siess annyira!" Esetleg sms-ben, vagy mail-ben is értesítsenek..
    Vicc...
  • Crokin
    #58179
    Ezért is kellett volna már az elejétől, hogy jelezze hanggal ha leg/set esik... néha hülyének néznek mit rohangászok visszafelé, egyszer én is így találtam egy legendary mace-t :)
  • Lammer
    #58178
    ehhh, ha nem megyek vissza egy picit, hogy a terkepen felfedezzek, akkor nem veszem eszre, hogy van a foldon egy legendary ij... de kar, hogy "csak egy" cluckeye (gondolom 5 forintot nem er)... ehhhh, dobhatott volna egy windforceot ^^

    nah, orulok, hogy most sem maradtam legendary nelkul, de azert :))
  • Lammer
    #58177
    szerintem az elso actban egy crawler(!!!) zombietol elfutnak az asztal ala' sirni :DDDD
  • LocalPatriot
    #58176
    Én már egyre türelmetlenebbül várom... kiv vagyok h menne 10-es Monster lvl-en...
  • Lammer
    #58175
    en turelmesen megvarom :) nem akarok sneak peekelni ^^

    izebigyo... megint egy legendary... ez is hooo't alacsony (lvl5)... hogy lesz ebbol level 14 signet??? esett mar valakinek itt signet act2 normalon??? van egy olyan sanda gyanum, hogy act3 elejet kellene megnezni... vagy tevedek?

    szerk: raneztem egy sarga gyurure... az meg lvl16... akkor tenyleg... hmmm, nem lehet, hogy a legendary drop-ot lejjebb skalazza es a rare drop van ilyen 14 kornyeken?
  • Psychedelic #58174
    Én csak toltam pár runt, hogy megnézzem, milyen lesz az új rendszer, meg hogy mit bír a karim. Hát még sok palacsintát meg kell ennie a barbáromnak, ahhoz hogy köze legyen a mp10-hez. :D
  • Lammer
    #58173
    miert nem varjatok meg a rendes 1.0.5-ot? :)

    Tokom szorakozna ilyen beta cuccokkal :))
  • who am I 7
    #58172
    igen...elsőre nekem is sikerült, de régit másolt át...utána meg ezt kapom.Miért nem lehet mindig egy aktuálisat, nem vágom.Mindegy majd kiforrja magát..akkor lehet, h csak 1 héten egyszer..köszi.
  • Psychedelic #58171
    Elsőre sikerült nekem, viszont nem egy friss karit kopizott, több naposat, és már több cucc cserélve volt, próbáltam ujra copyzni, de onnantól nekem is ezt az error-t dobja.

    Amugy ezt találtam kék postot.

    In addition, you can only copy characters over to your PTR account once every 72 hours. Attempting to copy characters more than once per week will result in Error 395000.

    Szóval, várni kell.
  • who am I 7
    #58170
    ptr-on volt valakinek gondja a karakter copyzással?error 395000-at dob :S
  • Lammer
    #58169
    odaadtam dh-nak... ugy sem nagyon jatszok vele... hell goldvadaszatra funbol jo :)

    mas: leoric signet vadaszat kozben esett most egy legend, jajj de megorultem... persze nem a ring volt :D
  • BlazeH
    #58168
    Én 100k-ért vettem ennél 100dps-sel nagyobbat.
  • Noodlee
    #58167
    B+ nehogy azt mondd, hogy amit láttál az mutatvány volt?
    Csak összeszedte a mobokat, és ww, semmi extra nem volt a videon.
  • Lammer
    #58166
    csak egy kis erdekesseg... 3 pack ragadt ossze... fingom sincs hogyan, de undorito volt... nem messze voltak a waypointtol -.-

    1x haltam meg, waypointig huztam oket... ebbol ketto mortar volt es egy (rohadt gyors) nyelvcsapkodos ami teleportalt -.-


    (3-2-1 rare, alul nem latszik xD)

    szerk: nem messze volt egy negyedik pack, az is mortar volt... piszok jo :(
  • Lammer
    #58165
    maximus-t atcsereltem meg delelott vizierre, mert nagyon kell az EMEF :D
    (ladaban vanik, majd ha mar nem kell a vizier 20%-a, akkor visszaswappolom neki)
  • Fpocok
    #58164
    Oda lehet neki adni, én nem vele járkálok, hanem egy Maximus-os encsanterrel :D
  • Lammer
    #58163
    egyebkent hulyeseg a kesobbiekben odaadni scoundrelnek? a root miatt gondoltam, CC-nek idealis, vagy ne? adjam el?
  • Fpocok
    #58162
    Nekem tegnap vagy előtte esett egy hasonló, 1000 dps... örülök, ha fél milláért elmegy :D
  • Lammer
    #58161
    Meghozta kitartasom megint a gyumolcset :D

    tower of the damned... sima hulking phasebeastbol hopp ez pottyant:

    (gondolom nem er sokat :C)
  • Lammer
    #58160
    htxvm ^^
  • Action
    #58159
    Sztem kuka...ha magas int lenne rajta akkor enchinek jó lenne,de így kb semmire sztem...:)
  • Lammer
    #58158
    Skacok!

    Ez eladhato vagy ne tokoljek vele?



    "takaritasban" vagyok, szoval meg jo ideig nyema AH...
  • Lammer
    #58157
    nezd meg mim van es mi van az encsimnek ^^
    (58150 hsz)
  • mkfdd
    #58156
    #58151-nek ment
  • mkfdd
    #58155
    Kiforgathatod a szavaim, ahogy csak akarod, de ha szerinted az teljesen normális hogy egy barbár mp lvl 10en képes egy egész zónát kiirtani mindenestül annyi idő alatt, míg egy bármilyen más class ugyanilyen ártartományban lévő gearrel örül ha lever egy elitpakkot, teljesen normális, akkor felesleges vitázni.

    És igen, barbárral sokkal gyorsabban lehet 1.04ben farmolni mint bármi más classal ha azonos ártartományú geart vesszük alapul. Nem véletlen hogy tömegek váltottak barbárra.

    Igen a dh vault túl erős volt, meg is kapta a brutális nerfjét ha nem vetted volna észre. Mint ahogy a dh eddig kismilliószor be lett nerfelve a barbárral ellentétben. Az összes többi classt sokkal erősebben érinti a nerfbunkó (wd-t kivéve talán) 1.05ben mint a legerősebbet mind közül, a ww barbárt.
  • Daell Drow
    #58154
    Illetve nekem pont tegnap esett egy vizier bot. Amin alapban van 45% gold es magic find, az eleg sokat dob rajta, es a dps is csak kb 2000dps-t esett. Lehet ilyen fegyverre kene valtanod.
  • Lammer
    #58153
    kerdesem elott 1 korrel vettem ki :D

    es erezheto sajnos az xp :(
  • Daell Drow
    #58152
    En is WD csajszival tolom, es ep probalgatom az mf feltolast. En pl a paragon szintet leszarom, igy a sapiba is dobtam egy +27% mf kovet, lehet neked is azt kene.
  • Psychedelic #58151
    Tehát ha jól értem, neked azért nem fog loot esni, mert a játékban van egy 0,001% réteg, aki ilyen gearben futkos mint Kongor, és ők durván tudnak farmolni és halhatatlanok, és ezért blizzard leveszi a drop ratet? :D

    Még ha az lenne, hogy a barbár alapból annyival durvább, hogy bárki könnyedén farmol, esetleg elfogadnám amit írsz. De ez rohadtul nem úgy müködik, hogy én most berakom ezt a buidlet, és halhatatlan vagyok.
    Ennyi erővel, akkor most belinkelem Athene ezer éves, ájz clózd ájz clózd videóját, és hisztizek neked itt egy sort, hogy nerfeljék a dh-t a vérbe, mert csukott szemmel öli a bossokat, és miatta nem esik nekem legendás...

    Gondolkodj micimackó, gondolkodj...
    Mellesleg, amig ez a 0,001% barbár réteg a durve gearjükkel kiütnek 100 db legendary-t, addig sok másik ember, botozva, a szét nerfelt infernó miatt, filléres gearben lévő karikkal, 1000x több legendaryt kiszednek, és azok tényleg az AH-ban kötnek ki.
  • Lammer
    #58150
    WD szakik velemenyet kernem:

    itt a karim:
    WD csajszim

    Ugy szamoltam, hogy evvel a gearrel 20-as paragonon leszek max 300 MF naturban... elvileg ugye + 5 valor meg radob majd 75-ot es az lesz a max...

    Nem dragan meg kellen usznom valamelyik targy cserejet, mert a DPS-em siralmas :S Nem nagyon szeretnek vesziteni HP-t... kellene meg armor sajnos tudom (apropo, Fortitude hianyat nagyon megerzem, erre is johet tipp!)... meg kellene minden :)

    Otletek?
  • Csisszancs
    #58149
    Sziasztok!

    D3 battle net acc eladó. Néhány kezdő kari és némi pénz van rajta. Artisan-ok maxon. (DVD, doboz nincs hozzá, online lett véve.) 6000Ft!
    Érdeklődni: [email protected]
  • TurboX
    #58148
    nem érted a lényeget:(
  • LocalPatriot
    #58147
    Jaaa, Ő gyorsan öl?
    Akkor nem láttátok nugiyen-t... de azért megnézem majd mit fog kezdeni 1.05 után...